Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (65)Реферативна база даних (1427)Книжкові видання та компакт-диски (1424)Журнали та продовжувані видання (674)
Пошуковий запит: (<.>U=З29$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 87
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Абарка 
Вторинні системи електропостачання діагностичних комплексів промислових підприємств: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / Густаво Авіла Абарка ; Національний технічний ун-т України "Київський політехнічний ін-т". — К., 1999. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5
Шифр НБУВ: РА306033

Рубрики:

      
Категорія:    
2.

Абдель Рахім Фадль Алла Фардж Алла 
Удосконалення цифрових методів і засобів контролю та регулювання несиметричних режимів у трифазних мережах промислових підприємств: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.02 / Абдель Рахім Фадль Алла Фардж Алла ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2001. — 19 с. — укp.

Апробовано методи та засоби контролю та регулювання несиметричних режимів трифазної мережі в процесі існування в ній вищих гармонік, шляхом симетрування та регулювання реактивної потужності в реальному часі під час довільного несиметричного навантаження. Одержано та теоретично обгрунтовано аналітичні рівняння теорії симетрування, що поширює методи визначення параметрів симетрування пристрою на випадки, коли усунення струмів нульової та зворотної послідовності супроводжується компенсацією реактивної потужності. Розроблено алгоритми та структурні схеми оперативного видалення трифазних мереж для цих умов експлуатації. Розглянуто випадки синтезу параметрів симетрування приладів і проаналізовано варіанти бази інформаційних даних. Простежено похибки методів контролю та виявлено переваги кореляційних методів обробки сигналів, які базуються на дискретних Фурьє-перетвореннях. Доведено, що інформації про активну та реактивну потужності, що базується на миттєвих значеннях струму та напруги, достатньо для сталого режиму інформаційного забезпечення симетрувальних пристроїв. На базі вимірювача нелінійних спотворень побудовано цифровий прилад, чутливий до низького рівня пульсацій. Встановлено можливість використання цього приладу для оперативного одночасного контролю нелінейних спотворень та визначення величини коефіцієнта пульсацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з29-5
Шифр НБУВ: РА315763 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Амельницька О.В. 
Механізми управління виробничо-господарською діяльністю локальних електричних мереж: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.В. Амельницька ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

Проаналізовано існуючу систему управління локальними електричними мережами. Висвітлено аспект використання термінів "система управління господарським суб'єктом" і "механізм управління" у сучасному менеджменті. Розкрито суть терміна "система управління господарським суб'єктом за ринкових умов" і механізмів в її складі. Розглянуто проблеми та методи оцінювання ефективності управлінської діяльності. Розроблено концептуальну модель системи управління господарським суб'єктом за ринкових умов і концепцію формування ефективних механізмів управління виробничо-господарською діяльністю локальних електричних мереж за ринкових умов. На базі програмно-цільового підходу розроблено механізм цільового управління локальними електричними мережами шляхом формування місії, дерева цілей і розробки критерію та системи показників оцінки ефективності їх системи управління. Обгрунтовано необхідність використання поняття "енергетична безпека промислового підприємства" та встановлено її зв'язок з підвищенням енергоефективності промислового виробництва. Запропоновано метод її оцінювання як елемент механізму енергетичної безпеки промислового підприємства. Розроблено економіко-математичну модель оцінювання комерційних втрат електроенергії у локальних електричних мережах. Запропоновано теоретичні та практичні напрямки підвищення ефективності механізмів управління ними. Проведено апробацію організаційно-економічних заходів щодо вдосконалення механізмів управління Кіровськими електричними мережами ВАТ "Донецькобленерго".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.71-21 + З29-5 +
Шифр НБУВ: РА357274

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Андреєва Н.І. 
Синтез систем двозонного оптимального релейного управління електроприводом постійного струму: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / Н.І. Андреєва ; Донец. держ. техн. ун-т. — Донецьк, 2001. — 19 с. — укp.

Вивчено питання синтезу та досліджено системи релейного оптимального управління електропривода постійного струму з двозонним регулюванням швидкості за умов дії широкого спектра параметричних і координатних збурень. З використанням методу аналітичного конструювання регуляторів виконано структурно-алгоритмічний синтез оптимальних управлінь у просторах фазових координат електропривода та їх похідних з урахуванням основних процесів, характерних для тиристорного електропривода за умов двозонного регулювання швидкості: дію вихрових струмів у магнітопроводі та насичення останнього, податливості кінематичного кола та в'язкого тертя в ньому. Запропоновано імітаційні моделі синтезованого електропривода, за допомогою яких вивчено динаміку системи. Наведено результати досліджень впливу на частоту ковзного режиму внутрішнього контуру системи параметрів реальних операційних підсилювачів, що використовуються як релейні регулятори. Висвітлено методику вибору параметрів фільтрів на входах тиристорного перетворювача.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.5-01
Шифр НБУВ: РА313354 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Бабій С.М. 
Технічне діагностування аналогових систем керування електропривода: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / С.М. Бабій ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено питання підвищення рівня надійності регульованих електроприводів за рахунок вдосконалення елементів і структур засобів діагностування їх аналогових систем керування. Розроблено математичні моделі для діагностування аналогових систем керування електропривода у процесі експлуатації, математичну модель для оцінювання технічного стану динамічної системи за перехідних режимів роботи. Вдосконалено метод синтезу структурних схем пристроїв діагностування електрообладнання. Запропоновано мікропроцесорні реалізації пристроїв діагностування аналогових систем керування електропривода, а також алгоритми їх роботи. Розроблені підходи та математичні моделі апробовано та впроваджено на ДТГО "Південно-Західна залізниця" локомотивне депо Жмеринка та в навчальний процес Вінницького національного технічного університету.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291-016.2-082.05 +
Шифр НБУВ: РА364449

Рубрики:

      
6.

Балахонцев 
Ідентифікація параметрів і координат асинхронного електропривода в режимі реального часу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / Олександр Васильович Балахонцев ; Національний гірничий ун-т. — Д., 2007. — 14 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.63-01
Шифр НБУВ: РА349543

Рубрики:

      
7.

Бердник І.В. 
Легкотопкі світлозабарвлені склоемалі для електростатичного нанесення на сталь: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.11 / І.В. Бердник ; Харк. держ. політехн. ун-т. — Х., 1999. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л436 + З293-5-060.7

Рубрики:

      
Категорія:    
8.

Бесараб О.М. 
Підвищення стійкості системи електропостачання з високовольтними електродвигунами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / О.М. Бесараб ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2001. — 20 с. — укp.

Удосконалено математичні моделі синхронного двигуна (СД) й асинхронного двигуна (АД), визначено можливість аналізу миттєвих значень режимних параметрів у напрямку підвищення обчислювальної стійкості. Розроблено спосіб експериментально-розрахункового визначення параметрів двигунів, необхідних для моделювання. Виконано порівняння точності та швидкодії методів числового диференціювання. Наведено моделі системи електропостачання з СД (АД) з розрахунком напруги на виводах двигуна числовим диференціюванням. Показано неприпустимість використання для системи електропостачання рівнянь сталого режиму для аналізу перехідних процесів, особливо за умов великих ковзань. Наведено математичну модель багатомашинної системи, в якій усі двигуни змодельовано на повних рівняннях, а падіння напруги в індуктивностях мережі розраховано числовим диференціюванням. Запропоновано спрощені моделі для розрахунків електромеханічних і електромагнітних перехідних процесів, початкового моменту пуску двигунів, усталеного режиму, струмів короткого замикання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з29-5-016.22
Шифр НБУВ: РА316323 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія:    
9.

Бешта О.С. 
Ідентифікація параметрів електропривода в задачах енерго- і ресурсозбереження (розвиток теорії, розробка і впровадження): Автореф. дис... д- ра техн. наук: 05.09.03 / О.С. Бешта ; Нац. гірн. акад. України. — Д., 2001. — 38 с. — укp.

Вирішено науково-практичну проблему розвитку теорії аналітичної ідентифікації з метою створення експрес-методів моніторингу технічного стану електропривода. Розроблено та впроваджено автоматизований комплекс для їх реалізації. Показано, що впровадження методів і засобів автоматизованої ідентифікації параметрів електропривода забезпечити збільшення періоду його безвідмовної роботи та зменшення енергетичних і ресурсних витрат, пов'язаних з експлуатацією та ремонтом. Встановлено можливість використання моделей рівнянь балансу потужності режимів холостого ходу електропривода у вигляді регресійних поліномів для ідентифікації складових втрат потужності. На підставі даних струму силового кола або потужності усталених режимів холостого ходу електропривода за різним рівнем напруги живлення та за умов сталої кутової швидкості обертання двигуна отримано регресійні моделі. Доведено, що за допомогою теплової моделі, яка враховує теплову анізотропність електричного двигуна та ідентифікованих складових витрат потужності в ньому, які є джерелами тепла, визначено можливість прогнозування номінальної навантажувальної здатності двигуна. Обгрунтовано діапазон значень кроку дискретизації, під час якого відносна похибка ідентифікації мінімізується.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з291-01
Шифр НБУВ: РА315595 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Бовдуй І. В. 
Синтез систем оптимального управління електроприводами на основі аналітичних моделей нелінійного навантаження: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.09.03 / І. В. Бовдуй ; НТЦ магнетизму техн. об'єктів НАН України. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено математичні моделі об'єктів керування у вигляді одно-, дво- та тримасових електромеханічних систем з урахуванням нелінійних характеристик зовнішнього тертя робочого органу, редуктора та приводного двигуна, які апроксимовано степеневими рядами. Досліджено методику синтезу нелінійних оптимальних регуляторів і методику синтезу нелінійних оптимальних спостерігачів для управління нелінійними електроприводами з аналітичними нелінійностями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-016.22 + З291-016.22
Шифр НБУВ: РА373575 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія:    
11.

Боднар Г.Й. 
Електропривод за схемою "Каскадний інвертор напруги - асинхронний двигун": Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / Г.Й. Боднар ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 21 с. — укp.

Досліджено процес формування квазісинусоїдної напруги в схемах з каскадним з'єднанням інверторів напруги (КІН). Розроблено схеми частотно-керованого електроприводу з КІН у системі "перетворювач частоти - асинхронний двигун" (ПЧ - АД) з урахуванням гармонічного складу напруги живлення АД. Визначено умови забезпечення якості напруги в схемах КІН. Запропоновано нові схеми КІН, які можуть бути використані в частотно-керованих електроприводах для загальнопромислових механізмів у разі регулювання швидкості, особливо в електроприводах з високовольтними АД. Розроблено математичні та фізичну моделі, проведено дослідження електромагнітних і електромеханічних процесів у статичних і динамічних режимах у схемах електроприводу "КІН - АД". Наведено математичну модель замкненої системи автоматичного регулювання швидкості та потокозчеплення з обмеженням струму статора АД у перехідних режимах, яка дає змогу проводити дослідження процесів і характеристик не лише за експлуатаційних режимів роботи електроприводу, а також за аварійних, несиметричних режимів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з291.63
Шифр НБУВ: РА317846 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Бойко А.О. 
Електропривод ТПН-АД з мінімізацією втрат при живленні від мережі з несиметричною напругою: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / А.О. Бойко ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2002. — 21 с. — укp.

Розроблено математичні моделі, адекватні електромагнітним і електромеханічним процесам в електроприводі (ЕП) системи тиристорний перетворювач напруги - асинхронний двигун (ТПН - АД). Виведено передаточну функцію електромагнітної частини АД. Удосконалено розрахункову методику дослідження стійкості розімкнутої системи ЕП ТПН - АД. Описано метод дослідження стійкості, заснований на аналізі сталих часу ЕП. Проведено оцінку впливу на стійкість розімкнутої системи різноманітних параметрів ЕП. Висвітлено несиметрію напруги джерела живлення на характеристики ЕП. Запропоновано схеми системи автоматичного симетрування струмів статора АД, показано алгоритм і особливості управління. Здійснено моделювання системи автоматичного симетрування та визначено показники її роботи. Наведено математичний опис режимів роботи електроприводу ТПН - АД, оптимальних за критерієм мінімуму втрат. Розроблено систему автоматичної мінімізації втрат потужності в АД з одночасними функціями симетрування. Описано функціональну схему, проведено розрахунок елементів системи управління. Визначено кількісні показники зменшення втрат потужності в АД і показники симетрування у процесі живлення ЕП від джерела з несиметричною напругою. Висвітлено шляхи підвищення ефективності системи автоматичної мінімізації втрат за рахунок застосування мікропроцесорних засобів управління. Досліджено вплив вищих гармонік струму АД на систему електропостачання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.63-01
Шифр НБУВ: РА318673 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Бойчук Б.Г. 
Структурно-параметричний синтез електроприводів постійного струму: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / Б.Г. Бойчук ; Нац. ун-т "Львів. політехн.". — Л., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Вперше на основі системного підходу розроблено методику структурно-параметричного синтезу електромагнітних систем, яка значно підвищує визначеність процесу синтезу та об'єктивність одержуваних результатів. Для систем 2 - 4-го порядків з нулями вперше одержано вирази для коефіцієнтів їх передавальної функцій за умов налаштування на модульний оптимум, які дозволяють одержати множину варіантів стандартних передавальних функцій. Виявлено, що налаштовані на модульний оптимум дані функції з нулями у разі зростання нулів можуть бути еквівалентизовані передавальними функціями без нулів з порядком, рівним різниці порядків знаменника та чисельника вихідної передавальної функції. Запропоновано спосіб знаходження даних еквівалентних передавальних функцій. Показано, що ефективність знаходження варіантів розв'язків доцільно приймати залежно від сукупності наступних показників: граничної частоти пропускання, заданої динамічної помилки струму, допустимої статичної помилки регулювання швидкості, обмеження величини сигналу керування, простоти структури та передавальних фукцій ланок змінюваної частини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.5-01 +
Шифр НБУВ: РА323402

Рубрики:

      
14.

Букілі Хішам 
Асинхронний електропривід з частотним керуванням підйомно-транспортних механізмів за нормальними та аномальними режимами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / Букілі Хішам ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2000. — 20 с. — укp.

Проаналізовано процеси, що відбуваються в приводі за системою ПЧ - АД, яка працює у пуско-гальмових режимах, під час комутації ключів автономного інвертора напруги (АІН) з частотою широтно-імпульсної модуляції (ШІМ), електричних, електромагнітних і електромеханічних процесів в асинхронних електроприводах під впливом вихідної напруги інвертора, що формується за різними варіантами методу ШІМ, широтно-імпульсного й амплітудно-імпульсного регулювання. Особливу увагу приділено дослідженню внутрішніх комутаційних процесів в АІН і аварійних процесів приводу, що відбуваються у разі раптового відключення напруги живлення. Проведено порівняльний аналіз 73 варіантів формування вихідної напруги АІН. Розроблено рекомендації щодо їх ефективного застосування. Запропоновано універсальний програмний комплекс "MCF - Hicham", за допомогою якого досліджено нормальні й аномальні режими приводу в природних трифазних осях без проміжного переходу від двофазного представлення, що широко застосовується, до трифазної системи координат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.63-016
Шифр НБУВ: РА312922 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Веклинець І. І. 
Регульовані електроприводи з активними випрямлячами: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.09.03 / І. І. Веклинець ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Вирішено наукову задачу - дослідження регульованих електроприводів (ЕП) з використанням у них трифазних активних випрямлячів (АВ), з метою забезпечення електромагнітної сумісності (ЕМС) та підвищення енергетичної ефективності ЕП. Наявність великої кількості АВ та обмеженість прикладів їх конкретного застосування в ЕП, зумовлює необхідність формування загального підходу щодо вибору АВ для створення нових поколінь регульованих ЕП. Розроблено класифікацію АВ з врахуванням ознак впливу ЕП на ЕМС, а також з врахуванням функцій АВ у даних ЕП. Сформульовано рекомендації щодо використання АВ в ЕП. Сформовано ієрархічний підхід щодо побудови систем керування ними й окреслено варіанти багатофункціонального використання АВ у системах ЕП. Досліджено роботу трифазних АВ в асинхронному та синхронному ЕП і показано, що їх енергетичні показники у порівнянні з показниками у таких же ЕП з традиційним використанням пасивного випрямляча є значно кращими. Встановлено дані варіанти багатофункціонального використання в ЕП АВ, які, поряд із забезпеченням ЕМС, виконують низку додаткових функцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.5-01
Шифр НБУВ: РА377052 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Волков О.В. 
Електромеханічні процеси та регулювання асинхронних електроприводів з інверторними перетворювачами частоти: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.09.03 / О.В. Волков ; Нац. гірн. акад. України. — Д., 1999. — 35 с. — укp.

Дисертація присвячена дослідженню і розрахунку електромеханічних процесів асинхронних частотно-регульованих (ч-р) електроприводів і керуванню цими електроприводами. Наведено якісний та кількісний аналіз електромеханічних процесів у стаціонарних пускових і робочих режимах асинхронного двигуна під час живлення від різних типів інверторних перетворювачів частоти (ПЧ) з урахуванням несинусоїдальності форми їх вихідних напруг (струмів) та насичення головного магнітного ланцюга двигуна. Розроблені способи керування і структури регулювання асинхронних електроприводів з інверторними ПЧ, що не потребують датчиків усередині і на валу двигуна та забезпечують ефективні режими функціонування, а також нормовані електромеханічні процеси привода.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.63-01

Рубрики:

      
17.

Волянська Я.Б. 
Удосконалення систем енергозберігаючого керування асинхронним електроприводом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / Я.Б. Волянська ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2006. — 23 с. — укp.

Одержано узагальнені аналітичні залежності, що зв'язують енергетичні характеристики асинхронного електроприводу (АЕП) з моментом навантаження та прикладеною напругою. Вперше сформульовано аналітичний вираз для визначення заощадженої електроенергії, що дозволяє оцінювати ефективність вжитих заходів енергозбереження. Розроблено новий спосіб керування АЕП з регулюванням напруги, що забезпечує автоматичне встановлення під час зміни моменту навантаження оптимального режиму роботи асинхронного електродвигуна з короткозамкненим ротором (АД) за критерієм максимуму заощадженої електроенергії. З метою оптимізації процесу енергозбереження обгрунтовано доцільність використання секціонування фаз статорної обмотки АД з полюсоперемиканням та без нього. Вперше визначено принцип регулювання, за якого вихідна напруга тиристорного перетворювача інваріантна фазі струму статора асинхронного двигуна, що дозволяє виключити дію позитивного внутрішнього зворотного зв'язку та гарантувати стійку роботу електропривода.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.63-01 +
Шифр НБУВ: РА342636

Рубрики:

      
18.

Гадай А.В. 
Компенсація реактивної потужності в пускових режимах асинхронних та синхронних електроприводів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / А.В. Гадай ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2009. — 20 с. — укp.

Наведено вирішення наукового завдання оптимізації пускових режимів асинхронних (АД) і синхронних (СД) електроприводів в електропостачальних системах обмеженої потужності шляхом підвищення точності та швидкодії регулювання реактивної потужності. Для аналізу АД в пускових електромеханічних режимах запропоновано новий підхід, в основу якого покладено використання спектральних параметрів. Запропоновано критерії якості пускових процесів АД і СД електроприводів, основані на використанні спектральних провідностей, що дає можливість для оцінювання точності компенсації реактивної потужності під час пуску електроприводів. Вдосконалено математичні моделі аналізу пускових режимів АД і СД електроприводів, які базуються на використанні нелінійних диференційних рівнянь в фазних координатах, що дозволяє проаналізувати швидкодіюче компенсування реактивної потужності в пускових режимах АД і СД електроприводів. Вдосконалено системи динамічної компенсації реактивної потужності з керуванням та збуренням на основі шкидкодіючих вимірювальних каналів з одержанням інформації щодо активної та реактивної провідності навантаження, що підвищує точність і швидкодію компенсування реактивних навантажень і зменшення провалів напруг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.6-016 +
Шифр НБУВ: РА367947

Рубрики:

      
19.

Герасименко П.Ю. 
Резонансний інвертор напруги з НЧ імпульсною модуляцією для установок індукційного нагріву: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.09.12 / П.Ю. Герасименко ; Ін-т електродинаміки НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено математичну модель резонансного транзисторного інвертора напруги установки індукційного нагріву з низькочастотною (НЧ) імпульсною модуляцією, що, на відміну від відомих моделей, дозволяє одержати узагальнені вирази в простому аналітичному вигляді та розрахувати основні параметри струму навантаження. Визначено аналітичні залежності, що встановлюють зв'язок між параметрами НЧ імпульсної модуляції та параметрами струму навантаження, а також визначають вплив параметрів навантаження і параметрів НЧ імпульсної модуляції на діапазон регулювання струму навантаження. Встановлено, що НЧ-ШІМ (широтно-імпульсна модуляція) та НЧ-ЧІМ (частотно-імпульсна модуляція) мають обмежені можливості для застосування у перетворювачах установок індукційного нагріву. Розроблено новий метод визначення параметрів НЧ імпульсної модуляції для зменшення розмаху пульсації струму навантаження, обмеження мінімальної частоти НЧ пульсацій струму навантаження, збільшення мінімальної та зменшення максимальної амплітуд струму навантаження та забезпечення широкого діапазону регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З292.3-5
Шифр НБУВ: РА375058 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Голубов С.В. 
Удосконалення контролю змінних струмів і напруг дотику для безпечної експлуатації електроустановок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.26.01 / С.В. Голубов ; Держ. Макіїв. НДІ з безпеки робіт у гірн. пром-сті. — Макіївка, 2007. — 19 с. — укp.

Установлено закони розподілу визначальних коефіцієнтів аналітичної апроксимуючої функції вольтамперних (за змінної напруги) і частотних характеристик як випадкових величин і визначено числові характеристики цих випадкових величин для окремих людей і представницької групи людей. Доведено, що кореляційний зв'язок між визначальними статистичними коефіцієнтами частотних характеристик змінної напруги у представницькій групі людей відсутній. Визначено, що між коефіцієнтами аналітичної апроксимуючої функції вольтамперної характеристики для напруги певної частоти та певної площі дотику і визначальними коефіцієнтами аналітичної апрокисимуючої функції частотної характеристики наявний кореляційний зв'язок. Синтезовано модель тіла конкретної людини з використанням частотних і вольтамперних характеристик, яка адекватно відтворює експериментальні характеристики у довільному діапазоні частот для довільної площі дотику. Базуючись на цій моделі, обгрунтовано параметри розрахункових моделей і метод контролю струмів і напруг дотику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5 н65 +
Шифр НБУВ: РА349187

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського