Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (65)Реферативна база даних (1427)Книжкові видання та компакт-диски (1424)Журнали та продовжувані видання (674)
Пошуковий запит: (<.>U=З29$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 87
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Шелех Ю.Л. 
Умови безпечної експлуатації електроустановок постійної напруги: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.26.01 / Ю.Л. Шелех ; Держ. Макіїв. НДІ з безпеки робіт у гірн. пром-сті (МакНДІ). — Макіївка, 2006. — 17 с. — укp.

Уперше наведено аналітичний опис вольтамперної характеристики (ВХ) для будь-якої тривалості дії напруги дотику. Доведено, що коефіцієнти апроксимальних функцій ВХ тіла людини для конкретного її стану й умов дотику до струмопровідних частин (СЧ) постійної напруги не залежать від значення напруги дотику (до початку необоротних процесів у тілі) та змінюються в часі. Показано, що кореляційний зв'язок між визначальними статистичними коефіцієнтами апроксимальних функцій ВХ у представницькій групі людей відсутній. На підставі наукового положення про взаємозалежність параметрів, що зумовлюють виникнення необоротних процесів і характеризують електрофізичні властивості тіла людини, уперше розроблено імовірнісну модель виникнення необоротного процесу під час дії на людину постійної напруги, що враховує весь діапазон ВХ спільноти людей, площ дотику до СЧ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з29-5 н65 +
Шифр НБУВ: РА343039

Рубрики:

      
2.

Маркович М.Й. 
Українські художні світильники XVI-ХХ ст. в контексті європейського мистецтва освітлювальних приладів (історія, типологія, художні особливості): Автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.06 / М.Й. Маркович ; Львів. нац. акад. мистец. — Л., 2006. — 16 с. — укp.

Визначено особливості мистецького феномену українських інтер'єрних світильників XVI - XX ст. у порівнянні з аналогічними творами народних майстрів і професійних художників Європи. Уточнено історичні етапи розвитку західно-європейських та українських освітлювальних приладів, визначено їх стилістичні особливості. Розроблено типологію, з'ясовано специфіку синтезу різних матеріалів і засобів виразності, які визначають образну своєрідність світильників у стильових межах Ренесансу, бароко, класицизму та модерну. Проаналізовано твори дизайну українських освітлювальних приладів XX ст. Досліджено та введено до наукового обігу значний обсяг фактологічного матеріалу, що дає можливість застосування мистецької спадщини минуло щодо створення світильників для сучасної дизайнерської практики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ126.43(4УКР)4/6 + З294-53 +
Шифр НБУВ: РА344561

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія:    
3.

Абдель Рахім Фадль Алла Фардж Алла 
Удосконалення цифрових методів і засобів контролю та регулювання несиметричних режимів у трифазних мережах промислових підприємств: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.02 / Абдель Рахім Фадль Алла Фардж Алла ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2001. — 19 с. — укp.

Апробовано методи та засоби контролю та регулювання несиметричних режимів трифазної мережі в процесі існування в ній вищих гармонік, шляхом симетрування та регулювання реактивної потужності в реальному часі під час довільного несиметричного навантаження. Одержано та теоретично обгрунтовано аналітичні рівняння теорії симетрування, що поширює методи визначення параметрів симетрування пристрою на випадки, коли усунення струмів нульової та зворотної послідовності супроводжується компенсацією реактивної потужності. Розроблено алгоритми та структурні схеми оперативного видалення трифазних мереж для цих умов експлуатації. Розглянуто випадки синтезу параметрів симетрування приладів і проаналізовано варіанти бази інформаційних даних. Простежено похибки методів контролю та виявлено переваги кореляційних методів обробки сигналів, які базуються на дискретних Фурьє-перетвореннях. Доведено, що інформації про активну та реактивну потужності, що базується на миттєвих значеннях струму та напруги, достатньо для сталого режиму інформаційного забезпечення симетрувальних пристроїв. На базі вимірювача нелінійних спотворень побудовано цифровий прилад, чутливий до низького рівня пульсацій. Встановлено можливість використання цього приладу для оперативного одночасного контролю нелінейних спотворень та визначення величини коефіцієнта пульсацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з29-5
Шифр НБУВ: РА315763 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Чекавський Г.С. 
Удосконалення характеристик електротехнічного комплексу "протяжна лінія живлення - асинхронний електропривод": Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / Г.С. Чекавський ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розвинуто теоретичні положення аналізу перехідних процесів в електротехнічних комплексах (ЕТК), що містять асинхронний електроприлад (ЕП), у разі живлення від протяжної лінії (ЛЖ) в усталених і перехідних режимах, від параметрів ЛЖ. Установлено ефективність і доцільність, а також наявність обмежень за умов застосування ступінчатих поперечної та поздовжньої компенсації реактивного струму, який споживається ЕП за різних режимів роботи, шляхом включення паралельно (послідовно) з АД батарей статичних конденсаторів (КБ). Розроблено методику вибору параметрів паралельних і послідовних КП, з застосуванням якої визначено переваги та недоліки кожного зі способів компенсації реактивного струму ЛЖ, установлено переважність їх застосування залежно від режимів робіт ЕП і особливостей схеми живлення. Визначено збіжність результатів теоретичних і експериментальних досліджень, оцінено техніко-економічну ефективність застосування ступінчатої компенсації реактивного струму, який споживається АД.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.63
Шифр НБУВ: РА326497

Рубрики:

      
5.

Волянська Я.Б. 
Удосконалення систем енергозберігаючого керування асинхронним електроприводом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / Я.Б. Волянська ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2006. — 23 с. — укp.

Одержано узагальнені аналітичні залежності, що зв'язують енергетичні характеристики асинхронного електроприводу (АЕП) з моментом навантаження та прикладеною напругою. Вперше сформульовано аналітичний вираз для визначення заощадженої електроенергії, що дозволяє оцінювати ефективність вжитих заходів енергозбереження. Розроблено новий спосіб керування АЕП з регулюванням напруги, що забезпечує автоматичне встановлення під час зміни моменту навантаження оптимального режиму роботи асинхронного електродвигуна з короткозамкненим ротором (АД) за критерієм максимуму заощадженої електроенергії. З метою оптимізації процесу енергозбереження обгрунтовано доцільність використання секціонування фаз статорної обмотки АД з полюсоперемиканням та без нього. Вперше визначено принцип регулювання, за якого вихідна напруга тиристорного перетворювача інваріантна фазі струму статора асинхронного двигуна, що дозволяє виключити дію позитивного внутрішнього зворотного зв'язку та гарантувати стійку роботу електропривода.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.63-01 +
Шифр НБУВ: РА342636

Рубрики:

      
Категорія:    
6.

Кравченко Р.І. 
Удосконалення методів оцінки пожежної небезпеки обігрівальних електричних приладів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 21.06.02 / Р.І. Кравченко ; Укр. НДІ пожеж. безпеки. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та експериментально підтверджено вплив чинників, умов і критеріїв на достовірність результатів випробувань, яких впроваджено до національної нормативної бази в сфері пожежної безпеки. Удосконалено методи випробувань кабелів і проводів на поширення полум'я, якими передбачено нові критерії оцінки пожежної небезпеки цих виробів. Визначено залежності максимальних температур нагрівання складових частин обігрівальних електричних приладів, оснащених тепловими пристроями захисту, від напруги живлення та температури навколишнього середовища. Розроблено алгоритм визначення цих температур, з використанням якого удосконалено методи випробувань обігрівальних електричних приладів у пожежонебезпечних режимах роботи. Удосконалено метод визначення імовірності виникнення пожежі від даних приладів з урахуванням принципів оцінки пожежної небезпеки. Визначено критерій, згідно з яким пожежна небезпека цих виробів має визначатись з урахуванням терміну їх служби. Запропоновано метод визначення імовірності досягнення температурою складової частини обігрівального електричного приладу критичного значення. Удосконалено метод визначення цієї імовірності, який включає її інтервальну оцінку та критерій вибору мінімальної кількості зразків; враховує залежність температур складових частин від напруги живлення та температури навколишнього середовища. З урахуванням одержаних результатів досліджень обгрунтовано методику випробувань даних приладів щодо пожежної небезпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з293-5 н68 +
Шифр НБУВ: РА325724

Рубрики:

      
7.

Голубов С.В. 
Удосконалення контролю змінних струмів і напруг дотику для безпечної експлуатації електроустановок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.26.01 / С.В. Голубов ; Держ. Макіїв. НДІ з безпеки робіт у гірн. пром-сті. — Макіївка, 2007. — 19 с. — укp.

Установлено закони розподілу визначальних коефіцієнтів аналітичної апроксимуючої функції вольтамперних (за змінної напруги) і частотних характеристик як випадкових величин і визначено числові характеристики цих випадкових величин для окремих людей і представницької групи людей. Доведено, що кореляційний зв'язок між визначальними статистичними коефіцієнтами частотних характеристик змінної напруги у представницькій групі людей відсутній. Визначено, що між коефіцієнтами аналітичної апроксимуючої функції вольтамперної характеристики для напруги певної частоти та певної площі дотику і визначальними коефіцієнтами аналітичної апрокисимуючої функції частотної характеристики наявний кореляційний зв'язок. Синтезовано модель тіла конкретної людини з використанням частотних і вольтамперних характеристик, яка адекватно відтворює експериментальні характеристики у довільному діапазоні частот для довільної площі дотику. Базуючись на цій моделі, обгрунтовано параметри розрахункових моделей і метод контролю струмів і напруг дотику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5 н65 +
Шифр НБУВ: РА349187

Рубрики:

      
8.

Бабій С.М. 
Технічне діагностування аналогових систем керування електропривода: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / С.М. Бабій ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено питання підвищення рівня надійності регульованих електроприводів за рахунок вдосконалення елементів і структур засобів діагностування їх аналогових систем керування. Розроблено математичні моделі для діагностування аналогових систем керування електропривода у процесі експлуатації, математичну модель для оцінювання технічного стану динамічної системи за перехідних режимів роботи. Вдосконалено метод синтезу структурних схем пристроїв діагностування електрообладнання. Запропоновано мікропроцесорні реалізації пристроїв діагностування аналогових систем керування електропривода, а також алгоритми їх роботи. Розроблені підходи та математичні моделі апробовано та впроваджено на ДТГО "Південно-Західна залізниця" локомотивне депо Жмеринка та в навчальний процес Вінницького національного технічного університету.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291-016.2-082.05 +
Шифр НБУВ: РА364449

Рубрики:

      
9.

Клочко Є.В. 
Тепловикористовуючі металогідридні системи газозабезпечення електрофізичних енергоустановок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.02.05 / Є.В. Клочко ; Держ. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням розробки та створення систем газового живлення елекрофізичних приладів на основі поліфункціональних тепловикористовуючих металогідратних елементів. Наведено результати експериментальних і розрахунково-теоретичних досліджень плазмоводинамічних і теплофізичних характеристик металогідридних систем газового живлення вакуумно-плазмових технологічних та енергоперетворюючих приладів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5
Шифр НБУВ: РА307326 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Кошель С.В. 
Тепловіддача дротових теплообмінних поверхонь спіральної та спірально-тороїдальної форми: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / С.В. Кошель ; НАН України. Ін-т пробл. машинобудування ім. А.М.Підгорного. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теплові та аеродинамічні характеристики термоблоків з дротовими спіральними та спірально-тороїдальними поверхнями теплообміну кільцевої форми, утворених електричним гнучким нагрівальним проводом - термокабелем. Встановлено критерії, які забезпечують надійну роботу термокабеля в конструкції термоблоків для систем повітряного опалення різного призначення. Запропоновано методики та розроблено експериментальний стенд для визначення даних характеристик. Одержано критеріальні регресійні рівняння для розрахунку тепловіддачі та аеродинамічного опору залежно від геометричних і режимних параметрів для решітчастої, спіральної та спірально-тороїдальних теплообмінних поверхонь з поперечним та поздовжнім обтіканням за умов натікання прямого та закрученого потоків повітря. Виявлено ідентичність тепловіддачі термокабелю з тепловіддачею гладкого проводу. Обгрунтовано можливість використання критеріальних рівнянь для розрахунку тепловіддачі й аеродинамічного опору поперечно-обдуваних спірально-тороїдальних поверхонь з термокабелю на петельно-дротяні теплообмінники з круглою формою ребра.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З293-5 +
Шифр НБУВ: РА353863

Рубрики:

      
11.

Тесленко П.О. 
Теоретичне обгрунтування, методи і засоби узгодженого вторинного перетворення вібросигналів у системах керування енергетичними установками: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / П.О. Тесленко ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2005. — 19 с. — укp.

Розроблено методи перетворення вібросигналів у системах керування енергетичними установками на основі узгодженої фільтрації. Виконано теоретичне обгрунтування та сформовано узагальнену структуру узгодженого вторинного перетворення вібросигналів. Визначено властивості сигналів узагальненої структури, а також функціональні характеристики її блоків. Для різних задач систем керування запропоновано фільтрові, гетеродинні, дисперсійні та лінійно-частотно модульовані методи аналізу інформативних складових вібросигналу та розроблено їх функціональні моделі. За результатами проведеного моделювання створено принципові електричні схеми запропонованих методів і наведено оцінку стійкості функціонування розроблених пристроїв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5-01 +
Шифр НБУВ: РА339887

Рубрики:

      
12.

Бойчук Б.Г. 
Структурно-параметричний синтез електроприводів постійного струму: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / Б.Г. Бойчук ; Нац. ун-т "Львів. політехн.". — Л., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Вперше на основі системного підходу розроблено методику структурно-параметричного синтезу електромагнітних систем, яка значно підвищує визначеність процесу синтезу та об'єктивність одержуваних результатів. Для систем 2 - 4-го порядків з нулями вперше одержано вирази для коефіцієнтів їх передавальної функцій за умов налаштування на модульний оптимум, які дозволяють одержати множину варіантів стандартних передавальних функцій. Виявлено, що налаштовані на модульний оптимум дані функції з нулями у разі зростання нулів можуть бути еквівалентизовані передавальними функціями без нулів з порядком, рівним різниці порядків знаменника та чисельника вихідної передавальної функції. Запропоновано спосіб знаходження даних еквівалентних передавальних функцій. Показано, що ефективність знаходження варіантів розв'язків доцільно приймати залежно від сукупності наступних показників: граничної частоти пропускання, заданої динамічної помилки струму, допустимої статичної помилки регулювання швидкості, обмеження величини сигналу керування, простоти структури та передавальних фукцій ланок змінюваної частини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.5-01 +
Шифр НБУВ: РА323402

Рубрики:

      
13.

Кольсун В.А. 
Способи поліпшення енергетичних показників систем живлення енергоємних установок з регульованим електроприводом: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.09.03 / В.А. Кольсун ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2010. — 19 с. — укp.

Розроблено теоретичні основи аналізу, розрахунку та прогнозування показників енергоспоживання за умов нестабільності навантажень і створення на цій основі високоефективних систем живлення енергоємних установок з регульованим електроприводом. Одержано залежності зміни енергетичних показників з урахуванням характеру навантаження установок. Розглянуто новий підхід математичного моделювання даних режимів і створено уніфікований алгоритм автоматизованих багатоваріантних розрахунків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5
Шифр НБУВ: РА371458 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Маляр А.В. 
Системи стабілізації координат в електроприводах з випадковими збуреннями: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / А.В. Маляр ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 1998. — 18 с. — укp.

В дисертації розвинуто метод стохастичної стабілізації координат в електроприводах з випадковим збуренням, а також створено стохастичну систему автоматичного керування з оперативною адаптацією її структури та параметрів до зміни спектральних характеристик збурень. За допомогою розроблених математичних моделей, а також створеного експериментального зразка, проведено дослідження процесів в електромеханічних системах зі стохастичною стабілізацією регульованої координати. Зроблено висновки за результатами проведених досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291-05

Рубрики:

      
15.

Нізімов В.Б. 
Системи керування синхронними електроприводами з ємнісними накопичувачами енергії в контурі збудження (теорія, дослідження, розробка, застосування): Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.09.03 / В.Б. Нізімов ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2002. — 35 с. — укp.

Вирішено науково-прикладну проблему розвитку наукових і методологічних основ створення систем керування синхронними електроприводами (СЕП) з ємнісними нагромаджувачами енергії (ЄНЕ) в контурі збудження. Висвітлено нові закономірності і залежності енергообмінних процесів між ємнісними нагромаджувачами енергії і контуром збудження на основі розробленого математичного забезпечення. Виявлено вплив ЄНЕ на режими роботи синхронних електроприводів. Проаналізовано алгоритми керування ЄНЕ та раціональних параметрів контуру збудження для одержання необхідних квазістатичних і динамічних характеристик СЕП. Встановлені залежності та закономірності є основою для створення нових систем керування СЕП з ЄНЕ в контурі збудження, підвищують експлуатаційну надійність синхронних електроприводів установок і механізмів безперервних і складних технологічних процесів у разі раптових короткочасних порушень електропостачання та прикладання значного навантаження до валу двигуна. Розроблено математичні моделі, структурні схеми, алгоритми та програми розрахунку нестаціонарних режимів синхронних двигунів (СД) за умов вмикання ЄНЕ в контур збудження. Наведено математичний опис СД як суб'єкта керування у разі вмикання в контур збудження емнісних, резисторних і ключових елементів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.62-01
Шифр НБУВ: РА319470 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Бовдуй І. В. 
Синтез систем оптимального управління електроприводами на основі аналітичних моделей нелінійного навантаження: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.09.03 / І. В. Бовдуй ; НТЦ магнетизму техн. об'єктів НАН України. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено математичні моделі об'єктів керування у вигляді одно-, дво- та тримасових електромеханічних систем з урахуванням нелінійних характеристик зовнішнього тертя робочого органу, редуктора та приводного двигуна, які апроксимовано степеневими рядами. Досліджено методику синтезу нелінійних оптимальних регуляторів і методику синтезу нелінійних оптимальних спостерігачів для управління нелінійними електроприводами з аналітичними нелінійностями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-016.22 + З291-016.22
Шифр НБУВ: РА373575 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Андреєва Н.І. 
Синтез систем двозонного оптимального релейного управління електроприводом постійного струму: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / Н.І. Андреєва ; Донец. держ. техн. ун-т. — Донецьк, 2001. — 19 с. — укp.

Вивчено питання синтезу та досліджено системи релейного оптимального управління електропривода постійного струму з двозонним регулюванням швидкості за умов дії широкого спектра параметричних і координатних збурень. З використанням методу аналітичного конструювання регуляторів виконано структурно-алгоритмічний синтез оптимальних управлінь у просторах фазових координат електропривода та їх похідних з урахуванням основних процесів, характерних для тиристорного електропривода за умов двозонного регулювання швидкості: дію вихрових струмів у магнітопроводі та насичення останнього, податливості кінематичного кола та в'язкого тертя в ньому. Запропоновано імітаційні моделі синтезованого електропривода, за допомогою яких вивчено динаміку системи. Наведено результати досліджень впливу на частоту ковзного режиму внутрішнього контуру системи параметрів реальних операційних підсилювачів, що використовуються як релейні регулятори. Висвітлено методику вибору параметрів фільтрів на входах тиристорного перетворювача.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.5-01
Шифр НБУВ: РА313354 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Щолоков О.Г. 
Синтез релейних систем керування електроприводів постійного струму в від'ємним в'язким тертям у навантаженні: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / О.Г. Щолоков ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Вперше доведено можливість застосування релейних систем керування для одночасного усунення фрикційних автоколивань, одержання потрібних статичних і динамічних показників якості у разі забезпечення квазіінваріантності до параметричних і координатних збурень. Одержано аналітичні вирази для коефіцієнтів зворотних зв'язків усіх синтезованих релейних систем керування. Наведено рекомендації щодо вибору релейної системи керування залежно від умов роботи й вимог, які пред'являють до електроприводів із фрикційним навантаженням. Розроблено експериментальну установку, за допомогою якої перевірено адекватність головних теоретичних висновків і результатів математичного моделювання реальним фізичним процесом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.5-016 + З291.5-016
Шифр НБУВ: РА322865

Рубрики:

      
19.

Колотило 
Синтез електромеханічних систем постійного струму підвищеної точності з спостерігачами стану: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / Віталій Іванович Колотило ; Харківський держ. політехнічний ун-т. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.53-05
Шифр НБУВ: РА310799

      
Категорія:    
20.

Розкаряка П. І. 
Розробка оптимальних за тепловими втратами систем керування позіційним електроприводом: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.09.03 / П. І. Розкаряка ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено оптимальні за швидкодією або за тепловими втратами алгоритми цифрового керування позиційним електроприводом з урахуванням ефектів квантування за часом, екстраполяції цифрових сигналів та особливостей цифрового інтегрування. Обгрунтовано та запропоновано нові розподіли полюсів і нулів, одержані з умови забезпечення бажаного перероблювання перехідної функції, які розширюють можливості досягнення заданої якості перехідних процесів в системах регулювання положення. Синтезовано спостерігачі стану, які ідентифікують момент статичного опору та розроблено методику їх настройки та самонастройки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з291-05
Шифр НБУВ: РА375095 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського