Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (44)Книжкові видання та компакт-диски (33)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Черниш О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Черниш О.О. 
Академік В.М.Ремесло (1907-1983) - вчений та організатор сільськогосподарської дослідної справи в Україні: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.07 / О.О. Черниш ; УААН. Держ. наук. сільськогосп. б-ка. — К., 2007. — 22 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження наукової діяльності академіка В.М.Ремесла (1907 - 1983 рр.). Розглянуто основні етапи життя, науково-дослідну, науково-організаційну та громадську діяльність видатного українського вченого в галузі селекції сільськогосподарських рослин. Проаналізовано основні напрями наукових досліджень В.М. Ремесла, якими є: селекція зернових культур; насінництво зернових і зернобобових культур; цитогенетичні, фізіологічні дослідження зернових культур і селекція на якість зерна; розробка аграрних технологій вирощування даних культур. Показано внесок ученого у розвиток сільськогосподарської дослідної справи в Україні. Висвітлено діяльність В.М.Ремесла як талановитого організатора сільськогосподарської дослідної справи та активного громадсько-політичного діяча.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П131 д(4УКР)Ремесло В.М. г +
Шифр НБУВ: РА351610

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Черниш О.О. 
Метод вибору класу архітектур програмного забезпечення на основі аналізу ієрархій: автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.03 / О.О. Черниш ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено й обгрунтовано методику, яка дозволяє підвищити точність порівняльного оцінювання локальних і глобальних пріоритетів за характеристиками обчислювальних завдань, які змінюються у широких межах. Наведена методика дозволяє здійснювати раціональний вибір відповідного класу архітектури програмного забезпечення та може бути основою для регулювання навантаження на окремі обчислювальні системи та пристрої. Для вибору архітектури програмного забезпечення розроблено модифікований метод аналізу ієрархій, на першому етапі роботи якого вихідна матриця має приводитись до верхньої форми Гессенберга, на другому - для обчислення власних значень необхідно використовувати QR-алгоритм з зсувом. Досліджено функцію чутливості модифікованого методу та визначено, що обчислення власних значень за допомогою QR-алгоритму з сувом є ефективніші.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.11 + З973-018.11
Шифр НБУВ: РА363354

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
3.

Черниш О. Г. 
Мінералого-геохімічні особливості і критерії прогнозування поліметалічного зруденіння в нижньокарбонових відкладах Донбасу: автореф. дис. ... канд. геол. наук : 04.00.11 / О. Г. Черниш ; ДВНЗ "Нац. гірн. ун-т". — Д., 2011. — 19 с. — укp.

Вперше розроблено критерії прогнозування поліметалічного зруденіння в нижньокарбонових відкладах Донбасу та зоні його зчленування з Приазовським кристалічним масивом на прикладі Комсомольського рудопрояву, а також висловлено міркування з питання генезису та встановлення нового для даного регіону типу зруденіння - стратиформного в карбонатних породах. Про це свідчить і склад елементів-домішок в рудних мінералах (Cu, Cd, Sr, Sb, Ag). Вивчено мінералого-геохімічні характеристики поліметалічних руд, включаючи присутність срібного та мідного зруденіння. Встановлено приуроченість рудоносних жил до Комсомольського скиду захід-північно-західного простягання. Досліджено мінерально-геохімічиий склад руд, встановлено схему стадійності мінералоутворення, яка проходила паралельно зміні умов деформацій даного регіоігу. Виявлено збагаченість свинцю трьома радіогенними ізотопами за J-типом, що свідчить про неоднорідність материнського джерела рудопроявів, а також про процеси контамінації й асиміляції початкової речовини, що виразно виявилися. Проведено зіставлення даного об'єкту з відомими аналогами України та світу за рядом основних мінералого-геохімічних ознак і виявлено їх схожість, що є основою для розробки критеріїв зруденіння, які можуть бути використані під час вибору напряму пошуків і розвідки недостатньо вивчених рудних аналогів даного типу поліметалічного рудопрояву. Близька схожість регіону з відомими аналогами, зокрема, світового значення, сприяє позитивній оцінці перспектив суміжних площ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д451(45УКР5,5)3 + Д59(45УКР5,5)451
Шифр НБУВ: РА380225 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Черниш О.В. 
Управління кредитуванням сільськогосподарських підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.В. Черниш ; Житомир. нац. агроеколог. ун-т. — Житомир, 2009. — 20 с. — укp.

На підставі вивчення й узагальнення вітчизняного та зарубіжного досвіду визначено сутність поняття "кредит", принципи та форми кредитування сільськогосподарських підприємств. Визначено перспективні форми кредитування сільськогосподарських підприємств. Запропоновано кредитний механізм, який охоплює рівні держави, кредитора та сільськогосподарського підприємства. Висвітлено сучасний стан кредитування та розглянуто проблеми керування сільськогосподарських підприємств. Виявлено основні фактори впливу на лізингову готовність сільськогосподарських підприємств. Розглянуто доцільність диверсифікації джерел фінансування. Розроблено та запропоновано модель керування кредитними ризиками сільськогосподарських підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.226.321 +
Шифр НБУВ: РА369199

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Черниш О.І. 
Управління розвитком організацій невиробничої сфери в ринкових умовах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / О.І. Черниш ; Східноукр. держ. ун-т. — Луганськ, 2000. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні основи менеджменту у невиробничій сфері: визначено склад та зміст понятійно-категорійного апарату на основі логічної систематизації базових категорій, а також обгрунтовано організаційні та функціональні структури системи управління розвитком організацій невиробничої сфери у регіоні, які включають державне регулювання та ринкову саморегуляцію. Розроблено концептуальний підхід щодо реформування кредитно-фінансової та податкової політики у невиробничій сфері, сформульовано концепцію розвитку сервісної фірми, а також запропоновано методику програмового активно-адаптивного управління діяльності організації у сучасній соціально-економічній ситуації. Значну увагу приділено методичним основам удосконалення організацій навчального процесу менеджерів в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)49 + У9(4УКР)290-21
Шифр НБУВ: РА308974 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського