Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (175)Реферативна база даних (2814)Книжкові видання та компакт-диски (2800)Журнали та продовжувані видання (143)
Пошуковий запит: (<.>A=ОГНЕВ$<.>+<.>A=ИВАН$<.>+<.>A=ВАСИЛЬЕВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Огнева А.М. 
Методи розподілу інформаційних ресурсів в корпоративних системах виробничих організацій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / А.М. Огнева ; Наук.-вироб. корпор. "Київ. ін-т автоматики". — К., 2004. — 17 с. — укp.

Розроблено моделі та методи розподілу інформаційних ресурсів у корпоративних інформаційно-аналітичних системах виробничих організацій. Досліджено метод оптимального розподілу інформаційних ресурсів серед вузлів розподілених обчислювальних мереж. Визначено, що критеріями розв'язку даної задачі є мінімізація загального часу обробки запиту та мінімізація кількості звернень до інших вузлів у процесі обробки запиту. Побудовано графічну модель мультиагентної системи заповнення інформацією тематичних сховищ даних системи підтримки прийняття рішень (СППР) з інформаційної розподіленої бази підприємства за допомогою теорії мережі Петрі. На підставі аналізу динаміки поводження системи розроблено структуру й алгоритми функціонування комплексу програмних агентів, що використовуються в процесі завантаження та поповнення тематичних сховищ даних з зовнішніх джерел. Розроблено модель корпоративної інформаційно-аналітичної системи та її підсистем, структуру та принципи функціонування тематичних баз даних СППР у межах інформаційних комп'ютерних систем підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.42 +
Шифр НБУВ: РА331929

Рубрики:

      
2.

Огнев'юк В.О. 
Освіта в системі цінностей сталого людського розвитку (світоглядно-методологічний аспект): Автореф. дис. д-ра філос. наук: 09.00.03 / В.О. Огнев'юк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 36 с. — укp.

Розроблено принципово нову цілісну соціально-філософську концепцію освіти як соціокультурного феномену, осмислено її ціннісний потенціал і процеси зміни парадигм сучасної української освіти на основі цінностей сталого людського розвитку. У контексті розгляду освіти як соціального інституту показано, що до її основних компонентів входять не тільки відповідні галузі освітянських знань, а й властиві саме для неї: сукупність форм людської діяльності; певний ансамбль відносин, що складаються між людьми у царині освіти; своєрідна система цінностей і норм у сфері освіти; специфічна для освіти мережа організацій, закладів і установ. Дано філософсько-аксіологічне осмислення освіти як однієї з найважливіших людських цінностей, її місця та ролі в системі цінностей сталого соціального розвитку, на який зорієнтовані трансформаційні процеси у нашій країні. І, відповідно - системи освітянських цінностей і норм, оскільки вона не тільки становить одну з визначальних внутрішніх, органічних компонент освіти як цілісного і водночас структурованого соціального інституту, а й істотно впливає на характер і темпи соціодинаміки системи цінностей сучасного українського суспільства в цілому. З'ясовано, що поступ у царині освіти є лінійно-поступальним процесом, і уможливлюється завдяки постійному поверненню, кожного разу - вже за інших умов, до певних наскрізних освітніх інваріантів - зразків, образів, моделей, установок тощо, - особливе місце серед яких посідають самобутні неминущі духовні цінності української культури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю252:Ч30 + Ю252:Ч30 + Ю252:Ч30 + Ю252:Ч30
Шифр НБУВ: РА327863

Рубрики:

      
3.

Огнев'юк Г. З. 
Представник у справах інтелектуальної власності (патентний повірений) як суб'єкт цивільно-правових відносин: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Г. З. Огнев'юк ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми правового статусу представника у справах інтелектуальної власності як суб'єкта цивільно-правових відносин. Визначено особливості представництва у сфері права інтелектуальної власності, проаналізовано суб'єктний склад учасників таких відносин. Відзначено, що патентний повірений є суб'єктом цивільно-правових відносин представництва, які виникають у сфері права інтелектуальної власності. Проведено розмежування категорій "представник у справах інтелектуальної власності", "патентний повірений", "патентний агент". Сформульовано особливості правового статусу патентних повірених - їх права, обов'язки, принципи діяльності, особливості відповідальності, визначено функції, які виконують такі представники. Розглянуто правовий статус патентних повірених у ряді зарубіжних країн. Розкрито функції патентного повіреного щодо окремих об'єктів промислової власності - знаків для товарів і послуг, промислових зразків, винаходів. Наведено низку пропозицій щодо вдосконалення чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)340.6 + Х892.19(4УКР)11
Шифр НБУВ: РА376766 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського