Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (42)Книжкові видання та компакт-диски (151)
Пошуковий запит: (<.>A=РОЗДОБУДЬК$<.>+<.>A=ЕЛЛА$<.>+<.>A=ВІКТОРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Роздобудько Е.В. 
Економіко-екологічний механізм підвищення ефективності захисту навколишнього середовища від шкідливих викидів об'єктів промисловості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.08.01 / Е.В. Роздобудько ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2006. — 19 с. — укp.

Розроблено й апробовано ринковий механізм перерозподілу ліцензій на право викиду забруднювальних речовин на підставі концепції "осередку" для підвищення ефективності захисту навколишнього середовища від шкідливих викидів об'єкта промисловості. Для основних підприємств-забруднювачів міста визначено вектор керованого перерозподілу ліцензій на право емісії забруднювальних речовин в атмосферне повітря, обгрунтовано можливість його застосування для встановлення економічної вигоди. Науково обгрунтовано економічну сутність використання розробленої економіко-математичної моделі перерозподілу ліцензій. Одержано залежності питомих капітальних витрат від ступеня уловлення шкідливих викидів підприємств промислового міста. Наведено практичні рекомендації для здійснення оперативного керування екологічним станом міста з мінімізацією капітальних витрат на підвищення ефективності роботи пилогазоочисних установок. Доведено економічні переваги використання механізму перерозподілу ліцензій на базі концепції "осередку".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-28 + Ж692 +
Шифр НБУВ: РА344609

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Роздобудько В.В. 
Облік і контроль використання матеріально-технічних ресурсів у автотранспортному виробництві з застосуванням ПЕОМ: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / В.В. Роздобудько ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Висвітлено питання удосконалення обліку та контролю операцій з матеріально-технічними ресурсами у автотранспортному виробництві. Запропоновано інтегрування всіх видів обліку операцій з матеріально-технічними ресурсами в єдину систему. Розглянуто питання автоматизації облікових процедур на основі мережі АРМ-спеціалістів, побудови системи щоденного нормативного обліку та виявлення недокументованих відхилень. Розроблено модель стандарту контролю за витрачанням матеріально-технічних ресурсів автотранспортного підприємства та викладено методологію поточного (оперативно-технічного контролю) на автотранспортних підприємствах з застосуванням економіко-математичного моделювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)237.331-145.72 +
Шифр НБУВ: РА342685

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Елланська Н.Е. 
Особливості формування мікробіоценозів ризосфери рослин Українського степового природного заповідника: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.07 / Н.Е. Елланська ; НАН України. Ін-т мікробіології і вірусології ім. Д.К.Заболотного. — К., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Наведено результати вивчення мікро- та мікобіоти ризосфери 47-ми степових рослин трьох відділень Українського степового природного заповідника: Михайлівської цілини, Хомутовського степу та Кам'яних Могил. Виявлено суттєві відмінності у динаміці чисельності мікроорганізмів основних таксономічних груп ризосфери степових рослин за сезонами вегетації. На прикладі Михайлівської цілини показано кількісні та якісні зміни грунтової мікробіоти та біологічної активності грунту у разі незначного втручання людини (режими викошування). За допомогою екологічних показників (коефіцієнта Серенсена - Чекановського, індексів видового різноманіття Шеннона та домінування за Симпсоном) встановлено високу подібність між видовим складом мікроміцетів ризосфери степових рослин трьох відділень заповідника, відмінних за грунтово-кліматичних умов. Доведено, що для кожної рослинної формації характерна специфічна мікобіота, яка визначається кореневими виділеннями рослини та грунтово-кліматичними умовами. Визначено алелопатичну активність ризосфери ряду даних рослин відділень заповідника. Встановлено відсутність фітотоксичного ефекту ризосферного грунту у більшості видів степових рослин. Створено колекцію мікроскопічних культур, яка нараховує 305 штамів мікроміцетів і 211 штамів спороутворювальних бактерій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П058.6 +
Шифр НБУВ: РА322854

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського