Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (5)Тематичний інтернет-навігатор (2)Наукова електронна бібліотека (269)Реферативна база даних (3104)Книжкові видання та компакт-диски (1098)Журнали та продовжувані видання (54)
Пошуковий запит: (<.>K=ОТРУЙН$<.>+<.>K=ГРИБ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 308
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Шестопал Г.С. 
Господарсько-біологічні особливості і селекційна цінність сортів чорної смородини і порічки в умовах Західного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.07 / Г.С. Шестопал ; Нац. аграр. ун-т. — К., 1998. — 18 с. — укp.

Викладені результати досліджень по вивченню господарсько-біологічних ознак чорної смородини і порічки в умовах Західного Лісостепу України. Виділені найбільш швидкоплідні, високопродуктивні сорти різних строків достигання з високим рівнем стійкості проти грибкових хвороб, весняних приморозків, придатних до заморожування ягід та зберігання в свіжому вигляді в холодильниках. Виділені сорти чорної смородини і порічки придатні для інтенсивних технологій. З урахуванням строку дозрівання ягід виділених сортів створено сортовий конвеєр, що дає можливість значно подовжити роботу комбайна і підвищити ефективність його використання на протязі ягодозбирального сезону. Виділені найбільш придатні сорти для використання ефірних масел у чорної смородини та визначена висока вітамінна цінність листків порічок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П258.4-366(2УКР-4ЛЬВ),022

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
2.

Нікітіна О.О. 
Регуляція активності екзопротеїназ молокозсідальної дії штамів iHirschioporus laricinus (Karst.) Ryv./i: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.04 / О.О. Нікітіна ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е521.56,022

Рубрики:

      
3.

Кокарь О.О. 
Особливості лікування червоного плескатого лишаю слизової оболонки порожнини рота в залежності від специфічних та неспецифічних факторів захисту: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.21 / О.О. Кокарь ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 1999. — 22 с. — укp.

Клінічно обстежено 232 хворих з різними формами червоного плескатого лишаю (ЧПЛ). Виявлені особливості клінічного перебігу ЧПЛ у хворих в залежності від стоматологічного статуту. Виявлено порушення рівноваги між факторами місцевого захисту і факторами агресії (мікробного походження), що обумовлює розвиток різних форм захворювання. Видовий склад мікрофлори при запальних формах ЧПЛ поширюється за рахунок грибів роду Candida та мікроорганізмів, які мають фактори патогенності. Виявлений взаємозв'язок між клінічним перебігом ЧПЛ та показниками місцевого гуморального імунітету, про що свідчать зниження рівня мізоцилу і SlgA, підвищення ДК та МДА і порушення в Т- і В-системах імунітету. Розроблена схема комплексної терапії хворих передбачає використання при місцевому лікуванні лікувальних композицій "Мефенатгель" та "Мефезоль" і дозволяє досягти стійкої клінічної та лабораторної стабілізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.220.20-5

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
4.

Придюк М.П. 
Мікобіота Дніпровсько-Орельського природного заповідника: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.21 / М.П. Придюк ; Ін-т ботаніки ім. М.Г.Холодного НАН України. — К., 1999. — 19 с. — укp.

Вперше для України здійснено одночасний моніторинг видового різноманіття різних груп грибів наземних екосистем Дніпровсько-Орельського природного заповідника. Виявлено 755 видів грибів, в тому числі 39 нових для території України, 252 - для Степової зони України, і 342 - для Лівобережного Злаково-Лучного Степу України. Проведений аналіз систематичної структури мікобіоти заповідника. Досліджено розподіл грибів за основними рослинними формаціями, виділені специфічні для кожної формації комплекси видів грибів, відмічено кореляцію складів мікобіоти та рослинності формацій. Проаналізовано сезонну динаміку грибів резервату, встановлено їх диференціацію за екологічними групами. Досліджено консортивні зв'язки грибів заповідника з судинними рослинами, відзначений значний вплив процесів синантропізації флори на видовий склад його мікобіоти. Показано значну відмінність видового складу грибів даного резервату від таких у інших заповідниках Степової зони України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е521.5*88е(4УКР)л64А/Я Дніпровсько- Орельський природний заповідник

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Ситнік І.Д. 
Стійкість нових сортів озимого ріпака до головних хвороб в правобережній частині Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.11 / І.Д. Ситнік ; Нац. аграр. ун-т. — К., 1999. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено вивченню стійкості нових сортів озимого ріпака до комплексу грибних хвороб. З метою покращення і прискорення методів імунологічної оцінки селекційного матеріалу розроблені способи, які дозволяють визначити стійкість рослин до хвороб на ранніх фазах розвитку. Встановлено вплив сортових і агротехнічних факторів на розповсюдженість і розвиток хвороб, а також роль шкідників в ураженні рослин патогенами. Досліджені біохімічні механізми стійкості сортів озимого ріпака до хвороб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.160.3-317.5(2УКР-4ВИН),022

Рубрики:

      
6.

Власов В.І. 
Господарсько-біологічна оцінка сортів і підщеп яблуні в південному Поліссі України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.07 / В.І. Власов ; Нац. аграр. ун-т. — К., 1999. — 19 с. — укp.

В дисертації викладено результати досліджень придатності нових сортів і підщеп яблуні в умовах дерново-підзолистих піщаних грунтів південного Полісся. Виділені найбільш продуктивні сорти різних строків достигання з високою польовою стійкістю або імунні проти основних грибних хвороб, та насіннєві і клонові підщепи з підвищеною екологічною стійкістю, придатні для створення інтенсивних насаджень яблуні в умовах південного Полісся України. Основні результати впроваджені у виробництво.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П255.1-312(2УКР3),022

Рубрики:

      
7.

Іванов С.В. 
Наукове обгрунтування організації роботи та оснащення підрозділів для надання медичної допомоги при масових ураженнях сильнодіючими отруйними речовинами: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.03 / С.В. Іванов ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням надання першої лікарської допомоги ураженим сильнодіючими отруйними речовинами, накопиченими на території України. На основі сучасних наукових досягнень обгрунтовані вимоги до оснащення медичних підрозділів для надання медичної допомоги при масових ураженнях сильнодіючими отруйними речовинами та комплекс заходів, які підвищують ефективність організації та якість надання першої лікарської допомоги ураженим. Основні результати впроваджені на міжгалузевому рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)28к

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Цизь О.М. 
Підбір високопродуктивних штамів і субстратів для вирощування печериці двоспорової (Agaricus bisporus /J.Lge/ Imbach.) в умовах України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.06 / О.М. Цизь ; Нац. аграр. ун-т. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено підбору штамів і субстратів для вирощування печериці двоспорової. Проведено господарсько-біологічну оцінку 12 штамів. Встановлено ефективність внесення у субстрати різних азотовмісних додатків. Вивчено залежність росту, розвитку і плодоношення гриба від штаму та складу субстрату. Запропоновано синтетичний субстрат на основі пшеничної соломи, курячого посліду та солодових ростків. Виділено 2 кращих за комплексом господарсько-цінних ознак штами печериці, один з яких -ІБК-25 зареєстровано в Реєстрі сортів рослин України в 1999 році.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.984,022

      
9.

Гриб В.В. 
Моделювання процесів управління інвестиційною компанією в умовах нестабільного економічного середовища: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / В.В. Гриб ; Донец. держ. ун-т. — Донецьк, 1999. — 19 с. — укp.

Розглянуто проблеми функціонування фінансових посередників в умовах нестабільної економічної ситуації в Україні. З метою підвищення ефективності діяльності інвестиційної компанії на фондовому ринку запропоновано концепцію адаптивного підходу щодо керування інвестиційною компанією. Побудовано математичні моделі стратегічного управління портфелем цінних паперів, спрямовані на максимізацію очікуваного прибутку у довгостроковому періоді. З метою покращання привабливості інвестиційної компанії вкладникам синтезовано модель формування портфеля цінних паперів на основі теорії нечітких множин, критерієм оптимальності якої є своєчасність виконання зобов'язань перед вкладниками. Для здійснення ефективного оперативного управління інвестиційними компаніями запропоновано модель управління інвестиційним портфелем, спрямовану на мінімізацію сумарного ризику зміни прибутковості цінних паперів. Проаналізовано методи реалізації синтезованих у роботі математичних моделей та реалізовано узагальнену модель стратегічного управління портфелем цінних паперів інвестиційної компанії на прикладі інвестиційної компанії "ТЕКТ" (м. Київ).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-210.301
Шифр НБУВ: РА307863 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Бойко О.А. 
Екологія вірусів та діагностика вірусних хвороб печериць: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.16 / О.А. Бойко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено розповсюдження та шкодочинність вірусів печериць за умов довкілля, а також виробництва. Показано нерівномірність розповсюдження патогенів у регіонах Полісся, Лісостепу, Ботанічних садах України та біотехнологічних центрах. Враховано деструкцію органел клітин та зміни у габітусі рослин, які були експериментально інфіковано паличкоподібним вірусом печериць. Розглянуто основні властивості вірусів, які інфікують печерицю двоспарову (Agaricus bisporus (J. Lge) Imbach). За умов біоценозів та штучних екосистем вивчено поширення паличкоподібного патогену, який мав певну серологічну спорідненість із вірусом тютюнової мозаїки. Розроблено систему відбору здорового посівного матеріалу грибів, яка включає ступеневий вірусологічний контроль усього біотехнологічного циклу їх вирощування. На підставі використання діагностику вірусів за методом Ухтерлоні, ІФА, електронномікроскопічний та інші методи проаналізовано локалізацію патогенів у грибах, посівному матеріалі, грунті, а також фекаліях тварин. Доведено, що вірусні хвороби печериць знижують урожай плодових тіл грибів у 1,5 - 3 рази, а їх збудники викликають патологічні зміни міцелію та плодових тіл. Запропоновано ключ-схему для оцінки посівного матеріалу та плодових тіл грибів, що ростуть за умов природних регіонів та вирощуються у штучних екосистемах з урахуванням симптомів хвороб, властивостей вірусів у динаміці росту та розвитку грибів. Розглянуто стійкість до вірусних хвороб різних штамів печериць. На основі властивостей збудників та їх циркуляції в екологічних нішах розроблено комплекс профілактичних заходів боротьби з вірусними інфекціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П491.419.207,022 + П478.2-1,022
Шифр НБУВ: РА310100 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Павлюк Т.Д. 
Особливості клінічного перебігу та лікування генералізованого пародонтиту, ускладненого кандидозом: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / Т.Д. Павлюк ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості клінічного перебігу генералізованого пародонтиту, ускладненого кандидозом, а також розроблено патогенетичне лікування даної патології. Завдяки епідеміологічним та клініко-мікробіологічним дослідженням встановлено значну поширеність кандидозного обсіменіння пародонтальних кишень в Прикарпатському регіоні, яка складає 62,76 %. За даними клініко-лабораторних досліджень встановлено особливості клінічного перебігу захворювання. Наявність грибів роду Candida у вмісті пародонтальних кишень хворих на генералізований пародонтит обумовлює ряд характерних скарг, а клініко-лабораторні показники оцінки стану пародонту вірогідно перевищують аналогічні у разі неускладненого перебігу. На основі результатів клініко-мікробіологічних та імунологічних досліджень розроблено спосіб патогенетичного лікування генералізованого пародонтиту, ускладненого кандидозом, який включає: дактарин - препарат протигрибкової й антибактеріальної дії, імунал - препарат імунокоригуючої та протизапальної дії та "Силард П" - сорбент із детоксикаційною дією. Високу ефективність запропонованого комплексного лікування підтверджено результатами клініко-лабораторних досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.210.12-3 + Р661.220.17-3
Шифр НБУВ: РА310307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Сторчоус І.М. 
Кореневі гнилі озимої пшениці та мікрофлора грунту при застосуванні гербіцидів в умовах північного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.11 / І.М. Сторчоус ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2000. — 15 с. — укp.

Досліджено розвиток та типи кореневих гнилей озимої пшениці після застосування гербіцидів. Визначено структуру комплексу грибів - збудників хвороби. Доведено вплив гербіцидів на динаміку чисельності різних груп мікроорганізмів та на деякі види грунтової мікрофлори. Виявлено фунгітоксичну дію окремих гербіцидів на збудників кореневої гнилі у чистій культурі. Оцінено біологічну ефективність гербіцидів проти двосім'ядольних бур'янів у посівах озимої пшениці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-467.521(4УКР-4КИЇ),022 + П491.121.030.7(4УКР-4КИЇ),022
Шифр НБУВ: РА310303 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Грибок В.С. 
Структура та властивості міді і багатошарових плівок мідь-нікель, отриманих при імпульсному електролізі: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / В.С. Грибок ; Дніпропетр. держ. ун-т. — Д., 2000. — 16 с. — укp.

Досліджено вплив режимів імпульсного струму на умови кристалізації міді. Показано, що окрім абсолютного значення величини катодного пересічення для формування структури, значний вплив має швидкість її зміни. Використання уніполярного, біполярного та програмованого імпульсного струму дозволяє змінювати структуру міді в поперечному перерізі у широкому діапазоні: стовпчаста крупнокристалічна, стовпчаста дрібнокристалічна, блочна, мікрошарова. Залежно від параметрів імпульсного струму досліджено електричні та механічні властивості електроосадженої міді. Програмованим імпульсним струмом із одного електроліту отримано багатошарові плівки Cu-Ni з різною товщиною та структурою відповідних шарів. Проведено теоретичний розрахунок та експериментальну перевірку міцності та електричних властивостей даних плівок. На основі проведених досліджень запропоновано найбільш оптимальні режими отримання багатошарових мідних і мідно-нікелевих плівок з необхідним комплексом властивостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В378.26.022
Шифр НБУВ: РА310772 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
14.

Глушкова О.М. 
Міжфазний розподіл хлороорганічних токсикантів і його застосування в аналізі: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.02 / О.М. Глушкова ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

На єдиній основі гідрофобно-гідрофільного балансу хлоровмісних органічних молекул та їх міжфазного розподілу узагальнено відомості про хлоровмісні токсиканти різних класів: пестициди, лікарські засоби, отруйні речовини, розчинники та інші широко розповсюджені сполуки. Розроблено екстракційно-хімічну класифікацію хлоровмісних органічних токсикантів, яка дозволяє прогнозувати умови вилучення токсикантів шляхом утворення асоціатів, комплексних сполук, а також зміни ступеня іонізації. Вивчено вплив атомів хлору на гідрофобно-гідрофільний баланс молекул хлороорганічних сполук. Розглянуто величини зарядів на атомах хлору, а також проаналізовано внесок атомів хлору в константу розподілу похідних 8-оксихіноліну, який порівняно з внеском метильної групи. На прикладах неелектролітів - хлоропохідних метану, етану та етилену досліджено міжфазний розподіл у системах водний розчин - органічний розчинник та водний розчин - газова фаза для наступного ІЧ-спектрометричного визначення. Запропоновано експерсні та прості методики ІЧ-спектроскопічного визначення галогенвуглеводнів, яке не потребує хімічних реактивів, час визначення не перевищує 5 - 7 хвилин, відносне стандартне відхилення - 0,04. Встановлено, що даний підхід дає можливість розробляти експерсні та прості методики з метою визначення хлоровмісних органічних сполук різних класів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р121.510
Шифр НБУВ: РА310645 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Буянова О.В. 
Мікроциркуляторне русло шкіри людини в зв'язку зі становленням її структури в нормі і при грибовидному мікозі: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.20 / О.В. Буянова ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2000. — 34 с. — укp.

Досліджено міжклітинні взаємодії у процесі розвитку епідермісу, дерми, мікроциркуляторного русла (МЦР) у перенатальному періоді онтогенезу та у дорослих. Розроблено новий напрямок у дерматології, який грунтується на розробці клініко-морфологічних паралелей розвитку грибовидного мікозу та встановленні клінічного значення морфологічних змін МЦР шкіри. Отримано два механізми ангіогенезу внаслідок грибовидного мікозу та доведено його виснажуючий, незавершений характер. Розроблено диференціально-діагностичні критерії з метою ранньої діагностики даного захворювання, що знайшло практичне застосування у дерматології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.12-3
Шифр НБУВ: РА308999 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Краснов В.П. 
Наукові основи використання продукції лісового господарства в умовах радіоактивного забруднення лісів: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.03.03 / В.П. Краснов ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2000. — 43 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П398.91,1(4УКР),022 + П711,1(4УКР),022
Шифр НБУВ: РА308197 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Рожко І.С. 
Агробіологічні та технологічні особливості сортів і нових форм суниці ананасної в умовах Західного лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.07 / І.С. Рожко ; Уман. с.-г. акад. — Умань, 2000. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П258.1-366(4УКР3),022
Шифр НБУВ: РА311037 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Грибанова Ю.В. 
Багатокритеріальна оптимізація зубчатих циліндричних передач Новікова: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.02 / Ю.В. Грибанова ; Східноукр. держ. ун-т. — Луганськ, 2000. — 24 с. — укp.

Застосування зубчатих передач Новікова замість аналогічних евольвентних передач покращує експлуатаційні характеристики редукторів. Широке впровадження прогресивного зачеплення стримується невирішеністю проблем, серед яких - проблеми оптимальності початкового контура та оптимальної точності виготовлення. Роботу присвячено заповненню прогалин у вирішенні згаданих оптимізаційних проблем. Критерії оптимізації - якісні показники, прийняті з метою оцінки несучої здібності, ресурсу, третя, зносу, ККД, умов утворення масляного клину і сприйнятливості передач до похибок виготовлення та монтажу. Побудовано математичну модель багатокритеріальної оптимізації циліндричних передач Новікова. Синтезовано нові початкові контури, що забезпечують передачам менші на 20 - 25% напруження у корені зуба та в 2 - 3 рази меншу сприйнятливість до похибок за відомі початкові контури. Досліджено сприйнятливість передач Новікова до похибок, розроблено методики розрахунку і розраховано оптимальні допуски на точність виготовлення коліс, передач та черв'ячних фрез із новими початковими контурами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К412.555.01с116 + К445.5-02
Шифр НБУВ: РА307834 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Говда О.В. 
Профілактика гнійних ускладнень при лікуванні хворих на рак гортані: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.19 / О.В. Говда ; АМН України. Ін-т отоларингології ім. О.С.Коломійченка. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню профілактики гнійних ускладнень шляхом вивчення автохтонної та алохтонної мікрофлори слизової оболонки гортані у разі ураження її раковим процесом, частоти випадків, щільності мікробних популяцій, видового складу, її чутливості до антибіотиків. Розроблено рекомендації для антибіотикопрофілактики гнійно-септичних ускладнень. Наведено результати порівняльних бактеріологічних досліджень загального мікробного заселення слизової гортані, густоти бактерійних угруповань стафілококів, стрептококів, мікрококів, нейсерій, коринебактерій, ентеробактерій та грибів Candida. Встановлено домінантні види мікробіоценозів у 30 здорових людей та 80 хворих на рак гортані. Простежено за особливостями формування дисбактеріозу дослідженого біотопу. За результатами антибіотикограм обгрунтовано застосування, тривалість та дозування адекватних антибіотиків для проведення профілактики бактеріальних гнійно-септичних ускладнень у процесі хірургічного лікування хворих на рак гортані.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.682.6-5
Шифр НБУВ: РА312351 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Грибкова С.М. 
Удосконалення технологічних режимів і конструктивних параметрів механічного устаткування для реалізації процесу прокатки профілів спеціального призначення: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / С.М. Грибкова ; Донбас. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2001. — 18 с.: рис. — укp.

Удосконалено технологічні режими, а також конструктивні параметри для реалізації процесів плющення та прокатки контактного дроту. Розроблено детерміновану та імітаційну математичні моделі, що дозволяють розраховувати локальні та інтегральні енергосилові параметри процесів плющення та заглиблення клина, а також прогнозувати вплив вихідних параметрів на основні показники якості плющеної стрічки. Розроблено програмні засоби автоматизованого проектування раціональних режимів плющення, а також вибору необхідної жорсткості кліті та призначення допустимого биття робочих валків, грунтуючись на умовах забезпечення необхідних показників якості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.3-1
Шифр НБУВ: РА313634 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського