Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (8)Реферативна база даних (832)Книжкові видання та компакт-диски (617)Журнали та продовжувані видання (96)
Пошуковий запит: (<.>U=Н331$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 96
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія: Будівництво   
1.

Ракша Л.В. 
Лужні бетони з підвищеними демпфуючими властивостями: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Л.В. Ракша ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 1999. — 19 с. — укp.

В роботі теоретично обгрунтована та практично підтверджена можливість одержання матеріалів з підвищеними демпфуючими властивостями за рахунок направленого синтезу як низькоосновних гідросилікатів кальцію, так і цеолітоподібних новоутворень групи фожазиту, які відрізняються великим вмістом води в порах та грають роль демпферів внутрішніх напружень. Визначено оптимальні склади та досліджено фізико-механічні і спеціальні властивості комбінованих в'яжучих та бетонів на їх основі з підвищеними демпфуючими властивостями та вібровитривалістю. Розроблені основи технології одержання запропонованих матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.64

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Абба Ахмат Нгалбіок 
Електроактиваційна технологія силікатного бетону: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Абба Ахмат Нгалбіок ; Донбаська держ. академія будівництва і архітектури. — Макіївка, 1999. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.34 + Н331.34
Шифр НБУВ: РА303135

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Фунг Бао Ань 
Регулювання тверднення цементів у бетоні з урахуванням особливостей клімату В'єтнаму: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Фунг Бао Ань ; Харк. держ. автомоб.-дорож. техн. ун-т. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

У роботі на основі оцінки впливу природно-кліматичних особливостей В'єтнаму на тверднення та властивості бетону методами калориметричного аналізу (термокінетика і термопорометрія) досліджені ранні стадії гідратації та структуроутворення в'єтнамського та українського цементів у присутності індивідуальних та комплексних хімічних добавок пластифікуючого та прискорюючого типів. Встановлені основі показники швидкості та повноти тепловиділення композицій, що твердіють, з метою вибору ефективних технологічних параметрів. Дані щодо тепловиділення покладено за основу розрахунку та прогнозу по розробленій методиці температурних полів у пакетах залізобетонних виробів із застосуванням геліотехнології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.001

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Зеленський Д.Ю. 
Бетони, стійкі в умовах систем каналізації: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Д.Ю. Зеленський ; Харк. держ. автомоб.-дор. техн. ун-т. — Х., 1999. — 17 с. — укp.

Дисертацію присвячено актуальній проблемі захисту систем каналізації від біогенної сірчанокислотної корозії. Обгрунтовано створення кислотостійких в'яжучих композицій з підвищеною водостійкістю за рахунок застосування кислототривкого наповнювача, що складається з висококремнеземистого порошку та тонкомеленого гранульованого металургійного шлаку. Зроблено термодинамічні розрахунки реакцій взаємодії рідкого скла з шлаковими мінералами у присутності кремнійфториду натрію, що показали найбільшу імовірність утворення лужних гідроалюмосилікатів та малорозчинного фториду кальцію. Розроблено склади кислототривких розчинів бетонів та замазок підвищеної водостійкості, що можуть бути використані як при зведенні нових, так і при ремонті діючих систем каналізації. Фізико-хімічні дослідження показали, що у традиційному кислототривкому в'яжучому розчині значним є вміст фториду натрію та присутні залишки кремнійфториду натрію, у модифікованому шлаком кислототривкому в'яжучому - фторид натрію повністю зв'язаний шлаком, залишків кремнійфториду натрію немає, присутніми є гідроалюмосилікати кальцію та натрію, а також гідросилікати кальцію. Натурні випробування в умовах підсклепінного простору міського колектора показали, що зразки модифікованого шлаком кислототривкого бетону за 4 роки експозиції не зазнали корозійних пошкоджень і мають найбільш високу корозійну стійкість. Розроблено технологічний регламент на виробництво труб з модифікованого кислототривкого бетону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.9

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Кровяков С.О. 
Оптимізація складу дрібнозернистого бетону з урахуванням критеріїв локального руйнування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / С.О. Кровяков ; Донбас. держ. акад. буд-ва і архіт. — Макіївка, 1999. — 17 с. — укp.

Дисертація присвячена оптимізації складу дрібнозернистих бетонів, що містять цеолітовий наповнювач, з урахуванням критеріїв локального руйнування при різноманітному їх водонасиченні. Встановлено, що введення тонкомеленого цеоліту в бетони, які працюють в умовах підвищеної вологості, збільшує критичний коефіцієнт напружень. В обчислювальному експерименті оцінено роль кожного компоненту в структуроутворенні, причому виключено вплив водопотреби сумішей рівної легкоукладності. В цьому експерименті використана спеціальна модель у вигляді добутку лінійної функції цементно-водного відношення на експериментально-статистичну модель для відносних відхилень від цієї функції. Аналіз багатофакторних моделей показав, що по мірі збільшення ступеня заповнення відкритих пор водою рівень критерію локального руйнування спочатку знижується, а потім зростає.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.34

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
6.

Гіль Ю.Б. 
Оцінка та урахування екзотермії цементів у технології залізобетонних контейнерів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Ю.Б. Гіль ; Харк. держ. автомоб.-дорож. техн. ун-т. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

Поставлено і вирішено завдання розробки технології вентильованих бетоних контейнерів для схову радіоактивних, токсичних та інших технологічних відходів з урахуванням екзотермії твердіючого бетону. За допомогою калориметричного аналізу здійснено вибір цементів і хімічних добавок для бетону. Засвоєно інформаційно-довідкову систему контролю якості компонентів для підбору і коригування складу бетону. Розроблено методику розрахунку температурних полів і напружень в тілі виробу з урахуванням характеристик тепловиділення і температури повітря. В промислових умовах відпрацьовано технологічний регламент виготовлення виробів на основі "Рекомендацій з технології вентильованого бетонного контейнера сухого схову відходів ядерного палива (ССВЯП). Інформаційна система контролю якості і виробництва бетонних робіт при виготовленні вентильованого контейнера (ВБК)", запроваджених на Запорізькій атомній станції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.001

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
7.

Назарова А.В. 
Горілопородні бетони автоклавного твердіння: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / А.В. Назарова ; Донбас. держ. акад. буд-ва і архіт. — Макіївка, 2000. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено розв'язанню актуальної задачі - теоретичному та експериментальному обгрунтуванню отримання горілопородного бетону, що наближається за якістю до традиційних бетонів автоклавного твердіння, шляхом встановлення закономірностей формування його мікроструктури, представленої в'яжучим на основі вапна і шахтних горілих порід з підвищеним вмістом шкідливих домішок. Вивчено склад і властивості горілих порід шахтних териконів. Експериментально-статистично оптимізовано склади вапняно-горілопородного в'яжучого, щільного і поризованого горілопородних бетонів, визначено їх фізико-механічні та експлуатаційні властивості. Розроблено та введено технічні умови України на в'яжуче та бетони на основі горілих порід.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.723-01
Шифр НБУВ: РА309203 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
8.

Хаддад Оссама 
Бетони прискореного твердіння для влаштування трубчастих паль методом осьового пошарового пресування безпосередньо в грунтах регіону Сірії: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Хаддад Оссама ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2000. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено підбору складів дрібнозернистих бетонів прискореного твердіння та удосконаленню технології влаштування трубчастих бетонних паль безпосередньо в незв'язних грунтах, що забезпечує зменшення термінів зведення фундаментів і гарантує ущільнення бетонної суміші в стінках палі. Теоретично обгрунтовано прискорення процесу твердіння шляхом введення до складу бетонної суміші комплексного додатка, що містить кальцій. Методами математичного моделювання розраховано склади бетонів прискореного твердіння. Експериментально досліджено кінетику твердіння та доведено ефективність запропонованих рішень, що забезпечують набір відпускної тривкості протягом 2 - 5 діб без тепловологістої обробки. Удосконалено та експериментально випробувано технологію пресування трубчастих бетонних паль у свердловинах, які зроблено в грунті, шляхом використання обсадної труби, що виймається. Натурні випробування підтвердили ефективність застосування комплексного додатка та розробленої технології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.34 + Н654.16
Шифр НБУВ: РА308445 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
9.

Косячевська С.М. 
Розробка основ енергозберігаючого імпульсного способу тепловологісної обробки важких бетонів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / С.М. Косячевська ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено вплив технологічних чинників на процес структуроутворення та набору міцності звичайними важкими бетонами за умов тепловологісної обробки (ТВО). Розглянуто спосіб принципово нової організації подачі енергоносія до камери пропарювання бетонних та залізобетонних виробів під час ТВО. Запропоновано нові режими імпульсної ТВО щодо пропарювання бетонів на портландцементах перших двох видів за ДСТУ Б.В 2.7 - 46-96. Наведено результати досліджень цементного каменю важких бетонів, пропарених за різними технологіями, фізико-хімічними та електронно-мікроскопічними методами. Розроблено рекомендації з метою застосування імпульсного способу ТВО важких бетонів з урахуванням властивостей важких бетонів на різних портландцементах, а також рекомендації щодо запропонованої та удосконаленої схеми автоматизації процесу ТВО на виробництві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.5-01
Шифр НБУВ: РА308489 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
10.

Станецький Г.С. 
Жаростійкі лужні в'яжучі і бетони підвищеної термостійкості: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Г.С. Станецький ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2000. — 21 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та практично підтверджено можливість одержання лужних в'яжучих і бетонів підвищеної термостійкості за рахунок направленого синтезу в складі продуктів тверднення лужних в'яжучих, модифікованих термоактивованими додатками каолініту та серпентиніту, кристалів голчастої або ниткоподібної форми (муліту, дистенсиліманіту, кордієриту), які відрізняються підвищеною густиною, теплопровідністю та зниженими значеннями модуля пружності порівняно з аналогічними показниками вихідних компонентів. Розроблено основи технології одержання запропонованих матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.9 + Н626.102.19
Шифр НБУВ: РА310946 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
11.

Кухнюк О.М. 
Вплив малоциклових навантажень на механічні характеристики бетону та роботу згинальних залізобетонних елементів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.М. Кухнюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 16 с. — укp.

Експериментально та теоретично досліджено вплив на механічні характеристики бетону та роботу згинальних залізобетонних елементів малоциклових навантажень низьких і середніх рівнів. Запропоновано нове вирішення наукового завдання, що полягає в розробці методики розрахунку згинальних залізобетонних елементів під час дії малоциклових навантажень. Описано розрахунковий апарат, який базується на сучасних положеннях розрахунку міцності, тріщиностійкості та деформацій згинальних залізобетонних елементів у разі час одноразового навантаження. Отримано коефіцієнти умов роботи бетону та залізобетонних згинальних елементів під час дії малоциклових навантажень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.006 + Н539.12-028.011
Шифр НБУВ: РА314327 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
12.

Майстренко О.Ф. 
Бетони з використанням заповнювачів на основі продуктів спалювання твердих побутових відходів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / О.Ф. Майстренко ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2001. — 17 с.: рис. — укp.

Розглянуто питання отримання бетонів із використанням заповнювачів на базі продуктів спалювання твердих побутових відходів (ТПВ). Досліджено продукти спалювання ТПВ заводів Дніпропетровська, Києва, Севастополя, Харкова з метою з'ясування можливості їх використання в промисловості будівельних матеріалів. Встановлено, що одним з методів стабілізації складу продуктів спалювання ТПВ може бути їх поділ на фракції, що дозволяє одержати заповнювачі з більш стабільними показниками хімічних і фізико-технічних властивостей. Досліджено хімічні властивості та гідравлічну активність продуктів спалювання ТПВ, вивчено їх взаємодію з продуктами гідратації цементу. Отримано різні склади бетонів із використанням заповнювачів з продуктів спалювання ТПВ; вивчено вплив складів продуктів спалювання ТПВ на міцність і морозостійкість бетонів. Проведено санітарно-гігієнічну оцінку продуктів спалювання ТПВ і бетонів на їх основі, визначено їх раціональну область використання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.601.33 + Н626.102.16
Шифр НБУВ: РА313655 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
13.

Златковський О.А. 
Особливості льодоутворення при заморожуванні цементного каменю в бетоні: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.23.05 / О.А. Златковський ; Харк. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2001. — 16 с. — укp.

Вивчено особливості та оцінку небезпеки льодоутворення у процесі заморожування цементного каменю. Льодоутворення, як джерело внутрішніх напружень, є одним із факторів, що визначають формування структури та властивостей цементного каменю за зимових умов. Розроблено ITF-модель оцінки небезпеки льодоутворення. Досліджено особливості льодоутворення в процесі заморожування цементного каменю на основі цементу та клінкерних мінералів. Вивчено вплив технологічних факторів на особливості льодоутворення під час заморожування цементного каменю: моменту і швидкості заморожування, водовмісного відношення, температури та вологості твердіння, ролі хімічних додатків протиморозного типу на прикладі поташу. Підтверджено доцільність використовування поліфункціональних додатків, які знижують небезпеку льодоутворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.006 + Н626.109.5
Шифр НБУВ: РА312957 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
14.

Христич О.В. 
Бетон електротехнічний металонасичений для захисту від іонізуючих випромінювань: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / О.В. Христич ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2001. — 23 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано й експериментально підтверджено наукову гіпотезу набування електротехнічним металонасиченим бетоном підвищених радіаційно-захисних властивостей, які не забезпечують традиційні матеріали біологічного захисту за умов спільномірної густини. Розроблено технологічні основи створення спеціального бетону з оптимальною щільністю мікроструктури та необхідними фізико-механічними властивостями. Встановлено оптимальні рецептурно-технологічні параметри для виготовлення монолітного та збірного радіаційно-захисного покриття огороджувальних конструкцій з бетелу-м. Досліджено кількісні характеристики процесів послаблення іонізуючих випромінювань бетелом-м для енергій гамма-квантів 60 - 170 кеВ і рентгенівських випромінювань у режимі 76 кВ - 250 мА - 2 c. Товщина радіаційно-захисного покриття з металонасиченого композиту - 0,03 - 0,045 м.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.9 + Н626.102.19
Шифр НБУВ: РА314570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
15.

Ковальчук Г.Ю. 
Жаростійкий газобетон на основі лужного алюмосилікатного зв'язуючого: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Г.Ю. Ковальчук ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2002. — 21 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та експериментально доведено можливість отримання газобетону на основі лужного алюмосилікатного зв'язуючого та золи-винесення з метою теплоізоляції високотемпературного устаткування. Встановлено взаємозв'язок між компонентним складом, умовами термообробки, фазовим складом новоутворень після гідратації та дегідратації, а також властивостями штучного каменю на основі лужних алюмосилікатних зв'язуючих з використанням різних алюмосилікатних компонентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.742 + Н626.102.174.2
Шифр НБУВ: РА319535 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
16.

Онищенко 
Бетон з високими експлуатаційними властивостями на алюмоферітній зв'язці: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Вікторія Євгенівна Онищенко ; Придніпровська держ. академія будівництва та архітектури. — Д., 2002. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653
Шифр НБУВ: РА320539

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
17.

Жук М.М. 
Спеціальні властивості бетонів, модифікованих сіркою: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / М.М. Жук ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2002. — 18 с. — укp.

Вміщено результати експериментально-теоретичних досліджень електроізоляційних, теплофізичних і радіаційнозахисних властивостей цементних бетонів, просочених розплавом сірки, та сірчаних бетонів з використанням немодифікованої та модифікованої сірки. Використання сірки як термопластичного в'яжучого та речовини для просочування дозволяє одержати електроізоляційні та радіаційнозахисні бетони з високими експлуатаційними характеристиками. Встановлено основні фізико-механічні, теплофізичні, електричні та радіаційнозахисні властивості для розробленого складу бетонів. Наведено рекомендації щодо технології виготовленння, методів досліджень та застосування композицій та бетонів, модифікованих сіркою, з підвищеними діелектричними характеристиками. Визначено потенціальні галузі використання та техніко-економічну ефективність розробленого складу бетонів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.9 + Н626.102.19
Шифр НБУВ: РА319061 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
18.

Попов С.В. 
Дрібнозернисті щільні бетони зі спеціальними властивостями на заповнювачах із кам'яновугільних і антрацитових золошлакових матеріалів ТЕС Донбасу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / С.В. Попов ; Донбас. держ. акад. буд-ва і архіт. — Макіївка, 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Теретично та експериметально обгрунтовано можливість використання кам'яно-вугільних і антрацитових золошлакових сумішей (ЗШС) ТЕС Донбасу поточного виходу з широким діапазоном складу та властивостей у дрібнозернистих щільних бетонах зі спеціальними властивостями. Вивчено закономірності формування міжфазного контактного шару "цементний камінь - зола", "цементний камінь - шлак". Оптимізовано склади бетонів на кам'яновугільних і антрацитових золошлакових відходах поточного виходу Зуєвської, Вуглегірської та Старобешевської ТЕС. Установлено оптимальні технологічні параметри виробництва бетонних сумішей на кам'яновугільних і антрацитових ЗШС ТЕС Донбасу, визначено їх міцнісні та деформативні властивості. Досліджено спеціальні властивості та встановлено раціональні напрямки використання дрібнозернистих щільних бетонів на заповнювачах з ЗШС ТЕС Донбасу: для виготовлення елементів шахтного кріплення, що працюють за умов агресивних вод; для конструкцій теплових агрегатів, що експлуатуються за високих температур; для ремонту та відновлення будівель і споруд.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653 + Н626.102.165.3 +
Шифр НБУВ: РА325847

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
19.

Громова О.В. 
Бетони з підвищеними адгезійними властивостями для ремонту штучних транспортних споруд: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / О.В. Громова ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2003. — 25 с.: рис. — укp.

Розроблено та досліджено бетони на активованій в'яжучій речовині з підвищеними адгезійними властивостями для ремонту та захисту бетонів транспортних споруд у підводній зоні. Проаналізовано процеси та причини порушення цілісності бетону масиву та відновлених елементів, зроблено вибір матеріалів і можливих способів ремонту споруд у підводній зоні. Встановлено, що основним критерієм довговічності відновлених елементів є якість зчеплення нового бетону зі старою бетонною кладкою та сумісність ремонтного бетону з бетоном старої кладки. Проаналізовано фізико-хімічну природу формування контактної зони, чинників, які впливають на величину зчеплення. Встановлено вплив параметрів високоінтенсивної гідравлічної активації цементної системи на технічні показники бетонної суміші, фізичні та механічні властивості бетону та контактної зони. Досліджено фізико-механічні, деформативні та експлуатаційні властивості бетону старої кладки, бетону на активованій в'яжучій речовині та контактної зони. Розроблено засади технології підводних бетонів для ремонту транспортних споруд. Економічно обгрунтовано застосування розроблених бетонів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О112-083-3 + Н331.006 +
Шифр НБУВ: РА323576

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
20.

Дорофєєв О.В. 
Формування будівельно-технічних властивостей бетонів як грубогетерогенних матеріалів: Автореф. дис. канд. техн. наук: 05.23.05 / О.В. Дорофєєв ; Крим. акад. природоохоронного та курортного буд-ва. — Сімф., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено вплив об'ємних змін тужавіючого матричного матеріалу на формування поверхні розподілу з заповнювачами. Запропоновано та проаналізовано механізми формування локальних та інтегральних залишкових деформацій на рівні структурної неоднорідності "матриця - заповнювач" залежно від рівня адгезійно-когезійних сил зв'язку на внутрішніх поверхнях розподілу. Встановлено механізми зародження та розвитку технологічних тріщин у макроструктурі бетону. Визначено роль залишкових деформацій у перерозподілі деформацій, що виникають в макроструктурі бетону під час дії зовнішніх навантажень. Експериментально підтверджено вплив стану поверхні заповнювачів на міцність та деформативні властивості бетонів. Визначено оптимальні склади бетонів на модифікованих заповнювачах з поліпшеними міцнісними і деформативними властивостями та зниженим пошкодженням технологічних тріщин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.006 +
Шифр НБУВ: РА328190

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського