Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (51)Книжкові видання та компакт-диски (22)
Пошуковий запит: (<.>U=Л119.8$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Середа О.Д. 
Високоточні дозуючі пристрої з часовим розподілом складових дози для фасовочних систем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / О.Д. Середа ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Запропоновано нові класифікатори дозаторів за ознакою "спосіб розподілу складових дози" та пристроїв керування ними і порушень точності. Одержано аналітичний вираз для оцінки динамічної похибки дозаторів з часовим розподілом складових дози (ДДРЧ), що є функцією насипної щільності дозованого продукту, об'ємної витрати у дозувальних вузлах і транспортного запізнення в дозаторі. Визначено аналітичні умови для геометрії бункера, за виконання яких можна застосовувати методи аналізу систем з постійними параметрами, одержано аналітичні вирази для амплітуди й періоду автоколивань для транспортних систем регулювання рівня продукту в приймальному бункері дозатора. Розроблено методику оцінювання сипкості дозованих продуктів, використання якої дає можливість одержати регресійні моделі питомої витрати сипучого продукту, що застосовуються для адаптивного керування ДДРЧ. Запропоновано новий спосіб аналого-цифрового перетворення амплітудних значень періодичних сигналів на основі квадратичної регресії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л116.31-51 + Л119.83-51 +
Шифр НБУВ: РА329866

Рубрики:

      
2.

Артюхов А.Є. 
Гідродинамічні чинники грануляційних пристроїв із зниженою висотою польоту гранул: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.08 / А.Є. Артюхов ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 2009. — 20 с. — укp.

Науково обгрунтовано методику розрахунку гідродинамічних чинників течій фаз у робочому просторі грануляційного пристрою удосконаленої конструкції з метою забезпечення зниження його висоти та підвищення інтенсивності функціонування. Вперше одержано й узагальнено математичні рівняння, які дозволяють розраховувати гідродинамічні характеристики руху фаз у робочому просторі апарата зі змінною площею перетину та з використанням пристроїв для завихрення. За результатами експериментальних досліджень модельних зразків апаратів для гранулювання, комп'ютерних моделей апаратури даного типу та їх зіставлення визначено відмінності у розподілі швидкостей газового потоку в робочому просторі апарата зі змінною площею перетину й обертовому русі одно- та двофазного потоків. Вперше одержано гідродинамічні характеристики режимів роботи вихрового гранулятора. На підставі запропонованої математичної моделі розроблено методи управління рухом краплі (гранули) у вихровому газовому потоці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л119.82-5-01 +
Шифр НБУВ: РА362697

Рубрики:

      
3.

Складанний Д.М. 
Робастність процесу зневоднення та грануляції в грануляторі з псевдозрідженим шаром: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.08 / Д.М. Складанний ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Запропоновано узагальнення та нове вирішення наукового завдання пошуку стабільних умов проведення процесу зневоднення та грануляції гетерогенних композитивних систем у псевдозрідженому шарі. Розроблено кількісну оцінку якості дисперсного складу гранульованого продукту та на його основі методи визначення збоїв технологічного режиму та впливу хімічного складу композитивної рідини на якість готового продукту. Наведено методику пошуку областей стійкої кінетики гранулоутворення та знайдено такі області для процесу гранулювання розчину сульфату амонію з різними додатками гумінових речовин. На її базі розроблено методику пошуку оптимальної швидкості теплоносія в апараті. Запропоновано кількісну оцінку стабільності кінетики гранулоутворення. Удосконалено підхід Тагучі до забезпечення робастності процесів і показано результати його використання для оптимізації даного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л113.601.11 + Л119.82 +
Шифр НБУВ: РА324697

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського