Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (55)Книжкові видання та компакт-диски (58)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=ЧУХН$<.>+<.>A=ВІТАЛІЙ$<.>+<.>A=СЕРГІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Чухно І. А. 
Механізм державного управління розвитком сільських територій України: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / І. А. Чухно, Харк. регіон. ін-т держ. упр., Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено сутність понять "сільська територія", "розвиток сільських територій", "механізм державного управління розвитком сільських територій", а також на підставі узагальнення вітчизняного та зарубіжного досвіду запропоновано нові підходи щодо державного управління соціально-економічними процесами на селі. Доведено необхідність використання територіального підходу щодо управління розвитком сільських територій з метою стабілізації соціально-економічної ситуації в сучасному селі та забезпечення подальшого розвитку сільських територій. Запропоновано комплексний механізм державного управління розвитком сільських територій, який базується на поєднанні правової, організаційної й економічної складових і спрямований на розв'язання соціально-економічних проблем сільських територій. Передбачено вдосконалення його економічної складової та внесення необхідних коректив у нормативно-правове забезпечення даної сфери державної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-21,01 + Х819(4УКР)011.217
Шифр НБУВ: РА376191 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Чухно Л.А. 
Організація навчання обдарованих студентів у вищих технічних навчальних закладах Німеччини: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / Л.А. Чухно ; Ін-т вищ. освіти АПН України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано умови впровадження у вітчизняну систему вищої технічної освіти організаційної моделі навчання обдарованих студентів у ВТНЗ Німеччини. Проаналізовано нормативно-правову базу навчання студентів у ВНЗ країни. Узагальнено німецькі культурно-освітні традиції диференціації навчального процесу. Висвітлено досвід навчання технічно обдарованих студентів за збагачено-прискореною стратегією навчання. Досліджено вплив освітніх реформ на організацію навчання у ВНЗ Німеччини й України. Обгрунтовано умови ефективного впровадження німецької позитивної практики навчання технічно обдарованих студентів у системі вищої технічної освіти України. Запропоновано використовувати у навчально-виховному процесі ВТНЗ України певних елементів організації навчання обдарованих студентів ВТНЗ Німеччини, зокрема, таких, як вибір предметів для вивчення у межах освітньої програми, робота над науково-дослідними проектами, посилена увага до практичного компонента фахової підготовки, самостійний розподіл вільного часу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.220 + Ж.р(4НІМ)3 +
Шифр НБУВ: РА356007

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Чухно В.С. 
Раціональні методи лікування собак з частковими втратами зубів та порушенням прикусу: Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.05 / В.С. Чухно ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2007. — 24 с. — укp.

Вперше в Україні розроблено методику ендодонтичної обробки кореневих каналів для лікування собак з інфікуванням пульпи. Досліджено на розпилах макроструктуру зубів і ступінь заповнення кореневих каналів після ендодонтичного втручання. Вперше у вітчизняній ветеринарній хірургії розроблено методики пломбування зубів, відновлення коронки за допомогою коронкових протезів, куксових вкладок, анкерних і скловолоконних штифтів з фотополімерними матеріалами, а також ортодонтичного лікування прогенії різців. Досліджено ефективність запропонованих методик та реакції на них організму тварин. Вперше показано можливість використання стоматологічних цементів, композитних матеріалів, кореневих паст, прокладок з кальцію гідроокису, відтискних і моделювальних мас, стоматологічно-ортопедичних металів і пластмас у ветиринарії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.30-953-7 +
Шифр НБУВ: РА350894

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського