Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (48)Книжкові видання та компакт-диски (41)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=УСАЧЕНК$<.>+<.>A=ЛАРИС$<.>+<.>A=МИХАЙЛІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Усаченко Л.М. 
Обмінні процеси, продуктивні та м'ясні якості бугайців за мікроелементної корекції раціонів: Автореф. дис... канд. вет. наук: 03.00.13 / Л.М. Усаченко ; Львів. нац. акад. вет. медицини ім. С.З.Гжицького. — Л., 2007. — 20 с.: рис. — укp.

Наведено результати досліджень, одержані за умов здійснення корекції раціонів відгодівельних бугайців дефіцитними мікроелементами (МЕ) у формі неорганічних солей або їх хелатних сполук з метіоніном (метіонатів) та їх впливу на обмін білків, вуглеводів, ліпідів, перекисне окиснення ліпідів у крові та тканинах, продуктивність: забійний вихід, морфогічний склад туш, якість яловичини, її фізико-хімічний склад та поживну цінність. Розроблено оптимальні рівні МЕ у формі неорганічних солей та їх хелатних сполук з метіоніном (метіонатів), які урегульовують фізіологічні процеси в організмі бугайців, сприяють підвищенню їх продуктивності, збільшенню забійного виходу та морфологічного складу туш, покращанню якісних показників яловичини, забезпечуючи належні ветеринарно-санітарні вимоги та її високу поживну цінність. Мікроелементна корекція раціонів бугайців на відгодівлі хелатними сполуками МЕ (метіонатами) (Scet-0,03; CoMet-0,03; FeMet-0,05; MnMet-0,1; ZnMet-0,1 мг/кг м.т.) та йодованою сіллю краще, ніж аналогічні рівні неорганічних солей МЕ сприяла фізіологічним і продуктивним ефектам. Розроблено й апробовано оптимальні дози МЕ у формі неорганічних солей та їх хелатних сполук (метіонатів) рекомендовано як мікроелементну домішку до раціону відгодівельних бугайців для підвищення продуктивності та покращання якості яловичини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-60 + П60-451.2 +
Шифр НБУВ: РА350821

Рубрики:

      
2.

Усаченко 
Теоретико-методологічні засади розвитку взаємовідносин органів державної влади з неурядовими організаціями: автореф. дис... д-ра наук з держ. управління: 25.00.01 / Лариса Михайлівна Усаченко ; Інститут законодавства Верховної Ради України. — К., 2009. — 32 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)013
Шифр НБУВ: РА366353

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Усаченко І.Є. 
Фактори ризику захворюваності дітей з урахуванням маси тіла при народженні: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / І.Є. Усаченко ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 2003. — 19 с. — укp.

Досліджено питання підвищення ефективності діагностики ризику розвитку та профілактики гомерагічного васкуліту (ГВ) у дітей за умов урахування маси тіла під час народження, на підставі виявлення залежностей між даною масою тіла і станом окремих ланок імунітету, гемостазу та гемограми. На прикладі ГВ, що розглядається як модель неспадкового захворювання, доведено, що зв'язок між зазначеними показниками зберігається не тільки в період новонародженості, але і в інші вікові періоди. Факторами ризику розвитку та ускладненого перебігу ГВ в дітей є низька маса тіла під час народження, фенотипічні особливості: фенотип В у хлопчиків і АВ у дівчаток, сухий тип вушної сірки, світлий тип волосся і очей, невміння згортати язик трубочкою. Установлено, що у дітей з низькою масою тіла під час народження та даними фенотипічними особливостями ГВ розвивається в більш ранньому віці, має більш тяжкий перебіг, клінічне видужання не супроводжується нормалізацією лабораторних показників. Виявлено, що ГВ спричинюється імунокомплексними механізмами, недостатністю системи фагоцитозу. Обгрунтовано необхідність спрямованості профілактики ГВ у дітей з низькою масою тіла під час народження на підвищення неспецифічної резистентності дитячого організму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.3-3
Шифр НБУВ: РА326689

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського