Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Реферативна база даних (23)Книжкові видання та компакт-диски (16)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=РИШКОВ$<.>+<.>A=ЛЮДМИЛ$<.>+<.>A=ВАЛЕРІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Ришковська Н.О. 
Генеалогічне дослідження сімей хворих на шизофренію, що скоїли суїцид: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.16 / Н.О. Ришковська ; Укр. н.-д. ін-т соц. і суд. психіатрії та наркології. — К., 2004. — 22 с.: табл. — укp.

Досліджено генеалогічні (сімейні) фактори ризику самогубств у хворих на праноїдну шизофренію, запроновано новий діагностичний підхід - виявлення типової констеляції батьківської пари, що є чинником суїцидального ризику для даної категорії хворих. Застосовано спеціальний генеалогічний метод (family study) з повним очним дескриптивно-феноменологічним, біографічним, клініко-психопатологічним та експериментально-психологічним обстеженням пробандів і родичів I ступеня родинності за висхідною лінією - батьківської пари. Виявлено типову констеляцію батьківської пари хворих на параноїдну шизофренію з суїцидальним ризиком: мати - експансивна, психопатизована в поведінці, конкуруюча, з активною чоловічою (слабко ідентифікованою жіночою) роллю, невротично-контролююча; батько - пасивний, слабкий, з "жіночою" підпорядкованою (недостатньо ідентифікованою чоловічою) роллю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р645.090-3 +
Шифр НБУВ: РА329804

Рубрики:

      
2.

Ришкова О.В. 
Захист прав інтелектуальної власності за цивільним законодавством України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.В. Ришкова ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено актуальні теоретичні та практичні питання стосовно здійснення та захисту прав інтелектуальної власності за цивільним законодавством України. Проаналізовано норми національного та міжнародного законодавства, судової практики у даній сфері, а також розглянуто його місце у соціально-правовій системі України. Досліджено поняття та види об'єктів прав інтелектуальної власності, правовий статус суб'єктів даних прав, правовий статус суб'єктів прав інтелектуальної власності та реалізацію ними своїх прав і обов'язків. Проаналізовано аспект здійснення управління інтелектуальною діяльністю та інтелектуальною власністю. Наведено визначення понять та видів юридичних засобів захисту, видів відповідальності за порушення даних прав та ступеня порушеного права інтелектуальної власності. Наведено пропозиції щодо вдосконалення цивільного законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)306 +
Шифр НБУВ: РА349084

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Ришковськи В. 
Принципи проектування регіональної і локальної систем організації фізичного виховання школярів: Автореф. дис... д-ра наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / В. Ришковськи ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2002. — 32 с.: рис. — укp.

Вперше розроблено концептуальну модель організації досліджень проблем фізичного виховання (ФВ). Проаналізовано можливість методологічного бачення єдності та взаємозв'язків теоретичної (понятійної) роботи типів експериментальної діяльності та конкретних об'єктів інноваційного розвитку ФВ. Шляхом об'єднання засобів праксеологічного та методологічного підходів сформульовано принципи проектування, що є істотним внеском до теорії проектування освітніх систем. Суттєво доповнено тлумачення термінів: тілесність, фізична (тілесна) компетентність, готовність ("фітнес"), розглянуто перспективи зміни змісту базового поняття "фізичне виховання". Розроблено модель тілесної та психосоматичної компетентності, що складає підгрунтя для створення типології наявних і принципово можливих систем фізичного виховання і технік соматичного розвитку, а також виступає теоретичною підставою аналізу й експертизи інноваційних систем і методик фізичного виховання та умов їх регіональної організації. Наведені принципи та моделі дозволяють теоретично обгрунтувати критерії оцінки результатів експериментів у галузі методики ФВ школярів. Запропонована методологія проектування регіонального розвитку ФВ школярів представлена як самостійний (відсутній у наявній системі знань) вид організації й управління фізичною культурою та спортом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч513(4УКР) + Ч421.354 +
Шифр НБУВ: РА324083

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського