Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (9)Реферативна база даних (164)Книжкові видання та компакт-диски (179)Журнали та продовжувані видання (26)
Пошуковий запит: (<.>A=ПИРІГ$<.>+<.>A=РУСЛАН$<.>+<.>A=ЯКОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Пиріг О.Б. 
Епоксидування олій надоцтовою кислотою: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.04 / О.Б. Пиріг ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено ефективність використання різних епоксидуючих систем в процесі епоксидування олій, для чого обрано найбільш ефективну епоксидуючу систему пероксид водню - оцтовий ангідрид.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л782.3
Шифр НБУВ: РА310608 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Пиріг Д. З. 
Механізм управління інноваційною діяльністю в сфері малого підприємництва на засадах її розвитку (на прикладі легкої промисловості): автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Д. З. Пиріг ; ВНЗ "Нац. акад. упр.". — К., 2011. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено засади, виявлено та вирішено проблеми розвитку управління й інноваційного потенціалу малого підприємництва в легкій промисловості. Доведено доцільність використання проектних принципів управління в малому бізнесі. Узагальнено теоретичні та методологічні підходи до організації й управління інноваційною діяльністю, формування структури інноваційного потенціалу. Досліджено організаційний потенціал управління малого підприємництва (на прикладі малих підприємств легкої промисловості) та створено методику його оцінювання. Проведено аналіз розвитку управління проектами й інноваційного потенціалу структур управління проектами. Удосконалено методичні підходи до оцінювання виробничого потенціалу й економічних ризиків у розрахунках ефективності інноваційних проектів, інформаційного забезпечення управління та розвитку інноваційного потенціалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.11-55-21
Шифр НБУВ: РА385995 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Пиріг С. О. 
Регіональний вимір розвитку інформаційної економіки: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.05 / С. О. Пиріг ; Луц. нац. техн. ун-т. — Луцьк, 2011. — 21 с. — укp.

Теоретико-методологічиий рівень дослідження дозволив виділити основні підходи та розкрити сутність основних категорій та понять розвитку інформаційної економіки, визначити роль інформації у забезпеченні соціально-економічного розвитку регіону, розкрити передумови формування та цільові орієнтири регіональної політики розвитку інформаційної економіки. Аналітичний рівень дозволив дослідити існуючі методичні підходи до оцінювання рівня розвитку інформаційної економіки, розробити методику та здійснити регіональний вимір рівня розвитку інформаційної економіки. Проектний рівень забезпечив обгрунтування інформаційної економіки, визначення пріоритетів розвитку інформаційної економіки в регіонах України та здійснення моделювання впливу ІКТ на соціально-економічний розвиток регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)390
Шифр НБУВ: РА384311 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Пиріг О.А. 
Ринкові відносини періоду НЕПу в Україні: історичний аспект: Автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.01 / О.А. Пиріг ; НАН України. Ін-т історії України. — К., 2002. — 40 с. — укp.

На підставі аналізу даних різноманітнх джерел показано, що економічний колапс та політична криза початку 20-х рр. змусили правлячу партію відступити від комуністичної доктрини й запровадити ринкові відносини до радянського господарства. Доведено, що заздалегідь розробленої програми реформування економіки більшовики не мали, нова економічна політика була політикою імпровізації. РКП(б) використала історично вивірені форми організації економіки. З'ясовано внесок учених-ринковиків дожовтневої школи у відновлення ринкового господарства. Висвітлено процес запровадження ринкових відносин у сільське господарство, промисловість, кредитно-банківську сферу, торгівлю. Розкрито зв'язок радянської економіки зі світовим господарством, зокрема, з європейським ринком. Доведено, що генезис ринкових відносин відбувався паралельно з процесом становлення та зміцнення системи планування, яка розглядалася більшовиками як перспективна форма господарювання. Розкрито суперечності та особливості реалізації нової економічної політики в Україні. Обгрунтовано, що ринкові відносини використовувалися у господарстві для збереженя більшовиками влади. Показано домінування комуністичної ідеології, політики над економічною доцільністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)613-2,2 + У03(4Укр)61
Шифр НБУВ: РА319259 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Пиріг І.В. 
Теорія і практика використання спеціальних знань при розслідуванні розкрадань вантажів на залізничному транспорті: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / І.В. Пиріг ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено види, форми та суб'єкти використання спеціальних знань під час розслідування розкрадань вантажів на залізничному транспорті. На підставі узагальнення практики розглянуто його нові форми і надано пропозиції щодо вдосконалення процесуального положення суб'єктів використання спеціальних знань. Визначено спеціальні знання та суб'єкти їх використання на всіх етапах розслідування зазначених розкрадань. Розроблено методичні рекомендації щодо проведення слідчих дій за участі спеціалістів. Висвітлено основні напрямки вдосконалення законодавства, яке регулює використання спеціальних знань у кримінальному судочинстві, його теорії та практики, а також навчального процесу за підготовкою спеціалістів-юристів у напрямку розслідування розкрадань вантажів на залізничному транспорті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)311.2 + Х894.9(4УКР)312.1 +
Шифр НБУВ: РА345457

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Пиріг Г.І. 
Удосконалення кредитних відносин в сільському господарстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Г.І. Пиріг ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Т., 2004. — 20 с. — укp.

Уточнено економічну сутність кредитних відносин та визначено їх особливості в сільському господарстві. Запропоновано напрями формування специфічних систем кредитного обслуговування сільгосппідприємств на основі вивчення та узагальнення зарубіжного досвіду. Удосконалено методику визначення кредитоспроможності аграрних підприємств. Обгрунтовано механізм формування та використання фонду підтримки сільськогосподарських товаровиробників. Наведено пропозиції щодо створення Державного селянського іпотечного банку, кредитних спілок і кооперативних банків. Розроблено організаційно-економічні засади розвитку та функціонування лізингової діяльності в сільському господарстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.282.6 +
Шифр НБУВ: РА331782

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Борисов С. Г. 
Використання спеціальних знань при розслідуванні незаконного поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами / С. Г. Борисов. — Б.м., 2020 — укp.

Об'єктом дослідження є суспільні відносини, що виникають під час використання спеціальних знань при розслідуванні незаконного поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами. Мета: вирішення конкретного наукового завдання з розробки рекомендацій щодо використання спеціальних знань при розслідуванні незаконного поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами. Методи: діалектичний, системно-структурний, порівняльно-правовий, соціологічний, статистичний, формальної логіки. Теоретичні і практичні результати, наукова новизна: визначено види спеціальних знань, що використовуються при розслідуванні незаконного поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами, якими є знання: в галузі зброєзнавства та слідознавства; криміналістичної фотографії і навички володіння фото-відео та комп'ютерною технікою; психології злочинної діяльності; процесу зберігання, обліку та видачі зброї на військових об'єктах, в органах та підрозділах МВС, а також навички поводження зі зброєю; технічного дослідження документів і почеркознавства; товарознавства та окреслено форми їх використання по кожному з видів; визначено поняття факультативних форм використання спеціальних знань під якими потрібно розуміти види діяльності обізнаних осіб, що сприяють швидкому та повному розслідуванню кримінальних правопорушень, але не зафіксовані у протоколах слідчих (розшукових) дій і додатках до них та інших процесуальних документах; розроблено організаційно-тактичні основи залучення спеціалістів для проведення огляду, обшуку та допиту при розслідуванні незаконного поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами, а також алгоритми їх діяльності по кожній з цих слідчих (розшукових) дій. Сфера використання: у нормотворчій діяльності – для вдосконалення нормативно-правової регламентації діяльності спеціалістів при розслідуванні кримінальних правопорушень та процесуального порядку призначення та проведення експертизи; у науковій діяльності – для подальшого дослідження методики розслідування незаконного поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами на сучасному етапі, а також методики проведення окремих видів судових експертиз; в освітньому процесі – для розробки програм і методичних рекомендацій, підготовлення підручників і навчальних посібників з вивчення навчальних дисциплін «Криміналістика», «Кримінальний процес»; у практичній діяльності – для підвищення ефективності розслідування незаконного поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами, а також під час призначення та проведення окремих видів судових експертиз.^UThe object of the study is the public relations that arise from the use of specialized knowledge in the investigation of illegal handling of weapons, ammunition or explosives. Purpose: to solve a specific scientific problem to develop recommendations for the use of specialized knowledge in the investigation of illegal handling of weapons, ammunition or explosives. Methods: dialectical, system-structural, comparative-legal, sociological, statistical, formal logic. Theoretical and practical results, scientific novelty: identified types of special knowledge used in the investigation of illicit handling of weapons, ammunition or explosives, which are knowledge: in the field of weapons and tracing; forensic photography and photo-video and computer skills; psychology of criminal activity; the process of storage, accounting and issuance of weapons at military facilities, bodies and departments of the Ministry of Internal Affairs, as well as skills in handling weapons; technical research of documents and handwriting; commodity science and outlined the forms of their use for each of the species; defined the concept of optional forms of use of special knowledge which should be understood as activities of knowledgeable persons that contribute to the rapid and complete investigation of criminal offenses, but not recorded in the protocols of investigative (search) actions and annexes to them and other procedural documents; the organizational and tactical bases of involvement of experts for carrying out inspection, search and interrogation at investigation of illegal handling of the weapon, ammunition or explosives, and also algorithms of their activity on each of these investigative (search) actions are developed. Scope of use: in rule-making activity - to improve the normative-legal regulation of the activity of specialists in the investigation of criminal offenses and the procedural order of appointment and examination; in scientific activity - for further research of methods of investigation of illegal handling of weapons, ammunition or explosives at the present stage, as well as methods of conducting certain types of forensic examinations; in the educational process - for the development of programs and guidelines, preparation of textbooks and manuals for the study of disciplines "Criminology", "Criminal Procedure"; in practice - to increase the effectiveness of the investigation of illegal handling of weapons, ammunition or explosives, as well as during the appointment and conduct of certain types of forensic examinations.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
8.

Стоянова Г. П. 
Криміналістична характеристика й особливості розслідування крадіжок з житлових будинків садибного типу / Г. П. Стоянова. — Б.м., 2021 — укp.

Об'єктом дослідження є суспільні відносини, що виникають у діяльності правоохоронних органів при розслідуванні крадіжок з житлових будинків садибного типу. Метою дослідження є вирішенні конкретного наукового завдання з розробки криміналістичної характеристики та рекомендацій з розслідування крадіжок з житлових будинків садибного типу. Методологічну основу дисертаційного дослідження склали загальнонаукові та спеціальні методи пізнання: діалектичний, герменевтичний, структурно-функціональний, порівняльно-правовий, соціологічні та статистичні методи, а також системно-структурний та сукупність методів формальної логіки (аналіз, синтез, дедукція, індукція). Теоретичні і практичні результати, новизна: розкрито зміст елементів криміналістичної характеристики крадіжок з житлових будинків садибного типу: предмета злочинного посягання, обстановки, способу вчинення кримінального правопорушення та залишених при цьому слідів; розроблено типові слідчі ситуації початкового етапу розслідування крадіжок з житлових будинків садибного типу, що відрізняються рівнем сприятливості для розслідування та складають сукупність інформації щодо: наявності чи відсутності суб'єкта, який вчинив кримінальне правопорушення, свідків, очевидців події; часу, способу, знарядь, послідовності вчинення злочинних дій та доказової бази на певним момент часу, а також запропоновано алгоритм дій слідчого (дізнавача) для їх вирішення. Ступінь упровадження: у науковій діяльності – для подальших наукових досліджень у галузі криміналістики, зокрема методики розслідування окремих видів кримінальних правопорушень; у практичній діяльності органів досудового розслідування Національної поліції України з розслідування кримінальних правопорушень. Сфера використання: у освітній діяльності – під час викладання навчальних дисциплін «Криміналістика», «Кримінальний процес», спецкурсів «Тактичні особливості проведення слідчих (розшукових) дій», «Організація розслідування кримінальних правопорушень», а також при підготовці методичних рекомендацій, підручників і навчальних посібників з цих дисциплін^UThe object of the study is the public relations that arise in the activities of law enforcement agencies in the investigation of thefts from residential buildings of the manor type. The purpose of the study is to solve a specific scientific problem to develop forensic characteristics and recommendations for the investigation of thefts from residential buildings of the manor type. The methodological basis of the dissertation research was general and special methods of cognition: dialectical, hermeneutic, structural-functional, comparative-legal, sociological and statistical methods, as well as system-structural and a set of methods of formal logic (analysis, synthesis, deduction, induction). Theoretical and practical results, novelty: revealed the content of elements of forensic characterization of thefts from residential houses of manorial type: the subject of criminal encroachment, the situation, the method of committing a criminal offense and the traces left; typical investigative situations of the initial stage of investigation of thefts from residential houses of the manor type are developed, differing in the level of favorableness for investigation and make up the set of information on: presence or absence of the subject who committed a criminal offense time, method, tools, sequence of criminal acts and evidence at a certain point in time, as well as the proposed algorithm of actions of the investigator (coroner) to solve them. Degree of implementation: in scientific activity - for further scientific research in the field of criminology, in particular methods of investigation of certain types of criminal offenses; in the practical activities of the pre-trial investigation bodies of the National Police of Ukraine for the investigation of criminal offenses. Scope of use: in educational activities - during the teaching of disciplines "Criminology", "Criminal Procedure", special courses "Tactical features of investigative (investigative) actions", "Organization of investigation of criminal offenses", as well as in the preparation of guidelines, textbooks and training textbooks in these disciplines.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського