Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (26)Книжкові видання та компакт-диски (21)
Пошуковий запит: (<.>A=ОВСЯНКІНА$<.>+<.>A=АНЖЕЛІКА$<.>+<.>A=ЮРІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Овсянкіна В.О. 
Вплив фізичних полів на структуру та властивості бінарних систем на основі поліуретану та ацетобутирату целюлози: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.06 / В.О. Овсянкіна ; НАН України. Ін-т хімії високомолекуляр. сполук. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Висвітлено вплив фізичних взаємодій між компонентами на процеси структуроутворення у композитах на основі поліуретанів різної хімічної будови й ацетобутирату целюлози, а також вплив на їх структуру та властивості постійних електричного та магнітного полів. За результатами досліджень питомої теплоємності, надмолекулярної структури та діелектричних властивостей композитів показано високу модифікувальну здатність ацетобутирату целюлози щодо структури та властивостей поліуретанів. Уперше досліджено вплив постійного електричного поля на процеси структуроутворення у композитах аморфного поліуретану й ацетобутирату. Установлено, що внаслідок поляризації відбуваються зміни у надмолекулярній структурі композитів, що відображається на їх діелектричних і термоелектричних властивостях. Уперше досліджено вплив постійного магнітного поля на формування структури поліуретанів на основі простої або складноефірної складової. Показано, що поле не сприяє формуванню далекого впорядкування в аморфному полімері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г722.41 + Г733.2 + Л719.2-106 +
Шифр НБУВ: РА339089

Рубрики:

      
2.

Овсянкіна Л.А. 
Мораль в системі економічної життєдіяльності людини і суспільства (соціально-філософський аспект): Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.03 / Л.А. Овсянкіна ; АПН України. Ін-т вищ. освіти. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено соціально-філософську концепцію місця та ролі в системі економічної життєдіяльності людини та суспільства. Доведено, що мораль є невід'ємним елементом саморегуляції та самоорганізації життєдіяльності людини та суспільства. Досліджену категорію розглянуто як світоглядно ціннісну та мотиваційно стимулювальну базу економічної діяльності людини, яка є суб'єктом економічних інтересів, потреб та духовно-моральних цінностей, ідеалів, переконань і прагнень. Висвітлено питання стосовно соціально-економічного керування, сучасної економічної культури та підприємницької моралі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*665*622 + Ю703.6 +
Шифр НБУВ: РА326197

Рубрики:

      
3.

Овсянкіна А.Ю. 
Організація беззбиткової господарської діяльності підприємств у постприватизаційний період: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / А.Ю. Овсянкіна ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2006. — 21 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти організації беззбиткової роботи підприємств за умов постприватизаційного періоду. Визначено зміст поняття "організація беззбиткової господарської діяльності підприємства". Обгрунтовано новий підхід щодо визначення сутності беззбитковості як економічної категорії, яка відображає певний аспект відтворювального процесу на підприємстві. Визначено обстави, що перешкоджають беззбитковій роботі підприємств у постприватизаційний період. Розкрито зміст, показано взаємозв'язок і розбіжність таких категорій, як "фактори виробництва", "фактори ефективності виробництва", "показники ефективності виробництва" з метою визначення чинників організації беззбиткової роботи підприємств. Досліджено вплив приватизаційних процесів на кінцеві результати роботи підприємств. Розкрито економічний зміст процесу приватизації, розглянуто його вплив на беззбиткову роботу підприємств у постприватизаційний період. Розроблено методичний підхід щодо експрес-аналізу беззбиткової роботи підприємств різних організаційно-правових форм і форм власності. Встановлено зв'язок між беззбитковою роботою підприємства та його економічною безпекою. Удосконалено категорійний апарат щодо економічної безпеки на підставі введення поняття "діапазон безпеки підприємства". Розроблено науково-методичне забезпечення процесу організації беззбиткової роботи підприємств на підставі реінжинірингового підходу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-801 +
Шифр НБУВ: РА348010

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського