Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (69)Книжкові видання та компакт-диски (54)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Прилипко С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія: Науки про Землю   
1.

Прилипко С.К. 
Геохронологія субаеральних відкладів Північного Причорномор'я (за даними термолюмінесцентного аналізу): автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.01 / С.К. Прилипко ; Ін-т геол. наук НАН України. — К., 2009. — 23 с. — укp.

Проведено геохронологічне дослідження субаеральних неоплейстоценових відкладів Північного Причорномор'я. Вивчено вісім опорних розрізів, серед яких три в Північному Причорномор'ї та п'ять - в Північному Приазов'ї. Розглянуто теоретичні та практичні питання застосування термолюмінесцентного аналізу з метою геохронологічних досліджень. Вивчено можливість використання кварцу як палеодозиметра, його властивість нагромаджувати палеодозиметром вікової світлосуми. Доведено можливість існування нульової точки відліку віку та розглянуто процеси, що впливають на її виникнення. Проаналізовано результати проведених геохронологічних досліджень, на їх підставі проведено детальне розділення субаеральних відкладів нейоплейстону Північного Причорномор'я. Показано залежність послідовної, ритмічної структури антропогенових відкладів від зміни палеокліматичних умов, які взаємопов'язані з інтенсивністю сонячної інстоляції. Доведено, що формування викопних грунтів відповідає теплим епохам, а формування лесових горизонтів відбувалось в періоди зниження температур. Проведено кореляцію відкладів лесової формації у межах Північного Причорномор'я на підставі нових, одержаних за термолюмінесцентним методом дат з залученням матеріалів, одержаних іншими дослідниками. Результати проведених досліджень можуть бути використані для великомасштабного картування, будівельних робіт, пошуку корисних копалин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д432(4УКР7,3)7-24 + Д59(45УКР7,3)43 +
Шифр НБУВ: РА363711

Рубрики:

      
2.

Прилипко С.М. 
Предмет права соціального забезпечення: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.05 / С.М. Прилипко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 47 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми соціального забезпечення громадян України. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавства про соціальне забезпечення. Розроблено нові концептуальні підходи щодо визначення сфери дії та предмета права соціального забезпечення. Конкретизовано модель структуризації правовідносин, що виникають з приводу соціального забезпечення. Особливу увагу приділено вивченню пенсійних правовідносин. Розкрито сутність поняття права соціального забезпечення. На підставі аналізу співвідношення приватного та публічного права визначено його місце в системі права. Обгрунтовано доцільність введення соціального права. З урахуванням специфіки соціально-економічних процесів, що відбуваються в Україні, встановлено особливості правового регулювання права соціального забезпечення. Сформульовано визначення організаційно-правових форм соціального забезпечення, розкрито сутність і характерні особливості загальнообов'язкового державного соціального страхування як основної організаційно-правової форми соціального забезпечення громадян України. Розкрито зміст понять "соціальна політика" та "соціальне забезпечення". Визначено сутність та особливості гарантій у соціальній сфері, обгрунтовано необхідність розробки та впровадження соціального бюджету як гарантії реалізації конституційного права на соціальне забезпечення. Внесено пропозиції про прийняття Законів України "Про соціальну політику" та "Про соціальний бюджет". Обгрунтовано доцільність створення єдиного Національного фонду соціального страхування як одного з засобів удосконалення управління та покращання соціального забезпечення. Показано доцільність використання принципу солідарності під час розробки нових законодавчих положень. Наведено характеристику соціального ризику як підстави соціального забезпечення. Визначено основні напрями стратегії розвитку законодавства про соціальне забезпечення й обгрунтовано необхідність його кодифікації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)6-01 +
Шифр НБУВ: РА350552

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського