Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (19)Книжкові видання та компакт-диски (51)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ХАЙДЕР$<.>+<.>A=МИРОСЛАВ$<.>+<.>A=РИЧАРД$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Мирославський 
Вексель як борговий цінний папір: Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Сергій Володимирович Мирославський ; НАН України, Інститут держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2008. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х832.122.1 + Х839(4УКР)212.21
Шифр НБУВ: РА359009

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Хайдер М. 
Методи та засоби підвищення ефективності розподілених систем на основі багатоканальних зв'язків: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.13 / М. Хайдер ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2006. — 35 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності проектування, побудови та функціонування розподілених комп'ютерних систем і мереж на базі багатоканальності, що реалізується на апаратному рівні. На підставі експериментальних досліджень виявлено основні перепони на шляху забезпечення високої ефективності функціонування даних систем. Запропоновано поняття й охарактеризовано топологічну віртуалізацію та топологічну ієрархію. Наведено концептуальну модель розподіленої комп'ютерної системи з топологічною ієрархією. Запропоновано показники для оцінювання комп'ютерної системи з багатоканальними віртуальними зв'язками. Описано особливості життєвого циклу багатоканальних комп'ютерних систем. Розроблено алгебру зв'язаних графів, яка дозволяє описувати топологічні зв'язки шляхом аналізу алгебричних виразів. Проаналізовано фізичні топології, для побудови яких створено сполучення евристичних і генетичних алгоритмів, та алгебру скінченних зв'язних неорієнтованих графів. Розроблено підхід до багатокритеріального проектування комп'ютерної системи з багатоканальними віртуальними зв'язками, методи обліку нечіткості умов проектування та методи і засоби підвищення стійкості до відмов комп'ютерної системи та забезпечення рівномірності навантажень на її комунікаційні канали.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.26-020 +
Шифр НБУВ: РА345135

Рубрики:

      
3.

Хайдер Т.В. 
Сатиричний дискурс польського літературно-мистецького кабаре (на матеріалі текстів Т.Боя-Желенського, Ю.Тувіма та К.І.Галчинського): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.03 / Т.В. Хайдер ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено художні тексти польських літературно-мистецьких кабаре першої половини ХХ ст. Проаналізовано літературний матеріал як серію оригінальних стилістичних моментів, виокремлюючи елементи поетики, які допомагають визначити спорідненість з національними та європейськими традиціями сатири та гумору, а також приналежність творів до різних парадигматичних структур. Розглянуто елементи національної літературної традиції польської гумористики, висвітлено тенденції подальших жанрових трансформацій. Описано форми та способи вираження іронічної постави стосовно світу, які зазнали трансформаційних та модифікаційних змін у текстах кабаре. Доведено, що європейська традиція літературно-мистецького кабаре перейнята польською культурою у переломний період на зламі ХІХ та ХХ ст., коли наступив розрив (перерваність) національних традицій. Польські модерністи модифікували національну гумористичну традицію, застосувавши елементи художньо-естетичних парадигм народної культури до потреб нових форм художнього вираження початку ХХ ст., заклали підвалини формування специфічного сатиричного дискурсу польського кабаре.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4ПОЛ)-39 +
Шифр НБУВ: РА329661

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського