Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (90)Книжкові видання та компакт-диски (149)Журнали та продовжувані видання (59)
Пошуковий запит: (<.>U=Р11(4УКР)599.51$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Хожило 
Державна політика України у сфері профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу: механізми формування та реалізації: автореф. дис... д-ра наук з держ. управління: 25.00.02 / Ірина Іванівна Хожило ; Донецький держ. ун-т управління. — Донецьк, 2009. — 36 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)147 + Р11(4УКР)599.51
Шифр НБУВ: РА365170

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Досенко А. К. 
Медійність і психолінгвістична характеристика моделі блогів людей, які живуть із ВІЛ/СНІД: автореф. дис. ... канд. наук із соц. комунікацій : 27.00.01 / А. К. Досенко ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 16 с. — укp.

Вперше в українській соціальній комунікативістиці запропоновано теоретичну модель блогу, за допомогою якої виокремлено блоги з-поміж інших аматорських медіа-завантажень мережі інтернет. Досліджено рису "медійність" і психолінгвістичні характеристики блогу. Удосконалено положення про основні підходи до утворення текстів блогів як форми публістичної комунікації. Приділено увагу положенням про еволюцію блогів від епістолярних до дигітальних жанрів, специфіку відображення навколишнього середовища й особливості картини світу користувачів, відображення власного "Я" у блогах і про функціонування в нерозривній єдності в блогосфері синтезу картини й образу світу блогера.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*676*148:С5*333.4 + Р514.0 + Р11(4УКР)599.51
Шифр НБУВ: РА381732 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
3.

Юрченко О.В. 
Наукове обгрунтування системи міжсекторальної протидії розвитку епідемії ВІЛ / СНІД в мегаполісі: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.03 / О.В. Юрченко ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2008. — 24 с. — укp.

Установлено тенденції до стрімкого зростання розповсюдженості ВІЛ-інфекції у Києві, що набула характеру епідемії, якій протидіє існуюча система надання медичної допомоги та її спеціалізовані підрозділи, які не можуть протистояти повною мірою розвитку епідемії ВІЛ-інфекції. Відзначено, що різні сектори державного управління та позадержавного сектора у протидії розвитку епідемії беруть нерівномірну участь, відсутня координація дії різних секторів і управлінь міськдержадміністрацій у протидії епідемії ВІЛ / СНІД. Обгрунтовано якісно нову функціонально організаційну систему міжсекторальної протидії розвитку епідемії ВІЛ-інфекції. Особливостями запропонованої системи є наявність єдиного координаційного органу управління у протидії ВІЛ-інфекції, реагування на епідемічну ситуацію, розширення внутрішніх і зовнішніх зв'язків системи з учасниками протидії на муніципальному та недержавному (громадському) рівнях, залучення людей, які живуть з ВІЛ / СНІДом до участі у формуванні організаційних і управлінських рішень, створення сприятливих умов для обміну й узагальнення досвіду у протидії епідемії ВІЛ-інфекції. Дані, одержані внаслідок дослідження, втілено на державному, галузевому, міжгалузевому та регіональному рівнях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)599.51 + Р11(4УКР)285.1 +
Шифр НБУВ: РА361844

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Варивончик Д.В. 
Обгрунтування та розробка системи медико-соціальної профілактики інфікування вірусом імунодефіциту людини серед підлітків в умовах великого міста: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.03 / Д.В. Варивончик ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Доведено значення медико-соціальних і медико-психологічних факторів у формуванні соціального й особистого ризику ВІЛ-інфікування підлітків, розроблено інтегративну модель формування ризику ВІЛ-інфікування підлітків. Визначено роль медико-соціальних факторів в ефективності профілактичних заходів, спрямованих на попередження ВІЛ-інфікування підлітків, які мешкають у великому місті. Розроблено науково обгрунтовану систему медико-соціальної профілактики ВІЛ-інфікування підлітків. Запропоновано напрямки удосконалення профілактичної роботи, програму системи медико-соціальної профілактики ВІЛ-інфікування підлітків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4Укр)599.51 + Р514,0
Шифр НБУВ: РА316795 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Жульова С. І. 
Педагогічні умови формування готовності майбутніх вчителів основ здоров'я до ведення первинної профілактики захворювань на ВІЛ/СНІД: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / С. І. Жульова ; Кіровогр. держ. пед. ун-т ім. В. Винниченка. — Кіровоград, 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми педагогічних умов формування готовності майбутніх вчителів основ здоров'я до ведення первинної профілактики ВІЛ/СНІД. Розкрито сутність і визначено: зміст формування готовності майбутніх вчителів основ здоров'я до ведення первинної профілактики захворювань на ВІЛ-інфекції, педагогічні умови вдосконалення готовності студентів до ведення первинної профілактики захворювань на ВІЛ-інфекцію у майбутній професійній діяльності. Теоретично обгрунтовано концепцію вдосконалення професійної підготовки майбутніх вчителів основ здоров'я, розроблено й експериментально перевірено оптимальну модель формування готовності до ведення первинної профілактики захворювань на ВІЛ-інфекцію на уроках основ здоров'я. Визначено головні складники поняття "готовність до первинної профілактики захворювань на ВІЛ-інфекцію" - мотиваційний, емоційно-вольовий, змістовно-процесуальний. Визначено інноваційні технології навчання студентів з профілактики поширення особливо небезпечної інфекції, що набула статусу соціальної - ВІЛ/СНІД, методичні підходи до формування у майбутніх вчителів основ здоров'я санологічних знань і вмінь. Обгрунтовано та визначено показники та критерії засвоєння знань і формування вмінь з основ ведення первинної профілактики майбутніми вчителями на уроках основ здоров'я.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)599.51 р
Шифр НБУВ: РА384673 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Бєлєнська Л.М. 
Удосконалення організації медичної допомоги ВІЛ-інфікованим і хворим на СНІД та обгрунтування профілактичних заходів: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.03 / Л.М. Бєлєнська ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2006. — 23 с. — укp.

Виявлено особливості розповсюдження ВІЛ/СНІД на рівні великої промислової області. Комплексно досліджено виконання заходів, регламентованих "Декларацією відданості справі боротьби з ВІЛ/СНІД", затвердженої ЮНЕЙДС, на рівні великої промислової області. Визначено готовність служб охорони здоров'я на всіх етапах надання медичної допомоги до проведення профілактичних і лікувальних заходів щодо ВІЛ/СНІД. Комплексно досліджено участь ВІЛ-сервісних неурядових організацій у наданні послуг щодо профілактики та лікування ВІЛ/СНІД. Вивчено рівень професійної готовності сімейних лікарів щодо надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД і проведення профілактичних заходів. Розроблено якісно нову організаційно-функціональну модель надання медичної допомоги з ВІЛ/СНІд на рівні великого промислового міста та області.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514-5 + Р11(4УКР)599.51 +
Шифр НБУВ: РА344081

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Люльчук М.Г. 
Характеристика епідемічного процесу ВІЛ-інфекції в Україні в залежності від шляху інфікування: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.02 / М.Г. Люльчук ; АМН України. Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Встановлено залежність між особливостями поширення ВІЛ-інфекції, шляхом інфікування та субтиповою структурою ВІЛ-1, розповсюдженою в Україні. Визначено провідні тенденції поширення епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні та основні етапи розвитку епідемічного процесу. Виявлено взаємозв'язок між шляхом інфікування та особливостями поширення ВІЛ-інфекції в різних регіонах України. Встановлено, що найбільш ураженими являються області Південно-Східного регіону, а найменше - західні області України. Доведено, що на сучасному етапі відбувається сумісний вплив на епідпроцес парентерального (споживання ін'єкційних наркотиків) та статевого шляхів інфікування. Виявлено, що шлях інфікування може впливати на прояви вірусних інфекцій у межах організму. Встановлено, що споживання ін'єкційних наркотиків призводить до формування у ВІЛ-інфікованих наркоманів мікст-інфекції (опортуністичних інфекцій герпетичної природи та вірусних гепатитів). Проаналізовано динаміку зміни домінуючих субтипів ВІЛ-1 у період перебігу епідемічного процесу 1987 - 2003 рр. в окремих регіонах України у групах з парентеральним (ін'єкційним) та статевими шляхами інфікування. Доведено домінування субтипу А ВІЛ-1 у більшості областей України, а на Миколаївщині - мультиваріантних штамів та субтипу В.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514-1 + Р11(4УКР)599.51 +
Шифр НБУВ: РА339730

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського