Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (169)Книжкові видання та компакт-диски (82)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Паламарчук В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Паламарчук В. В. 
Інвестиційний механізм управління комунальним підприємством стратегічного призначення: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В. В. Паламарчук ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано сучасні тенденції реалізації інноваційних механізмів у сфері цивільної авіації України та світу. Виявлено напрями розвитку вітчизняних комунальних підприємств стратегічного призначення й їх інвестиційного забезпечення. Обгрунтовано пріоритетні напрями реалізації стратегічних проектів розвитку аеропортів України. Запропоновано комплексний підхід, який пов'язаний з залученням приватних інвестицій в розвиток комунальних підприємств України. Вдосконалено механізм реалізації інструментів аутсорсингу в системі фінансового менеджменту комунальних підприємств. Запропоновано комплекс показників оцінки й обгрунтування інвестиційних проектів розвитку комунального підприємства стратегічного призначення. Вдосконалено механізм автоматизації процесів бюджетування в межах комунального підприємства стратегічного призначення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.31-56-21
Шифр НБУВ: РА373155 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Паламарчук В.В. 
Лікування переломів, переломо-вивихів таранної кістки, підтаранних вивихів стопи та суміжних пошкоджень: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.21 / В.В. Паламарчук ; Ін-т патології хребта та суглобів ім. М.І.Ситенка АМН України. — Х., 2002. — 21 с. — укp.

Досліджено вперше виявлені особливості судинної структури різних відділів таранної кістки та інволютивні зміни її васкуляризації в процесі старіння організму. Виявлено, що в різних відділах щільність судин на одиницю площі різна: найбільш висока щільність характерна для блоку таранної кістки, середня - для голівки, найменша - для шийки. На підставі результатів аналізу характеру та тяжкості пошкоджень таранної кістки розроблено диференційну тактику консервативного та хірургічного лікування хворих з переломами, переломо-вивихами таранної кістки, підтаранними вивихами стопи та суміжними пошкодженнями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.578-588
Шифр НБУВ: РА317790 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Паламарчук В.О. 
Організаційно-правові засади проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України: Автореф. дис... канд. юрид. наук.: 12.00.07 / В.О. Паламарчук ; Держ. податк. адмін. України, Акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2003. — 13 с. — укp.

Здійснено комплексний порівняльний аналіз законодавства України, Російської Федерації, США, Японії, Франції щодо проходження військової служби за контрактом, на підставі якого встановлено адміністративно-службові відносини між громадянином і державою. Надано характеристику та визначено зміст і умови контракту стосовно проходження військової служби у Збройних Силах України. Досліджено правовий статус командирів військових частин, які діють від імені Міністерства Оборони України та держави, а також роль кожного з них під час комплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом. Обгрунтовано додаткові підстави, порядок укладення й припинення дії контракту, а також гарантії забезпечення прав суб'єктів правовідносин. Визначено та обгрунтовано напрями удосконалення механізму управління комплектуванням Збройних Сил України за контрактом, що передбачають впровадження узгодженого поетапного переходу з урахуванням окремих особливостей до комплектування військових частин на підставі контракту та плановою підготовкою навченого резерву. Наголошено на необхідності чіткої та конкретної системи гарантій з боку держави, які сприяли б формуванню високих морально-вольових якостей у військовослужбовців, боєздатності Збройних Сил України, спроможних за умов скорочення їх чисельності якісно виконувати поставлені завдання протягом певного часу. Удосконалено методологічне забезпечення механізму дії контракту у Збройних Силах України шляхом реформування та удосконалення структури місцевих органів військового управління (військових комісаріатів), а також створення дійової системи рекламування перспективності військової служби у Збройних Силах України за контрактом та формування системи підготовки до виконання військового обов'язку та накопичення людських ресурсів, які підлягають призову на військову службу під час мобілізації, з урахуванням перспектив розвитку Збройних Сил України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)111 + Х819(4УКР)111 + Х819(4УКР)111
Шифр НБУВ: РА323436

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Паламарчук В.І. 
Патогенетичне обгрунтування методів клітинної та еферентної терапії в комплексному лікуванні хворих з хірургічною патологією органів гепатопанкреатодуоденальної зони (клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.03 / В.І. Паламарчук ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2005. — 43 с. — укp.

Встановлено лікувальні властивості кріоконсервованих гепатоцитів, фрагментів селезінки, ліофілізованих фетальних гепатоцитів та мозку на підставі порівняльного дослідження експериментальних моделей гострої та поступової ішемізації печінки. Вперше використано ліофілізований фетальний мозок. Доведено його імуностимулювальні та імуномодулювальні властивості та нетоксичність. Розроблено нові підходи щодо хірургічного лікування хворих з гепатопанкреатодуоденальною печінковою та поліорганною недостатністю (ГПН і ПОН). Науково обгрунтовано ефективність застосування клініко-тканинної терапії в їх комплексному лікуванні. Вперше в аспекті мембранної патології та імуногомеостазу досліджено особливості деяких етапів патогенезу хірургічної патології органів гепатопанкреатодуоденальної зони (ГПДз) у разі використання в комплексному лікуванні клітинно-тканинних препаратів. Проведено порівняльне дослідження біохімічних, імунологічних, морфологічних показників у здорових і хворих тварин у випадку застосування клітинно-тканинних препаратів різного рівня біоорганізації (фрагментів ксеноселезінки, ізольованих клітин печінки, ліофілізованих та фетальних печінки та мозку), вилучених з органів тварин ранніх термінів гестації. Вперше за використання КТП у лікуванні хворих з ГПН, ПОН проведено порівняльне вивчення біохімічних та імунологічних показників. Обгрунтовано доцільність та розроблено показання до виконання малоінвазійних втручань у поєднанні з екстракорпоральною детоксикацією за інтерогеморагічного лептоспірозу, ускладненного панкреатитом і панкреонекрозом. Доведено діагностичну та лікувальну цінність малоінвазійних втручань та ЕКД, БЕКД у групі хворих з ГПН, ПОН, сепсисом, панкреанекрозом та іктерогеморагічним лептоспірозом (ІГЛ). Проведено порівняльний аналіз ускладнень та летальності у хворих з біогемосорбцією, ретроградною або антеградною декомпресією ЖВШ перед операцією та післяопераційною біогемосорбцією та комплексною терапією, а також у пацієнтів з медикаментозною передопераційною підготовкою, ЕКД, операційним втручанням і післяопераційною медикаментозною терапією. Встановлено інформативність таких методів дослідження як УЗО, ЛПс, КТ, МРТ, ЕРПХГ. Розроблено та впроваджено алгоритм обстеження хворих з патологією органів ГПДз, ускладненою гострою печінковою та поліорганною недостатністю. Розроблено схему патогенезу поліорганної недостатності та патогенетичного лікування хворих з хірургічною патологією органів ГПДз, ускладненою ГПН і ПОН. Запропоновано та впроваджено новий спосіб оперативного лікування непрохідності дистального відділу загальної жовчної протоки. Розроблено пристрої та методи дренування черевної порожнини, заочеревинного простору за інфікованого некротичного панкреатиту. Обгрунтовано ефективний спосіб проведення озонованого ретроперитонеуму під час лікування хворих з гострим інфікованим некротичним панкреатитом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465-52 +
Шифр НБУВ: РА336675

Рубрики:

      
5.

Соломеннікова Н. В. 
Особливості відновлення голосової функції гортані у хворих після реіннервації гортані при однобічному паралічу: автореферат дис. ... д.філософ : 222 / Н. В. Соломеннікова. — Б.м., 2023 — укp.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Паламарчук В. А. 
Українська гітарна творчість та виконавство середини XIX – початку XX ст.: історико-генетичний та творчо-особистісний аналіз.: автореферат дис. ... д.філософ : 025 / В. А. Паламарчук. — Б.м., 2023 — укp.

Дисертація є першим в українському музикознавстві системним дослідженням, що присвячене професійному становленню української гітарної традиції середини XIX – початку XX століття. Особлива увага зосереджена на феномені особистості митця, його визначальній ролі у історичному процесі формування традиції професійного гітарного мистецтва.Йдеться про історико-феноменологічну концепцію професійного становлення української національної гітарної традиції як складової культурно-мистецьких процесів середини ХІХ – початку ХХ століть. Надано історико-ґенетичний аналіз розвитку гітарної творчості та виконавства на українських теренах зазначеного періоду; обґрунтовано актуальну переоцінку ролі українських композиторів-гітаристів у становленні національної гітарної традиції; висвітлено історико-культурний контекст зародження гітарного мистецтва в Україні XIX ст. на прикладі життєдіяльності окремих видатних постатей музикантів М. Вербицького, І. Хандошка, Г. Рачинського, О. Петрова, М. Соколовського.На джерелознавчому ґрунті запропоновано матеріали (певний «компендіум»), що розкривають роль провідних представників української традиції гітарного виконавства (М. Вербицький, Д. Лобода, З. Кіпченко, В. Крихацький, О. Немеровський, М. Полупаєнко, М. Соколовський) та музикантів, які мали значний вплив на нього (Я.-Н. Бобровіч, І. Деккер-Шенк, В. Русанов, С. Щепановський та ін.); їхню діяльність структуровано за часом, регіоном; впорядковано їхні біографічні дані. До наукового обігу залучено першоджерела (зокрема, рукописи Р. Вілуана, С. Галіна, В. Машкевича, М. Папченка), які раніше ніколи не були дослідженими, а також журнали і першодруки творів українських гітаристів (З. Кіпченка, О. Немеровського, М. Полупаєнка, М. Соколовського).Специфіку творчості українських гітаристів середини XIX – початку XX століття розкрито через структурний алгоритм аналізу, а саме: • органологія інструменту: конструкція гітар, струни, стрій; • техніка гри: постава, звуковидобування, застосування нігтів, аплікатура, специфічні прийоми; • авторська версійність позначень у нотному тексті; • жанрово-стильові пріоритети у репертуарі; • транскрипція як інтерпретація першоджерела; • методи навчання (на які посібники спиралися); • позаукраїнські впливи на становлення української гітарної традиції.В процесі дослідження віднайдено рукописи композицій українських гітаристів, місце зберігання яких було невідоме, першодруки творів, які навіть не фігурували у списках композицій автора. Виявлено, що у репертуарі гітаристів XIX – поч. XX століть, й тих, які не мешкали на українських теренах, вельми поширеними були обробки українських пісень і танців: перелік розміщено у додатках. Додатки містять також фотографії гітаристів досліджуваного періоду, фрагменти рукописів, концертні програми і переліки гітарних композицій українських гітаристів, ноти деяких творів.^UThe dissertation is the first systematic study in Ukrainian musicology devoted to the professional formation of the Ukrainian guitar tradition of the mid-19th – early 20th centuries. Special attention is focused on the phenomenon of the artist's personality and his defining role in the historical process of forming the tradition of professional guitar.It is about the historical and phenomenological concept of the professional formation of the Ukrainian national guitar tradition as a component of the cultural and artistic processes of the mid-19th – early 20th centuries. A systematic analysis of the development of guitar creativity and performance in the Ukrainian territories of this period is provided. The actual reassessment of the role of Ukrainian composers-guitarists in the formation of the national guitar tradition is substantiated. The historical and cultural context of the origin of guitar art in Ukraine in the 19th century is illustrated by the example of the life activities of some outstanding musicians M. Verbytskyi, I. Khandoshko, G. Rachynskyi, O. Petrov, M. Sokolovskyi. Based on source studies, materials (a specific "compendium") are offered that reveal the role of leading representatives of the Ukrainian guitar playing tradition (M. Verbytskyi, D. Loboda, Z. Kipchenko, V. Krykhatskyi, O. Nemerovskyi, M. Polupaienko, M. Sokolovskyi) and musicians, who had a significant influence on it (J. N. Bobrowicz, J. Decker-Schenk, V. Rusanov, S. Szczepanowski, etc.). Their activities are structured by time and region; their biographical data is organized. The primary sources (in particular, the manuscripts of R. Villuan, S. Galin, V. Mashkevich, M. Papchenko), which had never been studied before, as well as magazines and first editions of works by Ukrainian guitarists (Z. Kipchenko, O. Nemerovskyi, M. Polupaienko, M. Sokolovskyi) are involved in the scientific circulation. Сreation specifics of Ukrainian guitarists of the mid-19th – early 20th centuries are revealed through a structural algorithm of analysis, namely: • Organology of the instrument: construction of guitars, strings, tuning; • Playing technique: posture, sound production, nail usage, fingering, specific techniques; • Author's versioning of notations in the musical text; • Genre and style priorities in the repertoire; • Transcription as an interpretation of the primary source; • Teaching methods (on which the manuals were based); • Non-Ukrainian influences on the formation of the Ukrainian guitar tradition.In the research process, manuscripts of compositions by Ukrainian guitarists were found, the storage place of which was unknown, as well as first editions of works that did not even appear in the author's lists of compositions. It was found that in the repertoire of guitarists of the 19th – early 20th centuries, including those who did not live on Ukrainian territory, arrangements of Ukrainian songs and dances were very common: the list is included in the appendices. The appendices also contain photographs of guitarists of the period under study, fragments of manuscripts, concert programs and lists of guitar compositions by Ukrainian guitarists, and some pieces' sheet music.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Квітка Д. М. 
Обґрунтування органозберігаючої тактики хірургічного лікування папілярного раку щитоподібної залози.: автореферат дис. ... д.філософ : 222 / Д. М. Квітка. — Б.м., 2023 — укp.

Дисертація присвячена проблемі вибору тактики хірургічного лікування папілярного раку щитоподібної залози направленої на зниження частоти ятрогенних ускладнень та підвищення якості життя, за умов збереження принципів онкохірургії та мінімізації ризику рецидивування. Робота має за мету покращення якості життя пацієнтів з папілярним раком щитоподібної залози категорії pT1a-bN0M0 за рахунок припустимої мінімізації об’єму хірургічної операції без підвищення ризику рецидивування. Для визначення частоти виникнення рецидивів після оперативного лікування папілярного раку щитоподібної залози у хворих з категорією процесу pT1-2N0M0 у ретроспективному дослідженні було опрацьовано результати лікування 562 пацієнтів у період з 2015 по 2020 рік. 178 хворим виконана органозберігаюча операція у вигляді гемітиреоїдетомії з центральною лімфодисекцією шиї, 384 хворим виконувалась тотальна тиреоїдектомія з центральною лімфодисекцією. Під час проведення оперативного лікування обов’язковим етапом було проведення інтраопераційного експресгістологічного дослідження видалених 3 лімфатичних вузлів та первинної пухлини для підтвердження поширеності (відсутність метастазування (iN0) та екстраорганної інвазії первинної пухлини (iT1-2).^UThe dissertation is devoted to the problem of choosing the tactics of surgical treatment of papillary thyroid cancer aimed at reducing the incidence of iatrogenic complications and improving the quality of life, while maintaining the principles of oncological surgery and minimizing the risk of recurrence. The aim of the study is to improve the quality of life of patients with pT1a- bN0M0 papillary thyroid cancer by minimizing the volume of surgery without increasing the risk of recurrence. To determine the incidence of recurrence after surgical treatment of papillary thyroid cancer in patients with pT1-2N0M0, a retrospective study analyzed the results of treatment of 562 patients from 2015 to 2020. 178 patients underwent organ-preserving surgery in the form of hemithyroidectomy with central neck lymphadenectomy, 384 patients underwent total thyroidectomy with central lymphadenectomy. During surgical treatment, an obligatory step was an intraoperative rapid histological examination of the removed lymph nodes and primary tumor to confirm the spread (absence of metastasis (iN0) and extra- organic invasion of the primary tumor (iT1-2).


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського