Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (65)Книжкові видання та компакт-диски (56)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=ЧЕРНЯЄВА$<.>+<.>A=ВАЛЕНТИН$<.>+<.>A=ЮРІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Черняєва І.А. 
Еволюція системи німецьких голосних і зародження нових фонем (на матеріалі давньоверхньонімецьких, середньоверхньонімецьких і ранньонововерхньонімецьких текстів): автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / І.А. Черняєва ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2007. — 19 с. — укp.

Проведено аналіз вокалічних структур (ВС) однокореневих слів на матеріалі давньоверхньонімецьких, середньоверхньонімецьких і ранньонововерхньонімецьких текстів, що дозволило визначити кількісні параметри, що характеризують реалізацію ВС у текстах. Показано тенденції розвитку системи вокалізму в німецькій мові. Розглянуто дію гармонії голосних у давньоверхньонімецькій мові. Визначено причини появи умлаутних фонем, яких розглянуто як наслідки "відхилення" від зазначеної тенденції у розвитку системи. Запропоновано тезу, що нові голосні фонеми з'явилися в результаті дії гармонії звуків та фонетичного посилення кореневої морфеми. Виявлено процеси перетворення тенденції гармонії голосних в голосну парадигму у словах ранньонововерхньонімецької та сучасної німецьких мовах. Доведено, що фонетичні процеси у слові відбувалися під впливом морфологічного фактора, зокрема внаслідок деморфологізації кінця слова.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.24-021 + Ш143.24-11 +
Шифр НБУВ: РА354132

Рубрики:

      
2.

Черняєва О.С. 
Клініко-імунологічні особливості гострих кишкових інфекцій у різних групах дитячого населення Криму: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / О.С. Черняєва ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 2003. — 20 с.: табл. — укp.

Доведено необхідність у разі лікування хворих на шигельоз і сальмонельоз враховувати стан неспецифічного захисту та імунітету організму та використовувати методи, спрямовані на корекцію цих порушень. Вивчено клінічні особливості та стан чинників неспецифічного захисту за умов гострих кишкових інфекцій у дітей залежно від впливу різних несприятливих обставин. Проведено комплексну порівняльну оцінку імунітету у випадку гострого шигельозу та сальмонельозу в дітей, що прибули з екологічно несприятливих регіонів Середньої Азії та дітей, що народилися та постійно мешкають у Криму. Доведено, що несприятлива екологічна обстановка негативно позначається на стані неспецифічного захисту та імунітету за гострих кишкових інфекцій у дітей, що патогенетично обгрунтовано проведення імунологічної корекції. Розроблено нову схему імунокоригувальної терапії в дітей за гострого шигельозу з урахуванням ступеня та характеру імунних порушень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.1-3
Шифр НБУВ: РА326799

Рубрики:

      
3.

Валентинов В.Л. 
Соціально-економічні передумови розвитку сільськогосподарської кооперації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / В.Л. Валентинов ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Висвітлено основні методологічні напрямки системного дослідження сільськогосподарської кооперації. Виявлено закономірності розвитку кооперації товаровиробників у практичному та теоретичному аспектах. Уточнено обгрунтування специфічної функціональної ролі кооперації у системі аграрних перетворень і аграрної політики. Визначено особливості дії соціальних факторів кооперації. Встановлено механізм впливу кооперації сільськогосподарських товаровиробників на підвищення їх конкурентоспроможності. Уточнено категоріальну структуру концепції кооперативного підприємства. Розроблено комплекс напрямків активізації сільськогосподарської кооперації: методологічні підходи до освітньої роботи, удосконалення фінансового механізму (обгрунтування оптимальної структури власних коштів, оптимальної стратегії повернення паїв), дії соціальних факторів та урахування зарубіжного досвіду в напрямку застосування процедур повернення паїв і пропорційного голосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.88
Шифр НБУВ: РА311826 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського