Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (28)Реферативна база даних (348)Книжкові видання та компакт-диски (422)Журнали та продовжувані видання (58)
Пошуковий запит: (<.>U=Н4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 50
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія: Будівництво   
1.

Лісневський Р.В. 
Автоматизація прийняття рішень при проектуванні склопакетів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / Р.В. Лісневський ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2006. — 16 с. — укp.

Запропоновано ієрархічну систему показників якості проектних рішень для проектування склопакетів, а також розроблено інформаційну модель прийняття цих рішень, яка передбачає застосування індивідуальної характеристики замовника, яка містить формалізоване подання його вимог щодо вибору проектних рішень. Розроблено метод евристичного пошуку припустимих проектних рішень, який використовує метод послідовних наближень та базується на евристичних правилах вибору у нечіткій постановці, що дозволяє суттєво скоротити процес вибору варіантів, а також на реалізації функцій самонавчання системи підтримки проектних рішень. Розроблено метод багатокритеріального вибору раціональних рішень на базі розвинутого методу лексикографічного упорядкування альтернатив і з використанням модифікованого критерію максиміну (Вальда). За результатами дослідження створено методику оцінки ефективності процесу проектування склопакетів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н46-02 +
Шифр НБУВ: РА343179

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Білик А.С. 
Вибір оптимальних конструктивних рішень сталевих ферм покриттів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / А.С. Білик ; Київ. нац. ун-т буд-ва та архіт. — К., 2009. — 26 с. — укp.

Встановлено, що методика вибору базується на методі послідовного аналізу варіантів, оптимізація поперечних перерізів яких виконується методом повторних аналізів, а дискретний пошук оптимальної геометрії - методом повного перебору. Зазначено, що оптимізація та вибір здійснюються за критеріями маси деталей ферми, собівартості, або наведених витрат кроквяного блоку будівді. Доведено, що методику використано для проектування реальних об'єктів. Одержані результати засвідчують вибір оптимальних рішень на стадії варіантного проектування як значний резерв економічності конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н442.34-02 +
Шифр НБУВ: РА368720

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Білоус О. М. 
Вітраж цивільної будівлі як фактор зміни температури повітря приміщення за літніх умов: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / О. М. Білоус ; Донбас. нац. акад. буд-ва і архіт. — Макіївка, 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано сучасні конструктивні принципи й основні положення проектування вітражів. Уточнено класичну теорію Шкловера приросту температури повітря в приміщені за нестаціонарних теплонадходжень сонячної радіації методикою розрахунку теплонадходжень крізь вітраж за Староверовим. Одержано масиви даних розподілу температур на поверхні вітража, виявлено закономірність зміни температур. Визначено експериментальні дані з приросту температури внутрішнього повітря приміщення з вітражем за натурних умов, які підтверджують теоретичну модель формування надлишкових температур у приміщенні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н461.5
Шифр НБУВ: РА374497 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Половко А.П. 
Вогнестійкість енергоефективних стінових огороджуючих конструкцій житлових та громадських будівель: автореф. дис... канд. техн. наук : 21.06.02 / А.П. Половко ; Львів. держ. ун-т безпеки життєдіяльності. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Вперше встановлено залежності меж вогнестійкості багатошарових стінових захисних конструкцій від товщини та виду теплоізоляційного матеріалу. Вперше одержано розв'язок стаціонарної температурної задачі на підставі аналітичних методів для плоских багатошарових енергоефективних стінових захисних конструкцій, з врахуванням неідеального й ідеального теплового контакту між окремими їх шарами. Обгрунтовано й експериментально підтверджено можливість застосування запропонованого розрахункового методу визначення межі вогнестійкості за ознакою втрати цілісності для багатошарових захисних конструкцій з використанням пінополістиролу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н42-02 + Н5-021.1 +
Шифр НБУВ: РА367064

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Войтова Ж.М. 
Довговічність комбінованих огороджуючих конструкцій з використанням склопластів, полімерних матеріалів і металопластів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Ж.М. Войтова ; Донбас. нац. акад. буд-ва і архіт. — Макіївка, 2005. — 21 с. — укp.

Розглянуто питання дослідження та прогнозування довговічності конструкційних полімерів, що використовуються в огороджуючих конструкціях під час експлуатації за умов агресивних впливів, з урахуванням напружено-деформованого стану. Викладено методику визначення нормативних та розрахункових характеристик довговічності. Проаналізовано моделювання коефіцієнта надійності протикорозійного захисту у разі подовження залишкового ресурсу огороджуючих конструкцій трубопроводу коксового газу ВАТ "Ясинівський коксохімічний завод", а також фізико-механічне моделювання руйнування конструкційних полікарбонатних пластиків, які експлуатуються за умов напружено-деформованого стану та впливу агресивного середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н4-021.1 + Н56-021.1 +
Шифр НБУВ: РА336745

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
6.

Павлюк П.О. 
Дослідження конструктивно-технологічних особливостей проектування, влаштування, експлуатації суміщених дахів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / П.О. Павлюк ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2006. — 24 с. — укp.

З'ясовано значущість окремих елементів конструктивного складу суміщених дахів стосовно запобігання конденсатного зволоження їх товщі. Знайдено розрахункові та графічні залежності зміни теплотехнічних характеристик суміщених дахів від стану їх зволоження, що дозволяє прогнозувати безремонтний термін служби. Розроблено критерій застосування вентиляційних систем у складі суміщених дахів. Запропоновано конструктивні та технологічні нормалі влаштування протиконденсатних і осушувальних вентсистем у товщі даних дахів. Визначено показники технологічності досліджених систем з урахуваннямм варіантного вибору конденсатозбірних і витяжних конструктивних елементів у їх складі. Установлено технологічні показники зведення суміщених дахів з протиконденсатними вентсистемами у порівнянні з показниками зведення горищних дахів. Наведено новий принцип діагностики технічного стану суміщених дахів, що базується на визначенні загального вологісного стану покриття побудовою гідрогоризонталей зволоження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н442-043 +
Шифр НБУВ: РА345491

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
7.

Аль-Хеярі Алі 
Екрануючі та поглинаючі огороджуючі конструкції для підвищення безпеки праці при високочастотних та надвисокочастотних випромінюваннях: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.26.01 / Аль-Хеярі Алі ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено методи та засоби забезпечення безпеки праці в процесі впливу високочастотного (ВЧ) та надвисокочастотного (НВЧ) випромінювань за допомогою екрануючих і поглинальних огороджуючих конструкцій. Вивчено екрануючі властивості огороджуючих конструкцій стосовно полів ближньої зони, амплітудно-модульованого та несинусоїдального електромагнітного випромінювань. Визначено властивості спектра радіовипромінювання, що пройшло крізь екран (для гармонічних і негармонічних полів). Вдосконалено моделі оцінки поглинальних властивостей комбінованих поглиначів електромагнітних хвиль, що дозволило отримати більш точне рішення для похилого падіння хвиль. Досліджено конструкцію поглинальної решітки типу "жалюзі". Експериментально підтверджено, що введення в базовий поглинач електромагнітних хвиль "ножової" решітки (за умов нормального та близького до нього падіння надвисоких частот НВЧ-випромінювання), решітки типу "жалюзі" (у широкому діапазоні кутів падіння) призвело до підвищення його поглинальних властивостей. Розроблено рекомендації стосовно вибору параметрів екрануючих і поглинальних огороджуючих конструкцій залежно від характеристик високих частот і НВЧ випромінювань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н42-02 + З845-01н6
Шифр НБУВ: РА311678 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
8.

Нагорний М.В. 
Ефективні енергозберігаючі конструкції малоповерхових житлових будинків: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / М.В. Нагорний ; Харк. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2001. — 18 с.: рис. — укp.

Запропоновано нову систему конструкцій малоповерхових житлових будинків, яка полягає в тому, що зовнішні стіни зроблено з легких теплоізоляційних матеріалів і не несуть навантаження від перекрить, замість них цю роль виконують несучі внутрішні стіни - перегородки. Перекриття виконано з звищених керамзитобетонних плит-оболонок розміром на кімнату, що виготовляються в збірно-монолітному та монолітному варіантах. Подано аналітичне розв'язання задачі врахування спільної роботи плит та перегородок, підтверджене математичним моделюванням за методом кінцевих елементів, а також розрахунок звищених керамзитозалізобетонної плити з урахуванням фізичної нелінійності та утворення тріщин. Наведено техніко-економічні показники. Проведено експериментальні дослідження плит. Розглянуто теплотехнічні та акустичні характеристики стінових огорож, проведено експериментальні дослідження найбільш поширених конструкцій стін. Запропоновано експериментальний спосіб визначення відносного індексу опору стін теплопередачі в будинках, що експлуатуються. Наведено рекомендації щодо втілення конструкцій у будівництво.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н432.2-047.6 + Н442-047.6
Шифр НБУВ: РА314574 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
9.

Циганенко Л.А. 
Залізобетонні оболонки покриття з поверхнею нової форми: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Л.А. Циганенко ; Полтав. держ. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 1999. — 17 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемі пошуку ефективних нових форм оболонок покриттів будівель та споруд. Досліджена залізобетонна оболонка побудована за поверхнею нової геометричної форми, що утворена на основі плоско-паралельного переноса пружної лінії балки. З'ясовано, що ця оболонка, завдяки криволінійному розподілу кривини по поверхні, має більш рівномірний розподіл нормальних зусиль та зусиль зсуву. По ступеню використання характеристик міцності матеріалу, з якого вона виготовляється, та забезпечення загальної жорсткості конструкції нова оболонка є більш ефективною, ніж оболонка-аналог (еліптичний параболоід). До того ж, навантаження, які приводять до появи граничних прогинів, відрізняються у 1,8 раза. Дані особливості дозволили рекомендувати при проектуванні поля гладкої монолітної оболонки товщиною 6 см легкий бетон класу не нижче за B20, що дає змогу зменшити власну вагу покриття та підвищити його теплоізоляційні властивості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н442.45-02

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
10.

Аділов А.Е. 
Збірно-монолітні перекриття з підкріпленням змішаного типу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / А.Е. Аділов ; Харк. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2000. — 17 с. — укp.

Створено новий тип збірно-монолітних опертих за контуром плит, підкріплених ортогональною системою перехресних балок, монолітних локально обтиснених за одним напрямком та збірних без попереднього напруження за перпендикулярним напрямком. Розроблено елементну базу, принципи формування прогонів і блоків-вкладок, а також зведення перекриттів та їх попереднього напруження. Експериментально досліджено роботу запропонованих конструкцій стиків прогонів. Розроблено методику розрахунку опертих за контуром плит із підкріпленням змішаного типу, яка враховує фізичну нелінійність, роботу бетону за умов двовісного тиску, особливості тріщиноутворення. Проведено експериментальне дослідження розробленого перекриття.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.333-01
Шифр НБУВ: РА308729 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
11.

Срібняк Н.М. 
Крутильна жорсткість залізобетонних елементів перекриттів з нормальними тріщинами: автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.01 / Н.М. Срібняк ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2009. — 23 с. — укp.

Розвинуто й удосконалено методику визначення жорсткості за умов кручення залізобетонних елементів з нормальними тріщинами з метою уточнення внутрішніх зусиль в елементах статично невизначених систем перекриття. Запропоновано інженерні методики визначення жорсткості та міцності елемента з нормальними тріщинами за умов кручення. Вірогідність даних, одержаних за запропонованою числово-аналітичною методикою, підтверджено даними числових досліджень з використанням МКЕ, а також експерименальними даними, що дозволило створити комп'ютерну програму дя визначення параметрів жорсткості та міцності залізобетонних елементів з нормальними тріщинами. Відзначено, що розроблену програму доцільно використовувати для проведення практичних інженерних розрахунків. На експериментальних балках-зразках, що мали штучні нормальні тріщини та зазнавали впливу крутного моменту, досліджено вплив висоти стисненої зони та діаметра поздовжньої арматури на характер роботи, деформування та руйнування зразків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.33 + Н539.13-028 +
Шифр НБУВ: РА365376

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
12.

Макаренко Р.М. 
Литі цементно-зольні бетони з добавками поліфункціональних модифікаторів (ПФМ) для покриття підлог: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Р.М. Макаренко ; Придніпров. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2002. — 16 с. — укp.

Досліджено структуру та властивості литих цементно-зольних дрібнозернистих бетонів з домішками поліфункціональних модифікаторів (ПФМ), що включають суперпластифікатор С-3 і полівінілацетатну дисперсію або сополімер ПВА - полівінілацетатверсатат. З'ясовано, що домішки ПФМ впливають на в'язкість цементно-зольних паст, позитивно змінюють водопотребу, водостримувальну, повітретягучу здатність та інші властивості бетонних сумішей. Вони модифікують структуру цементно-зольного каменю, зумовлюють збільшення об'єму закритих пор, зменшують середній розмір пор і підвищують їх однорідність. Вивчено властивості цементно-зольних бетонів з домішками міцнісних показників, деформативності, стійкості до стирання та удару. Розроблено технологічні параметри отримання литих цементно-зольних бетонів з домішками ПФМ і сухих сумішей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н454.75 + Н626.102.164
Шифр НБУВ: РА316938 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
13.

Сивоконь Ю.В. 
Мембранні оболонки покриттів над трибунами стадіонів з великими вирізами на еліптичному плані: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Ю.В. Сивоконь ; Донбас. нац. акад. буд-ва і архіт. — Макіївка, 2007. — 21 с. — укp.

Удосконалено систему безрозмірних просторово-жорсткісних параметрів стосовно мембранної оболонки. Наведено результати теоретичних і експериментальних досліджень, що відображають загальні закономірності зміни напружено-деформованого стану (НДС) мембранної оболонки позитивної гаусової кривизни з великим вирізом на еліптичному плані за дії основних розрахункових навантажень. Визначено функціональні залежності між безрозмірними просторово-жорсткісними параметрами оболонки та безрозмірними параметрами НДС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н442,46 + Н112,56 +
Шифр НБУВ: РА351750

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
14.

Сіянов О.І. 
Металеві одношарові циліндричні стержневі покриття: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.І. Сіянов ; Укр. наук.-дослід. та проект. ін-т стал. конструкцій ім. В.М.Шимановського. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Удосконалено одношарові циліндричні стержневі покриття на базі розроблених нових ефективних вузлових з'єднань та елементів підкріплення. Розроблено системи з затяжками та з горизонтальними фермами. Запропоновано методику розрахунку загальної стійкості даних конструкцій. Наведено результати числових і експериментальних досліджень покрить з різними варіантами підкріплення та схемами навантаження. Визначено параметри й основні форми загальної втрати стійкості. Доведено ефективність застосування нових систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н442.34-02 + Н442.34-02
Шифр НБУВ: РА318612 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
15.

Вассім І. 
Металобетонне просторове перекриття із раціональними параметрами: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / І. Вассім ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2011. — 24 с. — укp.

Досліджено нову конструкцію металобетонного перекриття для висотних будівель. Запропоновано просторову топологія, яка формується з плоских елементів завдовжки на прогін і простоту вузлів з'єднання плоских елементів. Надано диференціацію матеріалів для елементів, які сприймають зусилля різних знаків і різноманітність умов спирання. Формування конструкції реалізоване на основі складених принципів, що фундовані дослідженням потенційної енергії деформацій системи та розподілом щільності енергії деформацій в елементах системи. Як наслідок, побудовано конструктив, який має позитивні атрибути: мінімальну витрату матеріалів за обумовленого ресурсу, або найвищу опірність за заданих витрат матеріалів. Верифікація конструктивного рішення та методу його формування здійснена шляхом проведення натурного експерименту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.3 + Н579.94
Шифр НБУВ: РА381110 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
16.

Дем'яненко Р. А. 
Методика і технологія геодезичного забезпечення геометричних параметрів ліфтових комплексів висотних споруд: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.24.01 / Р. А. Дем'яненко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2011. — 16 с. — укp.

Вдосконалено методику та технологію геодезичного забезпечення ліфтових комплексів за умов висотного будівництва з урахуванням сучасних досягнень геодезичного приладобудування. Розроблено та теоретично обгрунтовано методику розрахунку точності геодезичного забезпечення будівництва ліфтових шахт, що дозволяє об'єктивно визначити точність вимірювань з використанням сучасного геодезичного обладнання. Вперше розроблено математичну модель розрахунку точності геодезичного забезпечення монтажу й експлуатації технологічного устаткування ліфтів з використанням теорії розмірних ланцюгів, яка дозволяє встановити допуски на точність окремих видів геодезичних робіт. Запропоновано методику визначення допустимості відхилень геометричних параметрів ліфтових шахт, яка дозволяє виконувати аналіз даних виконавчого знімання. Розроблено методику оптимізації розташування ліфтового устаткування в контурі шахти з використанням методу найменших квадратів, за допомогою якої можна значно скоротити час виконання монтажних і ремонтних робіт в шахті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н47-04 + Н702.3-021.1
Шифр НБУВ: РА380100 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
17.

Бєляєва С.Ю. 
Міцність і деформативність залізобетонних плит, армованих сталевим профільованим настилом і поперечними анкерами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / С.Ю. Бєляєва ; Держ. НДІ будів. конструкцій. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено методи розрахунку міцності та деформативності нормальних перерізів залізобетонних елементів, що згинаються, армованим сталевим профільованим настилом (СПН), з використанням реальних діаграм деформування бетону та СПН. На підставі експериментальних досліджень плит, армованих одним і двома СПН, визначено оптимальний крок анкерів у прогоні, встановлено його вплив на міцність і деформативність плит. Запропоновано ефективне конструктивне рішення плити, армованої двома СПН, підвищеної питомої несучої здатності. Розроблено методики розрахунку міцності та деформативності нормальних перерізів елементів, що згинаються, армованих СПН, з використанням повної діаграми деформування бетону й пружно-пластичної діаграми Прандтля в бетоні та сталевому профнастилі. Наведено пропозиції щодо удосконалення методу граничної рівноваги для статично невизначених елементів, виготовлених з обмежено пластичних матеріалів, армованих СПН.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.332.2-042 +
Шифр НБУВ: РА345397

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
18.

Тищенко О.А. 
Надійність перекриттів із малорозмірних залізобетонних елементів за міцністю перерізів, нормальних до повздовжньої осі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.А. Тищенко ; Придніпр. держ. акад. буді-ва та архіт. — Д., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Оцінено точність методів імовірнісного розрахунку та досліджено закони розподілу міцності комплексних залізобетонних елементів за перерізами, нормальними до повздовжньої осі. Розроблено методику, алгоритми та програму імовірнісного розрахунку комплексних залізобетонних елементів, що згинаються. З використанням розробленої методики проаналізовано надійність комплексних залізобетонних елементів за міцністю перерізів, нормальних до повздовжньої осі. Сформульовано пропозиції для норм проектування залізобетонних конструкцій за розрахунком комплексних залізобетонних елементів, що згинаються, за міцністю даних перерізів. Запропоновано методику раціонального проектування комплексних залізобетонних елементів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.33 +
Шифр НБУВ: РА323797

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
19.

Рутковська І.З. 
Напружено деформований стан збірно-монолітних попередньо напружених кесонних перекрить непрямокутної форми: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / І.З. Рутковська ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2000. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено теоретичному та експериментальному досліжденню напружено деформованого стану збірно-монолітного кесонного перекриття (ЗМКП) непрямокутної форми за різних схем навантаження. Розроблено алгоритми та наведено методику розрахунку ЗМКП в пружній та непружній стадіях роботи з використанням програмних комплексів "МІРАЖ" і "ФЕНІКС-2". Чисельний розрахунок ЗМКП від рівномірно розподіленого навантаження виконано для двох варіантів опирання на 12 колон; на 12 колон та розташовані по периметру несучі стіни. Визначено коефіцієнт співвідношення зусиль між головними та другорядними балками для різних вузлів ЗМКП. Запропоновано інженерний метод розрахунку перекриття. Дослідження натурної конструкції підтвердили адекватність фізичної і розрахункової моделі для пружної та непружної стадій. Враховано вплив фізичної нелінійності бетону на розподіл зусиль у системі. Вказано на переваги запропонованої конструкції ЗМКП у порівнянні з аналогічними монолітним і монолітно-збірним варіантами за основними техніко-економічними показниками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.331.1-02
Шифр НБУВ: РА307809 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
20.

Смолянюк Н.В. 
Напружено-деформований і граничний стани сталебетонних плит перекриттів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Н.В. Смолянюк ; Укр. держ. акад. залізнич. трансп. — Х., 2003. — 22 с.: рис., табл. — укp.

Розроблено конструкцію сталебетонної плити перекриття, в якій сумісна робота тонкого металевого листа з бетоном досягається завдяки зробленим в цьому листі прямокутним просічкам, за цього просічки відігнуті та приварені до бортових елементів листа, утворена металева конструкція заповнена бетоном. Виготовлено та випробувано дослідні зразки з різним розташуванням просічок. У процесі випробування зразків одержано та проаналізовано дані стосовно закономірностей деформування та вичерпання несучої здатності плит, характеру тріщиноутворення в бетоні та пластичних властивостей в сталевому листі, а також схем руйнування зразків перекриттів. На підставі одержаної схеми руйнування розроблено методику оцінки несучої здатності сталебетонного перекриття за допомогою метода межової рівноваги. Несучу здатність визначено за нормальним перерізом та за міцністю контакту листа з бетоном. З використанням метода кінцевих елементів за допомогою проектно-обчислювального комплексу Stucture CAD для Windows розроблено розрахункову модель сталебетонних перекриттів та оцінено напружено-деформований і обгрунтовано межовий стани.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.331 + Н539.4-028.01 +
Шифр НБУВ: РА327355

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського