Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (24)Реферативна база даних (1575)Книжкові видання та компакт-диски (1127)Журнали та продовжувані видання (573)
Пошуковий запит: (<.>U=Л11$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 102
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія: Будівництво   
1.

Дерейко Х.О. 
Хемосорбція кислих газів спалювання побутових відходів в апаратах з зовнішнім підводом енергії: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.08 / Х.О. Дерейко ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2002. — 20 с. — укp.

Вивчено хемосорбційне поглинання кислих газів у лужному розчині та у трифазній системі з твердим хемосорбентом в апараті з зовнішнім підводом енергії, визначено можливі шляхи інтенсифікації хемосорбції діоксиду сірки розчином гідроксиду натрію. Обгрунтовано механізм та розроблено математичну модель хемосорбції діоксиду сірки вапняковою суспензією. Визначено коефіцієнт прискорення сорбції діоксиду сірки розчиненим поглиначенм та у трифазній системі з твердим хемосорбентом. Встановлено кінетичні закономірності фізичної абсорбції та хемосорбції вапняковою суспензією парів хлористого водню. Запропоновано та випробувано для процесів хемосорбції кислих газів абсорбер з імпелерною мішалкою. Розроблено технологічну схему очищення кислих газів сміттєспалювання з використанням абсорбера з імпеллерною мішалкою як основного апарата.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н931.103.4 + Л111.58
Шифр НБУВ: РА318830 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Степова К. В. 
Хемосорбція гідроген сульфіду модифікованими природними сорбентами: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.17.08 / К. В. Степова ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л113.23 + Л217
Шифр НБУВ: РА379006 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Бревнов О.А. 
Удосконалення гідродинамічних фільтрів шляхом закрутки потоку в кільцевій області зовні фільтроелемента: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.17 / О.А. Бревнов ; Сумс. держ. ун-т. — Суми, 2009. — 20 с. — укp.

Для підвищення ефективності гідродинамічної очистки рідини шляхом використання закрутки потоку проведено дослідження гідродинамічних характеристик потоку несучої рідини у робочій порожнині гідродинамічного фільтра з закруткою потоку. Виявлено закономірності руху зважених чисток у зоні відділення домішок гідродинамічного фільтра з закруткою потоку. Обгрунтовано раціональну конструкцію фільтра, що використовує закрутку потоку в комбінації з сітчастим фільтроелементом. Розроблено методику розрахунку його гідродинамічних параметрів. За результатами проведених експериментальних досліджень підтверджено ефективність запропонованого пристрою очистки й адекватність одержаних теоретичних результатів реальним фізичним процесам. Середня розбіжність між розрахунковими й одержаними в результаті експеримента значеннями порівнюваних параметрів становила 8,3 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.62-51 +
Шифр НБУВ: РА364450

Рубрики:

      
4.

Магдич К. О. 
Технологія регенерації катіонітів в електричному полі: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.17.08 / К. О. Магдич ; Севастоп. нац. ун-т ядер. енергії та пром-сті. — Севастополь, 2011. — 16 с.: рис. — укp.

Запропоновано математичну модель процесу регенерації катіоніту в іонітному фільтрі, що дозволяє оцінювати внутрішні параметри масообміну за даними експериментів і прогнозувати динаміку регенерації за різних умов. Вперше експериментально доведено, що накладення слабкого постійного електричного поля на іоніт прискорює процес міжфазного обміну, що забезпечує скорочення тривалості процесу регенерації іоніту та витрату регенераційного розчину. Запропоновано принципово нову конструкцію іонітного фільтру, що дозволяє здійснювати прискорений процес регенерації катіонообмінних смол за дії електричного поля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л113.24-31
Шифр НБУВ: РА385424 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Артеменко С. В. 
Термодинамічне обгрунтування вибору нових робочих середовищ для екологічно безпечних технологій: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.14.06 / С. В. Артеменко ; Одес. держ. акад. холоду . — О., 2010. — 40 с. — укp.

Показано, що особливості термодинамічної поверхні поліморфних флюїдних систем з декількома критичними точками для двохмасштабного потенціалу міжмолекулярної взаємодії в модифікованій моделі ван дер Ваальсу виявляють наявність двох метастабільних критичних точок. Зазначено, що фазова поведінка компонентів хімічної зброї у надкритичній воді виявляє тільки II й III типи за класифікацією Скотта - ван Кониненбурга подібно системам вуглеводні - вода. Сформульовано критерії сталого розвитку для технологій перетворення низькотемпературних джерел теплоти в роботу на основі циклу Ренкіна, що використовує органічні робочі тіла.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л112.331-32 + З392-03
Шифр НБУВ: РА375019 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Фомінський Д.В. 
Термодинамічні властивості озонобезпечних холодоагентів R32 і R125: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / Д.В. Фомінський ; Одес. держ. акад. холоду. — О., 2001. — 16 с.: рис. — укp.

Виконано огляд даних про термічні властивості озонобезпечних холодоагентів дифторметану (R32) та пентафторетану (R125). Проаналізовано декілька найбільш розповсюджених форм рівняння стану. Шляхом порівняльних розрахунків обрано оптимальну форму, використану під час апроксимації даних для досліджуваних речовин. Розроблено програму складання рівння стану з набором статистично значущих коефіцієнтів. На підставі численних дослідних даних про термічні та калоричні властивості R32 і R125 складено їх єдині рівняння стану, які описують ці показники в широкій області параметрів з високою точністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л112.331-32
Шифр НБУВ: РА315213 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Малецька К.Д. 
Теплофізичні основи створення нових технологій та удосконалення техніки збезводнювання рідинних матеріалів у диспергованому стані: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.14.06 / К.Д. Малецька ; НАН України. Ін-т техн. теплофізики. — К., 2003. — 40 с. — укp.

Розроблено комплексну методологію експериментального дослідження процесів випаровування та сушіння рідинних матеріалів у диспергованому стані, що передбачає вивчення теплофізичних засад на системі крапля (частка) - парогазове середовище як елементної системи в складній аеродинамічній обстановці розпилюючих камер і особливостей процесів концентрування та сушіння в камерах розпилюючих установок з метою вивчення та аналізу процесів одержання порошковидних матеріалів за методом розпилювання. Наведено результати експериментальних досліджень кінетики випарювання та сушіння одиничних крапель різних рідинних матеріалів (розчинів, дисперсій, суспензій, паст). Наведено дані дослідження та аналізу особливостей процесів зневоднювання (концентрування та сушіння) різних рідинних матеріалів у диспергованому стані в нагрітому повітрі на лабораторних, дослідно-промислових і промислових установках. Удосконалено класифікацію рідинних матеріалів як об'єктів сушіння за методом розпилювання. Розглянуто різні фізичні моделі та їх математичний виклад відповідно до запропонованої класифікації. Створено ефективні технології одержання нових важливих для народного господарства продуктів і матеріалів у різних галузях промисловості (харчовій, хімічній, мікробіологічній, хіміко-фармацевтичній). Розроблено нові розпилюючі установки для концентрування та сушіння з урахуванням визначених кінетичних та тепломасообмінних закономірностей зневоднювання ряду матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л113.65-51 +
Шифр НБУВ: РА327676

Рубрики:

      
8.

Давиденко Б.В. 
Теплообмін, гідродинаміка і процеси диспергування в роторно-пульсаційних та в моногрануляційних апаратах: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.14.06 / Б.В. Давиденко ; Ін-ут техн. теплофізики НАН України. — К., 2009. — 40 с. — укp.

Вирішено актуальні проблеми динаміки та теплопереносу в гетерогенних системах рідина - рідина стосовно технологій монодисперсного гранулювання речовин і виробництва дрібнодисперсних емульсій у роторно-пульсаційних апаратах (РПА). Зазначені пристрої застосовуються в харчовій, хімічній, переробній галузях промисловості. Наведено результати числових досліджень гідродинамічних і теплових процесів, що відбуваються в моногрануляційному устаткуванні та робочих об'ємах РПА. Одержано основні закономірності тепловіддачі від сферичних крапель рідини, що рухаються у грануляційній колоні, до термоформувального середовища. Досліджено закономірності деформації поверхонь крапель, що вільно падають у в'язкому середовищі. Знайдено характерні значення чисел Вебера, за яких краплю можна вважати близькою за формою до сферичної і за яких поверхня краплі внаслідок значних деформацій руйнується. За результатами числових досліджень визначено закономірності ламінарної та турбулентної течії та теплопереносу в рідких серевидощах, що обробляються в циліндричних РПА. Досліджено структуру потоку та теплові дисипативні ефекти в робочому об'ємі РПА. Виявлено ефекти вихороутворення на окремих ділянках течії в різні моменти часу та пульсаційну зміну у часі динамічних характеристик потоку. Одержано залежності основних технічних характеристик РПА циліндричного типу від в'язкості середовища, а також від його конструкційних і режимних параметрів. Проведено порівняння днамічних характеристик РПА за умов різного компанування робочих органів. Побудовано метод розрахунку траєкторій дисперсних частинок у робочому об'ємі РПА і спосіб визначення кількості актів їх подрібнення. Запропоновано метод оцінювання середнього діаметра частинок емульсії після обробки гетерогенного середовища в апараті. Знайдено залежності середнього діаметра частинок від конструкційних і режимних параметрів РПА. Побудовано метод оптимізації цих параметрів для забезпечення у разі заданого середнього розміру дисперсних частинок максимальної продуктивності апарата, або мінімальних енерговитрат на реалізацію процесів подрібнення рідких частинок у процесах виробництва гомогенізованих продуктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.3-5-01 +
Шифр НБУВ: РА363880

Рубрики:

      
9.

Целень Б. Я. 
Тепломасообмін та гідродинаміка при термовакуумній обробці рідин: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.06 / Б. Я. Целень ; Ін-т техн. теплофізики НАН України. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Визначено критерії ефективності апарата термовакуумної обробки рідини (ТВО). Розроблено математичну модель випаровування і конденсаційного зростання одиничної краплини, а також сукупності краплин розпиленої рідини в перегрітій парі у стаціонарному та нестаціонарному режимах. Показано, що врахування градієнта температури всередині краплини відіграє значну роль в оцінюванні тривалості нестаціонарного періоду процесу. Розроблено методику розрахунку апарата для розробки апаратів даного типу різної продуктивності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л114.032-51
Шифр НБУВ: РА374695 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Зубков Л.П. 
Теоретичні та експериментальні дослідження процесів очистки газів в каталітичному перетворювачі нової конструкції: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.08 / Л.П. Зубков ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2006. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано можливість розробки каталітичного перетворювача шкідливих газових викидів нового типу. Трансформовано метод опису багатокомпонентних систем для вивчення впливу вихідного складу кераміки на її властивості на базі побудови семимірного симплексу концентрацій у шестимірному просторі та проектування функцій відклику на площину з метою графічного представлення їх у тримірному просторі у вигляді чотирикомпонентних симплексів концентрацій. Удосконалено метод розв'язання задачі визначення параметрів тримірного плину у міжлопаткових каналах каталітичних перетворювачів шкідливих газових викидів сміттєспалювальних печей шляхом урахування тепла внаслідок горіння горючих складових домішок. Уперше для міжлопаткових каналів каталітичних перетворювачів одержано результати розрахункових і експериментальних досліджень нових ефектів у тримірній структурі плину газів за зазначених умов. Проведено ідентифікацію констант швидкостей перетворення хлоровмісних вуглеводнів у нешкідливі речовини, рівноважних констант речовин, що надходять до каталізатору та відходять від нього, а також визначено величини енергії активації процесів конверсії шкідливих речовин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.5 +
Шифр НБУВ: РА345230

Рубрики:

      
11.

Болдирєв 
Теоретичні та експериментальні дослідження ефективних систем теплообмінних апаратів в хіміко-технологічних процесах: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.08 / Станіслав Олександрович Болдирєв ; Національний технічний ун-т "Харківський політехнічний ін-т". — Х., 2007. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л112-51-01
Шифр НБУВ: РА359419

Рубрики:

      
12.

Калимон Я.А. 
Теоретичні основи і технології очищення газів і рідин від сульфідної сірки: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.17.01 / Я.А. Калимон ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 1999. — 32 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням вибору окисників розчиненого сірководню та технологічного оформлення процесів очищення газів і рідин від сульфідної сірки. Розроблено новий напрямок в технології вилучення сірководню із газів і рідин, який грунтується на застосуванні активних і недорогих окисників розчиненого сірководню та апаратурного оформлення, що відповідає фізико-хімічним умовам очищення. Запропоновано нові ефективні методи очищення газів і рідин від сульфідної сірки і наведено дані щодо їх економічної ефективності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.58

Рубрики:

      
13.

Станіславчук О.В. 
Сушіння пастоподібних матеріалів у нерухомому шарі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.08 / О.В. Станіславчук ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено методику проведення експериментальних досліджень гідродинаміки та кінетики сушіння цих матеріалів, наведено схеми експериментальних установок. Встановлено розрахункові залежності для прогнозування гідродинаміки та кінетики сушіння у його першому та другому періодах. Показано можливість здійснення розрахунку ефективності сушіння методом фільтрації теплоносія через висушуваний шар, а також конвективним і конвективно-кондуктивним методами. На підставі одержаних результатів (визначення енергетичних затрат та якісних характеристик готового продукту) обрано оптимальні методи та технологічні параметри сушіння, які забезпечують найменші загальні затрати на процес зневоднення досліджуваних матеріалів і високу якість готового продукту. Показано переваги сушіння МТК і пекарських дріжджів методом фільтрації теплоносія через шар матеріалу у порівнянні з іншими дослідженими методами, запропоновано методику розрахунку конструктивних параметрів сушильних апаратів та їх схеми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л113.6-1 +
Шифр НБУВ: РА350385

Рубрики:

      
14.

Пагута М.Т. 
Стабілізація процесів горіння в екзотермічних реакторах методами розподіленого керування: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.05.02 / М.Т. Пагута ; НАН України, Інститут кібернетики ім. В.М.Глушкова. — К., 1998. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В333.631.1 + Л115-51-01

Рубрики:

      
15.

Бондарева К.С. 
Способи організації паралельних обчислень в задачах математичного моделювання хіміко-технологічних процесів: автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / К.С. Бондарева ; Іні-т проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України. — К., 2009. — 25 с. — укp.

Наведено розвиток формальних методів побудови моделей і створення паралельного середовища, орієнтованого на моделювання технологічних процесів, що дозволить підвищити дружність засобів моделювання до користувачів і забезпечити ефективну модельну підтримку дослідження, проектування й автоматизації технологічних процесів, які можуть широко застосовуватись і в інших предметних областях. Дано визначення та розроблено структуру апаратного та програмного забезпечення технологічно орієнтованого паралельного моделюючого середовища. Сформульовано вимоги до середовища, на підставі яких визначено функції ТОМПС і етапи моделювання. Розглянуто стратегію декомпозиції технологічних проблем, спосіб аналізу й алгоритми функціонування їх аналізатора, формалізовано представлення топологічної ТС-інформації в моделях. Розроблено алгоритми генерування та генератор підсистем рівнянь віртуальних паралельних моделей технологічних процесів. Дано визначення віртуальної паралельної моделі, що може бути представлена на різних рівнях ієрархії залежно від заданої мінімальної гранулярності процесів. Запропоновано чотири рівні ВПМ і підходи до розпаралелювання. Визначено, що ампіорний аналіз рівнів ВПМ за рівномірністю завантаження процесів, співвідношенню обчислювальних операцій та операцій обміну, прискоренню моделювання й ефективного використання обчислювальних ресурсів є основою для відображення ВПМ на цільові паралельні MIMD-системи. Одержано формули оцінки всіх рівнів ієрархії віртуальної паралельної моделі. Запропоновано архітектуру інтерфейсу користувача й описано побудову діючого дослідного зразка технологічно-орієнтованого паралельного моделюючого середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л11 c11 +
Шифр НБУВ: РА367925

Рубрики:

      
16.

Шейда Голбад Камбіз 
Системи гарантуючого управління безперервними процесами формування сумішей сипучих матеріалів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / Шейда Голбад Камбіз ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2001. — 22 с. — укp.

Розроблено ефективні алгоритми управління конвеєрними ваговими дозаторами безперервної дії (КВДБД) і комплексами, створеними на їх основі. Запропоновані алгоритми забезпечують високу точність стабілізації фактичної (у перетині скидання матеріалу зі стрічки) продуктивності дозатора. Для комплексів КВДБД розроблено варіанти алгоритмів у класі систем гарантуючого управління, які дають можливість підвищити продуктивність комплексів за умов гарантованого дотримання поля допусків на зміну швидкостей стрічок КВДБД і знизити вартість формованої суміші за рахунок зниження введення дорогих компонентів у разі гарантованого дотримання поля допусків на концентрації компонентів у даній суміші.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л116.31-51
Шифр НБУВ: РА316432 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Мейта О.В. 
Система моніторингу та управління дробильно-помольним комплексом: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.09.03 / О.В. Мейта ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розглянуто використання математичного апарату штучних нейронних мереж. Розроблено модель послідовно працюючих агрегатів подрібнення для визначення параметрів оптимального за завданим критерієм режиму роботи комплексу з метою зменшення електроспоживання комплексу за рахунок вибору оптимального режиму для подрібнення речовини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л116.1-5-42
Шифр НБУВ: РА370249 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Коноваленко І.В. 
Система контролю за процесом відстоювання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.13 / І.В. Коноваленко ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2000. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.61-7
Шифр НБУВ: РА309753 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Живиця Ю.В. 
Система інтелектуальної підтримки прийняття рішень для процесів керування холодильними установками: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / Ю.В. Живиця ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2009. — 21 с. — укp.

Вперше розроблено структуру систем підтримки прийняття рішень (СППР), що базується на концепції непрямого вимірювання питомого споживання електричної енергії на вироблення холоду за поточними термодинамічними параметрами циклу й електричними параметрами двигуна компресора, яке здійснюється без прямого вимірювання витрат холодильного агрегата. Удосконалено АПЗ для СППР шляхом подальшого розвитку узагальненої методики для одночасного визначення питомої витрати електроенергії на вироблення холоду, кількості виробленого холоду та кількості спожитої електроенергії за певний інтервал часу, що забезпечує безперервний контроль енергетичних параметрів холодильних систем і надає обслуговуючому персоналу оперативні дані про поточне значення найбільш суттєвих техніко-економічних показників роботи холодильної установки. Вперше формалізовано завдання для керування холодильними системами за питомим споживанням електричної енергії, що визначається безперервно, що дозволяє підвищити холодильний коефіцієнт установок за рахунок вибору оптимальних режимів їх роботи та розробки відповідного енергетичного критерію оцінювання якості функціонування. Обгрунтовано принцип керування холодопродуктивністю компресорів з використанням правил нечіткої логіки, що забезпечує згасання коливань температури у системі швидше на 15 - 20 % з перерегулюванням, що не перевищує 10 %. Вперше розроблено методи й алгоритми логічного виведення рекомендацій на основі зміни параметрів навколишнього середовища та даних про зовнішні надходження та витрати аміаку. Вперше запропоновано продукційну модель процесу охолоджування сховищ рідкого аміаку компресійною холодильною установкою, яка використовується у складі СППР для вироблення рекомендації щодо зміни технологічних параметрів з метою забезпечення її ефективної та безпечної експлуатації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л112.331-5 +
Шифр НБУВ: РА369013

Рубрики:

      
20.

Ободович О.М. 
Розроблення науково-технічних основ процесів перемішування і диспергування рідинних гетерогенних систем та їх апаратурне забезпечення: автореф. дис... д-ра техн. наук : 05.18.12 / О.М. Ободович ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2009. — 38 с. — укp.

Вперше виконано докладний аналіз методу дискретно-імпульсного вводу енергії (ДІВЕ) як нового підходу до інтенсифікації процесів масопереносу, перемішування та диспергування у харчових гетерогенних системах. Встановлено основні закономірності фізичних процесів у робочому просторі роторно-пульсаційних апаратів (РПА) різних марок на основі проведеного математичного моделювання масопереносу під час обробки рідинних гетерогенних систем. Доведено енергетичні переваги та доцільність використання запропонованих технічних рішень в різних галузях харчової та переробної промисловості. Розроблено науково-технічні основи одержання нових видів харчової продукції із оптимізованим складом, які грунтуються на використанні наноефектів структурного перетворення речовин. Проведено комплексні теоретичні та експериментальні дослідження залежності теплофізичних, структурно-механічних і реологічних властивостей дисперсних середовищ від параметрів їх пульсаційної обробки. Обгрунтовано питання щодо вдосконалення технологічних процесів у бродильному виробництві, а також інтенсифікації диспергування та перемішування під час гідролізу полісахаридів у відходах рослинної сировини у виробництві біоетанолу та його похідних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.3-5 +
Шифр НБУВ: РА365203

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського