Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (191)Книжкові видання та компакт-диски (152)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=ТУМАНОВ$<.>+<.>A=СВІТЛАНА$<.>+<.>A=ВІКТОРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Туманов В. В. 
Адміністративно-правове регулювання господарської діяльності з проведення лотерей: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. В. Туманов ; Відкритий міжнар. ун-т розв. людини "Україна". — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено історичний розвиток правового регулювання лотерей, висвітлено основні засади правового регулювання організації та проведення лотерей в Україні, країнах Європейського союзу та Росії. Розкрито механізм адміністративно-правового регулювання лотерейної діяльності та його елементи. Розглянуто процедуру створення суб'єктів підприємництва, які прагнуть здійснювати господарську діяльність з проведення лотерей, визначено порядок ліцензування такої діяльності та контролю за її здійсненням. Окреслено напрями удосконалення адміністративно-правового впливу на господарську діяльність з проведення лотерей, сформульовано пропозиції щодо удосконалення ряду адміністративно-правових норм, чинних у цій сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.01 + Х839(4УКР)921.26
Шифр НБУВ: РА382595 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Туманова О.В. 
Клініко-експериментальне дослідження імплантації трьохопорної моделі ІОЛ з внутрішньокапсульною фіксацією: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.18 / О.В. Туманова ; Ін-т очних хвороб і тканин. терапії ім. В.П.Філатова. — О., 1999. — 21 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням інтраокулярної корекції афакії, удосконаленню хірургічної техніки екстракапсулярної екстракції катаракти. Представлені результати експериментальних досліджень 50 енуклейованих очей людини, клінічних досліджень 344 очей пацієнтів після імплантації різних моделей інтраокулярних лінз (ІОЛ), спрямованих на підвищення ефективності хірургічного лікування хворих на катаракту. Встановлено, що трьохопорна модель ІОЛ розміром 10.5 мм займає стабільне положення в капсульному мішку та не викликає його деформації. Показано, що наближення діаметра ІОЛ до діаметра капсульного мішка, дало можливість знизити кількість інтраопераційних та післяопераційних ускладнень, таких як децентрація оптичної частини ІОЛ, увеїт, вторинна катаракта, що дозволило підвищити динаміку відновлення гостроти зору в 1 міс. після операції. Розроблена хірургічна техніка за допомогою запропонованого хірургічного інструментарія, дозволяє атравматично імплантувати трьохопорну модель ІОЛ в капсульний міхур та добитися ефективної реабілітації хворих на катаракту в 93% випадків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р670.215

Рубрики:

      
3.

Туманов Ю.Г. 
Оптимізація структури і ієрархічного управління формуванням сітки частот мереж радіозв'язку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.17 / Ю.Г. Туманов ; Укр. держ. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2001. — 17 с.: рис. — укp.

Висвітлено питання розробки, оптимізації та дослідження формувачів сітки частот мереж радіозв'язку, які можуть використовуватись у нових мережах електрозв'язку, наприклад, стільникових; в оборонній техніці, зокрема, у сучасних системах протирадіостояння, де виникають задачі генерації сітки опорних частот з дуже малим кроком перебудови за частотою та малою тривалістю перехідних процесів у разі переключення з однієї частоти на іншу; забезпечення малого рівня спектральних складових; низького рівня фазових шумів; якісної розв'язки за частотою в широкому частотному діапазоні, високою точністю та стабільністю частоти тощо. Розроблено теоретичні основи побудови оптимальних структур ієрархічного керування формуванням сітки частот мереж радіозв'язку з використанням швидкодіючих систем фазової автопідстроювання частоти, а також структурні та принципові схеми ФСЧ. Досліджено основні характеристики експериментальних зразків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-012.5
Шифр НБУВ: РА314560 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Туманова С.В. 
Особливості клініки, перебігу і лікування стабільної стенокардії у хворих з супутнім хронічним гломерулонефритом: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.02 / С.В. Туманова ; Донец. нац. мед. ун-т ім. М.Горького. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено питання поліпшення діагностики й оптимізації лікуання стабільної стенокардії напруги у хворих з супутнім хронічним гломерулонефритом. Обгрунтовано доцільність застосування за сукупної патології інтервальної нормобаричної гіпокситерапії. У пацієнтів з кардіо-ренальною патологією на тлі застосування інтервальної нормобаричної гіпокситерапії як компонента лікувальної програми доведено зменшення частоти нападів і потреби у додатковому прийманні нітропрепаратів, електрокардіографічних ознак ішемії міокарду, підвищення порогової потужності навантаження, зменшення мітральної регургітації та діастолічної дисфункції міокарда лівого шлуночка. Антигіпертензивний ефект гіпокситерапії мав прояв у більш швидкому та більш інтенсивному гіпотензивному ефекті з реверсом несприятливого типу добової варіабельності артеріального тиску (night-peaker) до більш фізіологічного (non dipper). Доведено антатерогенний ефект гіпокситерпії, який підсилює дію статинів. Визначено самостійний антиоксидантний ефект гіпокситерапії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.67-5 + Р414.011.7 +
Шифр НБУВ: РА358945

Рубрики:

      
5.

Туманова О.А. 
Розвиток інвестиційної діяльності в аграрних підприємствах: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.А. Туманова ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Систематизовано наукові положення стосовно сфери інвестиційної діяльності. Розкрито суть інвестицій як складного явища у контексті економічної категорії, економічного ресурсу, правової категорії, організаційно-управлінської категорії, капітального ресурсу, що впливає на природне середовище. Виділено основні елементи інвестиційної діяльності, а саме: фінансові кошти, матеріально-технічні та технологічні ресурси, інновації, політичні умови, природні й екологічні умови, соціальний фактор, скінченний результат інвестиційної діяльності. Запропоновано методичний підхід, який грунтується на кластерному підході. Обгрунтовано економетричні моделі впливу окремих факторів на інвестиційну діяльність у кластерах. Наведено підходи до визначення обсягів, складу та структури фінансових коштів для реалізації інвестиційних проектів, що базуються на розробленій економіко-математичній моделі. Запропоновано створення Регіонального Фонду фінансування інвестицій в аграрному секторі з метою пошуку інвестиційних ресурсів для аграрних підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-56 +
Шифр НБУВ: РА365058

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського