Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (4)Наукова електронна бібліотека (63)Реферативна база даних (464)Книжкові видання та компакт-диски (318)Журнали та продовжувані видання (8)
Пошуковий запит: (<.>K=ФОНЕТИК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 49
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Георгієва С.І. 
Болгарська переселенська говірка мішаного типу: стан і етапи формування: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.03 / С.І. Георгієва ; Ін-т мовознав. ім. О.О.Потебні НАН України. — К., 2006. — 23 с. — укp.

Вивчено діалектну систему болгарської зорянської говірки, проаналізовано особливості її функціонування. Досліджено і визначено походження і актуальну діалектну належність даної говірки. Наведено типологічний аналіз фонетико-фонологічної, морфологічної та лексичної систем у болгарському переселенському діалекті мішаного типу в зіставленні з болгарським діалектним континуумом метрополії, болгарською літературною мовою, а також з діалектами і літературними мовами слов'янських народів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.62-672.12 + Ш141-05 +
Шифр НБУВ: РА342345

Рубрики:

      
2.

Курило О.Й. 
Відвигукова лексика сучасної української літуратурної мови: склад та структура: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / О.Й. Курило ; Ужгород. нац. ун-т. — Ужгород, 2001. — 20 с. — укp.

Визначено зміст та обсяг термінів "вигук", "звуконаслідування", "відгукова лексика", сформульовано критерії розмежування термінів. Всю відгукову лексику сучасної української літературної мови представлено в межах певних лексико-семантичних груп та з урахуванням її частиномовного значення. Розглянуто основні способи та типи деривації у сфері відвигукових похідних, визначено словотворчий потенціал і словотворчу активність вигуків. З'ясовано специфіку явищ, що супроводжує вигуки на рівні фонетики та морфології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-315.5
Шифр НБУВ: РА316378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Данилюк О.К. 
Географічна термінологія Волині: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / О.К. Данилюк ; НАН України. Ін-т мовознав. ім. О.О.Потебні. — К., 2000. — 18 с. — укp.

Проаналізовано лексику на позначення географічних об'єктів, з'ясовано її основні лексичні, семантичні, дериваційні ознаки у взаємозв'язку із сучасною українською літературною мовою, іншими українськими говорами, а також суміжними слов'янськими мовами. На прикладі 970 термінів (у тому числі і фонетико-морфологічні варіанти), зібраних у 217 населених пунктах Волині та розподілених за трьома лексичними класами, простежено формування системи географічної термінології досліджуваного регіону, а також з'ясовано основні закономірності та особливості даної системи. Встановлено, що поданий фактичний матеріал відображає цілісну картину географічної лексики Волині.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.1-315.5 + Д8(45УКР3)в4
Шифр НБУВ: РА308608 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Рябініна І.М. 
Джерела вивчення історії мови в українському та російському мовознавстві XIX ст. - 30-х рр. ХХ ст.: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.15 / І.М. Рябініна ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему джерел вивчення історії мови в українському та російському мовознавстві у XIX ст. і 1930-х рр. Переважно на матеріалі історичної фонетики східнослов'янських мов розкрито специфіку теоретичного та практичного вирішення зазначеної проблеми у порівняльно-історичному мовознавстві першого (1820 - 1860-ті рр.) та другого (1870 - 1830-ті рр.) періодів з урахуванням наступності й еволюції наукової думки. Визначено внесок українських і російських компаративістів до розв'язання питань, а саме: встановлення кола джерел вивчення історії мови та пріоритетності джерел, виникнення та вдосконалення методики дослідження матеріалу давніх писемних пам'яток, сучасних діалектичних даних, інших джерел, прийомів поєднання різних джерел вивчення історії мови. Відзначено, що другий період порівняльно-історичного мовознавства у порівнянні з першим характеризується розширенням кола джерел вивчення історії східнослов'янських мов, визначенням пріоритетних джерел, удосконаленням методики опрацювання різних джерел вивчення історії мови.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш100.75 + Ш1г(4УКР)5/6 + Ш1г(4РОС)5/6 +
Шифр НБУВ: РА355372

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Іваницька Ю.В. 
Зародження, розвиток та функціонування граматичної категорії числа в німецькій мові (на матеріалі іменників): автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / Ю.В. Іваницька ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2008. — 19 с. — укp.

Запропоновано комплексний підхід до вивчення зародження, розвитку та функціонування граматичної категорії числа в різні періоди історії німецької мови. Відзначено, що дослідження проведено за матеріалом текстів зазначених мов (загальний обсяг складає близько 26 тис. словоформ) і даних лексикографічних джерел німецької мови. Обгрунтовано визначення в іменниках чіткої реалізації однини і множини та виокремлення слідів двоїни, функціонування якої належить до дописемного часу. Встановлено фонетико-граматичні маркери множини на зміну семантичним і наголошено на зміні синтетичних засобів вираження аналітичними.

  Скачати повний текст


Шифр НБУВ: РА359205

      
6.

Куцос О. І. 
Застосування мови тернарного опису до аналізу граматичних форм природної мови: автореф. дис. ... канд. філософ. наук : 09.00.02 / О. І. Куцос ; Одес. нац. ун-т ім. І.І. Мечникова. — О., 2010. — 12 с. — укp.

Розглянуто лінгвістичні дисципліни (фонетику, словотвір, морфологію, синтаксис) у вигляді системи із даними концептом, структурою та субстратом. Визначено, що це наочно демонструє можливість застосування системного підходу до мови. Вперше проведено порівняння категоріального базису природної мови та мови тернарного опису (МТО), який необхідний для якісного аналізу іраматичних одиниць. Проведено аналіз граматичних одиниць російської мови засобами МТО, висвітлено перспективи застосування формул МТО у прикладній лінгвістиці. Проведено порівняльний аналіз структурних схем простого речення та його вираження у межах МТО. Вперше проведено порівняльний аналіз ідентичних текстів російською, англійською та латинською мовами й їх формульних виражень засобами МТО та логіки предикатів. Доведено, що МТО має більше виражальних можливостей. Розроблено можливість використання МТО як допоміжного механізму компаративної лінгвістики. Показано можливість використання МТО як допоміжного механізму машинного перекладу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю251.28 + Ю224.21 + Ш11
Шифр НБУВ: РА369752 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Бойко Н.В. 
Латинськомовна інскрипція в Україні кінця XVI - початку XVIII століть (лексико-граматичний аспект): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.14 / Н.В. Бойко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка, Ін-т філол.. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено процеси інтерференційних змін у пізньосередньовічній латинській мові інскрипцій з України кінця XVI - початку XVIII ст., які виникли в результаті взаємодії латинської мови з українською і частково польською мовами. Розкрито та проаналізовано зміни структури мови на морфологічному, синтаксичному та лексичному рівнях, а також розглядаються фонетико-орфографічні особливості інскрипцій. Встановлено, що інтерференційні зміни на морфологічному рівні характеризуються звуженням спектру значень таких частин мови, як займенник і дієслово. Подібні зміни в синтаксисі призвели до порушення синтаксичних моделей відмінкової системи українського різновиду пізньосередньовічної латини. Було зафіксовано недотримання співвідношення між категоріальними синтаксичними значеннями суб'єкта і предиката та категоріальними морфологічними значеннями частин мови, якими виражаються головні члени речення. Основний лексичний фонд пізньосередньовічної латини становить лексика класичного періоду. Найістотніші зміни простежуються в тематичній групі соціально-політичної лексики, в смисловій структурі якої відбувається перерозподіл і спеціалізація значень відповідно до комунікативних потреб і вербалізації нових явищ і понять.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш146.13-06 +
Шифр НБУВ: РА343268

Рубрики:

      
8.

Ільницька Я.В. 
Лексика грузинського походження в українській мові: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / Я.В. Ільницька ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Досліджено проблематику лексичного аспекту мовної картини світу. Розглянуто лексичний склад як найтиповіше відображення ментальності та культури народу. Проаналізовано запозичення у контексті теоретичних проблем мовних контактів і контактології української мови. Розглянуто роль позамовних і мовних чинників у процесі появи іншомовних слів грузинського походження в українській мові. Визначено типологічні особливості грузинської мови, які ускладнюють процес адаптації лексики грузинського походження. Досліджено фонетико-графічну, граматичну та семантичну адаптацію іншомовних слів даного походження в українській мові. Увагу приділено грузинським власним назвам та їх написанню в українській мові. Розроблено рекомендації щодо вимови та написання іншомовних слів грузинського походження в українській мові. Здійснено тематичну класифікацію лексем даного походження в українських текстах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-322 + Ш160.11-06 +
Шифр НБУВ: РА365890

Рубрики:

      
9.

Лавренова М. В. 
Методика формування фонетико-орфоепічних умінь українського літературного мовлення у першокласників в умовах верхньонадборжавських говорів Закарпаття: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.02 / М. В. Лавренова ; НАПН України, Ін-т педагогіки. — К., 2011. — 20 с.: табл. — укp.

Вперше проведено зіставний аналіз фонетичних та орфоепічних явищ української літературної мови та верхньонадборжавських говорів з лінгводидактичною метою, обгрунтовано необхідність будувати процес навчання мови з урахуванням міжмовних зіставлень усіх мов. Визначено зміст орфоепічної роботи в перших класах, а також підібрано методи та прийоми формування фонетико-орфоепічних навичок у процесі опанування першокласниками грамоти за умов діалективного середовища. Наведено систему вправ, спрямованих на вироблення в учнів початкових класів правильної літературної мови звуків, слів, словосполучень, речень, текстів за умов закарпатських говорів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-911.31
Шифр НБУВ: РА381306 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Кощій О. М. 
Мова новолатинської історичної поеми в Україні кінця XVI ст.: автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.14 / О. М. Кощій ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано особливості мови новолатинської поеми в Україні кінця XVI - початку XVII ст. і зіставлено фонетико-орфографічні та лексико-граматичні особливості, притаманні новолатинському поетичному мовленню, з фонетикою, граматикою та лексикою латинської мови прозового та поетичного мовлення класичного періоду. Встановлено, що фонетико-орфографічні та лексико-граматичні особливості латинської мови в тексті новолатинської поеми в Україні кінця XVI - початку XVII ст., з одного боку, зумовлені специфікою поетичного тексту та консервативною дією епічної латинськомовної традиції класичного періоду, а з іншого, інтерференційними змінами в латинській мові, викликаними контактом латинської, української та польської мов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)3-36
Шифр НБУВ: РА380824 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Литвиненко О.О. 
Мовні особливості почаївського стародруку "Книжиця для господарства" 1788р.(Фонетика. Морфологія): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / О.О. Литвиненко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Проаналізовано графічну, фонетичну та морфологічну системи української мови кінця XVIII ст. на матеріалі "Книжеці для господарства". Розглянуто явища вокалізму та консонантизму, а також особливості іменної та дієслівної словозміни. Простежено співвідношення загальномовних норм і діалектичних явищ, визначено ступінь нормованості фонетичної та морфологічної систем даного періоду. На підставі даних досліджень показано, що фонетичні та морфологічні риси пам'ятки засвідчують високий рівень відповідності нормам сучасної української літературної мови, а наявність живомовних елементів зумовлена її побутовим призначенням. Доведено, що окремі діалектні особливості тексту вказують на вплив волинсько-подільських говорів та польської мови.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-0 +
Шифр НБУВ: РА323379

      
12.

Петранговська Н.Р. 
Навчання студентів фізико-математичних факультетів професійно спрямованого монологу-міркування на основі англомовних фахових автентичних аудіотекстів: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / Н.Р. Петранговська ; Київ. нац. лінгв. ун-т. — К., 2005. — 24 с. — укp.

Розроблено й апробовано методику навчання студентів фізико-математичних факультетів формуванню професійно спрямованих монологів-міркувань (ПСММ) на основі використання фахових автентичних аудіотекстів (ФААТ). Обгрунтовано вимоги щодо іншомовної підготовки майбутніх фахівців у сучасному суспільстві. Визначено зміст поняття ПСММ, розкрито його суть і виділено характерні види на підставі аналізу мовних особливостей кожного з них на рівні граматики, лексики та фонетики. Відібрано, класифіковано та методично опрацьовано навчальний аудіоматеріал. Теоретично обгрунтовано та практично перевірено систему вправ для навчання продукування ПСММ на основі ФААТ. Експериментально підтверджено ефективність запропонованої методики навчання. Сформульовано та впроваджено у практику діяльності трьох вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації методичні рекомендації щодо організації учбової діяльності студентів у сфері формування англійською мовою професійно спрямованих монологічних висловлювань, зокрема монологів-міркувань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-913.33 +
Шифр НБУВ: РА335834

Рубрики:

      
13.

Крупеньова Т.І. 
Ономастика драматичних творів Лесі Українки: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / Т.І. Крупеньова ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2001. — 20 с. — укp.

Проаналізовано весь онімічний простір усіх завершених драматичних творів Лесі Українки. Поетеса використовувала спочатку власні назви дуже ощадно і навіть уникала їх, замінюючи апелятивною номінацією, але зрештою упевнилась у могутніх виразових спроможностях онімів і з 1907 р. стала широко їх використовувати. У творах поетеси немає вигаданих онімів - вона оперує реальними власними назвами, відповідними зображуваному місцю та часові, і спирається передусім на антропонімію, топонімію та теонімію. І до того ж у неї немає онімів нейтральних: ретельний добір власних назв і майстерне введення їх у контекст наповнюють кожен онім значною інформацією та високою експресією. Це досягається за допомогою фонетики, етимології, варіативності та перегуків онімів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-316 + Ш5(4УКР)5-4 Українка Л. 536
Шифр НБУВ: РА313562 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
14.

Лелека Т. О. 
Особливості англоамериканських запозичень в українській і російській мовах початку XXI століття на тлі процесу контактування мов (на матеріалі словників та мови ЗМІ): автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.15 / Т. О. Лелека ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розроблено методику зіставлення англоамериканських лексичних запозичень в українській і російській мовах. Проаналізовано процеси фонетико-графічної асиміляції, граматичної адаптації та семантичного пристосування англоамериканізмів. Визначено тенденції функціонально-стилістичного використання англоамериканських запозичень, виявлено спільні та відмінні особливості акомодації англоамериканізмів у мовах-реципієнтах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.12-322 + Ш141.14-322 + Ш143.21-05
Шифр НБУВ: РА376874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Кочубей В.Ю. 
Особливості вимовного акценту в англійському мовленні українців: фонемний та фонетичний аспекти: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / В.Ю. Кочубей ; Київ. нац. лінгв. ун-т. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Проведено комплексне вивчення сегментних особливостей вимовного акценту в англійському мовленні носіїв української мови. Доведено, що цей акцент реалізується внаслідок дії його системотвірних і позамовних чинників у ситуації білінгвізму та виявляється у його системотвірних ознаках, які в аспекті сегментної фонетики охоплюють порушення артикулярної бази англійської мови, відхилення від нормативної вимови англійських фонем і алофонів. Базуючись на запропонованій комплексній методиці вивчення вимовного акценту, встановлено модель прогнозованого акценту у реалізації українцями звукових сегментів англійської мови та виявлено основні риси реального акценту в англійському мовленні українців. Визначено сукупність маркерів українського вимовного акценту, завдяки яким можливе його впізнавання носіями англійської мови.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-15 +
Шифр НБУВ: РА346398

Рубрики:

      
16.

Мойсієнко В.М. 
Північне наріччя української мови в XVI - XVII ст. Фонетика: Автореф. дис... д-ра філол. наук: 10.02.01 / В.М. Мойсієнко ; НАН України. Ін-т укр. мови. — К., 2006. — 40 с. — укp.

На підставі аналізу писемних пам'яток різних жанрів і стилів здійснено системний опис фонетичних особливостей північноукраїнського наріччя у XVI - XVII ст. Детально охарактеризовано підсистему вокалізму й консонантизму польського варіанту староукраїнської мови, реконструйовано звукову систему польського наріччя даного періоду, окреслено межі досліджуваного територіально-мовного простору. Виявлено вплив на північноукраїнський писемно-літературний узус інших суміжних мовних систем. Запропоновано та перевірено на практиці методику картографування лінгвальних явищ у діахронії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141-021 + Ш141.4-021 + Ш141.4-05 +
Шифр НБУВ: РА345446

Рубрики:

      
17.

Меметов І.А. 
Порівняльний аналіз фонетичної будови та лексико-семантичної системи турецької та кримськотатарської мов: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.13 / І.А. Меметов ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Наведено результати порівняльного дослідження фонетичної будови та лексико-семантичної системи турецької та кримськотатарської літературних мов у синхронному плані. Виявлено інтегральні та диференційні ознаки двох споріднених мов у сфері голосних і приголосних звуків, досліджено специфічні особливості фонетичних систем порівняних мов. Вперше на лексичному матеріалі турецької та кримськотатарської мов зроблено порівняльний аналіз анатомічних назв, серед яких виявлено такі, що збігаються за фонетичною та семантичною структурами в обох мовах і мають фонетичні та лексичні відмінності. На матеріалі двох тюркських мов детально вивчено деякі морфологічні особливості назв частин тіла і похідних від них, а також способи їх творення. Порівняно турецькі та кримськотатарські назви свійських і диких тварин, основна частина яких сформувалася в епоху найбільшої близькості давньотюркських діалектів і збереглася у всіх або переважній більшості сучасних тюркських мов без змін або з незначними фонетичними розходженнями. Доведено, що назви свійських і диких тварин у турецькій і кримськотатарській мовах відносяться до архаїчної спільнотюркської лексики, часто використовуються у прислів'ях і приказках, виступають твірною основою для утворення термінів різних галузей. На документальному та фактичному матеріалі вперше здійснено періодизацію історії розвитку кримськотатарської літературної мови, розкрито етапи зближення та віддалення кримськотатарської та турецької мов у сфері фонетики і лексики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш163.12-1/7 + Ш163.29-1/7
Шифр НБУВ: РА314233 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Глущенко В.А. 
Принципи порівняльно-історичного дослідження в українському і російському мовознавстві (70-і рр. XIX ст.- 20-ті рр. XX ст.): Автореф. дис... д-ра філол. наук: 10.02.15 / В.А. Глущенко ; НАН України. Ін-т укр. мови. — К., 1998. — 32 с. — укp.

У дисертації вперше в лінгвістичній історіографії поставлено методологічну проблему наукових принципів. Теоретично обгрунтовано правомірність розгляду принципів історизму, причиновості, системності, загального зв'язку явищ як принципів порівняльно-історичного дослідження мов. За допомогою історико-наукової реконструкції розкрито погляди українських і російських мовознавців 70-х рр. ХІХ ст. - 20-х рр. ХХ ст. (головним чином учених Харківської та Московської лінгвістичних шкіл) на ці принципи. Встановлено особливості розвитку принципів порівняльно-історичного дослідження в працях з історичної фонетики східнослов'янських мов (у процесі застосування прийомів і процедур порівняльно-історичного методу та в розробці тези про мету дослідження з історії мови). Визначено внесок компаративістів указаного періоду в утвердження даних принципів з урахуванням наступності та еволюції поглядів мовознавців на різні аспекти розглянутих проблем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш1г(4УКР)5

Географічні рубрики:

      
19.

Громик Ю.В. 
Прислівники відзайменникового походження у західнополіських говірках української мови: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / Ю.В. Громик ; НАН України. Ін-т мовознав. ім. О.О.Потебні. — К., 1999. — 17 с. — укp.

У дисертації досліджено лексико-семантичну сутність, фонетико-морфологічні особливості відзайменникових прислівників різних говіркових груп Західного Полісся в генетичному та лінгвогеографічному аспектах у взаємозв'язку із сучасною українською літературною мовою, іншими українськими говорами, а також суміжними слов'янськими мовами. На прикладі 1870 прислівників (включаючи і фонетико-морфологічні варіанти) простежено формування системи відзайменникових прислівників західнополіського говору, з'ясовано основні закономірності і тенденції розвитку цієї системи, продуктивність основних словотвірних моделей. Численний фактичний матеріал малює цілісну картину прислівників західнополіського говору.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-672

      
20.

Авксентьєва О.І. 
Професійно-лінгвістична підготовка іноземних фахівців у Франції: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / О.І. Авксентьєва ; Центр. ін-т післядиплом. пед. освіти АПН України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено процес професійно-лінгвістичної підготовки іноземних фахівців у Франції. Науково обгрунтовано концептуальні засади застосування мистецьких педагогічних технологій навчання у французьких професійно-лінгвістичних центрах. Доведено актуальність і необхідність використання інноваційних педагогічних технологій формування професійно-лінгвістичної компетентності фахівців, зокрема, інтегрування пісенних демаршів у традиційну систему професійно-орієнтованого навчання французької мови, що стимулює мотиваційно-спонукальну, навчальну, когнітивну, метакогнітивну, виховну, орієнтувальну, компенсаторну, соціоафективну функції. Показано, що дані технології забезпечують прискорене подолання мовних бар'єрів, поглиблене вивчення фонетики, розвиток мовленнєвого слуху, активну опору на артикуляційні відчуття, що гарантують якісні показники навчання, формування комунікативної компетенції іноземних громадян та їх активне функціонування на міжнародному ринку праці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч484(4ФРА) + Ш1 р31(4ФРА) +
Шифр НБУВ: РА344639

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського