Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (240)Книжкові видання та компакт-диски (83)Журнали та продовжувані видання (38)
Пошуковий запит: (<.>U=М802$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Представлено документи з 1 до 12

      
1.

Бенеш Р.В. 
Автоматизований аналіз критеріїв якості відбитків для удосконалення технології друкування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / Р.В. Бенеш ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено питання автоматизованого аналізу критеріїв якості відбитків для удосконалення технології друкування. Здійснено класифікацію систем автоматичного керування на підставі відомих класифікаційних ознак за особливостями відбору й опрацювання даних для додрукарського та друкарського устаткування. Класифіковано друкарські машини за системами автоматичного керування на прикладі машин фірми Heidelbrg. Розроблено імітаційне моделювання координат кольору на відбитку у разі зміни відносної площі друкарських елементів, що реалізовано у програмі MATLAB. Запропоновано нові критерії оцінювання якості відбитків, а саме: амплітуду оптичної густини фарби, амплітуду та крок відносної площі друкарських елементів на відбитку. Для визначення даних критеріїв якості друкованого зображення розроблено та реалізовано модель базової структури вимірювальної системи з застосуванням міні-відеокамери.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802-7 +
Шифр НБУВ: РА341569

Рубрики:

      
2.

Лозовий П. І. 
Інформаційна технологія тонопередачі коротких фарбодрукарських систем: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / П. І. Лозовий ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Проведено аналіз стану технології перетворення зображень на стадії друкарської підготовки та синтезу тонопередачі та математичних моделей коротких фарбодрукарських систем. Побудовано математичні моделі типових коротких фарбодрукарських систем для усталених режимів роботи, досліджено вплив параметрів на статичні властивості під час відтворення растрових зображень. Розроблено інформаційну технологію синтезу тонопередачі для коротких фарбодрукарських систем на основі її математичної моделі. Побудовано математичні моделі, які описують перехідні процеси в коротких фарбодрукарських системах, що значно відрізняються від традиційних об'єктів і систем керування. Розроблено симулятори для обчислення та візуалізації результатів моделювання, побудови статичних і динамічних характеристик і реалізації інформаційної технології синтезу тонопередачі зображень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802.6
Шифр НБУВ: РА385447 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Гур'єва Н.С. 
Інформаційні технології перетворення колірних даних у відкритих поліграфічних системах: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / Н.С. Гур'єва ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Проведено теоретичний опис процесів перетворення колірної інформації з урахуванням фактичних умов освітлення у репродукційній системі під час виготовлення друкованої продукції. Розроблено методи формування таблиць відповідності профілів кольоровідтворювальних пристроїв (КВП), що дозволяють одержати меншу похибку у процесі перетворення колірних координат графічної інформації. Розроблено інформаційні технології цифрової й екранної кольоропроби у поліграфічній сиситемі з використанням профілів КВП, створених за допомогою запропонованих моделей і методів. Розроблено контрольну шкалу та допуски на кольоровідтворення пам'ятних кольорів з позиції психологічної точності, які у сполученні з даними для оцінки колориметричної точності дозволяють здійснити контроль якості відбитків у поліграфічному виробництві на основі кількісної оцінки психологічної та колорометричної точності репродукування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802.6-1
Шифр НБУВ: РА375192 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Хмельницька І.М. 
Математичне моделювання стрічкопровідних систем ротаційних машин: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / І.М. Хмельницька ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 20 с. — укp.

З використанням запропонованого методу побудовано математичні моделі стрічкопровідних систем, які враховують вплив основних збурень і параметрів, що підвищило їх рівень адекватності. Проаналізовано дані моделі. Здійснено цифрове моделювання та наведено приклади вибору оптимальних параметрів окремих елементів. Побудовано математичні моделі зміщення, як багатовимірного об'єкту регулювання, що має вигляд матричної передавальної функції. Синтезовано автономну багатовимірну багатоканальну систему автоматичного суміщення фарб шляхом введення до системи додаткового каналу, який створює компенсувальне управління об'єктом, що забезпечує автономне управління каналами та підвищує ефективність системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802.4-5-04 +
Шифр НБУВ: РА348875

Рубрики:

      
5.

Зіненко 
Математичне моделювання та синтез розкочувальних фарбових систем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Р.Г. Зіненко ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано та розкрито моделювання фарбових апаратів з різними діаметрами фарбових валиків і циліндрів, яке базується на нових підходах, названих операторним методом аналізу, в основі якого лежить дискретне перетворення Лапласа у вигляді z-перетворення. Побудовано моделі процесу розкочування фарби, які є відносно простими, наочними та зручними для програмування та цифрового моделювання на ЕОМ. Одержано аналітичні залежності товщини шару фарби на стрічці, в зонах контакту та на фарбових валиках за дискретної подачі фарби для розгалужених і послідовних фарбових систем. Проаналізовано структури фарбових систем, доведено та цифровим моделюванням підтверджено, що взаємне розміщення фарбових валиків не впливає на монотонність перехідних процесів у фарбових системах, тому можна розміщувати фарбові валики та циліндри зважаючи на конструктивні міркування фарбового апарата.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802.6-5-042 +
Шифр НБУВ: РА326514

Рубрики:

      
6.

Кобильнік К. О. 
Моделі і методи контролю процесів рулонного ротаційного друку: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / К. О. Кобильнік ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2011. — 20 с. — укp.

Визначено інформаційні моделі елементів стрічкопровідних систем РРМ для встановлення залежностей між їх основними параметрами та визначення перехідних характеристик у типовому випадку. Вдосконалено структурну схему моделі зміщення фарб з регулюючою дією регістрового валика та фази формного циліндра для системи регулювання суміщення фарб за методом "стрічка - стрічка" та "стрічка - циліндр". Вперше синтезовано метод адаптивного кодування сигналів для систем контролю, в якому досягається мала похибка формування сигналу апроксимації та сталі періоди формування сигналу адаптації для підвищення їх технологічності. Синтезовано нові алгоритми функціонування та структури адаптивних процесорів керування на основі методів різницевого подання сигналів для скорочення затримки формування вихідного сигналу та заданої точності обчислень. Запропоновано використання прямої нейромережевої моделі для оптимізації складних контурів регулювання РРМ без проведення детальних математичних досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802.4-7
Шифр НБУВ: РА380686 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Овсяк О.В. 
Моделювання транслятора структур даних електромеханічних схем друкарських машин: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / О.В. Овсяк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Львів, 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено математичну модель транслятора символьних даних, спроектованих у комп'ютерно-інтегрованій системі АCCЕL EDA електромеханічних схем друкарських машин, у структури даних спеціалізованої підсистеми моделювання, яка включає встановлення зв'язків схеми, типів, параметрів, імен виводів компонентів і формування структур даних, а також спрощує введення та забезпечує автоматичне виявлення припущених під час введення вхідних даних помилок проектування схем. Синтез і мінімізація структури транслятора за кількістю термів проведено засобами теорії секвенційних алгоритмів, а дослідження його математичної моделі - методом математичної індукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802-5-02с116
Шифр НБУВ: РА320056 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Морфлюк В. Ф. 
Наукові основи об'єктивного цифрового визначення та стабілізації параметрів технологічних процесів рулонних друкарських машин: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.05.01 / В. Ф. Морфлюк ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2010. — 35 с. — укp.

Розроблено структурну схему узагальненої інформаційної моделі визначення та стабілізації технологічних параметрів процесу друку, яка визначає перспективи для побудови засобів об'єктивного визначення технологічних параметрів та оптимізацію часу, необхідного для виявлення та стабілізації прогнозованих відхилень технологічних параметрів. Запропоновано та розроблено комплексний метод об'єктивного статистичного оцінювання та визначення статичних параметрів технологічних процесів, що є засобом забезпечення достовірності результатів вимірювання у реальному масштабі часу. Обгрунтовано інтегрований метод об'єктивного визначення параметрів повздовжнього та поперечного суміщення фарб на підставі цифрової обробки параметрів імпульсних сигналів, який забезпечує підвищення точності визначення та стабілізації параметрів суміщення фарб. На підставі результатів математичного моделювання процесів суміщення фарб встановлено аналітичні залежності визначення можливого зміщення фарб на наступних секціях друку для прогнозованої стабілізації поздовжнього суміщення фарб, що надає можливість мінімізації часу для процесів стабілізації технологічних параметрів. Запропоновано механізм структурної організації програмних засобів визначення та стабілізації параметрів технологічних процесів, що дозволяє оптимізувати процеси стабілізації параметрів у реальному масштабі часу за рахунок паралельності процесів програмної обробки та процесів апаратної стабілізації технологічних параметрів. Обгрунтовано нову концепцію побудови формального опису процесів і засобів об'єктивного цифрового визначення та стабілізації технологічних параметрів процесу друку та систему інтерпретації інтегрованого середовища компонентів структури опису, що забезпечує ефективність організації прикладних програмних засобів на підставі інтегрованих оболонок, побудованих з використанням модульного принципу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802-5-01
Шифр НБУВ: РА377205 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Шустикевич А.І. 
Оптимізація параметрів ротаційного друкарського апарата для роботи в режимі попереднього натягу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / А.І. Шустикевич ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2000. — 19 с. — укp.

Вивчено умови стабілізації роботи ротаційного друкарського апарата шляхом створення попереднього натягу між циліндрами. Виконано теоретичні дослідження пружної взаємодії ланок друкарського преса ротаційної машини високого і плоского способів друку. Сформульовано вимоги щодо жорсткості друкарського преса і точності виготовлення опорних кілець циліндрів. Запропоновано методику розрахунку попередніх коливань циліндрів ротаційної друкарської машини. Розглянуто стабілізуючу роль попереднього натягу. Наведено результати експериментальних досліджень поперечних коливань ротаційної пари. Розроблено практичні рекомендації для конструкторів друкарських машин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802.4-5
Шифр НБУВ: РА311239 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Дідич В.П. 
Основи теорії і проектування фальцювально-різальних та приймально-вивідних пристроїв рулонних друкарських машин: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.01 / В.П. Дідич ; Укр. акад. друкарства. — Л., 1998. — 32 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемі створення теорії розрахунку фальцювально-різальних та приймально-вивідних пристроїв (ФРВП) рулонних друкарських машин (РДМ) і розробці на цій основі методик проектування механізмів та вузлів ФРВП. Виведено необхідні аналітичні та емпіричні залежності для головних вузлів тягнучо-перфорувальної та циліндрової груп, фальцювального апарата другого поздовжнього згину і приймально-вивідного пристрою. Оцінка рівня напружень в матеріалах оброблюваних напівфабрикатів здійснена за значеннями максимальних прискорень найбільш навантажених ділянок аркушів та зошитів і порівнюванню їх критичними. Знайдено нові шляхи мінімізації цих прискорень в циліндровій групі ФРВП клапанного типу. Розроблено нові пристрої для стабілізації викладування зошитів на вивідний транспортер і виведення їх із РДМ. За розробленою методикою спроектовано ФРВП. Частина проміжкових результатів знайшли промислове впровадження в нових і експлуатованих машинах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802-5-04

Рубрики:

      
11.

Величко 
Теоретичні основи взаємодії інформаційного, енергетичного і матеріального потоків у друкарському контакті: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.01 / Олена Михайлівна Величко ; Українська академія друкарства. — Л., 2006. — 35 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802-1
Шифр НБУВ: РА348984

Рубрики:

      
12.

Сорочинський О. М. 
Цифрові системи керування намотувальними механізмами рулонних ротаційних машин: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.07 / О. М. Сорочинський ; Держ. наук.-вироб. корпорація "Київ. ін-т автоматики". — К., 2010. — 24 с. — укp.

Вдосконалено методи цифрового керування намотувальними вузлами з двигунами постійного струму. Вперше синтезовано спеціалізовані за структурою цифрові системи керування намотувальних вузлів (НВ) з двигунами постійного струму та з асинхронними двигунами. Встановлено алгоритми та програмні засоби адаптації регуляторів до режимів заправки та намотування, нестабільності параметрів стрічок, НВ та їх двигунів. Розроблено та реалізовано алгоритм обчислення натягу стрічок з врахуванням електромагнітних моментів двигунів НВ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802.4-53-04
Шифр НБУВ: РА375520 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського