Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (101)Книжкові видання та компакт-диски (133)Журнали та продовжувані видання (25)
Пошуковий запит: (<.>A=ЯЦКІВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Яцків І. І. 
Адміністративно-правові засади протидії корупції в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / І. І. Яцків ; Відкритий міжнар. ун-т розв. людини "Україна". — К., 2011. — 16 c. — укp.

Визначено поняття, сутність зміст та ознаки корупції як соціально-небезпечного явища, корупційного адміністративного правопорушення. Встановлено найбільш вразливі зони корупційних ризиків у публічних правовідносинах. Проаналізовано нормативно-правове забезпечення протидії корупції в Україні. Визначено суб'єкти протидії корупції та проведено їх класифікацію. Висвітлено практику протидії корупційним проявам у зарубіжних країнах, а також міжнародні механізми боротьби з корупцією. Висвітлено напрями удосконалення адміністративно-правового механізму протидії корупції в Україні. Наведено пропозиції з удосконалення українського антикорупційного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011-7 + Х883.9(4УКР)73
Шифр НБУВ: РА378450 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Яцків В.В. 
Методи кодування та цифрової обробки повідомлень в розподілених системах з оптичним каналом зв'язку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / В.В. Яцків ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 19 с.: рис. — укp.

Висвітлено питання розробки методів кодування та цифрової обробки повідомлень в оптичних лініях зв'язку, дослідження системних параметрів і перешкодостійкості оптичних ліній зв'язку (ОЛЗ), створення розподілених комп'ютерних систем на базі ОЛЗ. Запропоновано квазітрійковий фазо-імпульсний метод кодування даних на основі модифікованих сигнальних просторів, який характеризується наявністю бітової самосинхронізації. Використання квазітрійкового фазо-імпульсного методу кодування дозволило підвищити перешкодостійкість і збільшити віддаль передавання даних в ОЛЗ. Проведені експериментальні дослідження підтвердили надійну роботу ОЛЗ на віддалі до 3 км за умов впливу метеорологічних факторів (туману, дощу, снігу). Основні результати дослідження використано під час розробки і виготовлення ОЛЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.26-014
Шифр НБУВ: РА314221 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Яцків Н.Г. 
Методи та засоби стиснення даних в розподілених комп'ютерних системах на основі кодів поля Галуа: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / Н.Г. Яцків ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Вдосконалено логіко-статистичні інформаційні моделі шляхом заміни унітарного коду послідовностями Галуа, що надало змогу кодувати мітки часу без введення надлишковості. Запропоновано базисні функції Галуа нульового та першого порядку, на основі яких розроблено нові методи стиснення цифрових даних, які забезпечують зменшення обсягів даних у 3 - 8 разів у випадку кодування процесів, для яких класичні методи практично непрацездатні, що створює умови їх ефективного використання у стандартних системах передавання, архівації та зберігання даних. Запропоновано метод стиснення даних, представлених гармонічними сигналами, що базується на реєстрації 1/8 періоду сигналу та кодуванні повторів бітами Галуа, коефіцієнт стиснення дорівнює 7,6. Розроблено модифікований метод адаптивного кодування даних в базисі Галуа, що забезпечує стиснення даних у 1,6 - 2 рази за умов 50 % активних відліків і не вводить надлишковості на відміну від існуючих у випадку 90 % активних відліків. Наведено новий метод кодування багатовимірних джерел інформації на основі перетворення Крестенсона - Галуа, який дає змогу перейти від багатовимірного до одновимірного представлення даних, забезпечує зменшення службових даних під час передавання інформації, криптографічне кодування та захист від помилок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-013.44 +
Шифр НБУВ: РА325917

Рубрики:

      
4.

Кулина С. В. 
Методи та алгоритми захищеного розподіленого зберігання даних на основі надлишкової системи залишкових класів: автореферат дис. ... д.філософ : 125 / С. В. Кулина. — Б.м., 2023 — укp.

Дисертація присвячена розв’язанню актуальної науково-технічної задачі підвищення захищеності та надійності зберігання даних у локальних і мережевих сховищах шляхом розробки методів шифрування та кодування даних на основі розширеного набору модулів системи залишкових класів. Надлишкова система залишкових класів дозволяє здійснити відновлення втрачених даних, що є необхідною умовою для розробки надійних систем зберігання даних.^UThe dissertation is dedicated to solving the current scientific and technical problem of enhancing the security and reliability of data storage in local and network repositories by developing methods of encryption and data coding based on an extended set of modules of redundant residue number system. The redundant residue number system allows for the recovery of lost data, which is an essential condition for the development of reliable data storage systems.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського