Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (147)Книжкові видання та компакт-диски (156)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=СОЛОШЕНК$<.>+<.>A=ВАДИМ$<.>+<.>A=АЛЕКСЕЕВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Солошенко В.В. 
Українсько-німецькі відносини у 90-х роках ХХ століття: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / В.В. Солошенко ; Київ. славістич. ун-т. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Висвітлено становлення та розвиток політичних, торговельно-економічних, науково-технічних і гуманітарних відносин між Україною та Німеччиною у 1990-х рр. Розглянуто основні напрями співробітництва. Визначено певні проблеми економічного характеру, які гальмували розвиток українсько-німецького співробітництва. Проаналізовано суттєві позитивні зрушення у ставленні ФРН до незалежної України, що спричинили формування нових політико-правових відносин, які сприяли розвитку торговельно-економічного співробітництва. Відзначено, що становлення торговельно-економічних зв'язків між обома країнами відбувалося за складних умов стагнації внутрішньої кон'юнктури у Німеччині та економічно нестабільного господарства України. Проаналізовано активне встановлення безпосередніх ділових стосунків інститутів і підрозділів Академії наук України з відповідними установами ФРН. Зауважено, що значну роль у розширенні культурного співробітництва відіграв німецький культурний центр Гете-інститут (м.Київ), німецькі фонди та об'єднання німців України. Відзначено, щодо необхідності вирішення проблеми, що стосується осіб німецького походження, які проживають в Україні. Нерозв'язаними залишилися питання реституції культурних цінностей, вивезених з обох країн у роки Другої світової війни. Наголошено на значенні домоги, наданої Україні Німеччиною у зв'язку з аварією на ЧАЕС. Досліджено розвиток науково-технічного та гуманітарного співробітництва, яке сприяло подоланню стеротипів минулого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-64(ГЕР) + Т3(4ГЕР)65-64(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА337299

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Солошенко В.В. 
Хірургічне лікування електричних опіків верхніх кінцівок з ураженням нервово-м'язового комплексу: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / В.В. Солошенко ; АМН України. Ін-т невідклад. і віднов. хірургії. — Донецьк, 2002. — 15 с. — укp.

Розроблено спосіб визначення життєздатності м'язової тканини, який базується на виявленні біоелектричної активності життєздатного м'яза. Дані електрофізіологічного дослідження порівняно з результатами морфологічного аналізу біоптатів м'язів і нервів та виявлено їх збіг. На підставі результатів клінічних досліджень доведено ефективність запропонованого способу. Доведено можливість регенерації м'язової тканини за рахунок міосателітоцитів за наявності біологічно сприятливого середовища. З метою створення такого середовища використано пересадку васкуляризованих клаптів і комплексів тканин, що сприяло зменшенню кількості судинних ускладнень у 1,65 рази, ампутацій кінцівок у 1,35 разів, покращанню функціональних результатів лікування. З використанням запропонованих методів діагностики та хірургічного лікування створено єдину концепцію лікування потерпілих з опіками, суть якої полягає у виконанні радикальної ранньої некректомії з одночасним закриттям дефекту тканин функціонально важливих зон кінцівок васкуляризованими шматками або комплексами тканин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.844-84
Шифр НБУВ: РА320005 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського