Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (46)Книжкові видання та компакт-диски (49)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=РУШДІ$<.>+<.>A=САЛМАН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Салманова О.Ю. 
Адміністративно-правові засоби забезпечення міліцією безпеки дорожнього руху: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.Ю. Салманова ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Встановлено загальнообов'язкові правила забезпечення безпеки дорожнього руху, наведено їх класифікацію. Визначено поняття переконання як засіб забезпечення міліцією безпеки руху, обгрунтовано доцільність розширення даної системи шляхом застосування заохочувальних заходів. Розглянуто напрямки розвитку роз'яснювально-профілактичної діяльності міліції. Зроблено аналіз роз'яснювально-профілактичних, заоочувальних, адміністративно-запобіжних заходів застосування адміністративного припинення порушень правил, норм і стандартів, що стосуються безпеки руху. Враховано особливості та підстави адміністративної відповідальності у сфері безпеки дорожнього руху. Розширено наукову класифікацію адміністративних проступків, що посягають на безпеку руху. Висвітлено напрямки удосконалення правових засад діяльності міліції у даній сфері. Наведено пропозиції щодо внесення змін та доповнень до ряду нормативних актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)125,3 + Х819(4УКР)112.011.013.1 +
Шифр НБУВ: РА322113

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
2.

Салманова 
Вплив структурних компонентів бактерій та глутаргіну на функціональну активність природних кілерів in vitro: Автореф. дис... канд. біол. наук: 14.03.04 / Оксана Миколаївна Салманова ; Луганський держ. медичний ун-т. — Луганськ, 2006. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е70*743.3 + Р252.325.21
Шифр НБУВ: РА347959

Рубрики:

      
3.

Салман А. М. 
Методи та моделі класифікації та прогнозування станів телекомунікаційних систем на базі модифікованих нейронних мереж: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / А. М. Салман ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2011. — 15 с.: рис., табл. — укp.

Висвітлено проблеми вдосконалення методів мережевого управління в телекомунікаційних системах. Обгрунтовано вимоги до систем мережевого управління. Оцінено ефективність методів класифікації станів телекомунікаційної мережі, розроблено моделі класифікації та прогнозування станів її елементів. Запропоновано до використання модифіковані нейронні мережі, для яких розроблено методи розрахунку об'єму виборки для навчання, типу та параметрів функції активації, параметрів шару прогнозування, що дозволяє підвищити ефективність систем мережевого управління. Вперше розроблено модель класифікації та прогнозування станів маршрутизатора, яка використовує нейронну мережу як елемент, що приймає рішення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3-01
Шифр НБУВ: РА384521 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Салманов А.Г. 
Наукове обгрунтування системи епідеміологічного нагляду за інфекціями області хірургічного втручання: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.02 / А.Г. Салманов ; Держ. установа "Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського" АМН України. — К., 2008. — 22 с. — укp.

Вивчено епідеміологічні особливості поширення інфекції області хірургічного втручання (ІОХВ). Розроблено сучасну систему епідеміологічного нагляду (ЕН) за ІОХВ у хірургічних стаціонарах. Вивчено етіологічну структуру збудників ІОХВ та встановлено головні фактори ризику, що впливають на інтенсивність епідемічного процесу. На підставі одержаних результатів розроблено науково обгрунтовану концептуальну модель системи ЕН за ІОХВ в Україні. Складовими цієї системи ЕН за ІОХВ є взаємопов'язані функціональні підсистеми: інформаційна, діагностична й управлінська. Згідно з цією системою контроль за ІОХВ здійснюється на рівнях: національному та лікарняному. Запропонована система ЕН за ІОХВ базується на на даних мікробіологічних, епідеміологічних і клінічних досліджень та заснована та діагностиці та реєстрації всіх можливих клінічних форм ІОХВ, моніторингу до домінувальними видами мікроорганізмів, які виділяються від пацієнтів, персоналу й об'єктів довкілля стаціонару.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р456.1 + Р192 +
Шифр НБУВ: РА360504

Рубрики:

      
5.

Салман Хані Руміє 
Оздоровча фізична культура хлопчиків 12 - 14 років у позаурочний час: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / Салман Хані Руміє ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено концептуальні підходи до співпраці сім'ї та школи за сучасних умов фізичного виховання дітей середнього шкільного віку. Складено програму (теоретичне обгрунтування, форми, методи, засоби) співпраці сім'ї та школи у фізичному вихованні учнів даного віку. Комплексно досліджено відношення вчителів фізичної культури та батьків до співпраці сім'ї та школи, батьків і учнів різного рівня фізичної підготовки до занять фізичною культурою та спортом. Доповнено та конкретизовано відомості про фізичний розвиток і фізичну підготовку школярів віком 12 - 14 років м.Харкова та м.Пір (Ліван). Досліджено позитивний вплив рухової активності на фізичний стан школярів віком 12 років.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.385.5 +
Шифр НБУВ: РА345931

      
6.

Салманов Н.С. 
Розробка методики розрахунку пропускної спроможності широкосмугової пакетної мережі загального користування та стратегії побудови мультисервісної мережі Азербайджану: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Н.С. Салманов ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Розглянуто комплекс теоретичних і практичних проблем проектування мультисервісних пакетних мереж загального користування. Розроблено методики планування широкосмугових мультимедійних послуг, прогнозування навантаження та потрібної швидкості передавання та розрахунку пропускної спроможності пакетної мережі. Запропоновано стратегію побудови мультисервісної мережі Азейбарджану. Для методики розрахунку пропускної спроможності вперше розроблено точний рекурентний метод розрахунку для симетричної дворівневої мережі доступу, одержано точні формули розрахунку характеристик якості обслуговування примітивного потоку викликів для дисципліни з очікуванням. Запропоновано інженерний метод розрахунку на основі апроксимації змін швидкості пакетного передавання відомими законами розподілу ймовірностей і оцінено його точність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.34-016 +
Шифр НБУВ: РА358577

Рубрики:

      
7.

Салманов О. В. 
Процесуальний порядок проведення слідчих (розшукових) дій, що обмежують недоторканність житла чи іншого володіння особи / О. В. Салманов. — Б.м., 2021 — укp.

Об'єктом дослідження є суспільні відносини, що виникають, змінюються та припиняються у зв'язку з проведенням слідчих (розшукових) дій, що обмежують недоторканність житла чи іншого володіння особи. Метою дослідження є одержання нових наукових результатів, спрямованих на удосконалення процесуального порядку проведення слідчих (розшукових) дій, що обмежують недоторканність житла чи іншого володіння особи. Методологічне підґрунтя дослідження становить діалектичний метод пізнання дійсності, загальнонаукові та спеціальні методи дослідження. Теоретичні і практичні результати, новизна: слідчі (розшукові) дії, що обмежують недоторканність житла чи іншого володіння особи визначено як сукупність пізнавальних і пошукових дій, пов'язаних з проникненням до житла чи іншого володіння особи, що здійснюються уповноваженими суб'єктами на підставах та в порядку, визначених кримінальним процесуальним законодавством, з метою отримання та перевірки доказів та інформації про них; систематизовано й охарактеризовано слідчі (розшукові) дії, що обмежують недоторканність житла чи іншого володіння особи, за наступними критеріями: предметом проведення; характером слідової картини та методів, які використовуються для її дослідження; ознакою раптовості та конспірації мети, часу, місця та методів їх проведення; необхідністю отримання дозволів на їх проведення; їх спрямованістю; запропоновано класифікацію суб'єктів провадження слідчих (розшукових) дій, що обмежують недоторканність житла чи іншого володіння особи, з урахуванням функцій, які вони виконують, і їх процесуального інтересу. Ступінь упровадження: у науково-дослідній сфері – для подальшого розроблення питань процесуального порядку проведення слідчих (розшукових) дій, що обмежують недоторканність житла чи іншого володіння особи; у правотворчості – для удосконалення кримінального процесуального законодавства України в частині регламентації порядку проведення слідчих (розшукових) дій, що обмежують недоторканність житла чи іншого володіння особи; у правозастосовній діяльності – як рекомендації з питань проведення слідчих (розшукових) дій, що обмежують недоторканність житла чи іншого володіння особи. Сфера використання: в освітньому процесі – під час викладання навчальних дисциплін «Кримінальний процес», «Досудове розслідування», «Напрями розвитку науки: кримінальний процес», «Складання процесуальних документів на стадії досудового розслідування», підготовки окремих підрозділів (глав) підручників, навчальних посібників та методичних рекомендацій.^UThe object of research is public relations that arise, change and terminate in connection with the conduct of investigative (search) actions that limit the inviolability of housing or other property of a person. The purpose of the study is to obtain new scientific results aimed at improving the procedural order of investigative (search) actions that limit the inviolability of housing or other property of a person. The methodological basis of the research is the dialectical method of cognition of reality, general scientific and special research methods. Theoretical and practical results, novelty: investigative (search) actions that limit the inviolability of housing or other property of a person is defined as a set of cognitive and search actions related to penetration into housing or other property of a person carried out by authorized entities on the grounds and in the manner prescribed by criminal procedure law, in order to obtain and verify evidence and information about them; systematized and characterized investigative (search) actions that limit the inviolability of housing or other property of a person, according to the following criteria: the subject; the nature of the trace picture and methods used for its study; a sign of suddenness and conspiracy of purpose, time, place and methods of their conduct; the need to obtain permits for their conduct; their orientation; proposed classification of subjects of investigative (search) actions that limit the inviolability of housing or other property of a person, taking into account the functions they perform and their procedural interest. Degree of implementation: in the research field - for further development of procedural issues of investigative (search) actions that limit the inviolability of housing or other property of a person; in law-making - to improve the criminal procedural legislation of Ukraine in terms of regulating the procedure for conducting investigative (search) actions that limit the inviolability of housing or other property of a person; in law enforcement activities - as recommendations on investigative (search) actions that limit the inviolability of housing or other property of a person. Scope: in the educational process - during the teaching of disciplines "Criminal Procedure", "Pre-trial investigation", "Directions of science: criminal process", "Preparation of procedural documents at the stage of pre-trial investigation", preparation of individual units (chapters) of textbooks, training manuals and guidelines.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського