Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (67)Книжкові видання та компакт-диски (69)Журнали та продовжувані видання (7)
Пошуковий запит: (<.>A=САНДУЛ$<.>+<.>A=ЯНА$<.>+<.>A=МИКОЛАЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Сандул О.О. 
Дослідження та математичне моделювання процесу формування екструзією вибродженого тіста: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.12 / О.О. Сандул ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Вивчено процес ізотермічного формування дріжджового пшеничного тіста за методом екструзії. Досліджено вплив підвищеного тиску на накопичення титрованої кислотності під час бродіння тіста та поведінку його газової фази. Установлено, що застосування надлишкового тиску призводить до інтенсифікації процесу бродіння. Створено математичну модель процесу екструзії, що враховує контактну взаємодію матеріалу та обладнання, зміну станів газової фази та в'язкості тіста за умов навантаження. З використанням результатів математичного моделювання розв'язано задачу оптимізації геометричних розмірів формуючого каналу. Одержано залежності швидкості випресовування та коефіцієнту розбухання екструдатів від тиску пресування та геометрії формуючого обладнання. Запропоновано новий спосіб розробки вибродженого тіста, використання якого дає змогу спростити машинно-апаратурну схему та підвищити ефективність виробництва хлібобулочних виробів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л830.3-5 +
Шифр НБУВ: РА326310

Рубрики:

      
2.

Янаков В. П. 
Обгрунтування параметрів і режимів роботи тістомісильної машини періодичної дії: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.12 / В. П. Янаков ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2011. — 19 с. — укp.

Знайдено взаємозв'язок енергетичних і якісних показників замісу та бродіння тіста. Розрахунок енергії, затрачуваної на гідратацію компонентів, привів до уточнення роботи, вживаної на структуроутворення тіста й енергетичного балансу тістомісильної машини. Одержано підтверджені математичні залежності системи тістоприготування. Проведення експериментальних досліджень дало можливість підтвердити одержані експериментальні дані та пропоновані теоретичні передумови. Результати досліджень впроваджені у виробництво.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л830.22-5-01
Шифр НБУВ: РА378891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Сандул Т.Р. 
Репродуктивна здатність сосни звичайної різного едафічного походження та ріст її потомства в умовах свіжого бору Київського Полісся: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.01 / Т.Р. Сандул ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2009. — 24 с. — укp.

Визначено інтенсивність шишконошення, морфологічних ознак шишок і морфофізіологічних характеристик насіння сосни звичайної різних едафотопів та виявлено особливості росту її сіянців і лісових культур за умов свіжого бору Київського Полісся. Встановлено, що насадження сосни свіжого бору в 1,2 і 1,1 раза інтенсивніше плодоносять, ніж у свіжому субору і сугрудку, а їх шишки мають на 15,2 та 8,5 % більше повнозернистого насіння. Вивчено мінливість сосни звичайної за формою апофіза луски шишки та кольором насіння. Доведено, що в опаді соснових насаджень свіжого бору переважно зустрічаються шишки з пірамідальною формою апофіза луски (50,2 %), а за кольором за цих умов переважає темне насіння (60,7 %). Встановлено, що у разі створення культур сосни звичайної за умов свіжого бору доцільно використовувати її насіння такого ж походження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П381.131-275 +
Шифр НБУВ: РА366842

Рубрики:

      
4.

Сандуляк І. Г. 
Розвиток туризму на Буковині у другій половині XIX - 80-х рр. XX ст. (історико-краєзнавчий аспект): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / І. Г. Сандуляк ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича. — Чернівці, 2010. — 20 с. — укp.

Охарактеризовано ступінь наукової розробки теми в історичній літературі та проаналізовано джерельну базу для всебічного розкриття кола даних питань. Простежено основні аспекти розвитку, історико-культурні напрямки та організація туризму на Буковині від часів його становлення та до створення системи організації дозвілля як для самого населення краю, так і для подорожуючих. Висвітлено регіональну специфіку туристичної практики, її історико-краезнавчі орієнтири, культурно-пізнавальні та дидактичні складові, які формувалися та розвивалися за умов зміцнення музейної справи, організації та розширення бальнео-рекреаційної сфери послуг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР337)5/6-7 + Ч518.13(4УКР-9БУК)5/6
Шифр НБУВ: РА377393 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського