Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (50)Книжкові видання та компакт-диски (71)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=СТАЦЕНК$<.>+<.>A=ИРИН$<.>+<.>A=СТАНИСЛАВОВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Стаценко-Сургучова І.С. 
Організаційно-правові засади інформаційно-аналітичної роботи в органах державної податкової служби України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.С. Стаценко-Сургучова ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2008. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність інформаційно-аналітичної роботи в органах державної податкової служби України, проаналізовано її сучасний стан. Встановлено правовий статус податкових органів щодо використання ними інформаційних ресурсів. Досліджено форми та методи взаємодії щодо обміну інформацією між податковими органами та іншими правоохоронними й компетентними структурами України й іноземних держав. Розглянуто процес адміністрування податків шляхом безпаперової технології за допомогою засобів комунікаційного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису, розглянуто особливості та проблеми його правового забезпечення. Досліджено актуальні проблеми розвитку й удосконалення форм взаємодії між податковими органами та платниками податків з використанням сучасних технологій. Розглянуто питання забезпечення інформаційної безпеки та захисту інформації й інформаційних систем в органах державної податкової служби України. Проаналізовано чинне законодавство, що регламентує їх інформаційно-аналітичну роботу. Узагальнено вітчизняний і закордонний досвід інформаційно-аналітичної діяльності податкових служб, з урахуванням якого розроблено рекомендації щодо внесення змін до чинного законодавства, спрямованих на удосконалення інформаційно-аналітичної роботи органів державної податкової служби України за сучасних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)2ф + Х829(4УКР)2ф + Х829(4УКР)2ф
Шифр НБУВ: РА357210

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Стаценко О.С. 
Партії і партійні системи у сучасному демократичному процесі: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / О.С. Стаценко ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2004. — 17 с. — укp.

Визначено місце та роль політичних партій і партійних систем на різних етапах їх функціонування. Показано, що реальна модель демократичної політичної системи містить ліберальний і соціальний компоненти, які існують заради підтримки життєздатності системи. Зазначено, що політичні партії є механізмом прийому-передачі сигналів про задоволення потреб населення до держави і навпаки, тому метою партійної системи є досягнення нею та утримання стійкого стану. На базі теоретичних моделей Д.Істона, Є.Сєдова, теорії потреб А.Маслоу та теорії соціальної мобільності П.Сорокіна встановлено, що політичний процес розгортається на трьох рівнях: стратегічному, тактичному та технологічному, на кожному з яких набір функцій політичних партій та конфігурації партійних систем є різними. З'ясовано, що на стратегічному рівні політичного процесу в Україні має місце модернізаційний синдром: задоволення індивідуальних і суспільних потреб не є оптимальним. На тактичному рівні політична система України знаходиться поблизу початкової точки циклу Є.Сєдова. На тактичному рівні внаслідок ресурсної недостатності громадянського суспільства багатопартійна система не має особливого впливу ні в суспільстві, ні на державну владу, а самі партії носять переважно кадровий характер. Запропоновано комплекс заходів, необхідних для стабілізації політичної системи в Україні та встановлення партійної системи, що самопідтримується, на базі подолання моденізаційної кризи, створення конкурентного середовища на політичній арені правих і лівих сил.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф022.2 +
Шифр НБУВ: РА330491

Рубрики:

      
3.

Стаценко А.В. 
Правове регулювання місцевих податків та зборів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А.В. Стаценко ; Нац. юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2010. — 18 с. — укp.

Розглянуто напрями вдосконалення податкового законодавства стосовно справляння місцевих податків і зборів, проаналізовано їх місце в системі надходжень місцевих бюджетів (МБ). Охарактеризовано значення місцевих податків і зборів для фінансового забезпечення розвитку територіальних громад. Класифіковано місцеві збори виходячи з принципу бюджетної забезпеченості та спрямованості цих платежів. Згруповано місцеві збори у блок платежів, які забезпечують переважну більшість надходжень до МБ і групу зборів, справляння яких не пов'язано з надходженням значних коштів, але які реалізують упорядковуючи, регулюючи функції на місцевому рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)23
Шифр НБУВ: РА375198 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Стаценко Є.В. 
Розвиток науково-методичних підходів до оцінки системи регіонального водокористування: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / Є.В. Стаценко ; Нац. акад. природоохорон. та курорт. буд-ва. — Сімф., 2010. — 20 с. — укp.

Удосконалено науково-методичні підходи щодо оцінювання системи регіонального водокористування з урахуванням впливу факторів соціально-еколого-економічного середовища. Конкретизовано сутність понять "природокористування", "водокористування", "збалансованість системи регіонального водокористування". Розроблено концептуальну модель збалансованої системи регіонального водокористування, що відображає характер та етапи використання водних ресурсів, обгрунтовано методику їх оцінювання. Розроблено механізми управління процесами водокористування. Вперше запропоновано методичний підхід до визначення рівня збалансованості системи регіонального водокористування. Удосконалено поетапно структурований підхід до діагностування системи регіонального водокористування, запропоновано методику оцінювання впливу змін параметрів системи на результат її функціонування. Розроблено комплекс організаційно-економічних заходів, реалізація яких забезпечить гармонізацію процесів взаємодії природних і суспільних систем, регенерацію геофізичних властивостей водних ресурсів, скорочення негативних наслідків несанкціонованого скидання забруднених стічних вод, а також задоволення потреб населення у питній воді, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-6КРИ)452
Шифр НБУВ: РА370604 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Стаценко В.В. 
Розробка автоматизованого відцентрового змішувача безперервної дії з додатковою зоною змішування для сипких матеріалів легкої промисловості: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.10 / В.В. Стаценко ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Розроблено автоматизований відцентровий змішувач безперервної дії з додатковою зоною змішування для сипких матеріалів легкої промисловості. З метою дослідження впливу параметрів змішувача на процес змішування та якість суміші розроблено математичні моделі кінематики та динаміки руху її частинок всередині змішувача. На підставі результатів аналітичного дослідження створено конструкцію змішувача безперервної дії для підвищення його продуктивності та згладжувальної здатності. Розроблено новий спосіб визначення параметрів суміші, який дозволяє корегувати відхилення відсоткового складу суміші від заданого значення під час роботи змішувача безперервної дії. Запропоновано систему керування режимом роботи відцентрового змішувача безперервної дії з додатковою зоною змішування, що дозволяє зменшити відхилення відсоткового складу суміші від заданого значення. Проведено експериментальні дослідження згладжувальної здатності та постійної часу змішувача, а також впливу параметрів системи керування на відхилення відсоткового складу суміші та потужності, що споживається змішувачем. Експериментально підтверджено достовірність розроблених математичних моделей. Запропоновано й апробовано інженерний метод проектування автоматизованого відцентрового змішувача безперервної дії з додатковою зоною змішування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М2-5-02 +
Шифр НБУВ: РА351090

Рубрики:

      
6.

Стаценко В. В. 
Наукові основи проектування комплексів безперервного приготування композицій з сипких матеріалів у легкій промисловості. / В. В. Стаценко. — Б.м., 2020 — укp.

Дисертаційну роботу присвячено вирішенню актуальної науково-технічної проблеми – створенню наукових основ проектування комплексів безперервного приготування композицій з сипких матеріалів у легкій промисловості з метою оптимізації конструктивних і технологічних параметрів обладнання та підвищення якості готової суміші.Встановлено основні фактори, що впливають на роботу змішувальних комплексів та призводять до появи відхилень у відсотковому складі суміші, зниження її однорідності та, відповідно, зниження якості виробів. Проаналізовано існуючі методи моделювання роботи обладнання. На основі методу дискретних елементів розроблено математичні моделі руху частинок в усіх складових елементах та змішувальному комплексі в цілому, що дозволило врахувати дискретну природу руху сипких матеріалів. Розв'язані задачі оптимізації конструктивних і технологічних параметрів конічно-циліндричного бункера, систем «бункер – тарілчастий живильник» та «формувач потоку – змішувач безперервної дії». Визначено вплив конструкцій змішувачів безперервної дії на їх згладжувальну здатність та час перебування частинок всередині них. Розроблено математичні моделі для аналізу механічних навантажень на приводи живильника та змішувача безперервної дії.Запропоновано алгоритм проектування змішувальних комплексів безперервної дії на основі відцентрових змішувачів, що дозволяє визначати конструктивні та технологічні параметри складових елементів комплексу з урахуванням їх взаємного впливу.Ключові слова: змішувальний комплекс, легка промисловість, сипкий матеріал, змішувач, живильник, бункер, дозатор, процес змішування, безперервне змішування, процес дозування, метод дискретних елементів.^UThe dissertation is devoted to the solution of a scientific and technical problem – scientific bases creation of complexes design for compositions continuous preparation from loose materials in the light industry used for manufacturing of soles, heels, accessories, packings, polymeric films, artificial leather, etc.Continuous action equipment usage leads to the occurrence of stagnant zones, ruptures, pulsations and arches, which leads to local deviations of the mixture percentage, reducing the mixture homogeneity and, accordingly, products physical and mechanical properties. At the same time, in comparison with the periodic action equipment, the continuous action complexes have the best mass size, power indicators and high productivity that determines relevance of their research and improvement.Scientific bases of complexes design for compositions continuous preparation from loose materials in the light industry, which are developed in the dissertation work, allow solving the specified problem. The obtained results include mathematical models of bulk materials movement in the main continuous mixing complexes components: hoppers, feeders, flow shapers and mixers. On the developed models basis the algorithm of the automated complexes design for compositions continuous preparation from loose materials for light industry products is created, which allows to optimize the equipment constructive and technological parameters; define and use the automatic control laws to improve the mixing process; increase productivity of the complex; mixture and products quality. The scientific novelty of the obtained results lies in the theoretical generalization and solution of an important scientific and technical problem of complexes design for compositions continuous preparation from loose materials in the light industry based on studying the working environment dynamics in individual elements and system as a whole. In the work for the first time on the discrete elements method basis mathematical models of loose material movement in separate elements and a continuous action-mixing complex as a whole are developed. For the first time mathematical models were obtained, which allowed formulating and solving constructive and technological parameters optimization problems of conical-cylindrical hopper, system "hopper – plate feeder" and system "flow shaper – continuous action mixer". Mathematical models for determining the random pulsations impact in the mixture components flows on its percentage composition have been developed. Improved system and parametric models, structural analysis schemes of the continuous mixing complexes layout, which allowed to determine the main trends in their development; analytical study of loads on the continuous action plate feeder drive; mathematical models for continuous action feeders analytical research taking into account the discrete nature of the loose material movement; smoothing ability research methods of continuous action centrifugal mixers. The smoothing ability of number mixers constructions with different rotors shapes and turbulizers has been studied. Particle motion mathematical models on the surface of a linear and arc-shaped shaper have been improved. Based on them, the particles load on the surface was determined and the relationship between the sensitivity of the mass sensor and its position was established. Loose material motion mathematical modeling in the mixing complex elements was further developed. The discrete elements method usage allowed predicting the appearance of such phenomena as the arches formation, stagnant zones and discontinuities in the particles flow. Modeling of particle mixture distribution inside the continuous action centrifugal mixer rotor was developed, which allowed establishing the conditions under which the best distribution of the key component occurs in the main component. Mathematical models of the influence of continuous mixing control system parameters on the mixture percentage composition ware developed.The practical significance of the obtained results lies in development a generalized algorithm for designing continuous mixing complexes based on centrifugal mixers, which includes: constructive and technological parameters calculation of hoppers, plate feeders, flow shapers and mixers, taking into account their mutual location; control system development for a continuous mixing complex based on a fuzzy logic controller, which allows to skip short-term pulsations in the mixture flows components that occur during the feeder operation, and algorithms development for determining a centrifugal mixer geometric parameters.The scientific research results were implemented at PJSC "Molniya" and PJSC "Chinbar". The work results and experimental equipment are used in the educational process of Kyiv National University of Technologies and Design.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Стаценко Д. В. 
Утвердження більшовицької владної монополії на Полтавщині: регіональний аспект (1920-ті рр.) / Д. В. Стаценко. — Б.м., 2020 — укp.

Об'єкт дослідження: процес формування більшовицької владної монополії в радянській Україні як складника тоталітарного режиму. Предмет дослідження: діяльність партійних більшовицьких та державних органів влади з застосуванням комплексу соціально-політичних та силових методів, спрямованих на ліквідацію осередків небільшовицьких партійта організацій на Полтавщині упродовж 1920-х рр. Мета дослідження: аналіз процесу, конкретних методів і наслідків формування однопартійної більшовицької диктатури в межах Полтавщини упродовж 1920-х рр. Результати дослідження: у дисертаційному дослідженні розкрито специфіку сходження з політичної арени Полтавщини осередків українських прорадянських ліворадикальних партій (УКП(б), УПЛСР(б), УКП), з'ясовано методи усунення та ліквідації осередків соціалістичних політичних сил (соціал-демократів (меншовиків), правих та лівих соціалістів-революціонерів), анархістських організацій, досліджено особливості нейтралізації та розгрому сіоністського руху, сходження єврейських лівихпрорадянських партій (ЄКП, ЄСДРП). Встановлено, що більшість осередків небільшовицьких партій та організацій припинили існувати до середини 1920-х рр. При цьому осередки підпільних сіоністських організацій виявилися гнучкими до репресій з боку влади та продовжували існувати до кінця 1920-х рр.Разом із тим проаналізовано методи й структурні складники більшовицької системи з протидії ідеологічним союзникам та політичним опонентам у межахрегіону. Досліджено, що в процесі боротьби з ними застосовувалися адміністративні, ідеологічно-пропагандистські та репресивні методи. Зокрема доведено, що одним із ключових інструментів переслідування, нейтралізації та усунення опонентів були радянські органи державної безпеки (ВЧК–ВУЧК– ДПУ), які застосовували репресивні та оперативно-агентурні методи. Показано, що ідеологічна парадигма більшовиків була зорієнтована на диктатуру власної політичної сили. Практичні заходи з ліквідації осередків небільшовицьких партій та організацій, навіть тих, котрі мали спільні риси ідейно-політичної платформи, мали наступальний репресивний характер і завершилися утвердженням більшовицької владної монополії на Полтавщині. Сфера використання: результати дослідження можуть бути використані при написанні спеціальних та узагальнюючих праць з історії України, історії Полтавщини, політичної історії, навчальних курсів з історії України ХХ століття для здобувачів вищої освіти.^UObject of study: the process of the formation of the Bolshevik power monopoly in the Soviet Ukraine as a component of the totalitarian regime. Subject of study: the activities of the Bolshevik party and state authorities with the use of a complex of socio-political and forceful methods aimed at eliminating the centers of non-Bolshevik parties and organizations in Poltava region during the 1920s. The aim of the study: the analysis of the process, specific methods and consequences of the formation of a one-party Bolshevik dictatorship within Poltava region during the 1920s. Results of the research: the dissertation research reveals the specifics of the ascent of the cells of the Ukrainian pro-Soviet left-wing radical parties from the political arena of Poltava region (the Ukrainian Party of Socialist-Revolutionary-Borotbists, the Ukrainian Party of the Left Socialist Revolutionaries (the Borbysts), The Ukrainian Communist Party), the methods of elimination and liquidation of the cells of socialist political forces (social democrats (Mensheviks), right and left socialist revolutionaries), anarchist organizations were clarified, the peculiarities of neutralization and defeat of the Zionist movement are studied, convergence of Jewish left-wing pro-Soviet parties (Jewish Communist Party, Jewish Social Democratic Labour Party). It is established that most branches of non-Bolshevik parties and organizations ceased to exist by the mid-1920s. But at the same time, the branches of underground Zionist organizations proved to be flexible to repression by the authorities and continued to exist until the end of the 1920s. At the same time, the mechanisms and structural components of the Bolshevik system for counteracting ideological allies and political opponents within the region are analyzed. It is investigated that administrative, ideological propagandistic and repressive methods were used in the process of struggle against opponents and allies. In particular, it has been proven that one of the key tools for prosecuting, neutralizing and eliminating opponents were the Soviet state security services (The All-Russian Extraordinary Commission – the All-Ukrainian Extraordinary Commission – The State Political Directorate) which used repressive and operational-agent methods. It was shown that the ideological paradigm of the Bolsheviks was focused on the dictatorship of their own political force. Practical measures to eliminate the branches of non-Bolshevik parties and organizations, even those that had common features of ideological and political platform, had an offensive repressive nature and ended with the establishment of the Bolshevik power monopoly in Poltava region. Scope of use: the results of the research can be used in writing of special and generalizing works on the history of Ukraine, history of Poltava region, political history, training courses on the history of Ukraine in the XX century for the higher education applicants.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського