Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (81)Книжкові видання та компакт-диски (68)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=СМАЧИЛ$<.>+<.>A=ВАЛЕНТИН$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Смачило О.В. 
Застосування емульсійних систем зворотного типу для оборобки хутра: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.18 / О.В. Смачило ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2008. — 24 с. — укp.

Обгрунтовано застосування у хутровому виробництві емульсійних систем зворотного типу, що містять перхлоретилен, для знежирення та знежирення-вибілювання хутрових шкур. Установлено, що суттю впливу перхлоретилену та пероксиду водню на волос у процесі знежирення та вибілювання є видозміна пептидних зв'язків та руйнування дисульфідних зв'язків кератину, а також попередній гідроліз і наступне окиснення похідних цистеїну та сульфенової кислоти. Доведено можливість стабілізації кератину волосу моноетаноламідом за умов утворення на поверхні волосу гідрофобізувальної плівки та зміщення реакційної рівноваги розпаду кератинів волосу завдяки наявному у моноетаноламіді амідному угрупуванню. Одержано математичні моделі процесу знежирення зворотними емульсіями, що дозволило оптимізувати процеси знежирення та знежирення-вибілювання для забезпечення необхідних властивостей хутрового напівфабрикату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М571.021.3-1
Шифр НБУВ: РА358216

Рубрики:

      
2.

Смачило Т.В. 
Інформаційне забезпечення організації моніторингу підтримки та прийнятя управлінських рішень (на прикладі підприємств електротехнічної галузі): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Т.В. Смачило ; Технол. ун-т Поділля. — Хмельниц., 2002. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано визначення поняття комп'ютеризованого моніторингу як процесу безперервного інформаційного спостереження за системою управління, який дозволяє відпрацювати кілька альтернативних варіантів прийняття ефективних рішень із застосуванням економіко-математичних моделей. Запропоновано розглядати функцію прийняття рішень, інформаційне забезпечення та моніторинг як єдину систему, що має глобальну мету: сприяти вибору серед множини управлінських рішень оптимального. Аргументовано вибір принципів і методу побудови моніторингу підтримки та прийняття управлінських рішень на основі діалектичної взаємодії єдності та боротьби протилежностей, сучасних способів організації компонентів управління частинами інформаційного забезпечення високої складності. Побудовано модель вибору алгоритмів ущільнення даних на основі методу аналізу ієрархій. Доведено необхідність застосування експертної системи як інструментального засобу функціонування моніторингу. Запропоновано графічний метод визначення годинного лага прийняття управлінських рішень. Модифіковано ймовірнісно-автоматичну модель функціонування системи будь-якої природи щодо підприємств з багатономенклатурним виробництвом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.851.512-210.11
Шифр НБУВ: РА320020 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Смачило І.В. 
Клініко-патогенетичне обгрунтування застосування кутикули шлуночків курей в комплексній терапії дампінг-синдрому: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.36 / І.В. Смачило ; Івано-Франків. держ. мед. акад. — Івано-Франківськ, 2005. — 19 с. — укp.

Розроблено спосіб стерилізації кутикули шляхом інкубації в розчині соляної кислоти, який зберігає її ферментативну та антимікробну активність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.204.6-52 +
Шифр НБУВ: РА337823

Рубрики:

      
4.

Смачило І.І. 
Корекція ішемічно-реперфузійного пошкодження печінки при хірургічному лікуванні хворих на обтураційну жовтяницю: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / І.І. Смачило ; Терноп. держ. мед. ун-т ім. І.Я.Горбачевського. — Т., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено роль ішемічно-реперфузійного пошкодження печінки за хірургічного лікування хворих на обтураційну жовтяницю доброякісного генезу. Визначено час настання цього синдрому, пік його дії та тривалість ушкодження за різних доопераційних рівнів білірубіну у сироватці крові та досліджено його залежність від тривалості жовтяничного періоду. З'ясовано основний пошкоджувальний фактор, джерела його надходження та запропоновано патогенетично обгрунтовану медикаментозну корекцію. Установлено активність гепатоцитолізу за малоінвазивних і лапаротомних оперативних втручань, проведених з метою декомпресії жовчних проток. Установлено ризик виникнення гострої печінкової недостатності у посткомпресійний період у хворих на обтураційну жовтяницю. На підставі цього запропоновано алгоритм вибору методу оперативного втручання, спрямованого на запобігання виникненню гепатаргії у ранній післяопераційний період.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.520.56 + Р457.465.51 +
Шифр НБУВ: РА355148

Рубрики:

      
5.

Смачило Р.М. 
Обгрунтування ендоскопічних втручань при гострому панкреатиті у комплексі лікувальних заходів з урахуванням кишкової транслокації бактерій: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / Р.М. Смачило ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Виявлено дві групи ризику, що потребують заходів запобігання інфекційно-запальних ускладнень: хворі на панкреонекроз і гострий панкреатит біліарного генезу. На основі проведеного експерименту, що підтвердив наявнісь кишкової транслокації бактерій, визначено основні шляхи їх розповсюдження та причини ініціації даного процесу, обгрунтовано застосування лапароскопічного дренування черевної порожнини та раннього ентерального харчування у хворих на панкреонекроз. За допомогою їх застосування виявлено сприятливий вплив на перебіг захворювання, відновлення моторно-евакуаторної функції шлунково-кишкового тракту, що суттєво зменшило кількість інфекційно-запальних ускладнень та пов'язану з цим летальність. Встановлено, що аналіз особливостей перебігу гострого біліарного панкреатиту та ефективності існуючих методів лікування дозволив індивідуалізувати тактику залежно від тяжкості гострого панкреатиту, супутніх ускладнень жовчнокам'яної хвороби та ефективності консервативної терапії, яка відзначається усіма перевагами ендоскопічного лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.601.1-5 +
Шифр НБУВ: РА325149

Рубрики:

      
6.

Валентинов В.Л. 
Соціально-економічні передумови розвитку сільськогосподарської кооперації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / В.Л. Валентинов ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Висвітлено основні методологічні напрямки системного дослідження сільськогосподарської кооперації. Виявлено закономірності розвитку кооперації товаровиробників у практичному та теоретичному аспектах. Уточнено обгрунтування специфічної функціональної ролі кооперації у системі аграрних перетворень і аграрної політики. Визначено особливості дії соціальних факторів кооперації. Встановлено механізм впливу кооперації сільськогосподарських товаровиробників на підвищення їх конкурентоспроможності. Уточнено категоріальну структуру концепції кооперативного підприємства. Розроблено комплекс напрямків активізації сільськогосподарської кооперації: методологічні підходи до освітньої роботи, удосконалення фінансового механізму (обгрунтування оптимальної структури власних коштів, оптимальної стратегії повернення паїв), дії соціальних факторів та урахування зарубіжного досвіду в напрямку застосування процедур повернення паїв і пропорційного голосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.88
Шифр НБУВ: РА311826 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Смачило В.В. 
Формування системи бюджетування газорозподільних підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.В. Смачило ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему формування системи бюджетування газорозподільних підприємств на базі виділення центрів фінансового обліку. Удосконалено визначення понять "бюджет" та "бюджетування" на підставі аналізу літературних джерел. Запропоновано методику формування організаційно-фінансової структури газорозподільного підприємства та розроблено дану структуру такого підприємства. Установлено, що центри фінансового обліку та центри фінансової відповідальності ієрархічно поєднуються в єдиній організаційно-фінансовій структурі. Визначено перелік бюджетів газорозподільних підприємств Харківської області. Побудовано систему бюджетів газорозподільного підприємства на базі даних філії ВАТ "Харківгаз". Удосконалено систему стимулювання підприємств з урахуванням належності працівників до різних центрів фінансового обліку. Розроблено агрегований розрахунковий коефіцієнт, який містить складові коефіцієнти та критерії оцінки роботи працівників центру фінансового обліку "Транспортування та постачання природного газу". На підставі даних, що стосуються цього центру, доопрацьовано методику визначення бюджетних надходжень від реалізації природного газу населенню, яка враховує метод обліку та структуру споживання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.353.3-93 +
Шифр НБУВ: РА337972

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Божидай І. І. 
Формування конкурентної стратегії агропромислових підприємств / І. І. Божидай. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертацію присвячено питанням поглибленого вивчення та обґрунтування теоретико-методичних засад формування конкурентноїстратегії агропромислових підприємств України. У роботі розкрито науково-теоретичну сутність стратегій, обґрунтовано систему ієрархії стратегій диверсифікованого підприємства, розширено поняття «конкурентна стратегія», впорядковано класифікаційну систему стратегій.Запропоновано концептуальний підхід до процесу формування конкурентної стратегії підприємства та сформовано відповідний йому науково-методичний підхід. Проаналізовано стан та визначено особливості розвитку аграрного сектору України. Обґрунтовано критерії класифікації та узагальнено класифікаційну систему агропромислових підприємств. Сформовано групи однорідних агропромислових підприємств за допомогою кластерного аналізу, у відповідності до яких побудовано матрицю конкурентних стратегій. Змодельовано пріоритетні шляхи розвитку підприємств на засадах бенчмаркінгу та оцінки рівня їх конкурентоспроможності. Визначено пріоритетний вектор розвитку для групи підприємств «Агротрейд», обґрунтовано доцільність переходу до I-cluster та ефективність від впровадження запропонованої конкурентної стратегії, сформовано систему адаптивних заходів, що визначають перспективний план розвитку.^UThe research work deals with the issues of in-depth study and improvement of the theoretical and methodological bases for forming the competitive strategy of agro-industrial enterprises of Ukraine. The theoretical bases of the essence, methods of implementation and expectedresults of enterprise strategy are defined. The place of the competitive strategy in the general hierarchical strategic system is justified. In view of the inconsistency of thoughts, the concepts «business strategy», «competitive strategy» and «strategy of competition» are distinguished. The competitive strategy is defined as a dynamic long-term goal-directed complex of interrelated activities – based on the internal capabilities of the enterprise – which is subordinate to the ultimate goal of the enterprise, aimed at achieving and maintaining the desired level of competitiveness, competitive advantages, sustainable competitive position by the enterprise, and can neutralize the influence of competitive forces. A variable system of adaptive measures, which are built for different areas of activity, and the long-term development plan for AGROTRADE Group have been elaborated.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського