Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Наукова електронна бібліотека (20)Реферативна база даних (1765)Книжкові видання та компакт-диски (212)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>K=ВАКУУМН$<.>+<.>K=ДИСТИЛЯЦІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 158
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Данилюк О.А. 
Безконтактні захоплюючі пристрої для автоматизації завантаження технологічного обладнання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / О.А. Данилюк ; Севастоп. нац. техн. ун-т. — Севастополь, 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено високопродуктивні та надійні безконтактні струменеві захоплюючі пристрої для маніпулювання об'єктами з наскрізними і глухими циліндричними отворами, об'єктами типу дисків, пористими, неміцними, нежорсткими, крихкими, гнучкими, з покриттям, забрудненими, нагрітими та іншими об'єктами, а також вакуумно-струменеві захоплювачі для плоских і магнітно-струменеві для феромагнітних об'єктів. Розроблені захоплювачі забезпечують високу точність базування та центрування, надійність та довговічність роботи, мають низьку собівартість. Винайдено теоретичні та експериментальні залежності для розрахунку статичних і динамічних характеристик безконтактних захоплювачів. Визначено оптимальні конструктивні параметри захоплювачів і запропоновано методику їх проектування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965,942 +
Шифр НБУВ: РА325869

Рубрики:

      
2.

Куртєва Г. П. 
Бета-розпад та структура непарних ядер: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.16 / Г. П. Куртєва ; Ін-т ядерних дослідж. НАН України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Запропоновано метод розрахунку зведених ймовірностей бета-переходів непарних ядер в межах динамічної колективної моделі з врахуванням внеску квазічастинкових і багатофононних станів, впливу вакуумних флуктуацій на перенормування одноквазічастинкових переходів та ефектів некомутативності одноквазічастинкових і колективних мод збудження. Наведено результати розрахунків бета-розпаду групи непарних ядер і спектроскопічних характеристик дочірніх ядер. Проведено їх порівняння з експериментальними даними та результатами розрахунків в інших моделях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В383.33,022
Шифр НБУВ: РА371425 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Заславський О.Ю. 
Вакуум топологічно-масивних полів Янга-Міллса при нульовій та скінченній температурі: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.02 / О.Ю. Заславський ; Дніпропетр. держ. ун-т. — Д., 1999. — 19 с. — укp.

Розглядаються властивості вакууму калібрувальних полів у 2+1 вимірах при нульовій та скінченній температурі з урахуванням впливу топологічної маси. Обчислення однопетлевого ефективного глюонного потенціалу в магнітному полі довело можливість стабілізації поляризованого вакууму. Знайдено, що вакуум масивних калібрувальних полів є періодичною електромагнітною структурою, що утворюється завдяки відкритому механізму, який діє у присутності маси Черна-Саймонса. Вакуумний гратковий конденсат може генеруватися спонтанно у відсутності зовнішнього магнітного поля та при скінченній температурі. Побудовано ефективний лагранжіан, що враховує внесок температурної дебаївської маси. Знайдено точний вихровий розв'язок нелінійних рівнянь руху із скінченною енергією. Вихор описує частинко-подібне збудження над гратковим вакуумом або, при високій температурі, основний стан моделі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В315.6,022

Рубрики:

      
4.

Листопад Д. О. 
Вдосконалення магнієтермічного процесу отримання титану губчастого з метою зниження надходження домішок: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.16.02 / Д. О. Листопад ; Запоріз. держ. інж. акад. — Запоріжжя, 2011. — 21 с.: рис., табл. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К345.16
Шифр НБУВ: РА384447 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Порєв Г.В. 
Вдосконалення методів і засобів вимірювання параметрів електронно-променевої безтигельної зонної плавки: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.13 / Г.В. Порєв ; Івано-Франків. нац. техн. ун-т нафти і газу. — Івано-Франківськ, 2004. — 19 с.: рис. — укp.

Створено математичну модель формування поля яскравості зони розплаву за наявності перевідбиття випромінювання у вакуумній камері, на базі якої розроблено методику оцінки похибки та метод підвищення точності вимірювання температури. На основі експериментально встановлених закономірностей формування поля яскравості у межах фазового переходу з метою підвищення точності вимірювання висоти зони розплаву запропоновано метод виділення контуру зображення. Розроблено методику, пристрій та програмне забезпечення для експериментального дослідження розподілу яскравості поверхні зони розплаву для різних режимів плавки. Одержано функції розподілу яскравості та температури на поверхні зони розплаву. Встановлено, що функція розподілу температури за висотою зони розплаву несиметрична, а збільшення швидкості переміщення зони розплаву призводить до збільшення температурного градієнта на поверхні рідкої фази.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К345.5 + К314.180.3-7 с +
Шифр НБУВ: РА329584

Рубрики:

      
6.

Кочубей О.В. 
Вдосконалення технології згущених молочних продуктів з використанням вакуумної гомогенізації: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.04 / О.В. Кочубей ; Укр. держ. ун-т харч. технологій. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано доцільність впровадження вакуумної гомогенізації у технологію згущених молочних продуктів. Розроблено новий оперативний спосіб виявлення фальсифікації молока водою. Вивчено вплив вакуумної гомогенізації на стабільність жирової фази молока та отримано розподіл жирових кульок за розмірами на підставі дисперсного аналізу. Встановлено достатній ступінь дисперсності жиру для уповільнення процесу його відстоювання в готовій продукції, виробленій з використанням нового виду гомогенізації. Доведено, що під час використання вакуумної гомогенізації підвищується теплова стабільність, знижується кислотність, покращуються мікробіологічні та органолептичні показники нормалізованого молока, посилюється стійкість згущених молочних продуктів до зберігання. Розроблено новий електрометричний спосіб, що дозволяє виявити фальсифікацію молока водою на підставі визначення електропровідності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л965.1
Шифр НБУВ: РА310562 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Цибуляк Б.З. 
Вплив зовнішніх факторів на електрофізичні властивості приповерхневого шару базисних граней кристалів CdS: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.10 / Б.З. Цибуляк ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Вивчено процеси перебудови дефектної структури приповерхневого шару базисних граней кристалів CdS. Установлено явище емісії електронів з базисних граней кристалів CdS без попереднього збудження поверхні за умов їх охолодження від кімнатної температури до температури залежності поверхневої провідності. Інтенсивність потоку електронної емісії з Cd-грані сульфіду кадмію залежить від провідності монокристалів та дії зовнішніх факторів: попереднього вакуумного термічного відпалу, електричного поля, рентгенівського опромінення. Запропоновано механізм перебудови структурних дефектів приповерхневого шару грані (0001) CdS під час охолодження, суть якого полягає у термостильованій (охолодженням) зміні конфігурації принаймні двох структурних дефектів з метастабільних у стабільні положення з вивільнення певної кількості додаткових вільних електронів, які під дією пірополя емітують у вакуум. Установлено межові дози опромінення, які дозволяють покращити та стабілізувати параметри приладів на базі бар'єрів Шотткі метал - CdS, зокрема, 0,2 Кл/кг для низько- та 0,4 Кл/кг для високоомних кристалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.2,022 + З843.3 +
Шифр НБУВ: РА346776

Рубрики:

      
8.

Фланчик О.Б. 
Вплив низькочастотних коливань у вакуумному зазорі на радіовипромінювання і гамма-випромінювання пульсарів: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.02 / О.Б. Фланчик ; Харк. фіз.-техн. ін- т НАН України. — Х., 2009. — 21 с. — укp.

Висвітлено оцінки густини енергії й обмеження частот коливань. Досліджено вплив низькочастотних коливань на прискорення частинок у вакуумному зазорі, одержано оцінки максимальної енергії частинки та довжини прискорення як функції потужності низькочастотних коливань. Знайдено спектр і оцінку потужності гамма-випромінювання, яке виникає за комптонівського розсіяння низькочастотного випромінювання на електронах у вакуумному зазорі. Розглянуто генерацію електронно-позитронної плазми комптонівськими квантами у магнітному полі та формування анігіляційної лінії 255 кеВ за анігіляції потоку позитронів з вакуумного зазору з електронами поверхні зірки. Визначено вплив низькочастотних коливань на вимкнення пульсарів у випадку, коли комптонівське розсіяння низькочастотних фотонів є переважаючим механізмом втрат енергії частинок у вакуумному зазорі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В663.1-4,022 +
Шифр НБУВ: РА369066

Рубрики:

      
9.

Дергач Т.О. 
Вплив термічної обробки на структуру і стійкість проти міжкристалітної корозії труб з низьковуглецевих аустенітних сталей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.01 / Т.О. Дергач ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2004. — 19 с. — укp.

Розроблено науково обгрунтовані режими термічної обробки гаряче- та теплодеформованих труб, що запезпечують відсутність поверхневого насичення металу вуглецем, високу гарантовану стійкість проти МКК та механічні властивості. На ВАТ "НПТЗ" впроваджено технологію виробництва гарячедеформованих труб зі сталі 02Х18Н11 з високим гарантованим комплексом властивостей, згідно з ТУ 14-3-1339. Встановлено закономірності впливу вмісту бору (0,003, 0,3, 0,06, 0,2 і 0,4 %) на структуру, схильність до насичення вуглецем і стійкість проти МКК сталі 02Х17Н15 залежно від температури термічної обробки. Розроблено та впроваджено у виробництво удосконалені режими термічного та вакуумного способів обробки труб зі сталі 02Х17Н15Р (0,2 % B), що підвищують їх стійкість проти МКК. На підставі виявленої ідентичності механізмів МКК та збіжності результатів випробувань сталі 03Х18Н11 за тривалим і прискореним (травленням у щавлевій кислоті) методами останній з них включено до ГОСТ 6 032.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.234.770.43 + К748.151 +
Шифр НБУВ: РА333915

Рубрики:

      
10.

Рувінський Б.М. 
Вплив технологічних факторів на дефектну підсистему і електронні процеси у плівках халькогенідів свинцю PbTe, PbSe і PbS: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.18 / Б.М. Рувінський ; Прикарпат. ун-т ім. В.Стефаника. — Івано-Франківськ, 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Вперше сформульовано та розроблено модель дефектоутворення тонких плівок халькогенідів свинцю у технології гарячої стінки з одночасним урахуванням складного спектра зарядових станів дефектів, внутрішніх напружень у плівці та роду підкладок, а також кінетики ізотермічного вакуумного відпалу з виникненням двошарової p-n-структури у плівках p-PbS. Розглянуто кристало-хімічний механізм виділення вільної фази свинцю у разі парофазної епітаксії плівок PbTe та PbSe, який пов'язаний з дисоціацією сполук у разі випаровування та нагромадженням міжвузловинних атомів свинцю у конденсаті. На підставі результатів теоретичного та експериментального дослідження кінетики концентрації електронів у разі вакуумного відпалу плівок n-PbTe за участю кисню виявлено суттєву роль дифузійних процесів атомів і вакансій телуру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 + В372.31,022 +
Шифр НБУВ: РА323191

Рубрики:

      
11.

Гладуш В.Д. 
Геометричні методи в теорії релятивістських конфігурацій: автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.02 / В.Д. Гладуш ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2007. — 33 с. — укp.

Розроблено диференціально-геометричний апарат теорії релятивістських конфігурацій загальної теорії відносності (ЗТВ) та теорії Калуци-Клейна, з використанням якого створено ряд астрофізичних і космологічних моделей та визначено їх фізичні властивості. Побудовано загальну теорію інваріантних структур розщеплення на многовиді, розглянуто її окремі випадки. Запропоновано загальний формалізм теорії сферично-симетричних конфігурацій ЗТВ. Удосконалено теорію конфігурацій зарядженого пилу та їх стійкості, одержано ряд точних розв'язків рівнянь ЗТВ. Побудовано інваріантний диференціально-геометричний апарат теорії релятивістських течій ізентропічної рідини. Запропоновано варіаційний принцип для моделей острівних конфігурацій з ідеальної рідини. Побудовано варіаційний формалізм пилових оболонок, запропоновано ефективні дії для них, розглянуто квантування та квазікласичне трактування стійкості їх стаціонарних станів. Удосконалено теорію лоренц-інваріантних вакуумних конфігурацій п'ятивимірної гравітації, показано можливість динамічної реалізації умов циліндричності й замкненості простору за п'ятою координатою. Розроблено методи побудови тензорних зображень груп і канонічних перетворень лінійних динамічних систем у ЗТВ. Запроваджено конфігурацію з диференціальним обертанням, реалізовану множиною вільних пробних частинок СТВ. З використанням даної конфігурації за допомогою узагальненого методу Зоммерфельда-Ленца прямим "фізико-геометричним" шляхом побудовано метрику Керра.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В313.38 в641.0,022 +
Шифр НБУВ: РА354193

Рубрики:

      
12.

Кланічка Ю.В. 
Деградація структури і фізичних властивостей плівок AIVBVI під впливом зовнішніх факторів: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.18 / Ю.В. Кланічка ; Прикарпат. нац. ун-т ім. В.Стефаника. — Івано-Франківськ, 2010. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.226,022
Шифр НБУВ: РА372781 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Безпалий А.А. 
Дослідження процесів міжфазної взаємодії та розробка оптимальної технології плавки сплавів на основі цирконію та алюмінію, що аморфізуються: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.04 / А.А. Безпалий ; НАН України. Фіз.-технол. ін-т металів та сплавів. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Досліджено міжфазну взаємодію розплавів на основі цирконію та алюмінію з вогнетривкими матеріалами. Розроблено технологію плавки сплавів та їх одержання за ливарними методами в аморфному стані. Установлено, що збільшення температури та часу витримки призводить до покращання змочування і зростання роботи адгезії для всіх вивчених систем. Визначено, що найбільш стійкими до розплаву на основі цирконію матеріалами є плавлений оксид ітрію (до температури 1 383 К) і кварцове скло (до 1 293 К), а до розплаву на основі алюмінію - оксид алюмінію та кварцове скло (до 1523 К). Одержано температурні залежності їх рідкоплинності. Розроблено технологію плавки одержання цих сплавів у аморфному стані за ливарними методами. Створено установки для одержання аморфних заготовок з використанням методів вакуумного всмоктування та стопорної заливки. Установлено, що збільшення температури від 683 К до 729 К і витримка (протягом 20 хв) призводять до утворення в аморфній матриці нанокристалічної фази, що є причиною збільшення міцності та твердості зразків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К35 +
Шифр НБУВ: РА351805

Рубрики:

      
14.

Ієвлєв Д.М. 
Емісія фотонів кластерами металів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.04 / Д.М. Ієвлєв ; НАН України. Ін-т фізики. — К., 2001. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.8,022 + В378.714.1,022
Шифр НБУВ: РА315312 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Фесенко О.М. 
Ефекти та механізми підсилення оптичних переходів біоорганічних молекул на металевій поверхні: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.05 / О.М. Фесенко ; НАН України. Ін-т фізики. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Визначено умови виготовлення металевих поверхонь і способів осадження молекул для одержання максимального підсилення сигналу в ІЧ спектрах. На підставі ефекту SEIRA розроблено методику детектування малих кількостей біологічних молекул і визначення конформаційних станів макромолекул - ДНК і білків. Підсилення більше, ніж у 100 разів, зареєстровано для тонких шарів БСА, близьких до моношарів і для молекул п-НБК за випадків, коли молекули регулярно організовані або хімічно адсорбовані на поверхню золота. Коефіцієнт підсилення ІЧ поглинання для багатошарових плівок молекул, осаджених на золото, зменшується зі збільшенням кількості шрів модекул та досягає 2 - 7-ми разів для різних молекулярних груп. Його можна збільшити в 3 - 12 разів для плівок, одержаних термічним вакуумним напиленням молекул на поверхню золота у порівнянні з плівками, осадженими з водного розчину.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В378.43,022 +
Шифр НБУВ: РА354702

Рубрики:

      
16.

Заславський О.М. 
Закономірності структуроутворення в вакуумних конденсатах оксидів металів III та IV груп і їх бінарних композицій: Автореф. дис... д-ра хім. наук: 02.00.04 / О.М. Заславський ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 36 с.: рис. — укp.

З використанням методів рентгеноспектрального мікроаналізу, растрової та трансмісійної електронної мікроскопії, електронографії, рентгенографічного аналізу та математичного моделювання встановлено закономірності структуроутворення в одержаних за методами лазерного й електронно-променевого випаровування вакуумних конденсатах оксидів металів III та IV груп та їх бінарних композицій. Досліджено вплив температури осадження на поліморфізм індивідуальних оксидів у вакуумних конденсатах і встановлено температурні межі існування їх поліморфних модифікацій. Визначено вплив температури осадження та величини радіусу тризарядного катіону на стабілізацію флюоритних структур у вакуумних конденсатах. Визначено температурно-концентраційні межі утворення твердих розчинів структурних типів та їх термічну стабільність. Визначено вплив параметрів осадження на утворення метастабільних фаз і твердих розчинів. Оптимізовано умови синтезу у вакуумних оксидних конденсатах складних сполук високотемпературної структури за випаровування механічної суміші вихідних компонентів. Зіставлено закономірності структуроутворення в конденсатах, одержаних електропроменевим і лазерним випаровуванням. Висвітлено вплив швидкості осадження на зміну механізму конденсації. Показано переваги лазерного методу випаровування щодо створення покриттів з заданими властивостями. Запропоновано модель структуроутворення у вакуумних оксидних конденсатах та суттєво розвинуто уявлення про структурні зони в них.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.030.022 +
Шифр НБУВ: РА346141

Рубрики:

      
17.

Фесюн О. В. 
Закономірності формування нанорозмірної субструктури ГЦК-металів в процесі вакуумного осадження та її вплив на механічні властивості: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.13 / О. В. Фесюн ; НАН України, Ін-т пробл. матеріалознавства ім. І.М. Францевича. — К., 2011. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.030.022-1
Шифр НБУВ: РА382048 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Власій Н.Д. 
Застосування теоретико-польових методів до низькорозмірних квантових систем при скінченній температурі: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.02 / Н.Д. Власій ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Здійснено теоретичне дослідження фізичних властивостей низькорозмірних систем квазірелятивістських ферміонів, квантованих у зовнішньому полі топологічних дефектів. Обчислено температурну квадратичну флуктуацію повного кутового моменту та температурні кореляції повногокутового моменту зі спіном і орбітальним кутовим моментом у двовимірному релятивістському фермі-газі з магнітним вихровим дефектом. Установлено, що залежно від вибору межової умови у місці магнітного вихра вакуумне значення повного кутового моменту може бути або точно спостережуваним в окремому квантовому вимірюванні, або результатом усереднення за багатьма квантовими вимірюваннями. Показано, що топологічний дефект у графені, який призводить до скручення графітового листа в наноконус, описується псевдомагнітним вихром у вершині конуса. Одержано точні аналітичні вирази для електронної густини станів графену з різниии дикслинаціями. Показано, що за наявності у графені з дисклинацій у вигляді одного п'ятикутника, одного семикутника та трьох семикутників можливе індукування одиничного заряду основного стану.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В315.2,022 +
Шифр НБУВ: РА355523

Рубрики:

      
19.

Бондаренко О.О. 
Збуджені стани молекул і кластерів аргону та криптону, сформованих у надзвукових струменях: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.14 / О.О. Бондаренко ; НАН України. Фіз.-техн. ін-т низ. температур ім. Б.І.Веркіна. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Наведено результати дослідження вакуумного ультрафіолетового випромінювання (ВУФ) спектрів катодолюмінесценції молекул і кластерів аргону та криптону, сформованих у надзвукових струменях. Досліджено два конкуруючі канали релаксації енергії екситонів у кластерах (одно- та багатофононний), зумовлені розмірним квантуванням енергії всередині екситонних зон.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.8,022 + В253.330.730.48,022
Шифр НБУВ: РА320864 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Сенкевич О.Б. 
Збудження електромагнітних коливань у відкритих резонансних системах генераторів міліметрового діапазону: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.03 / О.Б. Сенкевич ; НАН України. Ін-т радіофізики та електрон. ім. О.Я.Усикова. — Х., 2006. — 17 с. — укp.

Розроблено нові типи відкритих резонансних систем (ВРС) з високою добротністю для вакуумних і напівпровідникових генераторів міліметрового діапазону. Удосконалено методи експериментального дослідження властивостей коливань у ВРС. Створено та досліджено у складі генератора дифракційного випромінювання (ГДВ) відкриті резонатори біжучої хвилі як перспективні ВРС для перехоплення дифракційного випромінювання з широким кутовим спектром. Запропоновано метод векторних вимірювань властивостей коливань у ВРС з урахуванням радіаційних (нерезонансних) втрат у вузлі зв'язку. Досліджено ефективність збудження коливань у ВРС та виводу випромінювання ГДВ у навантаження для різних вузлів зв'язку. Оцінено вплив дифракційних граток, що частково заповнюють канал у дзеркалі ВРС, на збудження коливань у ГДВ. Розглянуто особливості керування спектром та добротністю коливань у циліндричних ВР з провідними вставками. Експериментально підтверджено ефект резонансного підвищення добротності коливань у циліндричному ВР з однією та двома провідними вставками у вигляді кругового циліндра. Показано, що за допомогою вставок є можливість реалізувати на практиці ВРС для напівпровідникового генератора з перестроюванням частоти на одному (основному) типі коливань з добротністю, що наближається до омічної межі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.75-01 +
Шифр НБУВ: РА345750

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського