Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (72)Книжкові видання та компакт-диски (45)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=ПЕРОВИЧ$<.>+<.>A=ІГОР$<.>+<.>A=ЛЬВОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Перович І.Л. 
Моніторинг земної поверхні підземних сховищ газу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.24.04 / І.Л. Перович ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2006. — 17 с. — укp.

Удосконалено систему моніторингових спостережень за рухами земної поверхні на підземних сховищах газу. Показано неадекватність фінансувань на охорону забруднених земель у порівнянні з витратами на природоохоронні заходи інших природних ресурсів. Проаналізовано сучасний стан територій підземних сховищ газу і виявлено забруднення земельних ресурсів та процеси еродованості грунтів, які у більшості випадків призводять до їх дегенерації. З використанням різних джерел інформації (геохімічних, грунтових, геодезичних, агрохімічних даних) розроблено модель функціонування кадастру територій. Для достовірного відображення стану різних земельних ділянок створено універсальний класифікатор земель за їх категоріями, формами власності, сервітутами та цільовим призначенням. На підставі моніторингових спостережень за рухами земної поверхні визначено ступінь дегенерації грунтів, зокрема виявлено зони їх еродованості на підземному сховищі газу Богородчани. З використанням моніторингових даних за рухами земної поверхні на різних газосховищах країни встановлено загальні закономірності вертикальних рухів земної поверхні та робочих свердловин у різних ділянках територій підземних сховищ газу. Розроблено пропозиції щодо удосконалення технології побудови висотної мережі на підземних сховищах газу шляхом використання у якості робочих реперів фіксованих точок устя свердловин. На підставі одержаних статистичних даних створено прогнозні моделі вертикальних рухів земної поверхні та робочих свердловин на підземних сховищах газу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-517 + У9(4УКР)320-517 + У9(4УКР)320-517
Шифр НБУВ: РА344653

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Перович Л.Л. 
Організаційно-технічні засади ефективного функціонування кадастру нерухомості в Україні: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.24.04 / Л.Л. Перович ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2002. — 19 с. — укp.

На підставі аналізу кадастрових систем провідних країн Європи та США, з урахуванням особливостей соціально-економічного стану України вперше сформульовано основні принципи побудови кадастру нерухомості в Україні. Охарактеризовано структуру кадастру нерухомості, визначено функції державних органів влади у разі формування кадастру нерухомості. Розроблено організаційно-методичну та нормативно-правову схему забезпечення функціонування даного виду кадастру. Наведено концептуальну модель організації та управління кадастром нерухомості на національному, регіональному та базовому рівнях. Запропоновано нові напрямки розвитку правових норм для кадастру нерухомості. Удосконалено методику оцінки будівель і земель, обгрунтовано на науковому рівні кадрове забезпечення кадастру нерухомості. Представлено структурно-логічну схему функціонування геоінформаційної системи кадастру нерухомості, де важливе місце відведено створенню прогнозно-аналітичного центру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-517-07
Шифр НБУВ: РА319750 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Кереуш Д. І. 
Методологія ефективного використання земельних ресурсів для розвитку сонячної енергетики на основі дистанційного зондування Землі та ГІС–технологій / Д. І. Кереуш. — Б.м., 2020 — укp.

Дисертаційна робота присвячена розробленню та обґрунтуванню методології ефективного використання земельних ресурсів для розвитку сонячної енергетики на основі даних дистанційного зондування Землі та ГІС-технологій. За допомогою застосування даної методології були знайдені найбільш придатні місця для розташування наземних промислових сонячних фотоелектричних електростанцій на території Заставнівського району Чернівецької області.^UThis dissertation is devoted to the development and the substantiation of a methodology for the efficient use of land resources for the purpose of developing the solar industry on the basis of Remote Sensing data and GIS-technologies. With the help of this methodology, the most suitable places for the location of ground-mounted industrial solar photovoltaic power plants were found on the territory of Zastavna district in the Chernivtsi region.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського