Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (63)Книжкові видання та компакт-диски (56)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=САМОФАЛОВ$<.>+<.>A=ТЕТЯН$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
1.

Самофалов О. Л. 
Адміністративно-правові засади оперативно-розшукової діяльності підрозділів карного розшуку: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. Л. Самофалов ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2010 — укp.

Проаналізовано стан правового регулювання організації оперативно-розшукової діяльності (ОРД) підрозділів карного розшуку, як частини органів виконавчої влади. Розглянуто систему, структуру, завдання та функції служби карного розшуку. Розкрито поняття "організація" у його співвідношенні з управлінням, форми та методи організації ОРД, проблеми інформаційного забезпечення діяльності, прогнозування та планування роботи у підрозділах карного розшуку та значення взаємодії зі службами органів внутрішніх справ та іншими правоохоронними органами. Наведено пропозиції щодо удосконалення структурної побудови підрозділів карного розшуку, кадрової роботи, спеціалізації співробітників, критеріїв оцінки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.3
Шифр НБУВ: РА377813 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Самофалов П.Л. 
Методи застосування таблиць рішень у системах формального виводу і програмних комплексах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.03 / П.Л. Самофалов ; Харк. держ. техн. ун-т радіоелектрон. — Х., 2001. — 19 с.: рис. — укp.

Розглянуто застосування таблиць рішень для уявлення знань і керування виводом у формальних системах. Розроблено мовні засоби для формування та реалізації таблиць рішень, які можна використовувати за єдиною технологією для уявлення знань, керування виводом, специфікації програм. Наведено основи побудови транслятора, який інтегрує таблицю рішень у сучасну мову програмування. Реалізовано програмний комплекс синтезу програм за таблицями рішень, застосований в автоматизованій інформаційній банківській системі "Б2".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.011
Шифр НБУВ: РА314153 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Самофалов В.В. 
Механізми управління інформаційним забезпеченням бізнес-процесів металургійного підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В.В. Самофалов ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2010. — 19 с. — укp.

Розроблено механізми структуризації бізнес-процесів і моніторингу збалансованої системи показників (ЗСП), визначення яких проводиться на основі інформації, що вводиться у бізнес-процесах. Розроблено механізми структуризації бізнес-процесів і моніторингу ЗСП, в основі яких використовуються економіко-математичні методи та моделі. Зазначено, що реалізація бізнес-процесів, які грунтуються на ЗСП, здійснюється у єдиному інформаційному просторі, побудованому за допомогою інформаційної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.51-210.302
Шифр НБУВ: РА371679 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Самофалова М.О. 
Міжвоєнна історіографія взаємин влади і православної Церкви в Україні: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.06 / М.О. Самофалова ; НАН України. Ін-т укр. археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського. — К., 2008. — 13 с. — укp.

Досліджено стан міжвоєнної історіографії державно-церковних відносин. Визначено чинники, які впливали на процес її формування. Розкрито стан наукової розробки проблеми. Проаналізовано історіографічні та історичні джерела, а також рівень висвітлення в літературі міжвоєнного періоду певних аспектів державно-церковних відносин в Україні, а саме: історичних обставин, ролі та наслідків хрещення Київської Русі, ролі та функцій православної Церкви у суспільстві у різні часи, правових і економічних аспектів відносин світських владних і церковних структур, причин розколу Російської православної церкви, виникнення та поширення обновленського церковно-релігійного руху в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т1(4УКР)61 + Т3(4УКР)61-55 +
Шифр НБУВ: РА356513

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Самофалова Т.О. 
Мобілізаційний механізм державного регулювання фінансових потоків у процесі інноваційно-інвестиційного відтворення: автореф. дис... канд. наук. з держ. управління: 25.00.02 / Т.О. Самофалова ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України, Харків. регіон. ін-т держ. упр.. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Вперше здійснено теоретичне обгрунтування та запропоновано напрями та сфери практичного застосування мобілізаційного механізму державного регулювання фінансових потоків у процесі інноваційно-інвестиційного відтворення, який базується на принципі їх самовідтворення. Розкрито сутність, цільову функцію, елементи, місію та сферу застосування такого механізму. Визначено місце системи державного регулювання фінансових потоків у загальній теорії систем, удосконалено підходи до формування інноваційно-інвестиційної парадигми державного управління. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення організаційно-функціональної схеми взаємодії органів державного управління, місцевого самоврядування та суб'єктів громадянського суспільства. Вивчено досвід розвинених країн світу з державного регулювання інноваційно-інвестиційного відтворення та перспективи інституціональних запозичень під час формування національної інноваційної системи. Визначено можливості бюджетного, податкового та кредитного регулювання фінансових потоків, що обслуговують інноваційні процеси. Розглянуто мобілізаційний механізм як засіб забезпечення державної стратегії входження України у світовий економічний простір, запропоновано складові такої стратегії й інструменти її реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-93-21,01 + У9(4УКР)0-56-93-21,01 + Х819(4УКР)120.0 +
Шифр НБУВ: РА364273

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Самофалов М.О. 
Науково-педагогічна і громадська діяльність історика Костя Штеппи (1896 - 1958): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.06 / М.О. Самофалов ; Київ. славіст. ун-т. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Висвітлено внесок видатного українського історика-антикознавця, сходознавця, фольклориста, етнографа, організатора історичної науки К. Штеппи (1896 - 1958). Досліджено наукову, науково-організаційну, педагогічну, громадську та культурно-просвітницьку діяльність ученого, проаналізовано його творчий доробок, визначено місце і роль у громадському житті України, розкрито внесок у розвиток української та зарубіжної науки. Особливу увагу приділено вивченню діяльності ученого у періоди окупації Києва та еміграції. Основні етапи життя та творчого шляху К.Штеппи розглянуто у контексті суспільно-політичних подій в Україні та за кордоном.

  Скачати повний текст


Шифр НБУВ: РА359049

      
7.

Самофалов 
Сильні поля розсіяння в системах магнітів з гігантською магнітною анізотропією: автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.11 / Володимир Миколайович Самофалов ; Харківський національний ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2009. — 32 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В334.2,022 + З222
Шифр НБУВ: РА362871

Рубрики:

      
8.

Самофалова Д. О. 
Реконструкція просторової структури протеїнфосфатаз, задіяних в регуляції цитоскелету у рослин, та структурно-біологічні механізми їх взаємодії зі специфічними інгібіторами / Д. О. Самофалова. — Б.м., 2019 — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню протеїн фосфатаз, задіяних в регуляції цитоскелету у рослин та вивченню особливостей їх взаємодії зі специфічними інгібіторами. У результаті проведених досліджень було реконструйовано повні фосфатоми рослин, які представлені суперродинами серин/треонін-, тирозин- та аспартат-специфічних протеїнфосфатаз. Відібрано групу рослинних протеїнфосфатаз, пов'язаних з регуляцією структури та функцій мікротрубочок, та реконструйовано тривимірні моделі протеїнфосфатаз людини і представників одно- та дводольних рослин. Встановлено структурно-біологічні особливості взаємодії інгібіторів з протеїнфосфатазами рослин. Оригінальні дані щодо сайтів ліганд-білкової взаємодії розширюють уявлення стосовно механізмів, що обумовлюють селективність відомих інгібіторів протеїнфосфатаз та особливостей їх дії в клітинах вищих рослин та мають значення для подальшого раціонального дизайну сполук з антифосфатазною активністю. Встановлені відмінності спорідненості інгібіторів до різних PP1, PP2A і PP4 рослин дають можливість оптимізувати молекулярний дизайн нових біологічно активних сполук із підвищеною селективністю до зазначених молекулярних мішеней. Висловлено припущення про 5 похідних інгібіторів протеїнфосфатаз з більшим рівнем спорідненості до цільових PP1, PP2A, PP4, які можуть знайти застосування як нові ефективні інгібітори протеїнфосфатаз вищих рослин.^UProtein phosphatases associated with the cytoskeleton regulation in plants are considered in the presented Thesis. Characteristics of their interaction with specific inhibitors are studied. As a result of the research, complete plant phosphatomes, represented with serine/threonine-, tyrosine-, and aspartate-specific protein phosphatase superfamilies, were reconstructed. A group of plant protein phosphatases associated with the microtubules regulation has been selected, models of human protein phosphatase and homolog proteins of monocotyledonous and dicotyledonous plants were constructed. Structural and biological features of interaction between inhibitors and plant protein phosphates were established. The original data on ligand-protein interaction sites extends the view of mechanisms that determine the selectivity of known protein phosphatase inhibitors and peculiarities of their structures in higher plant cells. These data are relevant for the subsequent rational design of compounds with antiphosphatase activity. The established differences in the affinity of inhibitors toward different PP1, PP2A and PP4 plants made it possible to optimize the molecular design of new biologically active compounds with increased selectivity against these molecular targets. 5 derivatives of protein phosphatase inhibitors with a higher levels of affinity to the target PP1, PP2A, PP4 were proposed. It is possible to use the described compounds as new effective inhibitors of protein phosphatase in higher plants.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
9.

Самофалов Д. О. 
Формування моделі комунікативної діяльності в публічному адмініструванні охороною здоров’я України: теоретико-методологічний аспект / Д. О. Самофалов. — Б.м., 2023 — укp.

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.01 «Теорія та історія державного управління». – Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» МОН України, Дніпро, 2023.Представлена дисертація є завершеною науково-дослідною роботою, в якій вирішена актуальна наукова проблема, яка стосується теоретико-методологічного обґрунтування формування моделі комунікативної діяльності в публічному адмініструванні сферою охорони здоров’я з врахуванням концептуальних поглядів в українській та зарубіжній науці і на підставі досвіду держав світу. Наукові дослідження щодо комунікацій та комунікативної діяльності в публічному адмініструванні сферою охорони здоров’я, проведені українськими та зарубіжними науковцями, широко висвітлюють проблематику використання дефініцій «публічне адміністрування», «комунікації», «комунікативна діяльність», а також роль комунікативної діяльності в функціонуванні суб’єктів публічного адміністрування та окремих форм комунікацій, таких як інформатизація охорони здоров’я, електронна охорона здоров’я, телемедицина. Наголоси робляться на доцільності використання комунікацій в сфері громадського здоров’я для просвіти населення, доцільності навчання фахівців у сфері громадського здоров’я з питань комунікації, діяльності управлінь/відділів охорони здоров’я органів державної влади. В зарубіжній науці класичні теорії і моделі комунікацій є підґрунтям для вироблення теоретико-прикладних основ побудови інформаційних систем з застосуванням інформативно-цифрових технологій в публічному управлінні та адмініструванні й імплементації їх як в процеси широких комунікацій з громадськістю, пацієнтами, лікарями та ін., так і в дистанційні комунікації в сфері охорони здоров’я, в розробку стратегій комунікативної діяльності у сфері охорони здоров’я та її оцінки, у тому числі, для забезпечення відповіді на виклики пандемії COVID-19, і для побудови моделей комунікацій в публічному адмініструванні охороною здоров’я з акцентами на ефективних комунікаційних стратегіях громадського здоров’я. В українській науці акценти в дослідженнях щодо комунікацій в сфері охорони здоров’я зосереджено на з’ясуванні змісту, особливостей та сенсу комунікацій та комунікативної діяльності в державному управлінні, визначенні шляхів використання комунікацій в сфері охорони здоров’я, аналізі функціональних та організаційних моделей руху інформації у процесі комунікацій в систем охорони здоров’я. Попри широкий спектр досліджень в сфері державного управління охороною здоров’я як в зарубіжній, так і в українській науці відсутні комплексні дослідження теоретико-методологічних основ комунікативної діяльності в публічному адмініструванні охороною здоров’я та формування на цій основі моделі комунікативної діяльності у сфері охорони здоров’я України, яка в даному дисертаційному дослідження розглядається як окрема діяльність, що потребує спеціальної організації та проведення, особливо за умов модернізації, реформування, систематизації галузі охорони здоров’я, а також пандемій.^UDissertation for obtaining the scientific degree of Doctor of Sciences in public administration, specialty 25.00.01 "Theory and history of public administration". – - National Technical University "Dnipro Polytechnic" of the Ministry of Education and Science of Ukraine, Dnipro, 2023.The presented dissertation is a completed research work. The current scientific problem regarding the theoretical and methodological justification of the formation of a model of communicative activity in public administration in the field of health care is solved taking into account conceptual views in Ukrainian and foreign science and based on the experience of the countries of the world.Scientific studies on communications and communicative activity in public administration in the field of health care, conducted by Ukrainian and foreign scientists, widely highlight the problems of using the definitions "public administration", "communications", "communicative activity", as well as the role of communicative activity in the functioning of subjects of public administration and separate forms of communications, such as health care informatization, electronic health care, telemedicine. Such studies demonstrate the expediency of using communications in the field of public health for public education, training of specialists in the field of public health on communication issues, activities of public health care departments of state authorities. Classical theories and models of communications, which are used in foreign science, are the basis for the development of theoretical and applied foundations for the construction of information systems using information and digital technologies in public management and administration, and their implementation both in the processes of communications with the public, patients, doctors, etc., and in remote communications in the field of health care, and in the development of strategies for communication activities in the field of health care and its evaluation, including, to ensure a response to the challenges of the COVID-19 pandemic, and to build communication models in public health administration with an emphasis on effective public health communication strategies. Communications in the field of health care in Ukrainian science are studied to clarify the content and meaning of communications and communicative activities in public administration, determining the ways of using communications in the field of health care, as well as for the analysis of organizational and functional models of information movement in the process of communications in health care systems.Comprehensive studies of the theoretical and methodological foundations of communicative activity in the public administration of health care and the formation of a model of communicative activity in the sphere of health care of Ukraine on this basis are absent both in foreign and in Ukrainian science, despite a wide range of research. The model of communicative activity is considered in this dissertation study as a separate activity that requires special organization and implementation, especially under the conditions of modernization, reform, systematization of the health care industry, as well as pandemics.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського