Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (14)Реферативна база даних (9)Книжкові видання та компакт-диски (19)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>K=КУНГ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Кунгурцева Л. В. 
Актуалізація потенційної обдарованості дітей-сиріт юнацького віку: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.07 / Л. В. Кунгурцева ; Волин. нац. ун-т ім. Лесі Українки. — Луцьк, 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано основні підходи до вивчення проблеми потенційної обдарованості та її розвитку у дітей-сиріт. Визначено структурні компоненти потенційної обдарованості. Обгрунтовано діагностичний інструментарій для дослідження потенційної обдарованості дітей-сиріт. Проведено психологічний аналіз розвитку обдарованості у дітей-сиріт, внаслідок чого виявлено рівні актуалізації потенційної обдарованості залежно від вираженості її структурних компонентів і впливу деприваційних факторів. Визначено психологічні особливості створення збагаченого інформаційного середовища та запропоновано нову оригінальну програму психологічного супроводу з актуалізації потенційної обдарованості дітей-сиріт. Встановлено, що актуалізація потенційної обдарованості проявляється у прагненні особистості до єдності й інтеграції своїх потенційних можливостей, до реалізації здібностей та талантів, покликання та призначення, до більш повного розуміння та прийняття власної сутності та розвитку впевненості у собі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю983.724 + Ю983.402.3
Шифр НБУВ: РА376167 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Яджак М.С. 
Високопаралельні алгоритми та засоби для розв'язання задач масових арифметичних і логічних обчислень: автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.05.03 / М.С. Яджак ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 32 с. — укp.

Розвинуто методи Кунга - Лейзерзона для реалізації фільтрів нерекурсивного типу та метод реалізації фільтра рекурсивного типу стосовно розробки систолічних алгоритмів розв'язання одновимірних задач цифрової фільтрації та багаторазової каскадної цифрової фільтрації. Розроблено новий квазісистолічний метод розв'язання задач цифрової фільтрації будь-якої вимірності. На підставі цього методу запропоновано оптимальні за швидкодією паралельноконвеєрні алгоритми. Оптимальність доведено у заданих класах алгоритмів, еквівалентних за інформаційним графом. Розвинуто квазісистолічний метод стосовно побудови паралельнооконвеєрних алгоритмів розв'язання задач багаторазової каскадної цифрової фільтрації різної вимірності. Запропоновано паралельноконвеєрні алгоритми розв'язання задач фільтрації у разі накладання обмежень на кількість вихідних каналів зв'язку у функціональних елементах квазісистолічних структур, які їх реалізують. Наведено результати оцінювання прискорення та підтверджено ефективність розроблених алгоритмів. Побудовано алгоритми з обмеженим паралелізмом для розв'язання задач цифрової фільтрації на універсальних паралельних обчислювальних системах. Визначено достатні умови, за яких прискорення цих алгоритмів набуває оптимального або близького до нього значення. На підставі аналізу проблеми реалізації нейронних мереж запропоновано ефективні паралельні алгоритми організації масових обчислень у дво- та тривимірних багатошарових мережах прямого поширення та з проективними і латеральними зв'язками. Розроблено архітектуру обчислювальних засобів для виконання паралельноконвеєрних алгоритмів і схеми реалізації певних алгоритмів з обмеженим паралелізмом на універсальних паралельних обчислювальних системах з розподіленою пам'яттю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.21-016 + З970.60-017.3 +
Шифр НБУВ: РА365434

Рубрики:

      
3.

Тодорова В.Г. 
Емоційно-вольовий образ "Я" студентів, що займаються різними видами фізичної культури: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / В.Г. Тодорова ; Південноукр. держ. пед. ун-т ім. К.Д.Ушинського (м. Одеса). — О., 2005. — 20 с. — укp.

Наведено теоретико-методологічне узагальнення та нове розв'язання проблеми прояву та формування емоційно-вольового образу "Я" у студентів. Даний образ розглянуто як систему особистісних уявлень про власну емоційно-вольову сферу, завдяки якій людина вибирає певні дії, що припускають подолання проблем, що виникають перед ним. Виділено основні компоненти структури емоційно-вольового образу "Я" особистості, а саме: когнітивний (уявлення людини про власну емоційно-вольову сферу), афективний (уявлення про емоційне ставлення до неї), поведінковий (здатність регулювати діяльність і поведінку на підставі таких уявлень). Установлено опосередковану залежність між емоційно-вольовим образом "Я" та заняттями нетрадиційними видами спорту: йогою, айкідо, карате, кунг-фу, ушу. Доведено, що емоційно-вольовий образ "Я" визначається специфікою конкретної діяльності та відрізняється у студентів, що займаються різними видами фізичної культури. Розроблено психофізичну систему формування даного образу, яка передбачає поєднання психологічних і фізичних вправ, які мають різну спрямованість.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю952.2 + Ю935.2 +
Шифр НБУВ: РА340385

Рубрики:

      
4.

Поточняк Я. В. 
Моделі, методи та інформаційна технологія створення словників предметної області для побудови інформаційних систем / Я. В. Поточняк. — Б.м., 2019 — укp.

Об'єкт дослідження – моделювання предметної області інформаційних систем. Метою дисертаційної роботи є скорочення часу на побудову словника предметної області (СПО) та підвищення його повноти у технологіях створення інформаційних систем (ІС). Запропоновано математичну модель терміна, яка визначає можливу кількість слів у терміні, межі терміну, опорні слова та їх розташування. Вдосконалено метод виділення термінів з документів, що представляють предметну область ІС. Метод дозволяє розшифрувати абревіатури та врахувати міжфразові зв'язки, що підвищує повноту словника та уточнює частотні характеристики термінів. Розроблено метод автоматизованого визначення тлумачень термінів за рахунок пошуку їх дефініцій у документах, що аналізуються, а також виконується пошук у зовнішніх тлумачних словниках. Створено інформаційну технологію побудови СПО. Розроблено метод спілкування користувача з реляційною базою даних на природній мові, заснований на побудові словника для існуючої реляційної бази даних, який дає змогу скоротити час на отримання інформації з ІС.^UThe main goal of the dissertation work is to decrease the time for building a domain dictionary and increasing it fullnesses in technology of creation information systems. Proposed mathematical model of terms, which defines possible number of words in the term, term ranges, key words and their location. Improved a method of selecting terms in a document, which are defining domain area of information system. The method allows to unscramble abbreviations and take into account inter-phrase connections, increases fullness of the dictionary and clarifies frequency characteristics of the terms.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського