Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (54)Книжкові видання та компакт-диски (66)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=ТАРАНГУЛ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Науки про Землю   
1.

Тарангул Д.О. 
Великомасштабне аерокосмічне картографування території з метою пошуку нафти і газу (теорія і практика робіт в Україні): Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.12 / Д.О. Тарангул ; НАН України. Ін-т географії. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Висвітлено етапи, періоди розвитку аерокосмічного знімання та аерокосмоструктурного, космофотогеологічного картографувань території України. Розроблено теоретичні та методичні аспекти великомасштабного аерокосмічного картографування (ВАКК) локальних пасток видобутку вуглеводнів. Запропоновано технологічну блок-схему методики робіт щодо складання геологічної серії великомасштабних тематичних карт нафтогазоносних територій з використанням аерокосмічної інформації. Детально розглянуто метод комплексної тематичної інтерпретації результатів ВАКК і геолого-геофізичних матеріалів для прогнозування нафтогазоперспективних об'єктів. Вперше виявлено та закартографовано на основі сумісної інтерпретації результатів даних дистанційного зондування Землі та геолого-геофізичних досліджень у межах центральної частини Дніпровсько-Донецької западини аерокосмогеологічні об'єкти різного порядку та ступеня перспективності. Наведено методику складання картосхем геоіндикаційного та структурного дешифрувань, що стали об'єктивною основою для структурно-геологічної інтерпретації. Обгрунтовано наукові основи визначення системи умовних знаків для геоіндикаційних карт.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д443.10 + Д453.1-5
Шифр НБУВ: РА312815 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Тарангул Л.Л. 
Податкова політика та економічний розвиток регіонів: теорія, методологія, практика: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.04.01 / Л.Л. Тарангул ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2003. — 32 с. — укp.

Висвітлено теоретико-методологічні засади регіонального розвитку, сутність регіональної податкової політики, визначено її цілі, завдання, принципи. Розкрито зміст фіскальних суперечностей у бюджетно-податковій сфері. Викладено теоретичну концепцію формування регіональної податкової політики, яка базується на розподілі податкових повноважень між органами державної та місцевої влади. Запропоновано методику визначення податкоспроможності регіону на основі оцінки його податкового потенціалу. Проведено типізацію регіонів за рівнем економічного розвитку та їх податкоспроможністю. Наведено пропозиції щодо вдосконалення регіональної податкової політики з метою висхідного економічного зростання регіонів і забезпечення фінансової стійкості місцевих бюджетів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413 +
Шифр НБУВ: РА328047

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Тарангул В.Д. 
Правове регулювання міжбюджетних відносин в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.Д. Тарангул ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Розглянуто теоретико-методологічні засади правового регулювання міжбюджетних відносин. Наведено визначення понять, що використовуються у даній сфері. Висвітлено зарубіжний досвід правового регулювання даних відносин та визначено його принципи. Значну увагу приділено принципу фінансової децентралізації. Виявлено суперечності у бюджетному законодавстві. Надано характеристику правових норм, що регулюють бюджетні відносини. Проведено розмежування публічних фінансових інтересів держави й органів місцевого самоврядування з метою визначення бюджетної компетенції та повноважень органів місцевої та державної влади. Розглянуто міжбюджетні відносини між суб'єктами виконавчої та законодавчої гілок влади. Виявлено основні суперечності в їх правовому забезпеченні та визначено шляхи вдосконалення правового регулювання міжбюджетних відносин в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА354660

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського