Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (100)Книжкові видання та компакт-диски (95)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=СЕВАСТЬЯН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Севастьянова Т.В. 
Виживання та його прогнозування у хворих з хронічною серцевою недостатністю (результати трирічного спостереження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / Т.В. Севастьянова ; Укр. НДІ кардіології ім. М.Д.Стражеска. — К., 1999. — 20 с. — укp.

З метою створення алгоритмічної моделі індивідуального прогнозування виживання хворих з хронічною серцевою недостатністю (ХСН) проведено аналіз інформативності клініко-гемодинамічних показників, отриманих неінвазійним шляхом. Факторами низького трирічного виживання були: кінцево-систолічний об'єм лівого шлуночка - понад 170 мл; фракція викиду лівого шлуночка - 0,35 і менше; кінцево-діастолічний розмір лівого шлуночка - понад 7,5 см; наявність тромбів в порожнинах серця; систолічний артеріальний тиск 100 мм рт. ст. і менше; III-IV функціональний клас пацієнтів Нью-Йоркської Асоціації серця (NYHA); ознаки гіпертрофії лівого передсердя на ЕКГ. Показники трирічного виживання та ризику смерті у хворих з дилатаційною кардіоміопатією та ішемічною хворобою серця вірогідно не розрізнялися. Розроблено спосіб індивідуального прогнозування виживання хворих протягом трьох років, що відрізняється тим, що дозволяє використовувати як кількісні, так і якісні показники, допускає можливість пропуску деяких даних, має високу точність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.09-3

Рубрики:

      
2.

Севастьянов О. В. 
Внесок Російського товариства з вивчення Криму у розвиток історико-краєзнавчих досліджень (1922 - 1932 рр.): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.06 / О. В. Севастьянов ; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О. Гончара. — Д., 2011. — 20 с. — укp.

Вперше виявлено та введено до наукового обігу неопубліковані документи з історії Російського товариства з вивчення Криму (РТВК) та краєзнавчого руху в СРСР 1920-х - початку 1930-х рр. загалом. Вперше системно представлено корпус опублікованих джерел з історії РТВК, проведено його класифікацію, аналіз, визначено наукову цінність матеріалів, що містяться в ньому. Складено бібліографічний покажчик наукової спадщини членів організації, відображеної у публікаціях часопису "Крым". Комплексно відображено історію створення й організаційного розвитку одного з найбільших краєзнавчих об'єднань СРСР - РТВК. На основі аналізу історіографічної спадщини висвітлено та проаналізовано основні напрями наукових досліджень і популяризаторських заходів членів Товариства. Встановлено та простежено зв'язки представників наукової та дослідницької еліти СРСР даного періоду з кримськими вченими, краєзнавцями, розглянуто форми їх співпраці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-6КРМ)61-7 + Т3(4РОС) л2
Шифр НБУВ: РА382125 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Севастьянова І.В. 
Державні податки та повинності населення Російської імперії під час російсько-турецької війни 1735 - 1739 рр.: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / І.В. Севастьянова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Вперше в українській історіографії комплексно досліджено виконання населенням Російської імперії державних податей і повинностей під час російсько-турецької війни 1735 - 1739 рр. Висвітлено питання постачання населенням провіату та фуражу, зокрема, "порцій" і "рацій", якими оподатковували жителей Гетьманщини на користь держави, а також забезпечення російської армії вінтер-квартирами на території Лівобережної й Слобідської України, тягловою силою (кіньми та волами). Проаналізовано зміст і характер сплати подушної податі, виконання окремих повинностей, зокрема, рекрутської, гужової та поштової. Досліджено особливості залучення мешканців півдня Росії до виконання державних робіт (будівництва та ремонту укріплених ліній, фортець і суден, "положення льоду" на Дніпрі). Проаналізовано вплив військового конфлікту на формування зобов'язань податних станів Російської імперії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(2)463-682 + Т3(2)463-2 +
Шифр НБУВ: РА363586

Рубрики:
  

      
4.

Севастьянов В.М. 
Інформаційно-вимірювальна система контролю параметрів тахометричних перетворювачів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.16 / В.М. Севастьянов ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2007. — 19 с. — укp.

Розроблено та досліджено інформаційно-вимірювальну систему (ІВС) контролю параметрів тахометричних перетворювачів (ТП), яка дозволяє перевіряти дані параметри з підвищеною методичною та інструментальною складовими достовірності. Запропоновано перевірку ТП здійснювати не тільки за статичного, а також за динамічного режимів. Це дозволяє контролювати параметри ТП, а саме: момент опору, момент інерції, кутове прискорення, стабільність зміни цих параметрів у часі. Проаналізовано стабільність роботи ІВС контролю параметрів ТП з різними типами електродвигунів, асинхронним, синхронним, постійного струму. За результатами моделювання перевагу було надано вибору двигуну постійного струму, який має найменшу похибку відтворення кутової швидкості за динамічного режиму. Запропоновано структурно-алгоритмічний підхід до побудови ІВС контролю параметрів ТП. Наведено рекомендації щодо інженерного проектування вимірювального каналу кутової швидкості, з нормованою похибкою вимірювання та широким діапазоном вимірювання кутової швидкості. За цього похибка вимірювання залишається стабільною майже на всьому діапазоні вимірювання. З використанням розроблених методів створено апаратні, алгоритмічні та програмні засоби, яких використано у розробленій ІВС контролю параметрів ТП. Проведено експериментальні дослідження, які підтверджують одержані теоретичні результати.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж108.1-5 +
Шифр НБУВ: РА352262

Рубрики:

      
5.

Севастьянова Т.Є. 
Малозначність діяння за кримінальним законодавством України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Т.Є. Севастьянова ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Роглянуто поняття малозначності діяння, визначено його ознаки, проаналізовано теоретичні та практичні проблеми і шляхи їх розв'язання, пов'язані з застосуванням норми про малозначність. Досліджено історію норми про малозначність діяння, питання щодо його відмежування від злочину невеликої тяжкості. Надано загальну характеристику малозначного діяння за законодавством зарубіжних країн, визначено взаємозв'язок поняття малозначності та декриміналізації протиправних посягань. Висвітлено питання попередження малозначних діянь, законодавчого визначення малозначності діяння та проаналізовано характеристику слідчої та судової практики щодо застосування ч. 2 ст. 11 КК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)025.1 +
Шифр НБУВ: РА322603

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Севастьянов Р.В. 
Підвищення ефективності використання оборотних коштів на підприємствах гірничо-металургійного комплексу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Р.В. Севастьянов ; Криворіз. техн. ун-т. — Кривий Ріг, 2006. — 20 с. — укp.

Вперше встановлено закономірності використання оборотних коштів на підприємствах гірничо-металургійного комплексу України, які полягають, зокрема, у зменшенні питомої ваги товарно-матеріальних цінностей і збільшенні складової дебіторської заборгованості в структурі оборотних коштів з тенденцією до більш тривалого перебування оборотних коштів на стадії обігу в порівнянні зі стадією виробництва. Запропоновано показники точкової та дугової еластичності рентабельності продажів за коефіцієнтом оборотності оборотних коштів та їх елементів, які дозволяють оцінювати залежність між величиною коефіцієнта оборотності оборотних коштів і рентабельністю продажів як відношення темпів зміни залежної змінної (рентабельності) до темпів зміни незалежної змінної (оборотності оборотних коштів - ознаки фактора). Запропоновано мінімально допустимий норматив ефективного використання оборотних коштів підприємства для методики аналізу, їх нормування та планування, який дозволяє встановити мінімальний граничний обсяг оборотних коштів та їх елементів з усіх альтернативних варіантів випереджальних темпів зростання обсягу виробництва над темпами зростання оборотних коштів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.5-572 +
Шифр НБУВ: РА344285

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського