Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (22)Книжкові видання та компакт-диски (38)
Пошуковий запит: (<.>U=Н28$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Будівництво   
1.

Самостян В. Р. 
Вплив геометричних вимог на процеси дискретного моделювання криволінійних об'єктів будівництва: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.01.01 / В. Р. Самостян ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено вплив заданих вихідних вимог на процеси дискретного моделювання зрівноважених одно- та двовимірних образів. Розроблено нові ефективні алгоритми моделювання дискретних аналогів кривих ліній та поверхонь з різними комбінаціями врахування вихідних вимог, які дозволили збагатити та розширити формотвірні можливості відомих методів дискретного моделювання стосовно розв'язання різного роду практичних задач. Запропоновано каталогізатор алгоритмів, який має універсальний характер, не потребує спеціальної підготовки від користувача та легко адаптується до розв'язання великої кількості прикладних задач у різноманітних галузях сучасного виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н282
Шифр НБУВ: РА381357 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Кривенко О.В. 
Геометрія світлотіней при змінному природному освітленні стосовно задач архітектурного формоутворення: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.01.01 / О.В. Кривенко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Розроблено нові геометричні способи виявлення зон падаючих тіней на плоских та кривих поверхнях, ліній та областей їх переміщення з використанням геометричної моделі добового конуса сонячних променів та з урахуванням основних факторів впливу на процес тінеутворення. Викладено нові підходи до геометричного моделювання областей постійного та змінного освітлення, в яких переміщуються контури власної тіні на заданій плоскій та кривій поверхнях у функції змінних параметрів, що впливають на процес тінеутворення. Висвітлено способи геометричного моделювання розподілу світлотіньових градацій на плоских та граних поверхнях, а також поверхнях різної кривини з урахуванням змінного напряму світла. Розглянуто питання розвитку геометричного моделювання природного освітлення на основі світлового вектора змінних параметрів. Проаналізовано особливості джерел природного світла, зокрема, пряме сонячне світло, розсіяне світло неба та складне світло Сонця і неба. Досліджено вплив розподілу яскравості неба в ясному, похмурому, захмареному стані під час визначення величини та напряму переносу дифузного світла неба у задану точку поверхні. Визначено місце геометричного моделювання змінної природної освітленості поверхонь у загальному процесі архітектурного проектування та формотворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н281.3 +
Шифр НБУВ: РА342263

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Дорошенко Н. І. 
Формування системи графічних понять у майбутніх кваліфікованих робітників будівельної галузі: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / Н. І. Дорошенко ; Ін-т пед. освіти і освіти дорослих НАПН України. — К., 2011. — 21 с. — укp.

Проаналізовано проблему формування понять у психолого-педагогічній літературі, відповідність методичної літератури, навчальних програм, підручників і посібників сучасним вимогам високотехнологічного виробництва. Висвітлено графічну підготовку в практиці професійно-технічних навчальних закладів. Розроблено, теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено авторську методику формування системи графічних понять і готовність до професійної діяльності майбутніх кваліфікованих робітників будівельної галузі. Обгрунтовано етапи формування понять та рівні сформованості графічних понять. Створено навчально-методичний комплекс для забезпечення ефективності процесу графічної підготовки кваліфікованих робітників. Доведено, що процес формування системи графічних понять буде ефективним за умови забезпечення послідовності та наступності у формуванні поняттєвого апарату, вдосконалення змісту, форм і методів навчання на основі упровадження сучасних педагогічних технологій, поєднання процесу графічної підготовки з професійною підготовкою майбутнього кваліфікованого робітника будівельного профілю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н282 р(4УКР)16
Шифр НБУВ: РА382634 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського