Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (52)Реферативна база даних (741)Книжкові видання та компакт-диски (385)Журнали та продовжувані видання (10)
Пошуковий запит: (<.>U=З37$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 35
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Якимів Є.М. 
Технології захисту поверхонь нагріву котлів та мінімізація втрат енергії під час простоювання енергоблоків 200 і 300 МВт: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / Є.М. Якимів ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 21 с. — укp.

Розроблено нові схеми захисту поверхонь нагріву енергетичних котлів, які дозволяють ефективно зберігати їх у резерві. Наведено методики розрахунку втрат теплової й електричної енергії для енергоблоків потужністю 200, 250/300 і 300 МВт, застосування яких дозволяє визначити втрати енергії за період введення енергоблока до резерву, перебування його в резерві та виведення з нього. На підставі проведених експериментальних досліджень пиловугільних котлів ТП-100 та газомазутних котлів ТГМЛ-314 і ТГМП-344А одержано аналітичні залежності втрат теплової й електричної енергії для енергоблоків потужністю 200, 250/300 і 300 МВт, які дозволяють розрахувати втрати енергії залежно від режимних параметрів. Проведено аналіз процесу теплообміну в паливі котла за умов захисту поверхонь нагріву. Виявлено недоліки процесу нагрівання поверхонь нагріву та визначено параметри гріючого теплоносія, які дозволять більш ефективно здійснювати захист металу поверхонь нагріву та мінімізувати втрати енергії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З370.2-5 +
Шифр НБУВ: РА349563

Рубрики:

      
2.

Шевчук С. І. 
Підвищення ефективності застосування теплових методів захисту газовідвідних трактів котельних установок з конденсаційними теплоутилізаторами: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.06 / С. І. Шевчук ; НАН України ; Ін-т техн. теплофізики. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження тепловологісного режиму в газовідвідних трактах котельних установок комунальної та промислової теплоенергетики за умов глибокого охолодження димових газів. Проведено аналіз ефективності застосування ряду теплових методів відвернення конденсатоутворення в даних трактах, а саме, часткового байпасування відхідних газів повз теплоутилізатор, підмішування нагрітого повітря до охолоджених у теплоутилізаторі димових газів, а також їх підсушування шляхом нагрівання у поверхневих теплообмінниках. Встановлено закономірності впливу на тепловологісний стан у газовідвідних каналах таких визначальних параметрів, як навантаження котла, температура відхідних газів у номінальному режимі, початкова температура нагріваної в теплоутилізаторі води, коефіцієнт надлишку повітря тощо. Розроблено рекомендації щодо використання удосконалених теплоутилізаційних технологій із застосуванням методів відвернення конденсатоутворення в газовідвідних трактах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З370.2
Шифр НБУВ: РА380702 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Чуб І.М. 
Підвищення ефективності роботи натрій-катіонітових фільтрів в системі водопостачання підприємств теплоенергетики: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.04 / І.М. Чуб ; Нац. ун-т водн. госп-ва та природокористування. — Рiвне, 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено метод розрахунку катіонітових фільтрів і на його основі створено програмне забезпечення (ПЗ), яке дозволяє підвищити ефективність роботи фільтрів під час експлуатації. Доведено необхідність урахування умов насичення катіоніту в робочій частині фільтра, для чого запропоновано математичну модель, яка враховує нерівноважні умови та використовується для визначення кількості використаного та невикористаного катіоніту в момент настання проскоку. Висвітлено залежності для визначення робочої ємкості та робочого періоду фільтра. Наведено залежності для розрахунку катіонітових фільтрів, розроблено методику визначення робочих параметрів за умов експлуатації та на її основі розроблено автоматизоване робоче місце (АРМ) операторів-технологів хімводопідготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З370.7
Шифр НБУВ: РА370199 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Чиченін В. В. 
Підвищення ефективності кондиціювання теплоносіїв в освітлювачах комплексних зворотних систем охолодження енергоустановок: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.14 / В. В. Чиченін ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2010. — 19 с. — укp.

Проведено аналіз сучасних методів ведення водно-хімічних режимів (ВХР) зворотних систем охолодження (ЗСО) та кондиціювання додаткової води в освітлювачах. Показано, що вирішення існуючих проблем можливе за рахунок термостабілізації освітлювачів методом включення їх в комплексну систему охолодження (КЗСО). Вперше запропоновано технологічні схеми КЗСО, які дозволяють стабілізувати температуру кондиціювання з урахуванням зовнішніх умов. Уперше проведено теоретичні й експериментальні дослідження адгезійної здатності й еволюційного віку частинок шламу залежно від технології обробки додаткової води, що дозволяє удосконалити методику розрахунку освітлювача. Уперше запропоновано алгоритм розрахунку ВХР зворотних систем охолодження енергоустановок, який враховує різницю теплот фазових переходів під час випаровування циркуляційної води у градирні та конденсації пару в конденсаторі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З370.72 + З46-046.03
Шифр НБУВ: РА377038 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія:    
5.

Уряднікова І.В. 
Ресурсозберігаюча технологія підготовки теплоносія для теплових енергоустановок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.14 / І.В. Уряднікова ; Одес. держ. політехн. ун-т. — О., 2001. — 20 с. — укp.

Удосконалено спосіб пом'якшення та очищення природних і скидних вод ТЕЦ, а також встановлено основні закономірності процесу електрохімічної коагуляції іонів жорсткості та заліза. Проаналізовано вплив режимів обробки стоків і компонентів стічних вод на розчинення залізного анода. Запропоновано метод застосування безбаластної окисної системи для підвищення ефективності процесу пом'якшення теплоносіїв енергетичних установок. Вперше розроблено метод підвищення ступеня пом'якшення природних і стічних вод енергоустановок за рахунок одержання більш активного коагулянту, що адсорбує домішки на своїй поверхні. Удосконалено конструкцію електрокоагулятора колонного типу для очищення природних і стічних вод ТЕЦ, у якому поєднано стадії освітлення, коагуляції, адсорбції домішок, а також седиментації осаду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з37-432
Шифр НБУВ: РА312809 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Тертичний О.О. 
Підвищення ефективності сумісної роботи водосховищ та бризкальних систем охолодження ТЕС та АЕС: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.16 / О.О. Тертичний ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2004. — 18 с. — укp.

Удосконалено математичну модель охолоджувальної здатності комбінованої системи технічного водопостачання ТЕС та АЕС, що складається з мілководного водосховища-охолоджувача (ВО) та стаціонарних (СБСО) або плаваючих автономних бризкальних систем охолодження (ПАБСО), розташованих на його акваторії. Зазначено, що дана модель враховує взаємний вплив окремих охолоджувачів і базується на системі двовимірних рівнянь Сен-Венана, плановому рівнянні теплопровідності та рівнянні для числа випаровування, яке характеризує бризкальну систему охолодження (БСО). Для оцінки охолоджувальної здатності комбінованої системи охолодження ВО - СБСО та ВО - ПАБСО модифіковано рівняння теплового балансу, що враховує взаємний вплив водосховища та бризкальної системи, розташованої на його акваторії. Виконано розрахунки охолоджувальної здатності комбінованих систем охолодження ВО - БСО, основаних на модельних водосховищах та водосховищі-охолоджувачі Зміївської ТЕС за допомогою удосконаленої планової гідротермічної моделі та модифікованого методу теплового балансу, встановлено задовільний збіг одержаних результатів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З370.72-5 + З470.7-5 +
Шифр НБУВ: РА331240

Рубрики:

      
7.

Теліженко О.М. 
Управління якістю атмосферного повітря на міждержавному рівні: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.08.01 / О.М. Теліженко ; НАН України. Рада по вивч. продукт. сил України. — К., 2004. — 37 с.: табл. — укp.

Досліджено теоретичні, методологічні та практичні питання управління якістю атмосферного повітря на міждержавному рівні. Розглянуто проблеми соціально-економічної оптимальності та економічної рівноваги якості атмосферного повітря. Запропоновано науково-методичні підходи до моделювання залежності атмосфероохоронних витрат від ступеня знешкодження викидів димових газів ТЕС. Розроблено теоретичну модель і надано економічне обгрунтування умов торгівлі ліцензіями на право емісії забруднювальних речовин. Запропоновано методи оптимізації сценаріїв зниження емісії забруднювальних речовин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.281 + У9(4)280 + З370.9 +
Шифр НБУВ: РА330334

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
8.

Татарчук В.О. 
Підвищення ефективності технологічних процесів очищення газів для енергозберігаючих технологій: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / В.О. Татарчук ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2009. — 20 с. — укp.

Узагальнено інформацію щодо розробки, дослідження й експлуатації газоочисних апаратів промисловості. Встановлено шляхи та методи їх вдосконалення з урахуванням сучасних вимог щодо економії енергії та захисту довкілля, шляхом математичного моделювання течії димових газів в електрофільтрах (ЕФ) пиловугільних енергоблоків ТЕС встановлено аеродинамічні та конструктивні чинники, які впливають на перевитрати енергії на регенерацію електродів. Обгрунтовано як ступінь рівномірності розподілу швидкості газів по перетину апарата впливає на протяжність неактивних зон ЕФ і відповідну витрату енергії. Встановлено аеродинамічні та конструктивні чинники, які впливають на конфігурацію неактивних зон апарата й є причиною перевитрати енергії. На підставі теоретичних і експериментальних досліджень розроблено режимну карту ЕФ, яка забезпечує оптимальні режими роботи апарату та системи золовидалення. Запропоновано методику розрахунку еколого-економічних показників системи газоочищення та встановлено ефективність використання енергоресурсів на ТЕС. Встановлено, що реалізація енергозберігаючих заходів на всіх пиловугільних енергоблоках Криворізької ТЕС дозволяє одержати річний дохід 296 250 Є від продажу квот на шкідливі викиди.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З370.2-526 +
Шифр НБУВ: РА369073

Рубрики:

      
Категорія:    
9.

Столяренко Г.С. 
Теоретичні основи гетерофазних озонних процесів і технологія денітрифікації газових потоків: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.17.01 / Г.С. Столяренко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2000. — 32 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з370.2-526
Шифр НБУВ: РА310618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Сичова О. А. 
Ефективність парогазових установок при використанні різних видів палива: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.14 / О. А. Сичова ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2010. — 18 с. — укp.

Виконано узагальнення літературної інформації щодо доцільної структури теплових схем ТЕС і встановлено шляхи їх оптимізації за умов зміни цін на різні види палива. Вперше запропоновано характерні коефіцієнти та критерії, які дозволяють оцінити основні параметри й обрати оптимальну структуру схем енергоустановок ТЕС за умов двох, різних за температурним рівнем, джерел підведення та відведення теплоти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З374-5
Шифр НБУВ: РА373969 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Ріпей І.В. 
Роботоздатність конструкційних матеріалів під час тривалої експлуатації турбоагрегату ТЕС: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.01 / І.В. Ріпей ; НАН України. Фіз-мех. ін-т ім. Г.В.Карпенка. — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто випадки пошкоджень конструкційних матеріалів системи турбіна-турбогенератор і встановлено визначальні елементи, які обмежують ресурс турбоагрегату. Виявлено закономірності зміни структури та властивостей теплостійких сталей турбоагрегату під час тривалої експлуатації. Простежено зміни швидкості росту тріщин у корпусних виливках залежно від кількості пусків турбоагрегату. Виявлено зміни структури та зниження рівня твердості роторів парових турбін під час тривалої експлуатації. У місцях максимального механо-термічного впливу роторів турбогенераторів зафіксовано зміни структури та властивостей. Показано вплив хлоридних і воденьвмісних середовищ на роботоздатність роторних і бандажних сталей, а також мідних обмоток турбогенераторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З370.3-5-082 +
Шифр НБУВ: РА344693

Рубрики:

      
12.

Позігун М.П. 
Удосконалення регіональної енергетики на основі зміни структури та застосування маловитратної модернізації енергетичного обладнання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / М.П. Позігун ; НАН України. Ін-т пробл. машинобуд. ім. А.М.Підгорного. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Розроблено принципи проведення маловитратної модернізації енергогенерувального обладнання електростанцій Харківщини. Запропоновано методику проведення маловитратної модернізації, яка базується на використанні ряду заходів щодо зміни елементів проточної частини, спроектованих з урахуванням новітніх наукових і конструкторських досягнень. Наведено нові підходи до модернізації пристроїв, що виловлюють вологу в циліндрах низького тиску, виконаних з застосуванням жолобчастих поверхонь на периферійних обводах вологопарових східців і використанням у системах внутрішньоканальної сепарації сепараційно-випарного вилучення вологи. Досліджено явище формування окружної нерівномірності тиску в міжсхідчастому зазорі під впливом камер відбору. Запропоновано методику визначення граничних умов теплообміну на поверхнях камер відбору. Розглянуто проблему захисту від корозії теплових мереж і котлів з поперечними зв'язками з метою продовження термінів їх експлуатації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З374(4УКР)
Шифр НБУВ: РА316075 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Морозов А.І. 
Зниження пожежонебезпечності в системах пилоприготування вугільного палива: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 21.06.02 / А.І. Морозов ; Львів. держ. ун-т безпеки життєдіял. — Л., 2010. — 23 с. — укp.

Проведено оцінку фізико-хімічних змін органічних речовин вугілля під дією механічної енергії та використано її для розробки методів зниження пожежної небезпеки за експлуатації помольних установок вугільного палива. Визначено максимальні розміри молольних тіл і частинок вугілля з позицій пожежонебезпечності. Встановлено тиски, які виникають у зоні подрібнювання, що дозволяє оптимізувати розмір і швидкість молольних тіл з метою зниження виходу летких речовин і зменшення можливості їх загоряння у млині. Одержано значенння параметрів, що визначають пожежонебезпечість помелу вугілля. Визначено температури самозагоряння та тління для різних фракцій пісного вугілля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З370.2-524
Шифр НБУВ: РА371473 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Миронов Д.В. 
Ефективне очищення газів, які відходять, теплоенергетичних систем від діоксиду сірки: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.04 / Д.В. Миронов ; Одес. держ. політехн. ун-т. — О., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертація присвячена актуальним питанням захисту навколишнього середовища. Встановлено раціональні умови очищення газів від сірчаних сполук в порожнистих форсункових абсорберах (ПФА), а також виявлено існування резерву підвищення якості роботи таких апаратів. Здобуті дані, які характеризують фізико-хімічні та кінетичні параметри ефективного поглинання діоксиду сірки у різних абсорбційних системах. Розроблені теоретичні основи створення високоефективних систем очищення газів від сполук сірки, визначені раціональні параметри реалізації у них процесів газоочищення, оцінки рівня технологічності та ефективності її роботи. Запропонована система очищення газів від діоксиду сірки, що викидають у атмосферу підприємства теплоенергетичного комплексу, хімії, нафтохімії, чорної та кольорової металургії, забезпечує санітарні норми на викид діоксиду сірки та утилізацію продуктів, що утворюються.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З370.2-526

Рубрики:

      
15.

Макаров В. О. 
Підвищення продуктивності тягодуттьового обладнання котельних установок на основі нових критеріїв проектування: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.14 / В. О. Макаров ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2010. — 17 с. — укp.

Запропоновано й експериментально обгрунтовано новий додатковий критерій проектування аеродинамічних систем - забезпечення мінімальних опорів проточних частин тягодуттьових машин та аеродинамічних систем. Розроблено уніфіковані математичні моделі геометрії вставок-лекал для заміщення дисипативних зон у "коліні 90°" та у вхідному патрубку вентиляторів і димососів. Вдосконалено методику розрахунку параметрів роботи аеродинамічних систем в рамках поля межового напору вентилятора у вигляді трьох напірних характеристик. Запропоновано уніфікований стенд для випробувань аеродинамічних машин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З370.2-525-01
Шифр НБУВ: РА373679 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Майстренко О.Ю. 
Основні закономірності горіння та газифікації високозольного вугілля в різних модифікаціях киплячого шару: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.14.04 / О.Ю. Майстренко ; НАН України. Ін-т газу. — К., 1999. — 35 с. — укp.

Дисертацію присвячено вивченню основних закономірностей процесів спалювання та газифікації високозольного вугілля (ВВ) в киплячому шарі (КШ) при атмосферному і підвищеному тиску та розробці методів його використання в енергетиці. Створено ряд лабораторних, дослідних та пілотних установок, проведено цикл експериментальних досліджень. На основі їх результатів знайдено кінетичні, технологічні та екологічні характеристики горіння і газифікації ВВ в різних модифікаціях КШ, основні закономірності та особливості його конверсії. Здійснено адаптацію технологій циркулюючого киплячого шару (ЦКШ) до ВВ України, а також розроблено технологічні схеми процесів спалювання та газифікації твердого палива в КШ під тиском, інженерні методи розрахунку елементів апаратів, рекомендації по використанню ВВ різного ступеня метаморфізму в котлоагрегатах і реакторах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З352.2 + З370.2-042

Рубрики:

      
17.

Мікулін Г.О. 
Трубчаста технологія спалювання газу і основи її ефективного застосування у теплових енергоустановках: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.14 / Г.О. Мікулін ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2007. — 24 с. — укp.

Розроблено високоефективні за енерго-екологічними характеристиками й універсальні за використанням технології спалювання газового палива. Досліджено аеродинамічні характеристики трубчастих паливо-спалювальних модулів. Визначено оптимальну величину розкриття насадки Борда. Розроблено типові схеми трубчастих модулів, що забезпечують дифузійне, попереднє та комбіноване сумішоутворення. На базі вогневих випробувань вивчено структуру й умови розвитку факела, визначено граничні умови електроіскрового займання, бідного та багатого потухання факела. Наведено рекомендації щодо раціонального використання трубчастої технології у теплових енергоустановках широкого призначення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З370.2-042 +
Шифр НБУВ: РА350774

Рубрики:

      
18.

Лещак Р. Л. 
Методика оцінювання корозійної пошкоджуваності зварних з'єднань труб із різнорідних сталей: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.17.14 / Р. Л. Лещак ; НАН України, Фіз.-мех. ін-т ім. Г.В. Карпенка. — Л., 2011. — 21 с.: рис., табл. — укp.

Розроблено новий еспериментально-розрахунковий метод оцінювання локалізованої корозійної пошкоджуваності зварних з'єднань різнорідних труб, що грунтується на базових електрохімічних характеристиках його компонентів та аналітичній моделі визначення густини корозійного струму на внутрішній поверхні труби, що розглядає комбіноване зварне з'єднання як триелектродну електрохімічну систему. Вперше показано можливість зміни полярності локальних гальванопар в околі зварної зони з'єднання труб зі сталей 12Х1МФ та 12Х18Н10Т залежно від тривалості його експлуатації, що не прогнозується за використання відомих існуючих підходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К641-18 + З370.5-060.15
Шифр НБУВ: РА380005 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Кравець Т.Ю. 
Вплив якості палива на ефективність роботи енергоблоків теплових електричних станцій: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / Т.Ю. Кравець ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено вплив якості палива на ефективність і техніко-економічні показники роботи пиловугільних котлів типу ТП-100, ТПП-210А з пилосистемами, оснащеними млинами типу КБМ енергоблоків ТЕС 200 та 300 МВт, що забезпечують досягнення оптимального режиму функціонування устаткування. Розроблено експериментально-розрахунковий метод визначення поправочних коефіцієнтів до питомих витрат молольних куль. Запропоновано метод та алгоритм встановлення обмеження досягнення номінальної потужності енергоблоку залежно від якості твердого палива. Виявлено вплив вологості вугілля на продуктивність кульового барабанного млина. Розроблено метод оцінювання збитків ТЕС внаслідок зниження якості використаного твердого палива. Створено нові схеми пилосистем й обгрунтовано заходи щодо покращання їх роботи на вугіллі погіршеної якості. Здійснено апробацію розроблених методів на устаткованні Трипільської, Бурштинської та Добротвірської ТЕС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З370.2-042 +
Шифр НБУВ: РА357883

Рубрики:

      
20.

Косячков О.В. 
Багатоступенева термопереробка твердого палива. Енерготехнологічне використання бурого вугілля: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / О.В. Косячков ; НАН України. М-во палива та енергетики України. Ін-т вугільних енерготехнологій. — К., 2007. — 22 с. — укp.

Встановлено основні закономірності конверсії дніпровського бурого вугілля у процесі термічної переробки. Створено нові та модифіковано існуючі установки для дослідження процесів окисного піролізу та спалювання дніпровського бурого вугілля у киплячому шарі (КШ). Визначено розмелоздатність дніпровського бурого вугілля та паливних сумішей на його основі. Розроблено методику експериментального дослідження процесу спалювання та піролізу бурого вугілля в КШ і циркулюючому киплячому шарі (ЦКШ). Створено методику порівняльного дослідження розмелоздатності палива та паливних сумішей. Удосконалено методику розрахунку швидкості конверсії коксового залишку. Експериментально визначено закономірності перебігу процесу конверсії дніпровського бурого вугілля за умов факела, КШ і ЦКШ. Наведено рекомендації щодо залучення у паливний баланс теплових електричних станцій (ТЕС) дніпровського бурого вугілля. Результати наукового дослідження використано для створення проектів енерготехнологічних апаратів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л526 + З370.2-042 +
Шифр НБУВ: РА350559

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського