Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (92)Книжкові видання та компакт-диски (103)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Омельченко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Омельченко О.Л. 
Адаптація трудового законодавства України до законодавства Європейського Союзу: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.05 / О.Л. Омельченко ; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)-383.1 + Х915.232.5-91
Шифр НБУВ: РА374005 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія:    
2.

Омельченко О.П. 
Духовний розвиток учнівської молоді в регіональному культурно-освітньому просторі: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / О.П. Омельченко ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2006. — 20 с. — укp.

Систематизовано й узагальнено сучасні погляди учених філософів, педагогів і психологів щодо визначення змісту понять духовності, духовного розвитку та духовної культури особистості. Розкрито основні компоненти духовності у контексі нових наукових уявлень про людину та світ. Встановлено значущість культури в освітньому просторі регіону. Вперше на підставі використання культурологічного й аксіологічного підходів розроблено організаційно-педагогічну модель духовного розвитку учнівської молоді у регіональному культурно-освітньому просторі. Удосконалено визначення сутності духовності та духовного розвитку учнівської молоді. Наведено історико-культурну характеристику регіону та запропоновано технологію її збереження у всій різноманітності традицій та менталітету щодо ствердження національної ідеї. Показано вплив регіонального культурно-освітнього простору на духовне становлення особистості та використано кваліметричний підхід щодо вимірів якостей духовності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: ч421.352 +
Шифр НБУВ: РА341784

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
3.

Омельченко О.Д. 
Мигдалеподібний комплекс лімбічної системи в організації моторного компонента рухової поведінкової реакції: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.03 / О.Д. Омельченко ; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. — Вінниця, 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Проведено детальне дослідження впливу однобічного та двобічного руйнування базолатерального відділу мигдалеподібного комплексу (БЛМ) на показники швидких рухів для добування їжі передньою кінцівкою у щурів. Установлені зміни в характеристиках рухів свідчать щодо причетності базальних і латеральних ядер амігдалі до ініціації рухів та до ефективної їх реалізації. Установлено гальмівний вплив базальних ядер амігдали на досліджувані рухи. Відмінності у змінах параметрів рухів після руйнування всього базолатерального відділу та окремо базальних ядер свідчать про різне функціональне призначення окремих ядер базолатерального відділу амігдали. Досліджено імпульсну активність БЛМ у щурів за умов вільної поведінки під час здійснення інструментального рефлексу діставання їжі з годівниці. На підставі одержаних результатів визначено роль базальних та латеральних ядер мигдалеподібного комплексу в організації та здійсненні всіх етапів швидкого руху для добування їжі передньою кінцівкою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*739.177.522 +
Шифр НБУВ: РА326131

Рубрики:

      
4.

Омельченко О.Ю. 
Облік основних засобів і операцій по їх оподаткуванню: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / О.Ю. Омельченко ; Держ. акад. статистики, обліку та аудиту Держкомстату України. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Розроблено рекомендації щодо удосконалення обліку основних засобів і операцій з їх оподаткування. Розкрито соціально-економічне значення основних засобів, уточнено їх поняття та класифікацію. З'ясовано, що особливістю сучасної практики підприємств є ведення двох видів обліку та доведено необхідність поєднання бухгалтерського обліку основних засобів і обліку з метою оподаткування. Проведено порівняльну характеристику основних показників бухгалтерського та податкового обліку основних засобів, висвітлено відмінності між ними, а також недоліки сучасної практики обліку та запропоновано напрямок подальшого розвитку обліку основних засобів в Україні. Для вдосконалення обліку основних засобів доведено необхідність ведення пооб'єктного бухгалтерського та податкового обліку, що дозволить у будь-який момент виявити суму зносу за кожним з об'єктів, приведе синтетичний облік у відповідність з аналітичним. Розглянуто законодавчі вимоги, які розрізняють формування балансової вартості основних засобів обліку з метою оподаткування та в бухгалтерському обліку. Надано рекомендації щодо формування облікової політики основних засобів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-145.711 +
Шифр НБУВ: РА342745

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Омельченко О.В. 
Особливості професійно-педагогічної діяльності вчителя початкових класів з організації здоров'язберігаючого навчально-виховного процесу: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / О.В. Омельченко ; Харк. нац. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність здоров'язберігального навчально-виховного процесу. Визначено специфіку професійно-педагогічної діяльності вчителя початкових класів, спрямовану на збереження здоров'я учнів. Створено й апробовано теоретичну модель даного виду діяльності, охарактеризовано її мотиваційно-ціннісний, когнітивний, процесуальний та аналітико-результативний компоненти. Виявлено фактори ризику, що негативно впливають на стан здоров'я учнів. Розглянуто форми, методи, засоби здоров'язбереження молодших школярів. Обгрунтовано умови успішного здійснення даного виду педагогічної діяльності, якими є: високий рівень теоретико-методичної підготовки вчителя та поєднання зусиль працівників школи, учнів та їх батьків. Встановлено показники та критерії успішності проведення даного виду педагогічної діяльності. Визначено основні напрями здоров'язбереження учнів у процесі навчання (медичний, психологічний, педагогічний). Експериментально підтверджено ефективність запропонованої моделі діяльності вчителя молодших класів, спрямованої на збереження здоров'я учнів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.354.5 + Ч421.331.1 +
Шифр НБУВ: РА358747

Рубрики:

      
6.

Омельченко О.Є. 
Процесуальна діяльність слідчого по попередженню злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.Є. Омельченко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 15 с. — укp.

Розкрито суть і правову природу процесуальної профілактичної діяльності слідчого. Визначено її особливості на досудових стадіях кримінального процесу та запропоновано критерії оцінки ефективності цієї діяльності. На підставі норм чинного законодавства та проекту КПК України досліджено межі виявлення обставин, які сприяли вчиненню злочинів, що входять до предмету доказування. Охарактеризовано структуру та зміст подання про усунення причин і умов, які сприяли вчиненню злочинів. Обгрунтовано шляхи подолання перешкод, що негативно впливають на процес формування у слідчого внутрішнього переконання у процесі складання подання про усунення причин і умов, які сприяли вчиненню злочинів. З'ясовано систему процесуального контролю за здійсненням профілактичних заходів, зумовлених кримінально-процесуальними відносинами у зв'язку з поданням слідчого. Наведено пропозиції до чинного Кримінально-процесуального кодексу та проекту нового КПК України щодо процесуальної діяльності слідчого щодо попередження злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)73 + Х891.9(4УКР)7-97 +
Шифр НБУВ: РА328718

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Омельченко О. П. 
Правове регулювання діяльності біобанків: цивільно-правовий аспект / О. П. Омельченко. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософі у галузі знань 08 право за спеціальністю 081 – Право. – Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, Київ, 2021.У дисертації досліджується цивільно-правове регулювання діяльності біобанків. Для досягнення мети та завдань дисертації здійснено аналіз чинного національного законодавства, законодавства деяких зарубіжних країн, міжнародних нормативно-правових актів, актів «гнучкого» права, судової практики, іноземної правової доктрини у сфері діяльності біобанків. Дисертація оформлена як цілісна, логічно-структурована праця, яка складається з трьох розділів, у яких розкрито такі питання: поняття біобанків, їх види та місце у складі правовідносин, цивільно-правові засади створення біобанків, етико-правові засади функціонування біобанків, правовий статус донора як носія біологічного матеріалу, особливості правового режиму біологічного матеріалу, юридичні підстави укладання договорів про надання послуг біобанками щодо персоналізованого зберігання біологічного матеріалу, правовий статус сторін у договорах про персоналізоване зберігання біологічного матеріалу, зміст договорів про персоналізоване зберігання біологічного матеріалу.Наукова новизна дисертації полягає в тому, що це одне із перших в Україні ґрунтовних досліджень, присвячене цивільно-правовому регулюванню створення та діяльності біобанків, у якому сформульовані нові теоретичні ідеї, прикладні висновки та запропоновано рекомендації щодо удосконалення законодавчих положень.^UQualifying scientific work for PhD degree in specialty 081 (Law). – Scientific Research Institute of Intellectual Property at the National Academy of Law Sciences of Ukraine, Kyiv, 2021.The thesis studies the civil regulation of biobanks activity. To fulfill the thesis purpose and task, analysis has been made to study the effective national law, the laws of some foreign countries, international regulations, “flexible” law regulations, litigation practice, foreign legal doctrine of biobanks activity. The thesis has been made as an integral, logically structured work consisting of three sections, which highlight the following: biobank as a notion and types of biobanks, civil foundations of biobank initiation, ethical and legal foundations of biobanks activity, legal status of a donor as the owner of biological material, nature of the legal structure of human biological material, legal grounds for conclusion of contracts about the provision of services by biobanks related to personalized storage of biological material, legal status of parties to the contracts on personalized storage of biological material, content of contracts on personalized storage of biological material.The scientific novelty of the thesis is that it is one of the first profound studies in Ukraine related to the civil law regulation of biobanks creation and activity, which involves new theoretical ideas, applied conclusions and recommendations on how to improve the law provisions.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського