Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Тематичний інтернет-навігатор (16)Наукова електронна бібліотека (17)Реферативна база даних (1536)Книжкові видання та компакт-диски (830)Журнали та продовжувані видання (2551)
Пошуковий запит: (<.>U=М8$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 53
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Дідич В.П. 
Основи теорії і проектування фальцювально-різальних та приймально-вивідних пристроїв рулонних друкарських машин: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.01 / В.П. Дідич ; Укр. акад. друкарства. — Л., 1998. — 32 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемі створення теорії розрахунку фальцювально-різальних та приймально-вивідних пристроїв (ФРВП) рулонних друкарських машин (РДМ) і розробці на цій основі методик проектування механізмів та вузлів ФРВП. Виведено необхідні аналітичні та емпіричні залежності для головних вузлів тягнучо-перфорувальної та циліндрової груп, фальцювального апарата другого поздовжнього згину і приймально-вивідного пристрою. Оцінка рівня напружень в матеріалах оброблюваних напівфабрикатів здійснена за значеннями максимальних прискорень найбільш навантажених ділянок аркушів та зошитів і порівнюванню їх критичними. Знайдено нові шляхи мінімізації цих прискорень в циліндровій групі ФРВП клапанного типу. Розроблено нові пристрої для стабілізації викладування зошитів на вивідний транспортер і виведення їх із РДМ. За розробленою методикою спроектовано ФРВП. Частина проміжкових результатів знайшли промислове впровадження в нових і експлуатованих машинах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802-5-04

Рубрики:

      
2.

Шульжик Ю.О. 
Системи автоматичного суміщення фарб на рулонних друкарських трафаретних машинах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / Ю.О. Шульжик ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 1998. — 17 с. — укp.

Розроблено математичні і структурні моделі стрічкопровідних систем і процесу зміщення фарб на рулонних друкарських трафаретних машинах та методику їх цифрового моделювання на ЕОМ, які є своєрідним багатомірним об'єктом регулювання. Створено методику синтезу систем суміщення фарб на основі пристрою, який формує управління в середині інтервалу дискретності. Розроблено алгоритм управління мікропроцесорною системою автоматичного суміщення фарб на чотирифарбових рулонних друкарських трафаретних машинах з компенсацією основних взаємних впливів регулюючої дії. Представлено результати цифрового моделювання та впровадження системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М867.02-5

Рубрики:

      
3.

Сельменська (Гуменюк) З.М. 
Інтенсифікація технології виготовлення друкарських форм з фотополімеризаційноздатних матеріалів із використанням магнітної обробки: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01. / З.М. Сельменська (Гуменюк) ; Укр. акад. друкарства. — Л., 1999. — 17 с. — укp.

На основі проведених досліджень зміни властивостей фотополімеризаційноздатних матеріалів при обробці рідких фотополімеризаційноздатних композицій магнітним полем. Встановлено, що дія магнітного поля викликає перебудову і впорядкування структури фотозатвердженого матеріалу на різних морфологічних рівнях, що приводить до утворення щільно упакованої та стійкої до тривалих циклічних навантажень однорідної регулярної сітки, і таким чином, сприяє поліпшенню механічних і деформаційних властивостей фотополімерних друкарських форм. Проведені лабораторні дослідження фотополімерних друкарських форм на основі оброблених магнітним полем рідких фотополімеризаційноздатних композицій підтверджені результатами виробничих випробувань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М801.115.4

Рубрики:

      
4.

Мервінський Р.І. 
Фізико-хімічні основи технології формування макро- та мікрорельєфних носіїв інформації з фотополімеризаційноздатних матеріалів на основі олігоефіракрилатів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.01 / Р.І. Мервінський ; Укр. акад. друкарства. — Л., 1999. — 36 с. — укp.

Дисертація присвячена дослідженням впливу структури фотополімеризаційноздатних матеріалів (ФПМ) на основі олігоефіракрилатів і олігокарбонатметакрилатів, які використовуються в технологіях макро- (фотополімерні друкарські форми) і мікрорельєфних (оптичні диски) засобів збереження і тиражування інформації (ЗЗІ), на їх фізичні, фізико-хімічні та технологічні властивості. Наявність низькосиметричних надмолекулярних утворень, обумовлених хімічною природою олігомерів, впливає на кінетику фотохімічного формування (ФХФ), визначає нелінійно-оптичні властивості досліджених ФПМ, фізико-механічні та експлуатаційні властивості виробів з них. Теоретичні і експериментальні дослідження складових композицій показали, що під час ФХФ ФПМ і виробів з них основну структуроутворюючу роль відіграють фрагменти, що містять спряжені pi-електрони (фталатні або малеїнатні групи олігомерів). Оцінено розміри надмолекулярних утворень і мікропустот (вільних об'ємів) в залежності від складових композицій, режимів ФХФ і впливу зовнішніх полів різної природи. Встановлені закономірності змін енергетичного стану олігомер-полімерних матриць при введенні фото- (пігменти для друкарських фарб) та електроактивних (сегнетоелектрики) наповнювачів. Для адекватного опису властивостей фотополімеризаційноздатних фарб пропонується використання співвідношень Крамерса-Кроніга, нормованих на спектральну чутливість ока. Доведена доцільність додаткових обробок виробів для ЗЗІ у високочастотному електромагнітному полі, що дозволяє прискорити процес термообробки на 2-3 порядки, поліпшити експлуатаційні властивості і ресурс працездатності. Проведені дослідження дозволяють прогнозува ти властивості ФПМ з різних компонентів і можуть служити теоретичною базою для підбору рецептур ФПМ в залежності від технологічного призначення і умов експлуатації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М801.115.4

Рубрики:

      
5.

Шустикевич А.І. 
Оптимізація параметрів ротаційного друкарського апарата для роботи в режимі попереднього натягу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / А.І. Шустикевич ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2000. — 19 с. — укp.

Вивчено умови стабілізації роботи ротаційного друкарського апарата шляхом створення попереднього натягу між циліндрами. Виконано теоретичні дослідження пружної взаємодії ланок друкарського преса ротаційної машини високого і плоского способів друку. Сформульовано вимоги щодо жорсткості друкарського преса і точності виготовлення опорних кілець циліндрів. Запропоновано методику розрахунку попередніх коливань циліндрів ротаційної друкарської машини. Розглянуто стабілізуючу роль попереднього натягу. Наведено результати експериментальних досліджень поперечних коливань ротаційної пари. Розроблено практичні рекомендації для конструкторів друкарських машин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802.4-5
Шифр НБУВ: РА311239 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Топольницький П.В. 
Розробка наукових основ технології і проектування устаткування для безвистійного обрізування книжково-журнальних блоків: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.01 / П.В. Топольницький ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2000. — 32 с. — укp.

Аналітичним та експериментальним методами виявлено доцільні (з міркувань якості обрізування та мінімізації технологічних опорів) геометричні параметри леза одиничного ножа, а також конструкції багатолезових різальних інструментів (БРІ). Наведено методику автоматизованого проектування БРІ з оптимізованими параметрами, до основ якої покладено результати експериментальних досліджень процесу різання, одержано на їх основі емпіричні залежності. Розроблено математичну модель процесу обрізування блоків за допомогою БРІ. Встановлено характер зміни та величини технологічних опорів на різних етапах обрізування блоків, а також одержано вихідні дані для проектування транспортувального органа машини. Досліджено пружно-силову взаємодію ланок відібраної транспортувальної системи на базі зубчастих пасів, що виникає у період обрізування блоків. Доведено вплив коливного процесу на характер зміни технологічних опорів і визначено шляхи їх мінімізації. Проведено порівняльний аналіз механізмів і досліджено механіку процесу зміни напрямку переміщення блоків у машині. Проаналізовано оптимізаційний синтез необхідного механізму та запропоновано методику його проектування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М880.31-5-02
Шифр НБУВ: РА311452 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Назаркевич М.А. 
Синтез, моделі та моделювання алгоритмів мікропроцесорної системи керування електроприводом друкарських машин: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / М.А. Назаркевич ; Держ. ун-т "Львівська політехніка". — Л., 2000. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено синтезу, оптимізації та дослідженню математичних моделей алгоритмів, які служать для здійснення мікропроцесорною системою керування електроприводом друкарських машин залежно від величин заданої швидкості, зворотних зв'язків за швидкістю і навантаженням, зі здійсненням відбору і видачі інформації в моменти часу, обумовлені сигналами переходу через нульове значення та запуску тиристорів, що підвищує ефективність функціонування друкарських машин. Встановлено аналітичні вирази для обчислення напруги керування, які залежать від частоти в мережі живлення і, на відміну від інших, враховують імпульси запуску тиристорів, реалізація яких у мікропроцесорній системі керування забезпечила жорсткість електромеханічних характеристик електропривода. Синтезовано алгоритми налагоджувальних операцій, формування заправної швидкості, розгону двигуна, переключення робочих швидкостей, гальмування двигуна, які враховують встановлені аналітичні залежності, та оптимізовано дані алгоритми за кількістю операторів. Побудовано математичні моделі та на основі методу математичної індукції виконано моделювання алгоритмів налагоджувальних операцій, формування заправної швидкості, розгону двигуна, підтримання та переключення швидкості, робочих швидкостей, гальмування. Синтезовано та оптимізовано за кількістю операторів загальний алгоритм функціонування мікропроцесорної системи за модульним принципом, який забезпечує роботу друкарської машини в шести традиційних режимах на основі цифрового керування. Розроблено математичні моделі сигналів керування системи введення - виведення, які формуються на базі створеного програмного забезпечення і враховують особливості функціонування елементної бази та узгоджують функціонування мікропроцесорної системи з електроприводом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М8-5-05
Шифр НБУВ: РА310548 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Книш О.Б. 
Розробка технології та засобів дискретно-дотичного способу підготовки корінця книжкового блока до нанесення клею при клейовому скріпленні: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / О.Б. Книш ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2001. — 16 с.: рис. — укp.

Вивчено питання покращання міцності клейового незшивного скріплення. Запропоновано проводити підготовку корінця до нанесення клею дискретно-дотичним способом. Аналітичним та експериментальним шляхом встановлено оптимальні (з точки зору збільшення міцності скріплення та мінімізації енергомісткості процесу) геометричні параметри програмованого рельєфу корінця та відповідні технологічні параметри. На базі аналітичних та експериментальних досліджень розроблено рекомендації щодо проектування механізму ножа.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М880.222
Шифр НБУВ: РА314481 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Белгайед 
Шляхи зменшення впливу зволожувальних та змивних розчинів на друкарсько- технічні властивості офсетних гумовотканинних полотен: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / Зубейр Бен Белхассен Белгайед ; Українська академія друкарства. — Л., 2002. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М832-1
Шифр НБУВ: РА327340

Рубрики:

      
10.

Овсяк О.В. 
Моделювання транслятора структур даних електромеханічних схем друкарських машин: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / О.В. Овсяк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Львів, 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено математичну модель транслятора символьних даних, спроектованих у комп'ютерно-інтегрованій системі АCCЕL EDA електромеханічних схем друкарських машин, у структури даних спеціалізованої підсистеми моделювання, яка включає встановлення зв'язків схеми, типів, параметрів, імен виводів компонентів і формування структур даних, а також спрощує введення та забезпечує автоматичне виявлення припущених під час введення вхідних даних помилок проектування схем. Синтез і мінімізація структури транслятора за кількістю термів проведено засобами теорії секвенційних алгоритмів, а дослідження його математичної моделі - методом математичної індукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802-5-02с116
Шифр НБУВ: РА320056 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Кулік Л.Й. 
Удосконалення технології окантування корінців книжкових блоків при незшивному клейовому скріпленні: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / Л.Й. Кулік ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2002. — 16 с.: рис. — укp.

Виявлено вплив технологічних властивостей і фізико-механічних характеристик окантувальних матеріалів на процес окантування корінців книжкових блоків та експлуатаційні показники видань незшивного клейового скріплення (НКС). Проаналізовано особливості сучасних технологій виготовлення видань з використанням способів окантування їх корінців, встановлено закономірності розробленого методу окантування корінців книжкових блоків у разі НКС, який підвищує міцність і довговічність книжкових видань. Здійснено математичну обробку щодо оптимізації технології окантування корінців книжкових блоків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М880.222 + М880.33
Шифр НБУВ: РА319686 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Коломієць А.Б. 
Розробка технологічного процесу обрізування дискретно-дотичним способом книжково-журнальних блоків: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / А.Б. Коломієць ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2002. — 17 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та експериментально підтверджено можливість використання дискретно-дотичного способу для безупинного обрізування книжково-журнальних блоків. Визначено оптимальні технологічні режими даного процесу за умов використання ножа, що здійснює плоско-паралельний обертовий рух. Розроблено метод визначення технологічних зусиль різання, на основі якого проводиться оптимізація параметрів привода різального інструмента.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М880.31
Шифр НБУВ: РА319667 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Мартинюк М.С. 
Удосконалення конструкцій книжкових оправ та оптимізація технології їх виготовлення: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / М.С. Мартинюк ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено класифікацію книжкових оправ за кількістю основних і додаткових конструктивних елементів, а також способом приєднання до блока, створено конструкції оправ із порожнистим корінцем, які за міцністю та складністю виконання займають проміжне місце між обкладинками та палітурками. З використанням рентгеноструктурного аналізу встановлено глибину проникнення дисперсійних клеїв у пори обкладинкових паперів, що дозволило виявити особливості механізму протікання плоского склеювання та описати їх за допомогою механічної теорії адгезії. Виявлено закономірності взаємозв'язку режимних і технологічних факторів процесу ламінування обкладинок орієнтованими поліпропіленовими плівками (ОПП) і впливу їх структури на деформацію ламінатів. Удосконалено процес ламінування обкладинок ОПП плівками, що дозволило зменшити скручування ламінатів без втрати міцності скріплення плівки з папером. Розроблено математичну модель розкрою палітурних матеріалів з врахуванням технологічних параметрів, що забезпечує зменшення їх відходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М880.4
Шифр НБУВ: РА319666 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Гавенко С.Ф. 
Методи та засоби нормалізації технології виготовлення книг способом незшивного клейового скріплення: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.01 / С.Ф. Гавенко ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2002. — 36 с.: рис. — укp.

Удосконалено технологію виготовлення книг шляхом створення нових способів незшивного клейового скріплення (НКС), а також методів і засобів її нормалізації через теоретичні та практичні дослідження процесів утворення клейових з'єднань у корінцях книжкових блоків. Досліджено вплив фізико-механічних і технологічних властивостей клейових з'єднань різної природи на міцність видань НКС та їх довговічність. Розкрито особливості механізму взаємодії клеїв і паперів залежно від вибраної технології склеювання корінців блоків на сучасних машинах НКС з клейовими апаратами валкового типу. Доведено доцільність фізичної та хімічної модифікації клеїв та їх вплив на підвищення експлуатаційних показників видань - міцність, довговічність і кут розкривання блоків. Визначено можливість виготовлення видань прогнозованої міцності та довговічності, а розроблена модель і робоча діаграма технології склеювання дозволяють керувати процесом скріплення корінців книжкових блоків. Встановлено закономірності змін напружено-деформованого стану книги в процесі виготовлення та експлуатації. Розроблено теоретичну концепцію створення методів і засобів оцінювання експлуатаційних показників книжкових видань на інформаційно-технологічній основі, системному та функціонально-структурному підході з використанням статистичних методів контролю, що стало передумовою розробки експертно-комп'ютерної системи оцінювання якості видань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М880.222
Шифр НБУВ: РА321038

Рубрики:

      
15.

Зоренко О.В. 
Закономірності перенесення поверхневим шаром гумовотканинного полотнища офсетного плоского друку фарби та зволожувального розчину: Автореф. дис. канд. техн. наук: 05.05.01 / О.В. Зоренко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2003. — 19 с. — укp.

Визначено та науково обгрунтовано закономірності перенесення друкарської фарби і зволожувального розчину поверхневими шарами декеля офсетного плоского друку та механізм спрацювання офсетних гумовотканинних полотнищ (ОГТП). Вперше встановлено вплив зміни структури і складу поверхні ОГТП на емульгування фарби. Розроблено фізичну модель перенесення фарби, зволожувального розчину та водно-фарбової емульсії в друкарських контактах "друкарська форма - поверхня ОГТП" та "ОГТП - відбиток". Здійснено теоретичний аналіз матеріального балансу перенесення фарби і зволожувального розчину в друкарському контакті офсетного плоского друку зі зволоженням друкарських форм з урахуванням спрацювання ОГТП, зважаючи на гідродинаміку дисперсних систем "рідина - тверде тіло". Встановлено механізм спрацювання поверхневих шарів полотнищ, аналітичні вирази матеріального балансу фарбоперенесення. Розроблено технологічну інструкцію експлуатації полотнищ, вихідні вимоги на засоби термічної обробки та оперативну методику контролю їх якості, подано практичні рекомендації щодо зменшення впливу агресивного середовища в період експлуатації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М832.02-1 +
Шифр НБУВ: РА327957

Рубрики:

      
16.

Топольницький П.В. 
Наукові основи безвистійного обрізування книжково-журнальних блоків: технологія і устаткування: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.01 / П.В. Топольницький ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2003. — 36 с.: рис. — укp.

За результатами експериментальних і аналітичних досліджень установлено оптимізовані геометричні параметри різального інструмента та розроблено метод його автоматизованого проектування, вибрано найбільш придатну для використання високошвидкісну систему транспортування блоків та пристрій для зміни напрямку їх переміщення на основі однобічних зубчастих пасів. Розроблено теоретичні засади процесу транспортування блоків, розкрито явища, що виникають у процесі транспортування блоків під час їх обрізування. Виявлено можливість застосування багатолезевого інструмента для обрізування переду "англійскої" брошури. Визначено технічні можливості способу обрізування блоків інструментом, лезо якого коливається з ультразвуковою частотою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М880.31 +
Шифр НБУВ: РА326023

Рубрики:

      
17.

Розум Т.В. 
Розроблення комплексного технологічного процесу контролю якості флексографічного друку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / Т.В. Розум ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Проаналізовано сучасний стан та тенденції розвитку флексографічного друку та розроблено блок-схему сучасних технологічних процесів даного друку, а також класифікації друкарських форм і технологій формного виробництва, розроблено флексографічні фарби. Встановлено основні показники складових елементів формного процесу та досліджено їх вплив на час виготовлення та якість друкарських форм. Досліджено зміни реологічних характеристик фарб у разі їх розбавляння, а також вплив величини в'язкості на якість друку, зокрема, на колірні характеристики відбитка та інтенсивність зображення. З використанням структурно-енергетичної теорії розроблено моделі формного та друкарського процесів і виконано виробничі випробування. Розроблено алгоритми контролю якості у формному та друкарському процесах флексографічного методу друку, концепцію комплексного контролю якості та технологічну інструкцію поопераційного контролю якості формного та друкарського процесів флексографічного друку з застосуванням фотополімерних друкарських форм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М868-7с +
Шифр НБУВ: РА324417

Рубрики:

      
18.

Зіненко 
Математичне моделювання та синтез розкочувальних фарбових систем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Р.Г. Зіненко ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано та розкрито моделювання фарбових апаратів з різними діаметрами фарбових валиків і циліндрів, яке базується на нових підходах, названих операторним методом аналізу, в основі якого лежить дискретне перетворення Лапласа у вигляді z-перетворення. Побудовано моделі процесу розкочування фарби, які є відносно простими, наочними та зручними для програмування та цифрового моделювання на ЕОМ. Одержано аналітичні залежності товщини шару фарби на стрічці, в зонах контакту та на фарбових валиках за дискретної подачі фарби для розгалужених і послідовних фарбових систем. Проаналізовано структури фарбових систем, доведено та цифровим моделюванням підтверджено, що взаємне розміщення фарбових валиків не впливає на монотонність перехідних процесів у фарбових системах, тому можна розміщувати фарбові валики та циліндри зважаючи на конструктивні міркування фарбового апарата.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802.6-5-042 +
Шифр НБУВ: РА326514

Рубрики:

      
19.

Циманек 
Удосконалення технології офсетного аркушевого друку шляхом інтенсифікації закріплення фарби на відбитках: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / Януш Циманек ; Українська академія друкарства. — Л., 2004. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М832.02-11
Шифр НБУВ: РА330101

Рубрики:

      
20.

Банах Ю.О. 
Удосконалення плоского висікального преса шляхом нівелювання впливу пружних деформацій привода: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / Ю.О. Банах ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2004. — 17 с. — укp.

Виявлено та проаналізовано причини дестабілізації роботи штанцювального преса тигельного типу, яка спричинює довготривале і трудомістке налагодження перед початком роботи. Теоретично обгрунтовано можливість усунення цього недоліку шляхом створення напружено-деформованого стану штанцювального преса, який створюється без наявності штанцювальної форми один раз перед початком експлуатації преса, незалежно від характеру форм, які будуть використовуватись. Установлено значення технологічно необхідних зусиль за умов висікання, бігування та перфорування на картонах різних видів. Оцінено вплив на дане зусилля затупленості висікальних лінійок, вологості картону. Розроблено рекомендації та методику створення попереднього напружено-деформованого стану. Виявлено вплив цього стану на енергетичні показники преса. Показано малу ймовірність виникнення пружних коливань у приводі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М899.2-5-02 +
Шифр НБУВ: РА333049

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського