Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Реферативна база даних (129)Книжкові видання та компакт-диски (16)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>K=МСФЗ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Бідюк О.О. 
Облік і аналіз діяльності спільних підприємств (на прикладі підприємств целюлозно-паперової промисловості): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / О.О. Бідюк ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання удосконалення методики обліку та економічного аналізу діяльності спільних підприємств (СП) у контексті структурованого подання інформації про фінансовий стан та розкриття у фінансовій звітності СП, згідно з вимогами Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) доречної інформації для широкого кола користувачів під час прийняття економічних рішень. Висвітлено особливості та передумови створення і діяльності СП як форми об'єднання інтересів засновників, проведено порівняльний аналіз та доведено розбіжності між МСФЗ та Господарським кодексом України під час класифікації форм об'єднання інтересів засновників СП, розкрито сутність СП та визначено обліково-аналітичні аспекти його діяльності відповідно до МСФЗ. Удосконалено методичні підходи щодо розкриття інформації про фінансовий стан, показники діяльності та зміни у фінансовому стані СП у консолідованій фінансовій звітності. Обгрунтовано нові підходи щодо забезпечення правдивого подання у фінансовій звітності додаткової інформації про ризики та непевності, що можуть вплинути на діяльність спільного підприємства у майбутньому. Запропоновано модель прогнозування тенденцій динаміки фінансового стану СП на основі методики аналізу часових рядів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)230.616.52 + У053.9(4УКР)306.165.2 +
Шифр НБУВ: РА342459

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Шульга Н.В. 
Облік і аудит розрахунків з оплати праці та аналіз ефективності використання трудових ресурсів: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Н.В. Шульга ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано рекомендації щодо вдосконалення методично-організаційних засад і практики обліку й аудиту розрахунків стосовно оплати праці, а також аналізу ефективності використання трудових ресурсів. Висвітлено суть категорії "розрахунки з оплати праці" як об'єкта обліку, аудиту, аналізу. Проаналізовано й уточнено сучасну структуру фонду оплати праці. Розкрито організаційний механізм оплати праці. Визначено вплив державного та договірного регулювання в ньому та значущість вибору форм і систем оплати й стимулювання праці на організацію і та облік розрахунків з її оплати. Висвітлено чинні положення методики й організації обліку розрахунків з оплати праці, витрат на неї та розроблено підходи до їх вдосконалення відповідно до уточнених норм П(С)БО, вимог переходу на МСФЗ, змін трудового та податкового законодавства, практики здійснення виплат працівникам на досліджених підприємствах. Охарактеризовано основні напрями підвищення ефективності надання послуг зовнішнього аудиту та розроблено організаційно-методичні підходи до внутрішнього аудиту розрахунків з оплати праці. Розвинуто технологію комплексного аналізу ефективності використання трудових ресурсів підприємств автотранспорту, яка передбачає здійснення розрахунку системи натуральних, трудових і вдосконалених вартісних показників ефективності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20-146.45 + У052.9(4УКР)20-146.45-218 + У053.9(4УКР)240 +
Шифр НБУВ: РА358109

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Жук В.М. 
Розвиток бухгалтерського обліку в аграрному секторі економіки: теорія, методологія, практика: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.09 / В.М. Жук ; Ін-т аграр. економіки УААН України. — К., 2010. — 36 с. — укp.

Висвітлено стратегію і тактику запровадження в Україні міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), вирішено наукову проблему обмеженості теорії бухгалтерського обліку у розв'язанні сучасних економічних проблем через означення нової парадигми бухгалтерського обліку економіки сталого розвитку й інституціональної теорії бухгалтерського обліку, уточнення змісту та сутності системи бухгалтерського обліку, його предмета, об'єктів, методології та методик, побудову класифікації й ієрархії інституціонального забезпечення розвитку бухгалтерського обліку, означення розвитку обліку через галузеві аспекти його теорії та практики. Розроблено Концепцію розвитку бухгалтерського обліку в аграрному секторі економіки України, визначено шляхи й очікувані результати від її запровадження. Розроблено теоретико-методологічне забезпечення формування галузевих стандартів бухгалтерського обліку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)232.1-21
Шифр НБУВ: РА371929 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Засадний Б. А. 
Обліково-контрольне забезпечення управління діяльністю підприємств в умовах застосування МСФЗ / Б. А. Засадний. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертаційна робота спрямована на вирішення наукової проблеми щодо розробки нових та удосконалення існуючих теоретико-методологічних, організаційних та практичних положень і рекомендацій бухгалтерського обліку і внутрішнього контролю через застосування МСФЗ для забезпечення ефективного управління діяльністю підприємств, залучення іноземних інвестицій та посилення їх конкурентоспроможності на міжнародних ринках в умовах євроінтеграційних процесів.^UThe dissertation is aimed at solving a scientific problem on the development of new and improvement of existing theoretical, methodological, organizational and practical provisions and recommendations of accounting and internal control in the context of applying IFRS to ensure effective management of enterprises, attract foreign investment and enhance their competitiveness in international markets in conditions of European integration processes.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
5.

Шкуліпа Л. В. 
Концепції розвитку бухгалтерського обліку в контексті міжнародних стандартів фінансової звітності та інноваційних технологій. / Л. В. Шкуліпа. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертація присвячена формуванню наукових засад трансформації теорії, методології і практики бухгалтерського обліку на основі застосування МСФЗ та інноваційних технологій і збільшення його суспільної корисності при залученні до реалізації цілей сталого розвитку. Вперше введено в теорію бухгалтерського обліку поняття «якість бухгалтерського обліку», «методологічна взаємодія облікових концепцій», «нормативна узгодженість облікових концепцій». Обґрунтовано методологічну взаємодію вимог МСФЗ і положень концептуальних основ фінансової звітності для виявлення актуальних концепцій розвитку бухгалтерського обліку; розроблено методологію обліку елементів фінансової звітності відповідно до Концептуальної основи фінансової звітності, а також запропоновано Концепцію розвитку бухгалтерського обліку в Україні.^UThe thesis is devoted to the formation of scientific bases of transformation of the theory, methodology and practice of accounting based on the IFRS application and innovative technologies and increase of its public utility when involved in the implementation of the goals of sustainable development. For the first time, the concept of “accounting quality” was introduced into the terminological apparatus of accounting theory as a formally reached high degree of public utility accounting and reporting information that can provide users with complete, comparable and operational financial reporting. The use of the terms “methodological interaction of accounting concepts”, “regulatory consistency of accounting concepts” were proposed for understanding the research results of the thesis. These terms will improve the background of accounting theory and methodology.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Карпачова О. В. 
Організаційні та методичні аспекти формування робочих документів аудитора.: автореферат дис. ... д.філософ : 071 / О. В. Карпачова. — Б.м., 2024 — укp.

У дисертаційній роботі наведено теоретичне узагальнення і вирішення наукового завдання, що полягає в удосконаленні теоретичних, методичних та організаційних засад формування аудиторської документації аудиту звітності, складеної за МСФЗ. За результатами дослідження розроблено робочий документ «Аналіз розкриття інформації про вплив російської агресії на діяльність підприємства»; запропоновано визначення «диджиталізація аудиторської документації». За результатами дослідження удосконалено джерела інформації для формування робочих документів та проведення альтернативних процедур при обмеженні аудиту: skype, Zoom, Teams, соціальні месенджери; обґрунтування оформлення робочих документів в системі Ms Excel, як оптимального ресурсного інструменту оформлення документування аудиту на всіх його етапах; формулу розрахунку показника EBITDA з урахуванням отриманої шкоди та збитків від російської агресії. За результатами дослідження набуло подальшого розвитку: визначення «робочі документа аудитора»; методичний підхід до формування робочого документу при отриманні розуміння внутрішнього та зовнішнього середовища підприємства; методичний підхід до формування аудиторської документації при аналізі фінансових показників; методичний підхід до формування аудиторської документації при аудиті першої фінансової звітності, складеної за МСФЗ, який базується на аналізі алгоритму оцінки переходу підприємств на міжнародні стандарти та наявних джерелах інформації, що містять вимоги МСФЗ щодо їх першого застосування; методичний підхід до формування аудиторської документації при виконанні аудиту. Це реалізовано виконанням головних завдань дисертаційної роботи: систематизовано теоретичні положення і сформульовано основні поняття, що характеризують формування робочих документів при виконанні завдання з аудиту; досліджено теоретичні та практичні засади методики та організації процесу формування робочих документів при виконанні завдання з аудиту в Україні; досліджено вплив світових подій на методику формування аудиторської документації в Україні; визначено організаційні та методичні аспекти формування аудиторської документації при виконанні аудиту звітності, складеної за МСФЗ; запропоновано шляхи вдосконалення формування аудиторської документації при виконанні аудиту звітності, складеної за МСФЗ.^UThe dissertation provides a theoretical generalization and solution to the scientific task, which consists in improving the theoretical, methodical and organizational foundations of the formation of audit documentation for the audit of reporting prepared in accordance with IFRS. Based on the results of the research, a working document "Analysis of disclosure of information about the impact of Russian aggression on the company's activities" was developed; the definition of "Digitalization of audit documentation" is proposed. According to the results of the research, the sources of information for the formation of working documents and the implementation of alternative procedures in limiting the audit have been improved: skype, Zoom, Teams, social messengers; substantiation of the design of working documents in the Ms Excel system, as the optimal resource tool for the design of audit documentation at all its stages; the formula for calculating the EBITDA indicator, taking into account the received damage and losses from Russian aggression. According to the results of the study, the following development took place: the definition of the "Auditor's working document"; a methodical approach to the formation of a working document while gaining an understanding of the internal and external environment of the enterprise; a methodical approach to the formation of audit documentation in the analysis of financial indicators; a methodical approach to the formation of audit documentation during the audit of the first financial statements prepared according to IFRS, which is based on the analysis of the algorithm for evaluating the transition of enterprises to international standards and available sources of information containing the requirements of IFRS regarding their first application; methodological approach to the formation of audit documentation during the audit. This was realized by fulfilling the main tasks of the dissertation work: the theoretical provisions were systematized and the main concepts were formulated that characterize the formation of working documents when performing the audit task; the theoretical and practical principles of the methodology and organization of the process of forming working documents when performing an audit task in Ukraine were investigated; the influence of world events on the method of forming audit documentation in Ukraine was investigated; the organizational and methodical aspects of the formation of audit documentation during the audit of reporting prepared in accordance with IFRS are defined; proposed ways to improve the formation of audit documentation when performing an audit of reporting prepared in accordance with IFRS.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського