Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (159)Книжкові видання та компакт-диски (116)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=ЧИГРИН$<.>+<.>A=ЕВГЕНИ$<.>+<.>A=ИВАНОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
1.

Чигрина Г.Л. 
Джерела доказів у кримінальних справах про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Г.Л. Чигрина ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 21 с. — укp.

Проведено аналіз загальнотеоретичних проблем встановлення доказів та їх джерел у кримінальному судочинстві. Обгрунтовано доцільність визнання джерелами доказів показань підсудного, експерта, цивільного позивача (представника позивача) та цивільного відповідача (представника відповідача). Запропоновано коригувати назви таких джерел доказів, як "висновок експерта" та "речові докази", визначення понять "свідок у кримінальній справі" та "показання свідка". Зроблено висновок, що вирішальними у процесі розслідування злочинів, передбачених ст. 212 КК України, є такі джерела доказів, як документи та речові докази, показання фізичних осіб відіграють допоміжну роль і за відсутності носіїв матеріальних слідів злочину не мають суттєвого значення для правильного вирішення справи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)41 + Х881.9(4УКР)117.8 +
Шифр НБУВ: РА331787

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Чигринець І.А. 
Організаційно-економічне обгрунтування комерційної стійкості роботи автотранспортного підприємства: Автореф. дис... канд. техн. наук: 08.06.01 / І.А. Чигринець ; Укр. трансп. ун-т. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Розроблені науково-методичні аспекти організаційно-економічного обгрунтування комерційної стійкості роботи автотранспортного підприємства. Розроблений механізм моделювання комерційної стійкості функціонування підприємства дозволяє фахівцям галузі обгрунтувати стратегію поведінки на ринку автотранспортних послуг з урахуванням розвитку економічного потенціалу конкретного АТП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Чигрин 
Продуктивність, якість яєць та обмін речовин у курок- несучок за різних рівнів вітаміну Е і селену в раціоні: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.02 / Антолій Іванович Чигрин ; Національний аграрний ун-т. — К., 2000. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-451.831,022
Шифр НБУВ: РА310942

Рубрики:

      
4.

Чигрин А.І. 
Продуктивність, якість яєць та обмін речовин у курок-несучок за різних рівнів вітаміну Е і селену в раціоні: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.02 / А.І. Чигрин ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Викладено теоретичний і експериментальний матеріал з використання в раціонах курок-несучок високих доз вітаміну Е в поєднанні з різними рівнями добавок селену. Вивчено продуктивні якості птиці, морфологічний і хімічний склад яєць, накопичення в них вітамінів Е, А і каротиноїдів. Встановлено особливості впливу різних рівнів та співвідношень добавок вітаміну Е і селену на перетравність поживних речовин раціонів та баланс азоту в організмі, стан фізіологічної антиоксидантної системи та дихальної функції крові. Дослідженнями встановлено взаємозв'язок між змінами у функціональному стані окремих компонентів ланцюгів транспорту електронів в печінці та стані дихальної функції крові. Визначено оптимальні рівні та співвідношення добавок вітаміну Е та селену, які сприяють підвищенню вмісту в яйцях alpha-токоферолу і не впливають негативно на фізіологічний стан та продуктивність несучок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-451.831,022
Шифр НБУВ: РА310942 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Чигрин О.А. 
Розробка та обгрунтування конструктивно-режимних параметрів адаптивного доїльного апарату для корів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.11 / О.А. Чигрин ; Харк. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П.Василенка. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

З метою підвищення ефективності процесу доїння корів удосконалено конструкційні рішення й обгрунтовано конструктивно-режимні параметри складових частин доїльного апарата з керованим режимом роботи. Встановлено взаємозв'язок конструктивно-режимних параметрів пульсатора та регулятора вакуумметричного тиску з режимом роботи доїльного апарата. Розроблено конструкцію доїльного апарата, режим роботи якого змінюється залежно від інтенсивності потоку молока, виготовлено його дослідний зразок і проведено експериментальні дослідження. Визначено конструктивні параметри пульсатора та регулятора вакуумметричного тиску, які забезпечують стабільну роботу доїльного апарата зі змінним режимом у заданому частотно-вакуумному діапазоні. Проведено виробничу перевірку дослідного зразка доїльного апарата та розраховано економічну ефективність його використання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.922-12
Шифр НБУВ: РА371884 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Чигрина Н. В. 
Соціально-комунікативні функції читання: автореф. дис. ... канд. соцiол. наук : 22.00.04 / Н. В. Чигрина ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 16 с. — укp.

Визначено теоретико-методологічні засади соціологічного вивчення читання як сегмента соціальної комунікації. Розроблено теоретичні підходи та практичні механізми розвитку соціально-комунікативних функцій читання в системі вузівської бібліотеки (ВБ). Досліджено динаміку комунікативної спрямованості читацьких практик студентів ВБ. Визначено роль ВБ у реалізації соціально-комунікативних функцій читання студентів і досліджено основні напрями їх розвитку. Сформовано судження про бібліотеку як провідну соціально-культурну організацію суспільства, соціальне призначення якої полягає в розвитку сучасних інноваційних соціокультурних і комунікаційних технологій читання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*682*333.43*332
Шифр НБУВ: РА374747 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Чигрин В.О. 
Соціологія сільської молоді: теоретико-методологічні та методичні основи: автореф. дис... д-ра соціол. наук: 22.00.04 / В.О. Чигрин ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 30 с. — укp.

Викладено узагальнені результати теоретичних та емпіричних соціологічних досліджень з проблем сільської молоді, висвітлено її роль і місце в сучасному суспільстві, особливості формування ціннісних, соціально-професійних, політичних і поселенських орієнтирів. Розглянуто питання оцінки молоддю наслідків аграрної реформи, державної політики щодо молоді. Побудовано модель комплексного соціологічного аналізу молоді на підставі досліджень державних документів, статистичних і соціологічних даних.

  Скачати повний текст


Шифр НБУВ: РА359237

      
8.

Чигринець В.П. 
Сучасний стан і перспективи розвитку постійної лісонасінної бази дуба звичайного на Сумщині: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.01 / В.П. Чигринець ; Укр. НДІ ліс. госп-ва та агролісомеліорації ім. Г.М.Висоцького. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Наведно результати обстеження генетичних резерватів, плюсових насаджень і дерев, постійних лісонасіяних ділянок (ПЛНД), клонових насінних плантацій (КНП) дуба звичайного у Сумській області. Проаналізовано динаміку таксаційних характеристик генетичних резерватів. З метою розширення лісонасінної бази області відібрано нові генетичні резервати, плюсові насадження та плюсові дерева. Вивчено особливості ростових показників і морфології лисків потомств плюсових дерев дуба звичайного у випробних культурах, встановлено деякі закономірності їх успадкування. Проаналізовано динаміку інтенсивності цвітіння та плодоношення клонів сумського походження на КНП і чиники, які впливають на ці показники. Виявлено тенденції залежності параметрів цвітіння і плодоношення клонів і плюсових дерев від порушень у формуванні чоловічого гаметофіту. Розроблено рекомендації щодо підвищення ефективності використання ПЛНБ в області.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П382.11-4(4УКР-4СУМ) +
Шифр НБУВ: РА343390

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Чигринець О.А. 
Управління діяльністю автотранспортних підприємств спеціального призначення: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.А. Чигринець ; Нац. трансп. ун-т. — К., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Встановлено, що за ринкових умов господарювання стабільна робота АТП досягається завдяки раціональному співвідношенню між кількістю наданих послуг і попитом на них за жорсткої конкуренції. Доведено можливість розширення сфери діяльності підприємсв за рахунок збільшення транспортних послуг через оптимізацію їх комерційної стійкості. Обгрунтовано організаційно-економічну необхідність урахування поетапного попиту на транспортні послуги, що дає можливість оптимізувати кількість автомобілів на лінії та знизити витрати без погіршення якості обслуговування клієнтури. Встановлено, що дана методична база дає можливість забезпечити фінансово-економічну стабільність та незалежність на ринку транспортних послуг. Уперше запропоновано науково-методичні засади управління комерційною стійкістю роботи підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.354.41 +
Шифр НБУВ: РА322040

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Млаабдал С. М. 
Розвиток нафтодобувного комплексу в системі національного господарства / С. М. Млаабдал. — Б.м., 2020 — укp.

У дисертації визначено сутність поняття сталого розвитку нафтодобувногокомплексу національної економіки як процесу розбудови його потенціалу з урахуванням інтерференції ефектів крос-секторної взаємодії нафтозалежних галузей національної економіки, що забезпечує нівелювання соціо-еколого-економічних суперечностей його розвитку, підвищення енергетичної безпеки та стійкості національної економіки.Розвинуті концептуальні основи формування системи державного регулювання нафтодобувної галузі національної економіки, орієнтовані на забезпеченняйого сталого розвитку, обґрунтовують зміст принципів, базових параметрів йогорозвитку та системоутворювальних детермінант (інституційної, економічної, організаційної), враховують мультиплікативні ефекти крос-секторної взаємодіїстейкхолдерів нафтодобувного комплексу, системно-структурні взаємозв'язки нафтозалежних галузей національної економіки. Сформовані теоретичні підходи докласифікації конфліктів у нафтодобуванні, які передбачають критерії їх систематизації за ступенем залученості суб'єктів галузі, за етапами (фазами) господарськоїдіяльності, за змістом виникнення. Удосконалено теоретико-методичні підходи визначення закономірностей взаємного впливу базових детермінант розвитку нафтодобувного комплексу національної економіки. Емпірично підтверджено гіпотезупро коінтеграційний та причинно-наслідковий зв'язок ключових детермінант функціонування нафтодобувного комплексу (обсяги видобутку нафти та рентних платежів за нафту) і системи національного господарства в цілому (ВВП, витрати капіталу та праці в національній економіці). Удосконалено наукове обґрунтуваннявпливу інституційного середовища на функціонування нафтодобувного комплексу,яке враховує ланцюговий характер виникнення змін та взаємообернений їх зв'язоку системі «обсяги видобутку нафти → обсяги рентних платежів → рівень корупції→ ефективність державного управління».^UIn the frame of this thesis research, the theoretical generalization was conducted and a new scientific and applied problem solution has been proposed to improve the theoretical and scientific-methodological approach to provide the sustainable development of oil industry in the national economic system. This research paper introduces the sustainable development determination of oil industry in the national economic system as a development process of oil industry capacity taking into account the interference effects of the oil-dependent industries cross-sectoral interaction of the national economy, that ensures the differential leveling of socioecological and economic contradictions in the development of national economy as well as energy security improvement and national economy stability. The measurement focused on providing the sustainable development of the oil industry in the national economic system design to prevent the appearance of the negative, economic, institutional, social effects of the national economy functioning. The improved concept of government regulation of oil industry of national economy formulated having taken account the basic parameters of national economy development, principles and multiplication effects of the cross-sectoral relationship of national economy stakeholders, connects the following basic subsystems: institutional (to formulate the stimulation of the institutional surround with an opportunity to use the corresponding tools for different hierarchy levels of national economy); economic (to provide the fiscal and stimulating functions of the government control of oil industry in national economy); organizational (to develop organizational platform in order to effective realization of the strategical and tactical tasks of oil industry development). In the research the conflicts in national economy are classified by the following criteria: the level of involvement of national economic agents (international, national, regional, local); the stages (phases) of national economy activity (in the exploration and discovery of oil reservoirs, in the determination and distribution of permits, in identifying and contributing accesses to mineral resources and production infrastructure, in oil production, in the distribution of oil revenues, in the reinvestment of income in national economy); content (related to property relations, ecology, corruption). It is proposed to apply the cross-structuring criteria such as: content-level; content-phase; local and economic; local-ecological, which will allow to detail the causes and consequences of conflicts in national economy. In the frame of this research paper in order to ensure the structural and component consistency of national oil industry the system of distributive lag equations is built, that allowed to determine the mutual influence patterns of the determinants of national economy development: the intensity of oil production, the level of innovation of national economy, employment rate in oil industry, oil prices, fixed assets value of oil industry, volumes of oil consumption, the morbidity rate of the population in the oil and gas producing regions in the short and medium term. The results estimation for the one- and three-year lag showed that the greatest effect was observed with an increase in employment in the industry; an increase in oil production leads to an increase in the level of innovation; Significant decrease in the morbidity of the population of the oil producing regions in three years - by 0,67 points and a year later - by 0,2 points is due to anthropogenic load of growth of production volumes, increase of the level of innovation of the industry and increase of the employment level. For low- and lower-middle-income countries, a 10% increase in oil production leads to a 0,2% increase in GDP. The small economic benefits to this configuration of countries are due to the lack of systematic modernization of the industry and the need to change the system of state regulation of exploration and use of oil fields, the transition from extensive to intensive path of development of oil production complex for the production of high value-added products. The substantiation of the influence of the institutional environment on the functioning of the oil industry of the national economy has shown that the increase in rents for oil by 1 point of standard deviation increases the level of corruption by 0,54 points. An increase in the level of corruption is caused by an increase in the level of shadowing of the oil industry and occurs when the quality of democratic institutions is below the threshold level. This creates the basis for the development of effective state institutions, which will promote the development of oil production and will reduce the country's energy dependency and strengthen the stability of the national economy.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
11.

Чигрин О. Ю. 
Маркетингові детермінанти управління зеленою конкурентоспроможністю / О. Ю. Чигрин. — Б.м., 2021 — укp.

У дисертації поглиблено теоретичні засади виявлення закономірностей розвитку теорії зеленої конкурентоспроможності, розвинено науково-методичне обґрунтування ролі маркетингових детермінант при її дослідженні; поглиблено наукове підґрунтя типологізації теоретико-методичних підходів до визначення її сутності; вдосконалено трактування сутності зеленої конкурентоспроможності та концептуальні засади її формування; поглиблено науково-методичне підґрунтя типологізації підходів до оцінювання зеленої конкурентоспроможності; розроблено теоретико-методологічне підґрунтя оцінювання рівня зеленої конкурентоспроможності; емпірично підтверджено гіпотезу про взаємозв'язок між інтегральним індексом зеленої конкурентоспроможності та рівнем каплингу її складових; побудовано науково-методичне підґрунтя довгострокового прогнозування трансформації рівня зеленої конкурентоспроможності; розроблено науково-методичний підхід визначення впливу інтеграції стейкхолдерів у систему управління підприємством; удосконалено науково-методичний підхід до обґрунтування ролі критеріїв якості маркетингових каналів комунікації; поглиблено теоретико-методологічні засади обґрунтування причинно наслідкових зв'язків між релевантними характеристиками маркетингових каналів комунікації та рівнем зеленої конкурентоспроможності підприємств.Ключові слова: зелена конкурентоспроможність, зелені споживачі, каплинг, маркетинг зелених товарів, маркетингові детермінанти, маркетингові канали комунікації та просування, омніканальний маркетинг, сталий розвиток, стейкхолдерський маркетинг.^UThe dissertation is devoted to the development of a theoretical-methodological and methodological basis for the formation of marketing support of green competitiveness at the enterprises of Ukraine. The results of a bibliometric analysis conducted using VOSViewer v.1.6.10, Scopus Tools Analysis and Web of Science Results Analysis allowed to determine the basic prerequisites and main stages of green competitiveness formation: 1) associated with the traditional understanding of competitiveness, its global measurement, development of processes of greening of economic activity; 2) associated with the greening of business and the development of a green economy; 3) related to the analysis of competitiveness in the context of green marketing strategies; 4) the formation of the concept of green competitiveness directly. Empirical substantiation of marketing determinants of green competitiveness using the tools of Google Analytics, Google Trends, correlation analysis and the method of smoothing the time series of commercial and scientific search queries showed that almost all categories within different groups of determinants have the correlation link by trend component is 99 % (categories: green marketing strategies, green pricing, green supply chains, green networks, green web tools, green brand, green advertising, green promotion). Theoretical and methodological approaches to the definition of green competitiveness depending on the markers of green competitive advantages are structured: the marker of "greening of economic activity" – process and commodity; the marker of "implementation of marketing tools to provide support green competitiveness" – marketing and analytical; the marker of "presence of internal economic ecologically oriented regulatory framework" – regulatory and organizational; the marker of “stakeholder inclusion and green infrastructure” – stakeholder infrastructure. Green competitiveness should be understood as the company's ability to form and effectively use green competitive advantages, their convergent and complementary effects, ensuring sustainable development of enterprises, expanding the company's position in the market, increasing investment attractiveness and capitalization, form an environmental brand. The concept of green competitiveness formation of enterprises should be based on an integrated combination of principles of dissemination, transparency, convergence and adaptability, taking into account the levels of convergence and complementary effects of green competitiveness, based on the identification of strategies and models of behaviour of enterprises in providing green competitiveness. The results of the application of entropy and taxonomic methods allowed to carry out an integrated assessment of the level of green competitiveness, which indicates the differentiation of its level for different industries. The hypothesis of the existence of a relationship between the integral index of the green competitiveness and the level of coupling of its components has been confirmed. The hypothesis of increasing the level of green competitiveness by integrating stakeholders into the enterprise management system was confirmed. The application of reflective-formative evaluation model using structural modelling tools and PLS-SEM techniques showed a positive statistically significant relationship between the level of integration of stakeholders in the enterprise management system and green competitiveness at the level of 0,671, and the impact of personalization of communications with stakeholders on the level of green competitiveness amounted to 0,936. The promotion and enhancement of green competitiveness will be ensured through the implementation of an omnichannel strategy combined with the use of different combinations of marketing channels of communication and the identification of causal relationships between relevant quality criteria. The hypothesis of a statistically significant discrepancy between the quality parameters of the marketing channels of communication and the levels of green competitiveness was confirmed. The causal relationships between the relevant characteristics of the marketing channels of communication and the level of green competitiveness are substantiated. Key words: green competitiveness, green consumers, coupling, marketing of green goods, marketing determinants, marketing channels of communication and promotion, omnichannel marketing, sustainable development, stakeholder marketing.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського