Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (21)Книжкові видання та компакт-диски (27)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=ЦОПА$<.>+<.>A=ВИТАЛИ$<.>+<.>A=АНДРЕЕВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Цопа О.І. 
Вдосконалення систем передачі інформації по проводових каналах зв'язку на базі xDSL технологій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / О.І. Цопа ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2006. — 19 с. — укp.

Запропоновано узагальнену параметричну модель симетричних кабельних ліній зв'язку (ЛЗ) для діапазону частот до 1 МГц, яка побудована на первинних параметрах кабелю та враховує електромагнітні втрати за рахунок його зовнішніх металевих елементів, а також зміни амплітудно-частотних характеристик кабельних ЛЗ за рахунок зовнішніх умов і тривалості експлуатації. Наведено модифіковану математичну модель для оцінки спектральної густини багаторівневих лінійних сигналів, яка враховує вплив фізичних елементів схеми узгодження з ЛЗ. Розроблено алгоритм корекції міжсимвольної інформації в системах передачі інформації в проводових каналах зв'язку. Визначено ефективність застосування багаторівневих лінійних сигналів у цифрових системах передачі на з'єднувальних і абонентських ЛЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з889.53 + з889.63 +
Шифр НБУВ: РА342763

Рубрики:

      
2.

Цопа Н.В. 
Менеджмент міжнародного туризму (на прикладі Автономної Республіки Крим): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Н.В. Цопа ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2002. — 18 с. — укp.

Визначено загальні напрямки розвитку менеджменту міжнародного туризму (МТ), обгрунтовано існування десятьох основних видів МТ. Розкрито основні принципи менджменту туристичного комплексу. Туризм розглянуто як систему, що складається з зовнішнього та внутрішнього середовища. Установлено, що система ефективно працює за певних умов управління. Механізм формування ефективної структури менеджменту туризму розглянуто у економічному та соціальному напрямках. Представлено методичні положення для координації дій суб'єктів туристичного бізнесу з метою досягнення максимального економічного ефекту їх підприємницької діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр-6Кри)49:Ч518
Шифр НБУВ: РА318945 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Цопа Н. В. 
Механізм керованого розвитку промислових підприємств: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.04 / Н. В. Цопа ; НАН України, Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2011. — 32 с. — укp.

Розроблено концепцію керованого розвитку, яка об'єднує в єдину систему інструменти оцінювання функціонування підприємства з урахуванням умов зовнішнього середовища, а також прогнозування факторів, які впливають на розвиток і розробку управлінських рішень з урахуванням оцінки потенціалу розвитку. Встановлено методичний підхід і модель оцінювання розвитку, в межах якої оцінено динаміку функціонування промислового підприємства, враховано вплив зовнішнього середовища, та потенціал розвитку. Здійснено прогнозування розвитку, до якого належить прогнозування функціонування та зовнішнього середовища, за допомогою нейронної мережі та системно-динамічної моделі. Наведено науково-методичний підхід до прийняття рішень у системі керованого розвитку промислових підприємств, який дозволяє оцінити наслідки та прийняти найбільш відповідне до поточної ситуації рішення. Для управління розвитком машинобудівних підприємств розроблено інформаційне забезпечення керованого розвитку. Запропоновано організаційне забезпечення керованого розвитку промислового підприємства, яке передбачає здійснення бізнес-процесу управління розвитком за допомогою координаційного центру, що дозволяє кезівництву мати стратегічне бачення розвитку та здійснювати збалансований розвиток усіх сфер діяльності підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-21
Шифр НБУВ: РА380219 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського