Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (291)Книжкові видання та компакт-диски (195)Журнали та продовжувані видання (8)
Пошуковий запит: (<.>A=Ткаченко С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
1.

Ткаченко С.Є. 
Використання лізингових технологій для оновлення основного капіталу підприємств (на прикладі залізничного транспорту): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / С.Є. Ткаченко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2003. — 17 с. — укp.

Подано визначення процесу оновлення основного капіталу підприємств з урахуванням специфіки ринкової економіки. Розвинуто теоретико-методичні засади щодо використання лізингових технологій на залізницях України, визначено суть цих технологій, об'єкти та суб'єкти лізингової діяльності у галузі залізничного транспорту. Розроблено організаційні підходи до впровадження найбільш доцільних фом лізингу на даних підприємствах. Доведено вагомість визначення оптимального розміру ставки комісійної винагороди для забезпечення ефективності лізингових угод для основних їх учасників. Розраховано залежності ефективності у взаємозв'язку з вартістю предмета лізингу та розміром ставки комісійної винагороди. На прикладі порівняльного аналізу банківського та лізингового фінансування придбання об'єкту рухомого складу доведено, що лізинг є ефективною формою фінансування оновлювальних процесів у галузі залізничного транспорту. Оптимізовано витрати з оновлення рухомого складу регіональної залізниці з використанням лізингових технологій та визначено, що застосування фінансового лізингу дозволить мінімізувати ці витрати.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)372.0-562.31 +
Шифр НБУВ: РА326273

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Ткаченко С.М. 
Гігієнічна оцінка поєднаного впливу і антропогенних факторів навколишнього середовища на перебіг хвороб системи кровообігу: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.01 / С.М. Ткаченко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 1998. — 19 с. — укp.

Встановлені закономірності впливу комплексу природних та антропогенних факторів навколишнього середовища на перебіг хвороб системи кровообігу. Обгрунтовані, розроблені та впроваджені в практику охорони здоров'я методи медичного прогнозування впливу геліогеофізичної активності, клімату та погоди для первинної та вторинної профілактики серцево-судинних захворювань у населення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р121.2

Рубрики:

      
3.

Ткаченко С.В. 
Диференційований підхід до лікування і профілактики гострого післяпологового пієлонефриту: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.06 / С.В. Ткаченко ; Держ. установа "Ін-т урології АМН України". — К., 2008. — 24 с. — укp.

За гострого післяпологового пієлонефриту (ГППН) установлено взаємозв'язок між даними клініко-лабораторних досліджень і показниками клітинного та гуморального імунітету, а також рівнем маркерів ендогенної інтоксикації за різних ступенів тяжкості перебігу захворювання. Визначено рівень показників ендогенної інтоксикації та стану імунної системи, притаманний легкому, середньоважкому та важкому перебігу захворювання. Проведено детальний ретроспективний аналіз даних стосовно контамінації під час вагітності слизових піхви, порожнини рота, носа, зіва, кон'юнктиви, а також вмісту термінальних відділів прямої кишки та сечі. За цього виявлено значно частіший висів патогенів з піхви та значно вищу контамінацію прямої кишки в жінок, які хворіли на ГППН. На підставі результатів вивчення імунологічних особливостей різних ступенів тяжкості перебігу ГППН визначено показання для проведення імуномодулювальної терапії. Обгрунтовано використання мембранного плазмаферезу за умов комплексного лікування ГППН у породілей з важким ступенем перебігу захворювання. На підставі ретроспективного аналізу клініко-лабораторних ознак, виявлених під час вагітності у породілей з гострим пієлонефритом, установлено провідні фактори ризику виникнення захворювання у післяпологовому періоді, що сприяло проведенню своєчасної профілактики розвитку захворювання в жінок з групи ризику під час вагітності та дало змогу значно зменшити захворюваність на ГППН.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.23-5 + Р696.540.112-5 +
Шифр НБУВ: РА355941

Рубрики:

      
4.

Ткаченко С. В. 
Закономірності фазових і структурних перетворень в сплавах на основі системи Ti - Si при гартуванні та відпуску: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.13 / С. В. Ткаченко ; Ін-т пробл. матеріалознавства ім. І.М. Францевича НААН України. — К., 2010. — 24 с. — укp.

Наведено результати експериментальних досліджень та аналізу впливу термічної обробки та легування на фазовий склад, структуру та механічні властивості сплавів на основі системи Ті - Si. Показано, що загартування сплавів системи Ті - Si - X (де X - Аl, Zr, Nb, Мо) одержує широкий спектр пересичених твердих розчинів з різним структурно-фазовим станом і фізико-механічними властивостями. Визначено вплив легувальних елементів на параметри решіток, кристалічну симетрію, а також морфологію та субструктуру титанових мартенситів. Виявлено сумісне протікання процесів впорядкування та зміни симетрії решітки із ГПУ в орторомбічну симетрію в сплавах Ті - 4Sі - 4Нf і Ті - 4Sі - 4Zr (ат. %). Показано суттєве підвищення властивостей міцності під час загартування сплавів Ті - Sі - Х, особливо сплавів, легованих Нf і Zr. Встановлено, що модуль пружності всіх сплавів після загартування знижується. Зазначено, що для визначення впливу швидкості охолодження та легування цирконієм на структурно-фазовий стан і механічні властивості сплавів Ті - Sі проведено їх поверхневе загартування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К235.160.43
Шифр НБУВ: РА376186 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Ткаченко С.П. 
Інтеграція знань з методики фізики і психолого-педагогічних дисциплін у підготовці майбутнього вчителя фізики: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / С.П. Ткаченко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Розкрито теоретико-методичні засади вивчення курсу "Теорія і методика навчання фізики" як інтеграційної дисципліни, обгрунтовано доцільність застосування технології формування у майбутніх учителів фізики інтегрованих методичних знань з даного курсу та спецкурсу "Основи інтеграції методичних знань". Запропоновано методику проведення інтегрованих лекцій, практичних, семінарських і лабораторних занять з методики навчання фізики (МНФ). Досліджено методичні особливості використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі інтегрованого вивчення МНФ. Описано методику організації та проведення експерименту, проаналізовано його результати. Доведено, що обов'язковим компонентом інтегрованого навчання методики фізики є розроблений і упроваджений у навчальний процес комплекс дидактичних інтегрованих (методичних) завдань, що конкретизують дану методику формування інтегрованих методичних знань і вмінь у майбутніх учителів фізики. Охарактеризовано принцип інтегрованого узгодження формування методичних знань, що полягає в необхідності взаємопідсилення знань з МНФ, психології та педагогіки на підставі узгодженої взаємодії їх споріднених структур і структурних елементів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В3 р(4УКР)3-3,022 +
Шифр НБУВ: РА353301

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Ткаченко С.Г. 
Комплексна терапія хворих на псоріаз з урахуванням порушень обміну фібронектину: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / С.Г. Ткаченко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Вперше запропоновано терапевтичний засіб, який впливає на обмін фібронектину в організмі людини і нормалізує його обмін. Теоретично обгрунтовано і за допомогою імуноферментних методів доведено, що желатиновмісний інфузійний препарат "Гелофузин" (B. Braun Melsungen AG) діє як селективний сорбент для фібронектину. Виявлено у разі псоріазу антитіла до трьох модифікацій молекули ДНК: нативної, термоденатурованої та формалінізованої. Відзначено, що застосування селективної сорбції фібронектину гелофузином супроводжується прискоренням розв'язання псоріатичних елементів, досягненням більш стійкої ремісії та зниженням частоти рецидивів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.74-5
Шифр НБУВ: РА320370 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Ткаченко С.А. 
Роль морфології фронту кристалізації в процесах вирощування монокристалів корунду: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.01 / С.А. Ткаченко ; НАН України. Наук.-технол. концерн "Ін-т монокристалів". — Х., 2000. — 17 с. — укp.

Досліджено морфологію фронту кристалізації кристалів корунду, вирощених з розплаву з використанням різних методів. Показано, що за умов, коли кристал не може прийняти рівноважну форму, фронт кристалізації завжди має осередкову структуру, утворену елементами рівноважного кристала. У цьому причина постійної осередкової шорсткості фронту кристалізації та нормалізації механізму росту. Виявлено, що під час переохолодження осередковий фронт кристалізації перетворюється на скелетний і далі - на дендритний. Доведено, що скелетна морфологія фронту кристалізації є однією з основних причин утворення газових включень. Для методу Степанова розроблено технологічні рішення і конструкції формоутворювачів, які гарантують одержання якісних кристалів без газових включень і блоків. Побудова рівноважних, осередкових, скелетних та дендритних форм корунду проявляє загальні закономірності, характерні також для інших кристалів, тому результати, отримані під час проведення досліджень процесів росту корунду, можна застосовувати для вирощування інших кристалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л463.2
Шифр НБУВ: РА310193 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Ткаченко С. М. 
Тепловий захист короткозамкненого ротора асинхронного електродвигуна на основі контролю параметрів поточного режиму: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.02 / С. М. Ткаченко ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто завдання створення теплового захисту короткозамкненого ротора асинхронного електродвигуна на підставі контролю параметрів поточного режиму, який придатний для потужних машин системи власних потреб електростанцій з проявленням витіснення струму в обмотці роторі. Вперше для асинхронних електродвигунів з суттєвим проявленням ефекту витіснення струму в короткозамкненому роторі запропоновано метод непрямого виміру температури нагріву ротора по температурно-залежній складовій його активного опору. Вдосконалено еквівалентну заступну схему для теплового захисту ротора. Встановлено, що в динамічних режимах електродвигуна додаткове вимірювання похідних струмів статора підвищує точність непрямого визначення температури нагріву ротора шляхом врахування додаткових втрат із диференційно-інтегральних рівнянь контурів статора та ротора. Розвинуто метод непрямого виміру температури нагріву ротора за рахунок визначення вхідного опору за струмами та напругами прямої послідовності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.632-042-01
Шифр НБУВ: РА376801 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Ткаченко С.О. 
Управління оборотним капіталом торгової організації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / С.О. Ткаченко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2005. — 16 с. — укp.

Досліджено аспекти формування, фінансування та використання оборотного капіталу підприємствами сфери оптової торгівлі. Виявлено особливості взаємов'язку та основні недоліки між масштабом діяльності підприємства та нормування щодо інструментарію управління оборотним капіталом. Розкрито суть поняття "капіталізація залученого капіталу". Запропоновано багатокритеріальну структуро-логічну схему фінансування оборотного капіталу. Визначено ступінь впливу кредиторської заборгованості на показник даного капіталу підприємств сфери оптової торгівлі. Відзначено, що практичне використання запропонованого інструментарію стосовно визначення складових показника оборотного капіталу дає змогу підвищити обгрунтованість прийнятих рішень на всіх етапах фінансового управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.31-572 +
Шифр НБУВ: РА337063

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського