Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (21)Наукова електронна бібліотека (179)Реферативна база даних (1494)Книжкові видання та компакт-диски (156)Журнали та продовжувані видання (40)
Пошуковий запит: (<.>K=ПОДАТОК$<.>+<.>K=ПРИБУТОК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 214
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Шепель А.В. 
Розробка елементів технології вирощування гібридів соняшника різних груп стиглості в основних посівах при зрошенні: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.02 / А.В. Шепель ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 1998. — 17 с. — укp.

Дисертація присвячена питанням вивчення продуктивності гібридів соняшника різних груп стиглості в основних посівах при зрошенні в умовах Півдня України. Встановлений вплив способів обробітку грунту, фонів живлення, строків сівби, загущення посівів на ріст, розвиток, урожай і якість насіння гібридів, які вивчаються. Визначено оптимальне співвідношення факторів, що забезпечує найбільш раціональне використання поливної води, найвищий біоенергетичний коефіцієнт і найбільший чистий прибуток. Розроблені математичні моделі отримання високих урожаїв насіння гібридів соняшника в основних посівах при зрошенні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.11-4(2УКР-4НИК),022

Рубрики:

      
2.

Литвин В.М. 
Вплив системи оподаткування на ефективність виробництва в чорній металургії: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / В.М. Литвин ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 1999. — 20 с. — укp.

У дисертації розроблено методику кількісного аналізу й оцінки комплексного впливу системи оподаткування на виробничо-економічні показники підприємств промисловості із урахуванням деталізованої структури господарської діяльності підприємства-товаровиробника, сукупної дії всієї системи податкових інструментів, передбачених українським законодавством, і фактора часу, котрий відображає короткочасні і довгострокові наслідки впливу податкової системи на підприємства. Досліджено і відкрито механізм дії податку на прибуток підприємства і податку на додану вартість, що призводить до прогресуючого оподаткування низькорентабельних і збиткових підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.551

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Маслійов С.В. 
Біологічні особливості й ефективність вирощування розлусної кукурудзи в південно-східній частині України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / С.В. Маслійов ; УААН. Ін-т зерн. госп-ва. — Д., 1999. — 18 с. — укp.

Вперше розроблено екологічну безпечну технологію вирощування розлусної кукурудзи з урахуванням біологічних особливостей підвиду та нових гібридів. Для одержання стабільних і високих урожаїв зерна розлусної кукурудзи без застосування гербіцидів необхідно висівати гібриди Дніпровський 298 та Дніпровський 925 з густотою стояння рослин 45 тис/га та шириною міжрядь 30-45 см. Строки сівби - 2-3 декади травня. Обробіток грунту повинен складатися з оранки на 20-22 см та 3-х допосівних культивацій. Така технологія забезпечує врожайність зерна на рівні 35-40 ц/га при найменших матеріальних та енергетичних витратах. Умовно чистий прибуток досягає 4,8-6,3 тис. гр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-4(2УКР-4ВОР),022

Рубрики:

      
4.

Бойко В.В. 
Удосконалення управління оборотними коштами на підприємствах автомобільного транспорту: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / В.В. Бойко ; Київ. міжнар. ун-т цив. авіації. — К., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням управління найбільш ліквідною частиною оборотних активів - грошовими коштами та короткостроковими цінними паперами. Розроблена методика оперативного управління високоліквідними оборотними коштами підприємств автомобільного транспорту, яка передбачає комплексний підхід до визначення оптимального запасу грошових коштів на розрахунковому рахунку, раціональної структури джерел поповнення запасу грошових коштів, вибору оптимального варіанта вкладення тимчасово вільних грошових коштів. Використання методики дозволяє підтримувати на певному рівні абсолютну платоспроможність підприємства, і отримувати додатковий прибуток від раціонального використання грошових ресурсів відповідно до динаміки економічних умов господарювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.3-572-21

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Лєхно О.І. 
Удосконалювання податкового менеджменту (на прикладі сільськогосподарських підприємств Криму): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / О.І. Лєхно ; Крим. держ. аграр. ун-т. — Сімф., 2000. — 16 с. — укp.

Розглянуто досвід розвинених країн щодо створення оптимальних податкових систем. Подано оцінку сучасного стану податкової системи України. Визначено вплив рівня оподатковування на норму прибутку сільськогосподарських підприємств Криму, а також з'ясовано методику виявлення відхилень від оподатковування. Доведено, що на кризу в сільському господарстві України вплинула податкова політика, адже її фіксальна спрямованість призвела до створення громіздкої, нестабільної податкової системи, занепаду фінансового становища підприємств. Досліджено, що визначальний вплив на діяльність підприємств справляють непрямі податки: ПДВ (податок на додану вартість) і акцизи, а також нарахування на фонд заробітної плати, адже їх доля в структурі податкових платежів складає більше 80%. Значну увагу приділено перевірці та контролю з боку податкових інспекцій, які стимулюють підприємства до чесної роботи та своєчасного погашення податкових зобов'язань. Зазначено, що для стабілізації становища агропромислового комплексу урядом було запроваджено фіксований податок, який складає 10 загальнодержавних податків. На жаль, поява цього податку реально дозволить зменшити податковий тягар лише на 14%, проте завдяки мораторію на ПДВ, що діє до 2004 року та мораторію на фіксований податок до 2001 року сільське господарство може перебороти "податкову" кризу. Велику увагу приділено засобам відхилення від оподатковування, частина яких пов'язана з тіньовою економікою, але суперечливість податкового законодавства визначила появу цілком легальних засобів зменшення податкового тягаря.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У94Укр)261.413.45 + У9(4Укр-6Крм)261.413.45
Шифр НБУВ: РА308179 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Бережний Є.Б. 
Податкове регулювання підприємницької діяльності: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Є.Б. Бережний ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено економічну сутність підприємництва, визначено новий підхід до систематизації чинників формування підприємницького середовища. Теоретично обгрунтовано доповнення щодо понятійного апарату теорії оподаткування. Детально проаналізовано вплив податкової політики на фінансовий стан суб'єктів підприємництва. Розроблено новий методичний підхід до визначення тенденції податкової політики та механізм регулювання ставки податку на прибуток, а також з'ясовано методичний підхід до оцінки рівня податкового навантаження відповідно до умов податкового поля в Україні. Сформульовано стратегічну мету впровадження маркетингу в роботу органів державної податкової служби.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.42
Шифр НБУВ: РА308028 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Кисельов О.Б. 
Оцінка м'ясних і забійних якостей помісних бичків лебединської породи різних генотипів: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.04 / О.Б. Кисельов ; Сум. держ. аграр. ун-т. — Суми, 2000. — 19 с. — укp.

Наведено результати досліджень з питань вивчення господарсько-корисних особливостей помісних бичків лебединської породи різних генотипів, вирощених за технологією м'ясного скотарства в умовах північно-східного регіону України. Помісний молодняк за весь період вирощування показав високу інтенсивність росту. За результатом контрольних забоїв виявлено: помісі відзначались кращими забійними показниками, ніж лебединські ровесники. Порівняння передзабійної живої маси, а також маси і виходу туші та внутрішнього сала у піддослідних бичків вказує на користь помісних. Вищі забійні показники у 17-місячному віці були у помісних тварин з українською м'ясною. Морфологічний склад туші також виявив їх перевагу за виходом м'якоті. Різниця в інтенсивності росту і живої маси піддослідного молодняка різних сполучень обумовили собівартість, прибуток та рівень рентабельності. Сума виробничих витрат, виручка від реалізації, собівартість і рівень рентабельності забезпечує значну перевагу помісей над лебединськими аналогами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-338.2,022
Шифр НБУВ: РА308080 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Данилкович А.Г. 
Наукові основи ресурсоенергозберігаючих технологій формування структури шкіри та хутра в дубильно-оздоблювальних процесах: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.19.05 / А.Г. Данилкович ; Київ. держ. ун-т технологій та дизайну. — К., 2000. — 40 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М52-1 + М57-1
Шифр НБУВ: РА312118 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Єгорова Т.М. 
Оподаткування у системі державного регулювання економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Т.М. Єгорова ; Донец. держ. ун-т. — Донецьк, 2000. — 20 с. — укp.

Розроблено схему реалізації економічних функцій держави відповідно до визначення завдань економічної політики (стратегічних та поточних). Визначено сутність поняття "податок" як економічної категорії. Обгрунтовано роль оподаткування у діючому господарському механізмі, а також його вплив на реалізацію економічних функцій держави у процесі формування державного бюджету. Вказано на необхідність та шляхи розвитку стимулюючої функції оподаткування, напрямки розвитку діючої податкової системи з метою зниження податкового тиску та альтернативних джерел фінансування соціальних програм. Наведено пропозиції щодо напрямків удосконалення діючого законодавства у період підготовки та прийняття Податкового Кодексу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)261.413
Шифр НБУВ: РА309642 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Кравченко І.Ю. 
Організаційно-методичний механізм державного фінансового регулювання корпоративного сектора: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / І.Ю. Кравченко ; Наук.-досл. екон. ін-т М-ва економіки та з питань Європ. інтегр. України. — К., 2001. — 16 с. — укp.

На підставі розгляду процесів формування фінансових результатів з використанням даних фінансової та податкової звітності досліджено проблеми механізму державного фінансового регулювання діяльності корпоративного сектора України. Розроблено методику узгодження показників прибутку підприємств корпоративного сектора за даними звіту про фінансові результати та за податковою декларацією, суть якої полягає у коригуванні інформації на основі виявлених розбіжностей у фінансовій та податковій звітності про доходи та витрати. Запропоновано систему звітності у вигляді додатків до декларації про прибуток підприємства та до звіту про фінансові результати, що передбачає систематизацію кількісних розбіжностей за поточний період між даними бухгалтерського та податкового обліку про доходи та витрати.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)291.6-93
Шифр НБУВ: РА316721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Рубан Т.Є. 
Економічне стимулювання підвищення ефективності виробництва: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Т.Є. Рубан ; Технол. ун-т Поділля. — Хмельницький, 2001. — 16 с. — укp.

Досліджено проблему удосконалення економічного стимулювання підвищення ефективності виробництва за умов ринкових відносин. Обгрунтовано та запропоновано модифікацію інтегрального показника ефективності виробництва на рівні підприємства. Виявлено систему економічних стимулів і розглянуто можливі мотиви поведінки підприємств за умов ринку. Запропоновано методичні підходи до аналізу стимулювальної функції податку на прибуток. Розроблено економетричну модель розподілу чистого прибутку підприємства. Наведено методику розподілу фонду заохочення між виробничими підрозділами підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-07
Шифр НБУВ: РА314993 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Сілецький В.П. 
Ефективність вирощування озимої пшениці за ярими капустяними культурами на зрошуваних землях Півдня України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.02 / В.П. Сілецький ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2002. — 16 с. — укp.

Вивчено фізичні властивості грунту та його водопроникність після різних капустяних культур у посівах озимої культури. Встановлено вміст рухомих елементів живлення перед посівом озимої пшениці після капустяних культур у разі збирання їх на зелену масу, зелене добриво та насіння. Визначено, що максимальний урожай зеленої маси формує редька олійна, а сухої - ріпак ярий. Досліджено, що серед вивчених капустяних культур (рижію, гірчиці сарептської, ріпаку ярого, редьки олійної) на формування одиниці урожаю зеленої маси найменшу кількість поживних речовин витрачає редька олійна. Доведено, що під час заорювання усієї біоммаси (коренів, післяжнивних залишків, урожаю надземної маси) даної культури у грунт надходить кількість азоту, фосфору та калію, яка рівноцінна 34,6 т/га гною. Встановлено, що озима пшениця забезпечує максимальний урожай зерна у разі посіву після редьки олійної, яку заорюють на зелене добриво.Найбільш чистий сумарний прибуток досягнуто за умов посіву озимої пшениці після ріпаку ярого, який збирають на насіння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА322501

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Назаров В.В. 
Формування механізму стійкості підприємств малого бізнесу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / В.В. Назаров ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено нерівномірний та особливий характер процесу становлення і розвитку підприємств малого бізнесу в Україні. Визначено та систематизовано чинники, які зумовлюють соціально-економічну та політичну доцільність надання державної підтримки підприємству малого бізнесу. Наведено показники оцінки податкового тиску. Запропоновано підхід до обгрунтування доцільності переходу підприємств малого бізнесу на єдиний податок. Розроблено принципові підходи до формування механізму стійкості підприємств малого бізнесу, якому притаманна блочність структури та безперервність дії, що має динамічний характер. Створено комплекс методичних матеріалів щодо оцінки стійкості підприємств малого бізнесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)291.9
Шифр НБУВ: РА318382 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Костенко О.О. 
Удосконалення державного податкового регулювання підприємницької діяльності: Автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.05 / О.О. Костенко ; Донец. держ. акад. упр.. — Донецьк, 2002. — 22 с.: рис. — укp.

Досліджено суть підприємства та його роль у розвитку економіки держави. Висвітлено особливості формування державної податкової служби - нової структури державного управління. Визначено суть поняття державний менеджмент податків як фактора активізації підприємницькоїї діяльності. Наведено необхідність реформування податкової служби. Сформульовано стратегічну мету податкового менеджменту. Розглянуто механізм регулювання ставки податку на прибуток, що дозволяє стимулювати зростання обсягів виробництва. Розроблено стратегію удосконалення діяльності податкової служби, що включає: введення нових податкових технологій, навчання податкових працівників і платників податків, підвищення рівня інформатизації податкової служби.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-131.1-93 + У9(4УКР)261.413.3 +
Шифр НБУВ: РА321883

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Осадчук В.І. 
Кон'юнктура ринку насіння соняшнику та продуктів його переробки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.І. Осадчук ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено питання щодо розвитку кон'юнктури ринку насіння соняшнику та продуктів його переробки в Україні, а також удосконалення організаційно-економічного механізму формування кон'юнктури ринків. Серед факторів впливу на формування кон'юнктури товарних ринків проналізовано основні елементи: ринкові механізми, інфраструктуру ринку та конкурентоспроможність продукції. Вивчено історію розвитку ринку насіння соняшнику та продуктів його переробки в Україні, а також виявлено вплив цього виробництва у світовому контексті. Проаналізовано можливі шляхи нарощування експорту продукції олійножирового підкомплексу на зовнішні ринки. На підставі розрахованого трендового прогнозу урожайності, наявності виробництва соняшнику у деяких областях його вирощування створено модель оптимізації розмірів посівних площ, розглянуто відповідні технології його вирощування та розраховано можливі витрати на виробництво, а також прибуток. Проведені розрахунки дають змогу розробити стратегію подальшого розвитку ринку продукції олійножирового підкомплексу України з використанням елементів державного регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.9-592 + У9(4УКР)325.152.54-592 +
Шифр НБУВ: РА322162

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Рехлецький Є.А. 
Кооперативний капітал в умовах переходу до ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Є.А. Рехлецький ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено кооперативні системи з позицій особливості формування та розвитку кооперативного капіталу. Визначено соціально-економічну структуру кооперативного капіталу і виявлено характер її трансформацій за умов переходу до ринку. З позицій відповідної ринкової трансформації соціально-економічної структури кооперативного капіталу проаналізовано зміни в структурі кооперативного бізнесу. Описано характер трансформації цінової системи на кооперативному ринку за умов відповідної трансформації соціально-економічної структури кооперативного капіталу. Висвітлено економічну ефективність приватизації, децентралізації і комерціалізації кооперативного капіталу в коротко-, довго- і гіпердовготривалому періодах. Розглянуто вплив декооператизації та інтеграції кооперативного капіталу за перехідних умов на систему формування загальних грошових доходів від кооперативної діяльності. Відзначено, що в ціновій системі саморегуляції кооперативного ринку формується цінова непаритетність (негативний кооперативний податок) за умов якої масштаби кооперативної діяльності відхиляються в сторону зменшення від їх оптимального (суспільно необхідного рівня) і виникає недостатній розподіл ресурсів у кооперативний сектор національної економіки. Запропоновано ліквідувати негативні наслідки формування негативної цінової непаритетності методом державної регуляції кооперативного сектора економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)08-93
Шифр НБУВ: РА320303 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Аль-Зіадат Акіф Юзеф М. 
Підвищення ефективності управління діяльністю торговельного підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Акіф Юзеф М. Аль-Зіадат ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Розроблено методику удосконалення менеджменту у торгівлі з урахуванням управлінської парадигми та впливу навколишнього середовища на діяльність підприємства на підставі маркетингового та стратегічного підходів. Розглянуто систему показників ефективності планування фінансово-господарської діяльності підприємства. Проаналізовано діяльність торгових підприємств із використанням удосконаленої системи показників з метою узагальнення особливостей та головних тенденцій їх розвитку. Доведено необхідність застосування управління за слабким сигналом та розроблено інструментарій для оцінки впливу зовнішнього оточення на діяльність торгового підприємства. Визначено механізми тактичного планування у підприємстві за умов сучасного господарювання. Запропоновано організаційно-економічне забезпечення стратегії управління торговим підприємством. Розглянуто процес регулювання роздрібного товарообігу, основою якого є координація потоків попит - товарообіг та товарообіг - прибуток.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.1-21-07 +
Шифр НБУВ: РА321886

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Бех Г.В. 
Правове регулювання непрямих податків в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Г.В. Бех ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Проаналізовано зміст податкової системи України та особливості функціонування в ній непрямих податків, досліджено окремі їх види: податок на додану вартість та акцизний збір. Наведено пропозиції щодо внесення конкретних змін до Законів України "Про систему оподаткування", "Про податок на додану вартість", до Декрету Кабінету Міністрів України "Про акцизний збір". Обгрунтовано необхідність прийняття нових законодавчих актів і розроблено їх проекти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4Укр)22
Шифр НБУВ: РА317067 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Примостка Л.О. 
Аналіз банківської діяльності: теорія і практика: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.06.04 / Л.О. Примостка ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2002. — 33 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано концептуальні засади аналізу банківської діяльності, що базуються на принципі оптимізації співвідношення прибутковості та ризиків. Розроблено систему базових концепцій, що реалізує даний принцип у банківській сфері. Визначено структуру аналітичного процесу, вивчено систему показників та інструментарію аналізу для кожного з етапів управління. На підставі інтегрованого підходу до управління активами та пасивами удосконалено методику оперативного аналізу фінансових потоків банку. Запропоновано методику аналізу банківських портфелів та розроблено засоби їх реалізації. Здійснено дослідження хеджування фінансових ризиків та розглятуто методично-аналітичне забезпечення операцій хеджування у комерційних банках. Розроблено підхід щодо комплексного аналізу діяльності банку, що базується на прийомах непараметричної статистики та реалізований через побудову нормативної моделі динамічної фінансової рівноваги банку. Досліджено базовий принцип оцінки управлінських рішень у координатах прибуток - ризик. Наведено схему геп-аналізу, що включає систему показників відсоткового ризику, методи їх обчислення, методику прогнозного аналізу впливу зміни ринкових ставок на маржу банку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У053.9(4УКР)262.181.34
Шифр НБУВ: РА321324

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Гулько Л.Г. 
Управління собівартістю нових видів продукції в процесі їх виробничого освоєння (на прикладі машинобудування): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Л.Г. Гулько ; Технол. ун-т Поділля. — Хмельниц, 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Розглянуто економічну сутність процесу освоєння нових видів продукції на підприємствах машинобудування, особливості зміни собівартості нових виробів протягом даного періоду, а також визначено сучасні методи управління даним показником. На підставі аналізу динаміки собівартості нової продукції у період виробничого освоєння виявлено окремі невідповідності тенденцій даної динаміки раніше встановленим моделям. Запропоновано застосування нових критеріїв завершення економічного освоєння нових виробів. Розроблено схему гнучкого планування собівартості нової продукції, уточнено порядок маржинального розподілу непрямих витрат у період освоєння нових видів виробів, наведено методику визначення впливу процесу освоєння на виробничі витрати та прибуток підприємства. Обгрунтовано потребу відмови від застосування показника проектної собівартості як постійної бази визначення підвищених витрат процесу освоєння. Запропоновано використання показника граничного маржинального прибутку щодо реалізації стратегії мінімізації збитків по виробах, що освоюються у виробництві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851-862-21 +
Шифр НБУВ: РА322141

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського