Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (60)Книжкові видання та компакт-диски (57)Журнали та продовжувані видання (12)
Пошуковий запит: (<.>A=СТЕБЛЯНК$<.>+<.>A=ЛЕОНІД$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Леонідова О.О. 
Адміністративна відповідальність за проступки в сфері телекомунікацій: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.О. Леонідова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Розкрито поняття адміністративно-правових відносин у сфері телекомунікацій, їх місце серед інших суспільних відносин (економічних, екологічних, цивільних), проаналізовано механізм адміністративно-правового регулювання відносин у даній сфері, розглянуто поняття та класифікацію адміністративно-правових засобів охорони відносин у сфері телекомунікацій. Значну увагу приділено розкриттю сутності та підстав адміністративної відповідальності за порушення у сфері телекомунікацій, наведено юридичну характеристику адміністративних правопорушень у даній сфері, висвітлено особливості провадження у справах про адміністративні правопорушення у сфері телекомунікацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.8 + Х819(4УКР)126.9
Шифр НБУВ: РА371455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Стеблянко Л.В. 
Міцність несучих стін залізобетонних баштових споруд при наявності дефектів і пошкоджень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Л.В. Стеблянко ; Донбас. держ. акад. буд-ва і архіт. — Макіївка, 2001. — 19 с. — укp.

Вирішено актуальне завдання - розроблено методику розрахунку несучих стін залізобетонних баштових споруд за наявності дефектів і пошкоджень. Визначено розрахункові схеми, удосконалено обрані моделі деформування бетону, арматури та залізобетону з урахуванням їх міцності. Теоретично вивчено роль режиму навантаження, що включає тривалі та короткочасні стадії у визначенні міцності несучих стін. Виконано експериментальну перевірку запропонованої математичної моделі деформування баштової споруди. За дослідні зразки було прийнято моделі-фрагменти стін, що мають дефекти в зоні місцевого навантаження та прорізу. На підставі числового аналізу математичної моделі отримано дані про характер напружено-деформованого стану, залежності зниження несучої здатності дефектних стін від характеристик дефектів (пошкоджень) і швидкості зведення. Наведено рекомендації щодо розрахунку несучих стін залізобетонних баштових споруд, що мають дефекти або пошкодження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-028.4
Шифр НБУВ: РА313358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Леонідов І.Л. 
Теоретичні основи ефективності стратегічного планування: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / І.Л. Леонідов ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано теоретико-методологічні засади стратегічного планування, визначено його зміст, характерні ознаки, генетичні джерела. Проаналізовано базові складові ефективності стратегічного планування (ефективність стратегії та її планового впровадження), визначено форми, адекватні розвитку перехідної економіки України. Побудовано векторну модель стратегічного планування, що відображає функціонування зазначених складових та трансформаційних форм. Виявлено диференційований вплив ринкового, державного регулювання та громадських інститутів на ефективність стратегічного планування. Розроблено пропозиції щодо прогнозування тенденцій циклічності відтворення факторів виробництва, планування загальнодержавних альтернативних трансформаційних стратегій, які забезпечують оптимізацію економічного зростання. Наведено рекомендації щодо законодавчого визначення взаємозв'язку стратегічного планування на мікро-, мезо- та макрорівнях економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)23 +
Шифр НБУВ: РА331853

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
4.

Леонідов В.І. 
Удосконалення комплексної системи радіоакустичного та акустичного зондування пограничного шару атмосфери: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.17 / В.І. Леонідов ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено методи підвищення функціональної надійності системи радіоакустичного зондування (РАЗ) пограничного шару атмосфери за умов виникнення у ньому термодинамічних збурювань у вигляді термічних струменів або інверсій температури зі зрушенням вітру. Показано позитивний ефект застосування методу апріорного синтезу реалізації функцій керування частотою випромінюваного радіосигналу системи РАЗ. Встановлено, що вихідними даними для синтезу є реалізація кусково-лінійних моделей профілю температури досліджуваного шару атмосфери. Вибір виду та параметрів моделей профілю температури здійснено на базі розробленого методу формалізованого аналізу ехосигналів акустичного каналу системи РАЗ. На підставі аналізу акустичних ехосигналів ідентифіковано тип поточного термодинамічного стану пограничного шару атмосфери, визначено висоту збуреного шару та періоди виникнення в атмосферному пограничному шарі спонтанних термодинамічних збурювань. Аналіз ехосигналів проведено в режимі моніторингу з інтервалом часу від 1 до 10 хв. До наукового обігу введено поняття коефіцієнта ефективності підсумовування хвиль радіоехосигналів. Одержано функціональну залежність між похибкою прогнозування профілю температури та значеннями коефіцієнта ефективності підсумовування відбитих радіохвиль. На базі даної залежності розроблено метод корекції прогнозованого профілю температури за даними наступного циклу радіоакустичного зондування. З використанням удосконалених методів зондування та аналізу ехосигналів здійснено обробку реальних ехосигналів, одержаних за допомогою експериментального зразка діючого акустичного каналу системи РАЗ, який можна використовувати як самостійну систему акустичного зондування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д23 с141.29 +
Шифр НБУВ: РА350881

Рубрики:

      
5.

Стеблянко І.О. 
Удосконалення організаційно-економічного механізму регулювання комплексу соціалізації національної економіки: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / І.О. Стеблянко ; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О.Гончара. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано економічні засади управління соціалізаційним комплексом національного господарства. У науковий обіг введено категорію "соціалізаційний комплекс національного господарства", створено понятійно-категоріальний апарат щодо сутності та природи його складових і варіантів їх структурного поєднання у контексті завдань з забезпечення життя в країні на рівні діючих соціальних стандартів. Розвинено наукові ідеї щодо сутності категорії "розвиток", виокремлено напрямки наукової думки, пов'язані з соціальною еволюцією та економічним змістом формули "соціалізація економіки" як процесу раціоналізації державного регулювання соціальної динаміки суспільства на основі змішаної моделі господарювання та створення відповідної їй системи інститутів та інституцій забезпечення поступального цивілізаційного розвитку. Удосконалено процедуру здійснення та тлумачення результатів моніторингу стану та розвитку соціалізаційного комплексу національного господарства у контексті створення та реалізації соціалізаційних можливостей у сферах первинної та вторинної соціалізації економіки послідовно фазами формування людського потенціалу та його трансформації в людський капітал. Обгрунтовано методичні основи виокремлення факторів, які впливають на стан і використання об'єктів різних сфер соціалізаційного комплексу за умов неповної визначеності суб'єктами управлінської діяльності. Розроблено науково-методичні засади щодо оцінювання стану та ступеня збалансованості розвитку сфер соціалізаційного комплексу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.45 + У9(4УКР)0 +
Шифр НБУВ: РА360330

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Леонідов О. С. 
"Структура та функціонування конструкції accusativus cum infinitivo в середньоанглійській мові" / О. С. Леонідов. — Б.м., 2019 — укp.

У роботі висвітлено підходи до визначення статусу інфінітивних конструкцій у традиційній та генеративній граматиках, розкрито особливості конституентного аранжування accusativuscuminfinitivoз позиційпрограми мінімалізму, досліджено семантичнігрупистрижневих дієслів, які приєднували комплемент, виражений інфінітивною конструкцією, представлено основні тенденції розвитку accusativus cum infinitive в середньоанглійській мові. Встановлено, що інфінітив має подвійну дієслівно-іменникову природу, яка зумовлює його синтаксичну поліфункціональність. Унаслідок інтеграції до системи дієслівних форм інфінітив набув здатності до дієслівного керування, приєднання зовнішнього та внутрішнього аргументів і вираження категорій виду і стану.^UThe study claims that the infinitive has a dual verbal and nominal nature, which is manifested in its syntactic multifunctionality. Due to the integration of the infinitive into the verbal system, the infinitive has acquired the ability to govern and attach external and internal arguments and express the grammatical categories of aspect and voice. A sentence with an infinitive construction is a poly-predicativ eunit, and the infinitival clause itself is a secondary predication structure that adjoins the main part of the sentence based on the hypotaxis arrangement. The accusativus cum infinitivo construction is an objective-with-the-infinitive construction, which complements the meaning of the main verb.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Стеблянко В. В. 
Особливості периопераційного ведення пацієнтів після накладання товстокишкових анастомозів в умовах інсулінорезистентності / В. В. Стеблянко. — Б.м., 2020 — укp.

Метою дисертації було покращити результати хірургічного лікування та ведення периопераційного періоду у хворих з інсулінорезистентністю після накладання товстокишкових анастомозів. Робота засновується на власних спостереженнях, клінічних, інструментальних, лабораторних методах дослідження, а також результатах лікування хворих після накладання товстокишкових анастомозів. Оцінювались безпосередні результати лікування.^UThe purpose of the dissertation was to improve the surgical treatment' results and management of the perioperative period in patients with insulin resistance after the colonic anastomoses' imposition. The work is based on own observations, clinical, instrumental, laboratory methods of research, as well as the results of treatment of patients after the colonic anastomoses' imposition. The direct results of treatment were evaluated.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
8.

Стеблянко А. В. 
Адміністративно–правові засади взаємодії правоохоронних органів з фінансовими установами щодо протидії легалізації злочинних доходів / А. В. Стеблянко. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню адміністративно-правових засад взаємодії правоохоронних органів з фінансовими установами щодо протидії легалізації злочинних доходів, визначенню напрямків їх удосконалення. Формулюється авторське розуміння поняття «взаємодія правоохоронних органів з фінансовими установами щодо протидії легалізації злочинних доходів» та визначаються основні особливості такої взаємодії.^UThe dissertation deals with studying the administrative and legal framework for the interaction of law enforcement agencies with financial institutions to combat money laundering and determining the areas for their improvement. The author's understanding of the concept “interaction of law enforcement agencies with financial institutions in combating money laundering” is formulated, and the main features of such interaction are determined.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського