Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Тематичний інтернет-навігатор (2)Наукова електронна бібліотека (11)Реферативна база даних (1218)Книжкові видання та компакт-диски (909)Журнали та продовжувані видання (56)
Пошуковий запит: (<.>A=ПИЛИПЕНК$<.>+<.>A=ОЛЬГ$<.>+<.>A=ЄВГЕНІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 56
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Пилипенко 
Інгібування кислотної корозії металів эNэ-ацилметилпіридинієвими солями: автореф. дис... канд. тех. наук: 05.17.14 / Тетяна Миколаївна Пилипенко ; Національний технічний ун-т України "Київський політехнічний ін-т". — К., 2009. — 24 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К66-12 + К662
Шифр НБУВ: РА366324

Рубрики:

      
2.

Пилипенко Я. В. 
Інституційні засади зміцнення фінансової самостійності місцевого самоврядування в Україні в умовах децентралізації. / Я. В. Пилипенко. — Б.м., 2022 — укp.

Дисертація присвячена поглибленню теоретичних положень та розробці практичних рекомендацій з удосконалення формування фінансової самостійності місцевого самоврядування в умовах децентралізації. З ратифікацією Угоди про асоціацію між Україною та ЄС нашою державою було обрано напрям та пріоритети подальшого розвитку. На підтвердження цього вектора прийнято Стратегію сталого розвитку «Україна – 2020», для реалізації якої необхідно провести 62 секторальні реформи. Серед них важливе місце займають децентралізація та реформа державного управління.Проте реформування міжбюджетних відносин призвели до загострення суперечностей, які накопичувалися в у сфері місцевих фінансів (нерівномірність розподілу фіскальних повноважень між ланками влади, наявність структурної та регіональної асиметрії між громадами через різний фінансовий потенціал, неякісне надання послуг місцевою владою).^UThe dissertation is devoted to deepening of theoretical positions and development of practical recommendations on improvement of formation of financial independence of local government in the conditions of decentralization.With the ratification of the Association Agreement between Ukraine and the EU, our country has chosen the direction and priorities for further development. To confirm this vector, the Sustainable Development Strategy «Ukraine – 2020» was adopted, for the implementation of which it is necessary to carry out 62 sectoral reforms. Among them, decentralization and public administration reform play an important role.However, the reform of inter-budgetary relations has exacerbated the contradictions that have accumulated in the field of local finance (uneven distribution of fiscal powers between governments, the presence of structural and regional asymmetry between communities due to different financial potential, poor service delivery by local authorities).


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Пилипенко Р.Є. 
Інституційний комунікативний простір Німеччини (фахова мова економіки): Автореф. дис... д-ра філол. наук: 10.02.04 / Р.Є. Пилипенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 40 с. — укp.

Запропоновано концепцію інституційного комунікативного простору Німеччини. Визначено основні одиниці його виміру - професійно спрямовані дискурси, які відображають певні типи мовленнєво-мисленнєвої діяльності людини. Проведено аналіз сучасних комунікативних та інформаційно-технологічних факторів впливу на фахову мову економіки, розвинуто лінгвістичні уявлення про типологічні ознаки професійно спрямованих дискурсів. Проаналізовано інтердискурсивні взаємозв'зки професійно спрямованих типів дискурсів з їх іншими типами. Розкрито особливості професійно спрямованого спілкування та визначено основні аспекти ітерпретації об'єкта дослідження - функціонального, антропоцентричного, соціолінгвального, жанрового та прагмалінгвістичного. Вивчення інституційного комунікативного простору Німеччини є новим напрямом теорії комунікації, який дає змогу описувати системні мовні явища, зокрема - професійно спрямовані типи дискурсів, демонструвати сукупність їх структурних здатностей поділятися на інші різновиди дискурсів. Доведено визначальну роль комунікативних чинників, розглянутих у контексті еволюції різних галузей інституційної економічної діяльності людини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.24-34:У + У9(4НІМ)39 +
Шифр НБУВ: РА350980

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Пилипенко В.М. 
Антитурецький дискурс в політичній думці Речі Посполитої середини ХVI - середини ХVII ст.: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / В.М. Пилипенко ; НАН України, Ін-т укр. археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Вперше у вітчизняній історіографії здійснено аналіз суспільно-політичної думки Речі Посполитої щодо питань, пов'язаних з турецько-татарською загрозою та спроб убезпечитись від неї. Проаналізовано понад 100 публіцистичних текстів середини XVI - середини XVII ст. та значну кількість сеймової та сеймикової документації, листування між найвищими урядниками. Це сприяло кращому розумінню ставлення еліти Речі Посполитої до загрози з півдня, яка була постійним фактором існування держави. У ході дослідження простежено залежність літератури від зовнішньо- та внутрішньополітичних факторів, визначено основні сюжети антитурецької літератури даного періоду, проаналізовано значення "турецького" питання в роботі воєводських сеймиків та вальних сеймів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4ПОЛ)432-7 + Ф1(4ПОЛ)43 +
Шифр НБУВ: РА368139

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Пилипенко М. О. 
Взаємодія та злиття деформованих, довільно орієнтованих, аксіально-симетричних ядер: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.16 / М. О. Пилипенко ; НАН України, Ін-т ядер. дослідж. — К., 2011. — 23 с.: рис. — укp.

Одержано аналітичний вираз для розрахунку кулонівської енергії взаємодії деформованих ядер з точністю до квадратичних членів за параметрами квадроупольної деформації та лінійних за деформаціями вищих мультипольностей, що враховує всі відносні орієнтації взаємодіючих ядер. Запропоновано метод розрахунку ядерної частини потенціалу взаємодії деформованих ядер з використанням теореми близькості. Досліджено вплив деформації та відносної орієнтації ядер на потенціал ядерно-ядерної взаємодії. Показано можливість врахування гексадекапольної деформації та усереднення за всіма можливими орієнтаціями під час обчислення перерізу захоплення для важких ядерних систем. Теоретичні розрахунки перерізу захоплення/злиття, виконані в рамках запропонованого наближення, добре узгоджуються з наявними експериментальними даними для широкого діапазону ядер.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В383.2, 022 + В383.5, 022
Шифр НБУВ: РА379027 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Пилипенко В. П. 
Воєнні злочини за Римським статутом Міжнародного кримінального суду: питання теорії та практики: автореферат дис. ... д. ю. н. : 12.00.11 / В. П. Пилипенко. — Б.м., 2024 — укp.

Дисертаційне дослідження присвячене теоретичним та практичним аспектам реалізації норм щодо воєнних злочинів за Римським статутом Міжнародного кримінального суду. У роботі простежується формування кримінально-правових норм про відповідальність за воєнні злочини в міжнародному кримінальному праві. Окреслюється періодизація формування норм міжнародного кримінального права, що складається з п’яти етапів, найновіший з яких розпочався з початком роботи Міжнародного кримінального суду, та характеризуються все більш широким визнанням державами необхідності імплементації норм міжнародного кримінального права до їхніх національних законодавств. Наголошується, що міжнародне кримінальне право сформувалося під впливом міжнародного гуманітарного права, і наразі обидві ці сфери (міжнародне гуманітарне та міжнародне кримінальне право) поширюються на всі збройні конфлікти міжнародного та неміжнародного характеру. Наголошується, що в основі сучасної концепції воєнних злочинів лежить понятійний апарат міжнародного гуманітарного права. Водночас підкреслюється, що ці дві області не є тотожніми, і концепція міжнародних злочинів має своє коріння не тільки в міжнародному гуманітарному праві, але й в національних правових системах, звідки були запозичені основні категорії, в яких описується злочинна поведінка. Підкреслюється, що концепція міжнародних злочинів, зокрема воєнних злочинів, не походить напряму з міжнародного гуманітарного права, і що ці сфери розвивалося паралельно.Розглянуто особливості індивідуальної кримінальної відповідальності за воєнні злочини за міжнародним правом. Доводиться, що такі злочини є багатооб’єктнимми, оскільки виражаються в порушеннях встановлених міжнародним гуманітарним правом правил ведення бойових дій, що можуть бути закріплені як в міжнародному праві так і в національному законодавстві держав. Подібні злочини становлять собою зазіхання на міжнародний правопорядок, бути частиною політики держави чи збройної групи, носити масштабний та системний характер. Водночас, окремі воєнні злочини можуть здійснюватися і фізичними особами за своєю власною ініціативою, що виводить на перший план значущість концепцій індивідуальної та командної відповідальності. Підкреслюється необхідність розрізнення воєнних злочинів з іншими типами міжнародних злочинів, зокрема злочинами проти людяності та злочином агресії, що дозволить конкретизувати моделі індивідуальної кримінальної відповідальності за скоєння кожного з таких типів злочинів.Досліджено питання впливу діяльності міжнародних воєнних трибуналів, що були створені після Другої світової війни для кримінального переслідування та покарання ключових воєнних злочинців. Робиться висновок, що діяльність цих трибуналів суттєво вплинула на поняття державного суверенітету, обмеживши дискрецію держав у тому що можна визнавати злочинною поведінкою. Злочинність того чи іншого діяння стала визначатися не тільки бажанням держави криміналізувати це діяння, але й вимогами міжнародного права щодо криміналізації найбільш серйозних злочинів, що викликають занепокоєння всієї міжнародної спільноти. Саме діяльність цих трибуналів дала початок розвитку сучасного поняття міжнародного злочину. Хоча ідея про засудження певної поведінки під час ведення бойових дій як злочинної існувала і до того, вирішальне значення для формування підвалин сучасного міжнародного кримінального права мало саме засудження певних конкретних діянь органами міжнародної кримінальної юстиції. З розгляду окремих справ сформувалося цілісне вчення про міжнародні злочини, в тому числі, про воєнні злочини. Таким чином, вчення про воєнні злочини є продуктом діяльності міжнародних органів кримінальної юстиції.^UThe dissertation study is devoted to the theoretical and practical aspects of the implementation of norms regarding war crimes under the Rome Statute of the International Criminal Court. The work traces the formation of criminal law norms on responsibility for war crimes in international criminal law. The periodization of the formation of norms of international criminal law is outlined, which consists of five stages, the most recent of which began with the beginning of the work of the International Criminal Court, and is characterized by the increasingly widespread recognition by states of the need to implement the norms of international criminal law into their national legislation. The work emphasizes that international criminal law was formed under the influence of international humanitarian law, and currently both of these areas (international humanitarian and international criminal law) apply to all armed conflicts of an international and non-international nature. It is emphasized that the modern concept of war crimes is based on the conceptual apparatus of international humanitarian law. At the same time, it is emphasized that these two areas are not identical, and the concept of international crimes has its roots not only in international humanitarian law, but also in national legal systems, from where the main categories describing criminal behavior were borrowed. It is emphasized that the concept of international crimes, in particular war crimes, does not come directly from international humanitarian law, and that these areas developed in parallel.The work examines the peculiarities of individual criminal responsibility for war crimes under international law. It is proven that such crimes are multiobjective, as they are expressed in violations of the rules of hostilities established by international humanitarian law, which can be enshrined both in international law and in the national legislation of states. Such crimes constitute an encroachment on the international legal order, be part of the policy of the state or an armed group, and have a large-scale and systemic nature. At the same time, individual war crimes can be committed by individuals on their own initiative, which highlights the importance of the concepts of individual and team responsibility. The work emphasizes the need to distinguish between war crimes and other types of international crimes, in particular crimes against humanity and the crime of aggression, which will allow specifying the models of individual criminal responsibility for committing each of these types of crimes.The work examines the impact of the activities of international military tribunals, which were created after the Second World War to prosecute and punish key war criminals. It is concluded that the activity of these tribunals significantly affected the concept of state sovereignty, limiting the discretion of states in what can be recognized as criminal behavior. The criminality of this or that act began to be determined not only by the state’s desire to criminalize this act, but also by the requirements of international law regarding the criminalization of the most serious crimes that cause concern to the entire international community. It was the activity of these tribunals that gave rise to the development of the modern concept of international crime. Although the idea of condemning certain behavior during hostilities as criminal existed even before that, the condemnation of certain specific actions by the bodies of international criminal justice was of decisive importance for the formation of the foundations of modern international criminal law. From the consideration of individual cases, a coherent doctrine of international crimes, including war crimes, was formed. Thus, the doctrine of war crimes is a product of the activities of international criminal justice bodies.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Пилипенко М.М. 
Вплив легенево-протективної штучної вентиляції легень на частоту розвитку і тяжкість синдрому гострого пошкодження легень при тяжкій черепно-мозковій травмі: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.30 / М.М. Пилипенко ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2005. — 20 с.: табл. — укp.

Уперше проспективно досліджено частоту розвитку та ступінь тяжкості синдрому гострого пошкодження легень (СГПЛ) у хворих з тяжкою черепно-мозковою травмою (ЧМТ). Уперше встановлено вплив різних режимів штучної вентиляції легень на розвиток СГПЛ у хворих з тяжкою ЧМТ. Оцінено безпечність та ефективність визначення показників механіки легень у моніторуванні перебігу СГПЛ у зазначених хворих, а також методу аналізу кривої тиск-об'єм та методу найвищого комплайнсу для визначення оптимального позитивного тиску у кінці видиху. Здійснено дослідження щодо використання кетаміну для синхронізації з респіратором, а також його впливу на внутрішньочерепний тиск та церебральний перфузійний тиск.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р638.77-3 + Р457.365.230.8 +
Шифр НБУВ: РА335078

Рубрики:

      
8.

Пилипенко С.О. 
Вплив різних способів основного обробітку грунту на продуктивність цукрових буряків в Лівобережному Лісостепу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.01 / С.О. Пилипенко ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Вивчено вплив різних способів основного обробітку грунту під цукрові буряки у зерно-паро-просапній сівозміні за умов Лівобережного Лісостепу України на основні агрофізіологічні властивості грунту, динаміку запасів продуктивної вологи, поживний режим, біологічну активність, забур'яненість і продуктивність посівів цукрових бряків. Здійснено розрахунок економічної та енергетичної ефективності досліджених способів обробітку. Застосування безполицевого обробітку погіршувало деякі показники умов росту культури, підвищувало забур'яненість посівів і призводило до зниження врожайності, економічної та енергетичної ефективності. З урахуванням результатів досліджень рекомендовано як основий обробіток грунту під цукрові буряки на чорноземі типовому у Лівобережному Лісостепу України використовувати полицевий у системі комбінованого обробітку у сівозміні з урахуванням ефективності обробітків під інші культури. За цього краще знищуються бур'яни, забезпечується вищий баланс азоту у порівнянні з безполицевим обробітком, а також відсутня гетерогенність орного шару за вмістом поживних речовин та активізується мікробіологічна діяльність грунту, що створює кращі умови для росту та забезпечується одержання більшого врожаю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П215.2-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА357160

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Пилипенко Є. М. 
Діалектне джерело мови прозових творів Івана Нечуя-Левицького: автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.01 / Є. М. Пилипенко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено мову прозорових творів І. С. Нечуя-Левицького на тлі фонетичних, морфологічних, лексичних, синтаксичних елементів середньонаддніпрянського діалекту, здійснено ареалогічну інтерпретацію його мови. Набула розвитку теорія стратифікації національної мови та взаємодії стратів на різних часових зрізах, зокрема, проблеми структури та функцій діалектизмів у художніх текстах, поглиблено методики ареологічного прочитання мови художнього тексту. Уточнено характерології мовотворчості І. С. Нечуя-Левицького, визначальних рис його ідіолекту на тлі формування української літературної мови.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-671 + Ш5(4УКР)5-4 Нечуй-Левицький І. С. 457
Шифр НБУВ: РА383842 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Пилипенко Г.А. 
Електоральний процес у перехідних системах: технологічний аспект: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Г.А. Пилипенко ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2009. — 17 с. — укp.

З викоританням комплексного підходу вивчено технологічні аспекти щодо електоральних процесів у перехідних системах. Визначено структуру, характер і зміст електорального процесу й електоральних технологій. Удосконалено методологічні підходи до дослідження відповідності електоральних технологій щодо критерію конструктивності або деструктивності. Обгрунтовано, що технології, використані за умов електорального процесу в перехідних системах, реалізуються за умов дефіциту правового забезпечення, більшість з них не відповідають критерію конструтивності. Зазначено, що основним призначенням технологій у електоральному процесі є здійснення оптимізації взаємодії політехнічних інститутів і суспільства. Показано, що змістовна сторона об'єкта виборчої кампанії реалізується шляхом його партиципації в електоральному процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф024 + Ф024 + Ф024
Шифр НБУВ: РА365626

Рубрики:

      
11.

Пилипенко О. В. 
Електрофізичні та магніторезистивні властивості плівкових систем на основі Fe, Ni та Ag або Au / О. В. Пилипенко. — Б.м., 2019 — укp.

Дисертаційна робота присвячена встановленню загальних закономірностей у електрофізичних, магніторезистивних та магнітооптичних властивостях плівкових систем на основі Fe, Ni та Ag або Au, одержаних методами одночасної тапошарової конденсації металів, в умовах розмірних і концентраційних ефектів. Уперше одержані концентраційні залежності магнітоопору, термічного коефіцієнта опору та коефіцієнта тензочутливості для плівкових систем на основі Fe, Ni, Ag або Au в широкому інтервалі концентрацій від 2 до 85 ат.% атомів благородного металу. Показано, що максимальні значення МО (1,5–2,5 %) та мінімальні – ТКО (0,8–1,0) 10–3 К-1 спостерігаються при концентрації атомів благородного металу від 65 до 70 ат.%, що свідчить про можливість практичного застосування таких плівкових матеріалів, як температурно-стабільних елементів сенсорів магнітного поля.^UThe thesis is devoted to the establishment of general laws in the electrophysical, magnetoresistive and magneto-optical properties of film systems based on Fe, Ni and Ag or Au, obtained by the methods of simultaneous and layer-by-layer condensation of metals, in conditions of size and concentration effects. For the first time, the concentration dependences of magnetoresistance, the thermal resistance coefficient and the strain coefficient for Fe, Ni, Ag or Au film systems in a wide range at the concentrations from 2 to 85 at.% of noble metal atoms were obtained. It was shown that the maximum MR (1,5–2,5%) and the minimum – TCR (0,8–1,0) 10–3 K–1 are observed at concentrations of noble metal atoms from 65 to 70 at.%, which suggests the possibility of the practical application of such film materials as temperature-stable elements of magnetic field sensors


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Пилипенко О.О. 
Ефективність екологобезпечного використання земель у сільському господарстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.О. Пилипенко ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки". — К., 2004. — 20 с. — укp.

Визначено суть екологічної безпеки й екологобезпечного землекористування, тенденції розвитку систем землеробства та їх особливості, узагальнено досвід ведення екологобезпечного землеробства у зарубіжних країнах. Досліджено процеси використання земель сільськогосподарського призначення за сучасних умов, принципи та закономірності екологобезпечного використання й охорони земель. Здійснено економічну та екологічну оцінку екологобезпечної системи землеробства. Запропоновано заходи щодо дотримання екологобезпечного стану земель, визначено складові ринку екологічно чистої продукції та передумови його формування, розроблено економічний механізм екологізації землекористування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-511.2-28 +
Шифр НБУВ: РА331885

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Пилипенко А.П. 
Кінетика руйнування матеріалів з урахуванням впливу раптових змін в режимі навантаження: автореф. дис... канд. техн. наук: 01.02.04 / А.П. Пилипенко ; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. — Т., 2008. — 20 с. — укp.

З використанням методу повних діаграм деформування встановлено загальні закономірності кінетики руйнування матеріалів різних класів з урахуванням впливу раптових змін у режимі навантаження на різних стадіях деформування. Проведено комплексне оцінювання структури матеріалів за статичного розтягу та складного режиму навантаження (статичний розтяг - раптове підвищення швидкості деформації - статичний розтяг) за трьома незалежними методами, а саме: з використанням феноменологічної моделі накопичення пошкоджень у металах, а також за методами тонких фольг і АЕ-сканування. Установлено, що раптові зміни у режимі навантаження стрибком збільшують ступінь розпушення матеріалу та призводять до часткового "розм'якшення" матриці сталі. Теоретично й експериментально обгрунтовано спосіб прогнозування кінетики процесу накопичення пошкодженості у матеріалі за дослідженого складного режиму навантаження та підходи для моделювання процесів деформування та руйнування пластичних матеріалів з урахуванням впливу раптових змін у режимі навантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж306.22 +
Шифр НБУВ: РА335241

Рубрики:

      
14.

Раневич О. Ю. 
Конституційні засади права соціального забезпечення / О. Ю. Раневич. — Б.м., 2020 — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню проблем конституційного проголошення та реалізації права на соціальний захист в Україні. Визначено поняття конституційних засад права соціального забезпечення; досліджено зміст права на соціальний захист та соціальне забезпечення. З'ясовано сферу їх застосування; охарактеризовано конституційні підстави соціального забезпечення людини у разі втрати нею працездатності, втрати годувальника, настання безробіття з незалежних обставин, а також у старості; окреслено конституційні засади, що забезпечують такі гарантії реалізації права на соціальний захист як соціальне страхування, створення соціальних закладів та забезпечення рівня соціальних виплат не нижче від прожиткового мінімуму.^UThe dissertation is devoted to a comprehensive study of constitutional declaration and realization of the right to social protection in Ukraine. The work provides definition of the constitutional principles of social security law, content of the right to social protection and social security. Their application scope is elucidated; constitutional grounds for man's social protection in the event of their disablement, loss of the principal wage-earner, involuntary unemployment as well as in the old age, are clarified. The constitutional principles that provide such guarantees as social insurance, creation of social centres or institutions and provision of social payments not less than a subsistence level, are outlined.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
15.

Пилипенко О. І. 
Корпоративні права в системі бухгалтерського обліку: теорія, методологія, організація: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.09 / О. І. Пилипенко ; Житомир. держ. технол. ун-т. — Житомир, 2010. — 40 с. — укp.

Обгрунтовано комплексний підхід до відображення в бухгалтерському обліку корпоративних прав на основі застосування неоінституційних теорій та ідентифіковано систему об'єктів бухгалтерського обліку, пов'язаних з процесами придбання, використання та відчуження корпоративних прав. Розроблено методологію бухгалтерського обліку операцій з корпоративними правами, що полягає в науковому обгрунтуванні методологічних принципів, покладених в основу розробки методичного підходу до бухгалтерського обліку операцій. Розкрито теоретичні засади й елементи облікової політики корпорацій, удосконалено організаційні положення щодо формування та наведення інформації про корпоративні права суб'єкта господарювання через його бухгалтерську звітність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.16
Шифр НБУВ: РА377852 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Пилипенко В.П. 
Міжнародний кримінальний суд за Римським Договором 1998 року: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / В.П. Пилипенко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми щодо створення та діяльності Міжнародного кримінального суду, Статут якого був прийнятий у 1998 р. на міжнародній конференції в Римі. Розкрито суть поняття міжнародної кримінальної юстиції, здійснено історичний аналіз її зародження та формування як самостійної інституції міжнародного права. Розкрито структуру та порядок формування органів Міжнародного кримінального суду, його юрисдикцію. Наведено загальну характеристику суб'єктів міжнародної кримінальної відповідальності та розглянуто види міжнародних злочинів. Розкрито стадії міжнародного кримінального процесу. Значну увагу приділено підставам і порядку притягнення індивідів до міжнародної кримінальної відповідальності за скоєння міжнародних злочинів. Проведено історико-правовий аналіз природи міжнародної кримінальної відповідальності, досліджено елементи міжнародних злочинів, підсудних Міжнародному кримінальному суду, особливості співробітництва держав з Міжнародним кримінальним судом та проблему стосовно ратифікації Римського Договору Україною.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х917.122.3 +
Шифр НБУВ: РА337949

Рубрики:
  

      
Категорія: Біологічні науки   
17.

Пилипенко В.В. 
Мас-спектрометричні дослідження стероїдних глікозидів та їх комплексоутворення з компонентами біополімерів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 03.00.02 / В.В. Пилипенко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено методику дослідження молекулярної маси та структури речовин рослинного походження стероїдних глікозидів (СГ) та їх генінів за методом плазмово-десорбційної часопролітної мас-спектрометрії з іонізацією уламками поділу (ПДМС). Створено каталог мас-спектрів 40-а досліджених зразків СГ та генінів. З використанням методу ПДМС вивчено модельні системи СГ та їх генінів з біомолекулами. Виявлено формування не ковалентнозв'язаних комплексів СГ з відповідними біомолекулами такого складу [СГ + біомолекула + H], [СГ + біомолекула + K], [СГ + біомолекула + Na] у співвідношенні 1 : 1 : 1. Визначено відносні інтенсивності комплексів СГ та біомолекул. Знайдено, що збільшення вуглеводного ланцюга СГ та додаткові кисневмісні замісники в агліконі впливають на специфічність взаємодії з біомолекулами та для низки комплексів збільшують їх стабільність, вільні англікони та монозиди не утворюють комплексів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*725.181.32 в733.5
Шифр НБУВ: РА326475

Рубрики:

      
18.

Пилипенко Н.М. 
Математичне моделювання динамічних систем в операційній області на основі рекурентних співвідношень (з програмами в системі "Mathematica R"): Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Н.М. Пилипенко ; НАН України. Ін-т пробл. моделювання в енергетиці. — К., 1999. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З813-01с116
Шифр НБУВ: РА307325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Пилипенко В.В. 
Механізми пружних і квазіпружних ядерних процесів за участю нуклонів і легких ядер проміжних енергій в IS/I-матричному підході: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.16 / В.В. Пилипенко ; Харк. держ. ун-т. — Х., 1999. — 34 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В383.520.421.103.31,022

      
20.

Пилипенко М.В. 
Моделі та алгоритми діагностики в медичних інформаційних системах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / М.В. Пилипенко ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2005. — 23 с. — укp.

Розглянуто математичні моделі, які формалізують раніше не інформатизовані параметри предметної області. Розроблено моделі, алгоритми та програми інтенсифікації роботи діагностичного та лабораторного устаткування у клінічних та бактеріологічних дослідженнях, які забезпечують якісний захист лікарської інформації від її спотворення. Зазначено, що інструментарій формалізації, моделювання задач діагностування патологій в організмі пацієнтів забезпечує підвищення точності та оперативності обробки інформації для прийняття рішень в медичних інформаційних системах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р34 с51 +
Шифр НБУВ: РА340359

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського