Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (5)Тематичний інтернет-навігатор (32)Наукова електронна бібліотека (89)Реферативна база даних (856)Книжкові видання та компакт-диски (535)Журнали та продовжувані видання (27)
Пошуковий запит: (<.>K=ПРОКУРАТУР$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 122
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Бабкова В.С. 
Організаційно-правові проблеми контролю в прокурорській діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / В.С. Бабкова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 1998. — 17 с. — укp.

Дисертацію присвячено комплексу теоретичних та практичних питань, пов'язаних з організаційно-контрольною діяльністю в органах прокуратури України. Сформульовано концептуальні положення теорії діяльності органів прокуратури України. На підставі аналізу наукової літератури, нормативно-правових актів, прокурорської практики досліджено сутність контрольної діяльності в прокуратурі, подано систему методичних та практичних прийомів її здійснення. Формулюються рекомендації щодо вдосконалення практичної діяльності органів прокуратури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Сухонос В.В. 
Організаційно-правові проблеми кадрового забезпечення органів прокуратури: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / В.В. Сухонос ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено комплексу теоретичних та практичних питань, пов'язаних з управлінням кадрами в органах прокуратури України. Сформульовано концептуальні положення кадрового забезпечення органів прокуратури України. На підставі аналізу наукової літератури, нормативно-правових актів, вітчизняної прокурорської практики та зарубіжного досвіду досліджено суть управління кадрами в прокуратурі, подано систему методичних прийомів його здійснення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)6п

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Скригонюк М.І. 
Прокурорський нагляд за додержанням законів України при умовно-достроковому звільненні засуджених від кримінального покарання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / М.І. Скригонюк ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемам вдосконалення прокурорського нагляду за додержанням законів України при умовно-достроковому звільненні (УДЗ) засуджених від кримінального покарання і охоплює комплекс концептуальних знань про загальні закономірності і конкретні методи його здійснення. Дано визначення поняття предмета, об'єкта прокурорського нагляду за додержанням законів при УДЗ засуджених від кримінального покарання. Досліджено: суть і значення нагляду прокуратури за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах; становлення і правову природу УДЗ засуджених від кримінального покарання та його правове регулювання за чинним законодавством; проблеми підвищення ефективності прокурорського нагляду. Запропоновано правовий механізм підвищення ефективності прокурорського нагляду при УДЗ засуджених від кримінального покарання. Висунуто і обгрунтовано ідею необхідності прийняття норми права, спрямованої на те, щоб не зняте і не погашене у встановленому законом порядку стягнення, застосоване за діяння, що формально містять ознаки порушення засудженим режиму, не були підставою для відмови в застосуванні УДЗ, а також норми права, яка б надавала суду можливість остаточно вирішувати питання застосування чи не застосування цього виду звільнення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4Укр)62

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Кулаков 
Проблеми організації роботи апарату обласної прокуратури по нагляду за додержанням законів органами, що здійснюють оперативно- розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Валерій Вікторович Кулаков ; Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 1999. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)6
Шифр НБУВ: РА305152

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Жиліна Л.С. 
Прокурорський нагляд за додержанням законів при провадженні слідчих дій: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Л.С. Жиліна ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 1999. — 18 с. — укp.

Досліджуються спірні питання діяльності прокуратури на етапі формування правової держави, поняття та система слідчих дій, методика нагляду прокурора за провадженням слідчих дій. Розглянуті проблеми участі прокурора в провадженні слідчих дій, здійсненні нагляду за виконанням закону в стадії порушення кримінальної справи. Запропоновані заходи, спрямовані на вдосконалення законодавства про прокурорський нагляд, а також кримінально-процесуального законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62 + Х891.9(4УКР)62

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Котелевець А.В. 
Актуальні питання правозастосовчої діяльності у галузі екології: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / А.В. Котелевець ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемам правозастосовної діяльності у сфері екології, розглянутої як діяльність компетентних державних та громадських органів у межах своїх повноважень стосовно застосування норм екологічного права з метою захисту прав та інтересів відповідних суб'єктів. Розкрито зміст поняття правозастосовної діяльності в галузі екології, необхідним елементом визначення якої є самозастосування норм екологічного права. Визначено основні суб'єкти застосування норм екологічного права, до складу яких увійшли місцеві органи влади і управління, спеціальні природоохоронні органи, органи суду, прокуратури, міліції, громадські організації, власники і природокористувачі певних природних ресурсів. На основі комплексного аналізу повноважень даних суб'єктів правозастосовної діяльності у сфері екології виявлено елементи дублювання в повноваженнях деяких органів, викладено рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)03
Шифр НБУВ: РА310969 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Цокур Є.Г. 
Реабілітація жертв політичних репресій в Україні у 1953 - 1964 роках: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Є.Г. Цокур ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2000. — 18 с. — укp.

Проаналізовано політико-правові та суспільно-політичні умови реабілітації жертв політичних репресій, діяльність органів прокуратури, суду, держбезпеки щодо здійснення реабілітації. Розглянуто створення та трансформацію нормативно-правової бази процесу реабілітації, реформування системи репресивно-каральних органів у середині 50-х рр. і роль у цих процесах вищого партійного керівництва України та СРСР.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)63-495
Шифр НБУВ: РА311783 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Протас І.Б. 
Проблеми судового захисту прав і інтересів громадян у зв'язку з заподіянням їм шкоди незаконними діями органів дізнання, попереднього слідства, прокуратури і суду: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / І.Б. Протас ; Ун-т внутр. справ. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

Розкрито поняття права громадянина на судовий захист прав і законних інтересів громадян у зв'язку із заподіянням їм шкоди органами дізнання, попереднього слідства, прокуратури і суду, форми захисту, галузеву природу правовідносин, основні проблеми та перспективи розвитку цього інституту. Розглянуто дію процесуального механізму відновлення порушених прав громадян у деліктах, з метою виявлення особливостей властивої для даної категорії справ. Запропоновано рекомендації щодо удосконалення інституту судового відшкодування шкоди, заподіяної громадянину органами дізнання, попереднього слідства, прокуратури та суду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)213.15 + Х892.19(4УКР)182
Шифр НБУВ: РА307728 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Кофанов А.В. 
Теоретичні та практичні аспекти криміналістичного дослідження гладкоствольної вогнепальної зброї: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.В. Кофанов ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Розглянуто результати вивчення питань, пов'язаних з науковими та методичними проблемами криміналістичного дослідження гладкоствольної вогнепальної зброї. Сформульовано криміналістичне поняття гладкоствольної вогнепальної зброї, визначено її класифікацію. Узагальнено теорію та практику дослідження гладкоствольної вогнепальної зброї (спеціального призначення, бойової та мисливської). Експериментальним шляхом (1090 пострілів) встановлено закономірності утворення слідів картечі та шроту, відстріляних із гладкоствольної вогнепальної зброї спеціального призначення, бойової та мисливської на різних перешкодах. Систематизовано способи встановлення окремих фактів та обставин (за осипом шроту, картечі) вчинення злочинів з використанням гладкоствольної вогнепальної зброї. На підставі вивчення вітчизняної та зарубіжної літератури, аналізу слідчої та експертної практики, анкетування 1000 працівників Міністерства юстиції, прокуратури, органів внутрішніх справ України та проведення експериментальних досліджень розроблено спеціальні таблиці вимірювання відстані пострілу за осипом шроту, картечі, які апробовано у практичній діяльності органів внутрішніх справ України. Запропоновано конкретні рекомендації щодо удосконалення огляду місця вчинення злочинів з використанням гладкоствольної вогнепальної зброї. До Комітету з правової політики, Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Верховної Ради України внесено пропозиції щодо вдосконалення законодавства України про обіг зброї.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)14 + Х893.9(4УКР)413.9
Шифр НБУВ: РА311648 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Даньшин М.В. 
Класифікація способів приховування злочинів у криміналістиці: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / М.В. Даньшин ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми приховування злочину, спосіб приховування злочину та структуру системи способів приховування злочину; взаємозв'язок і взаємообумовленість способів приховування злочинів і визначено частоту, з якою вони зустрічаються. Розроблено комплекс принципів класифікації способів приховування злочинів та побудовано їх типову систему. Визначено механізм взаємозв'язку окремих елементів даної системи, застосований в діяльності слідчих органів прокуратури та Міністерства внутрішніх справ України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)016 + Х893.9(4УКР)413 + Х894.9(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА311708 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Тюріна О.В. 
Сучасні системи правоохоронних органів (порівняльно-правове дослідження): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.В. Тюріна ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Наведено результати порівняльно-правового дослідження організації та функціонування сучасних систем правоохоронних органів. Розглянуто питання методології порівняльного правознавства та методики конкретного порівняльно-правового аналізу. Розкрито зміст поняття системи правоохоронних органів, а також науково обгрунтовано залежність і обумовленість організаційно-функціональної побудови системи правоохоронних органів від особливостей національної правової системи та певної правової сім'ї, визначено типи систем правоохоронних органів. Висвітлено можливі шляхи використання позитивного досвіду організації та функціонування систем правоохоронних органів зарубіжних держав для вдосконалення системи правоохоронних органів України, зокрема, судової системи, прокуратури та міліції, зважаючи на її національні особливості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х999.81 + Х999.891 + Х819(4/8)112.011 + Х891.9(4/8)
Шифр НБУВ: РА315191 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
12.

Анісімова М.Ф. 
Зобов'язання України щодо прав людини у зв'язку зі вступом до Ради Європи: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / М.Ф. Анісімова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 16 с. — укp.

Висвітлено проблеми виконання Україною своїх членських зобов'язань перед Радою Європи стосовно забезпечення та захисту прав людини. У систематизованому вигляді за кількісними, якісними та змістовими показниками детально проаналізовано стан і динаміку виконання державних зобов'язань перед європейською спільнотою. За допомогою критеріїв (реформування суду, прокуратури, системи юридичної освіти, перебудови роботи та структури пенітенціарної системи) визначено фактори, що гальмують їх чітке та своєчасне виконання і сформульовано рекомендації щодо їх усунення. Розглянутол деякі громадські права (право на життя, право на свободу, пересування та вільний вибів місця проживання, право на свободу світогляду та віросповідання) досліджено відповідність чинного законодавства України вимогам Європейської конвенції про права й основні свободи людини, внесено пропозиції щодо його удосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.39(4УКР) + Х915.232.4-7(4УКР)
Шифр НБУВ: РА315599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Шестопалова Л.М. 
Самогубство та доведення до самогубства: заходи протидії: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Л.М. Шестопалова ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Подано соціально-правову та психологічну оцінку самогубства в історії цивілізації та в сучасній Україні. Здійснено кримінально-правовий аналіз доведення до самогубства й обгрунтовано його відмежування від суміжних складів злочинів. Проаналізовано основні наукові підходи до явища самогубства та його причин. Визначено групи ризику осіб, схильних до вчинення самогубства, охарактеризовано винного у доведенні до самогубства та потерпілого від цього злочину, а також самогубця. На підставі триєдиного підходу до причин самогубства, які діють на загальносоціальному, спеціально-кримінологічному та індивідуальному рівнях, розроблено комплекс заходів протидії самогубству в Україні. Внесено конкретні пропозиції до законодавства, щодо практичної діяльності органів прокуратури, внутрішніх справ, а також судових органів для мінімізації суїцидальних виявів на загальносоціальному, спеціально-кримінологічному та індивідуальному рівнях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х 881.9(4Укр)112
Шифр НБУВ: РА316832 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Руденко М.В. 
Теоретичні проблеми представництва прокуратурою інтересів держави в арбітражних судах: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.10 / М.В. Руденко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 36 с. — укp.

Досліджено актуальні теоретичні проблеми представництва прокуратурою інтересів держави в арбітражних судах України, яке розглядається як комплексний (міждисциплінарний) процесуальний інститут, перспективний напрям наукових досліджень. Проаналізовано питання, пов'язані з з'ясуванням змісту та структури представницької функції прокуратури та її реалізації в арбітражному судочинстві на захист інтересів держави. Висвітлено особливості прокурорсько-представницьких правовідносин на окремих стадіях арбітражного процесу. Розглянуто проблемні питання прокурорського нагляду за законністю виконання рішень арбітражних судів. Охарактеризовано організаційні аспекти діяльності прокурорів з питань участі в арбітражному судочинстві. Сформульовано рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства про прокуратуру, а також арбітражно-процесуального законодавства з питань участі прокурора в арбітражному процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.401.14 + Х891.9(4УКР)623
Шифр НБУВ: РА313989 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Парфанович І.І. 
Організаційно-педагогічні засади виховної роботи з умовно засудженими неповнолітніми: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / І.І. Парфанович ; Терноп. держ. пед. ун-т ім. В.Гнатюка. — Т., 2002. — 20 с. — укp.

Висвітлено теоретичні та практичні питання організації виховної роботи з засудженими неповнолітніми, звільненими від відбування покарання з випробуванням. Визначено сутність випробування, його механізм та інституції, причетні до виховної роботи з умовно засудженими неповнолітніми. Теоретично обгрунтовано та експериментально перевірено шляхи підвищення ефективності їх виховання. Вивчено особливості особистості умовно засуджених неповнолітніх, що дозволило розробити їх класифікацію. Удосконалено зміст виховної роботи з урахуванням особливостей особистості осіб досліджуваної категорії, наведено систему форм і методів для його реалізації. Проаналізовано механізм взаємодії прокуратури, суду, служби у справах неповнолітніх, кримінальної міліції, педагогічних, трудових колективів і сімей правопорушників щодо організації їх виховання. Визначено педагогічні умови підвищення ефективності запропонованої системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч311.334 + Х881.9(4Укр)011.2 + Х883.9(4Укр)52
Шифр НБУВ: РА318801 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Поляков І.І. 
Організація та діяльність судових органів Таврійської губернії за Судовою реформою 1864 року (60 - 90-ті роки XIX ст.): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / І.І. Поляков ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження судових органів Таврійської губернії: Сімферопольського окружного суду та його інститутів (судових слідчих, прокуратури, суду, присяжних засідателів, присяжних повірених, судових приставів), а також мирових судів, організація та діяльність яких здійснювались у даному регіоні Російської імперії на засадах Судових статутів 1864 р. Акцентовано увагу на аспектах організації та діяльності судових органів Таврійської губернії, які не втратили своєї актуальності і в наш час та можуть бути враховані у процесі реформування сучасної судової системи України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4Укр)52-629.1 + Т3(4Укр7)5-538
Шифр НБУВ: РА319443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Косюта М.В. 
Проблеми та шляхи розвитку прокуратури України в умовах побудови демократичної правової держави: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.10 / М.В. Косюта ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 33 с. — укp.

Розглянуто питання щодо визначення правового статусу прокуратури як одного з гарантів законності, розкрито її місце в системі поділу державної влади і зазначено, що вона є самостійною гілкою влади, а в перспективі може стати автономною частиною контрольно-наглядової влади. Висвітлено особливості взаємовідносин прокуратури з іншими державними структурами. Особливу увагу приділено збереженню багатофункціонального характеру прокуратури. Наведено пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання прокурорського нагляду, прокурорсько-судового представництва, підтримання державного обвинувачення. Проаналізовано нормативний зміст принципів прокурорської системи, вміщено пропозиції щодо посилення гарантій їх реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)6
Шифр НБУВ: РА321142 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Мичко М.І. 
Проблеми функцій і організаційного устрою прокуратури України: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.10 / М.І. Мичко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 38 с. — укp.

Визначено місце прокуратури в механізмі державної влади, досліджено форми взаємовідносин з органами законодавчої, виконавчої, судової влади та органами державного контролю. Розглянуто проблему організаційного устрою прокуратури України. Зазначено, шо прокурорська система складається з територіальних та спеціалізованих прокуратур. Визначено інституціональну функцію прокуратури щодо підтримання державного обвинувачення в суді. Обгрунтовано ідею, що складові наглядової функції утворюють важливий елемент наглядово-контрольної влади держави. Доведено положення, згідно з яким функція представництва інтересів громадянина або держави в суді є комплексною. Визначено, що в системі поділу влади прокуратура не належить ні до якої гілки влади. Відносини прокуратури та суду побудовано за схемою взаємоконтроль та взаємостримання, взаємодія прокурорського нагляду та судового контролю на стадії досудового слідства, у разі проведення правозахисної діяльності, під час здійснення профілактики злочинів. Наглядова діяльність прокуратури пов'язана з державним та громадським контролем. Розкрито значення організаційної структури апаратів Генеральної та обласних прокуратур. Наведено положення щодо розмежування компетенцій між органами прокуратури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)61 +
Шифр НБУВ: РА321298

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Логінова С.М. 
Адвокатська таємниця: теорія і практика: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / С.М. Логінова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проведено історико-правовий аналіз змісту поняття "адвокатська таємниця". Виявлено недоліки у правовому регулюванні поняття, змісту та гарантій адвокатської таємниці з урахуванням положень Конституції України та міжнародно-правових актів у галузі прав людини. Визначено шляхи вирішення проблемних питань забезпечення адвокатської таємниці. Досліджено формування адвокатської таємниці та її економічне підгрунтя шляхом системного аналізу таких правових інститутів, як суд, прокуратура та адвокатура. Розкрито взаємозв'язок її морально-етичних та правових проблем. Досліджено основні напрямки реформування адвокатської таємниці через призму реформування судово-правової системи. Виявлено закономірності формування адвокатської таємниці та їх залежність від правового статусу адвокатури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4Укр)8-2
Шифр НБУВ: РА319163 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Якимчук М.К. 
Організаційно-правові основи управління в органах прокуратури України: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / М.К. Якимчук ; НАН України; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 32 с. — укp.

Розкрито місце прокуратури в механізмі державної влади. Проаналізовано системні характеристики прокуратури та елементи процесу управління: функції управління, управлінські відносини, методи та форми управління. Доведено, що система управління в органах прокуратури (ОП) представлена як ієрархічна структура, що складається з трьох рівнів (Генеральної прокуратури на чолі з Генеральним прокурором України (ГПУ) - прокуратури обласного рівня - прокуратури районного рівня). Запропоновано визначити посаду ГПУ однією з "вищих державних посад". Визначено напрями раціоналізації процесів прийняття та виконання управлінських рішень, удосконалення управління кадрами, правового регулювання проходження служби в ОП. Окреслено шляхи забезпечення наукової організації управління в ОП. Наголошено на необхідності законодавчого закріплення положення щодо попереднього обговорення наказів ГПУ нормативно-правового характеру на Колегії. Приділено увагу формам і методам поліпшення стану організації та правового регулювання в органах прокуратури. Обгрунтовано необхідність прийняття Закону України "Про проходження служби в органах та установах прокуратури".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)61 +
Шифр НБУВ: РА321261

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського