Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (33)Книжкові видання та компакт-диски (35)
Пошуковий запит: (<.>A=ФЕДУСЕНК$<.>+<.>A=ЕЛЕН$<.>+<.>A=ВЛАДИМИРОВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Федусенко Ю.І. 
Дидактична гра як засіб навчання іноземних мов молодших школярів: автореф. дис... канд. пед. наук: 03.00.09 / Ю.І. Федусенко ; Ін-т педагогіки АПН України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано дидактичну доцільність застосування педагогічної технології дидактичної гри як ефективного засобу навчання іноземних мов учнів початкової школи. Досліжено суть дидактичної гри, її функції та принципи застосувння у навчальнмоу процесі. Визначено дидактичні умови, які забезпечують ефективність її реалізації у даному процесі. Такими умовами є організація навчальної співпрацію вчителя й учнів на підготовчому, діяльнісному та завершальному етапах дидактичної гри, доступність змісту гри за певних психологічних особливостей і вікових можливостей учнів початкової школи, їх навчального досвіду, з урахуванням потреб та інтересів; урізноманітнення видів дидактичної гри у навчальному процесі; застосування ігор, які стимулюють розвиток мотиваційної сфери та пізнавальної діяльності учнів, сприяють удосконаленню їх фізіологічних якостей і адаптації до шкільного соціуму; відповідність змісту дидактичної гри меті та завданням уроку. У процесі експериментального навчання підтверджено ефективність формування в учнів початкової школи іншомовної комунікативної компетенції з використанням дидактичних ігор за зазначених дидактичних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.252.46 + Ш12-911 +
Шифр НБУВ: РА363968

Рубрики:

      
2.

Федусенко О.В. 
Методи та засоби реалізації багатофункціональної підсистеми ціноутворення: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.В. Федусенко ; Наук.-вироб. корпор. "Київ. ін-т автоматики". — К., 2005. — 18 с.: рис., табл. — укp.

Розвинуто системне представлення моделей формалізації, структуризації та деталізації процесу ціноутворення. Наведено математичну модель застосування числових методів інтерполяції алгебричними поліномами для побудови кривої рівноваги, що відрізняється від існуючих високим ступенем формалізації, простим математичним апаратом, а також наочністю. Розроблено метод застосування кривої рівноваги в ціноутворенні, що дозволяє знаходити оптимальний ціновий матеріал та сегментувати ціни за доходами покупців з урахуванням всіляких обмежень, а саме: собівартість, максимальний і мінімальний доход, масимальна ціна, запропонована Антимонопольним комітетом. Наведено технологію підготовки та прийняття рішень для різних задач ціноутворення в галузі будматеріалів за допомогою багатофункціональної підсистеми ціноутворення. Створено експертну систему визначення стратегії ціноутворення як новий товар з урахуванням інтенсивності конкуренції та розмірів ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.8 ф12 +
Шифр НБУВ: РА334483

Рубрики:

      
3.

Федусенко О.А. 
Трансторакальна пункційна біопсія під контролем рентгенівської комп'ютерної томографії в діагностиці вогнищевої патології легенів: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.23 / О.А. Федусенко ; АМН України. Ін-т онкології. — К., 2003. — 22 с.: рис. — укp.

Запропоновано методики проведення трансторакальної пункційної біопсії легенів під контролем рентгенівського комп'ютерного томографа (КТ-ТПБ). Розглянуто підходи до проведення різних видів КТ-ТПБ (тонкоголкової, багатоголкової, коаксіальної та трепан-біопсії), вибору безпечного пункційного шляху та найбільш інформативної ділянки бїопсії залежно від особливостей структури вогнища. Наведено формули на базі модифікованого методу трикутника, які дозволяють швидко розрахувати довжину майбутньої пункційної траси з точністю до міліметра, використання яких суттєво підвищує точність і безпеку проведення КТ-ТПБ. Запропоновано засоби та підходи (косий доступ, нахил гентрі, створення сольового буферу, доступ через плевральний випіт) для профілактики імовірних ускладнень (пневмоторакс, кровотеча) під час виконання КТ-ТПБ і оцінено їх ефективність. Надано рекомендації щодо використання різного пункційного інструментарію та застосування певної методики КТ-ТПБ у випадку клініко-рентгенологічної підозри на інфекційне, пухлинне доброякісне та злоякісне вогнищеве ураження легеня. Доведено та обгрунтовано клініко-діагностичну значимість застосування комп'ютерної томографії у разі проведення ТПБ. Порівняно критерії діагностичної інформативності ТПБ під контролем ультрасонографії (УЗД), рентгеноскопії (РС) та КТ. Наведено та проаналізовано переваги та недоліки різних методів хірургічної навігації (УЗД, РС, КТ) щодо проведення біопсії легеневих вогнищ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.423-436.1 +
Шифр НБУВ: РА325546

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського