Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (103)Книжкові видання та компакт-диски (74)
Пошуковий запит: (<.>U=С5*122.6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Майструк І.М. 
Економічна культура молоді за умов становлення ринкових відносин в Україні: автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / І.М. Майструк ; Ін-т соціології НАН України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Проведено соціологічний аналіз економічної культури молоді за умов становлення ринкових відносин в Україні. Розглянуто трансформацію даної культури. Досліджено історичну еволюцію економічної культури. Проаналізовано емпіричні виміри такої культури молоді. Обгрунтовано чинники її зростання та запропоновано способи формування та вдосконалення. Зазначено щодо теоретичної значущості результатів дослідження, їх практичного впровадження на загальнодержавному рівні під час формування науково-обгрунтованої державної політики в молодіжній сфері, для розробки програм економічного розвитку, підготовки навчальних посібників, у процесі викладання базових курсів з економічної соціології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*665 + С5*122.6 * С5*671*5*333.91 +
Шифр НБУВ: РА362204

Рубрики:

      
2.

Бондар Т. О. 
Категорія "благо" в процесі еволюції соціальних утопій: автореф. дис. ... канд. філософ. наук : 09.00.03 / Т. О. Бондар ; Ін-т вищ. освіти НАПН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано соціальну утопію в аксіологічній площині: визначення ролі категорії "благо" в утопічній свідомості та з'ясування специфіки її інтерпретації на різних етапах еволюції соціальних утопій - класичному, некласичному, постнекласичному. Розглянуто соціальну утопію як "концепцію блага", в якій одночасно поєднуються всеохоплююча доктрина, основним завданням якої є пошук і створення утопістом власної теорії блага, що охоплює усі відомі цінності та чесноти в межах даної системи. Запропоновано цілісну реконструкцію "блага" як соціально-філософської категорії, визначено його роль, світоглядне та методологічне значення в утопічному мисленні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*327.311 + С5*122.6
Шифр НБУВ: РА376022 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
  

      
3.

Щерба О.І. 
Поведінка споживача в умовах становлення та розвитку рекламного простору (соціологічний аналіз): Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / О.І. Щерба ; НАН України. Ін-т соціології. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Здійснено аналіз мотиваційних теорій особистості. Проаналізовано зовнішні та внутрішні чинники впливу на поведінку споживачів. Розглянуто сегментацію споживання та типи споживачів за різними критеріями. Проаналізовано їх сприймання та ставлення до реклами та її вплив на поведінку споживачів. Відзначено щодо неадаптованості західної реклами до українських реалій і показано необхідність вивчення регіональних відмінностей споживачів. Розглянуто особливості символів та гендерного аспекту, відображених у національному рекламному продукті. Наголошено на важливості формування споживчої культури в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*332.1-723.21 + С5*676 + С5*122.6 +
Шифр НБУВ: РА349713

Рубрики:

      
4.

Бобро Н. В. 
Соціальний капітал як чинник професійної соціалізації правоохоронців: автореф. дис. ... канд. соцiол. наук : 22.00.04 / Н. В. Бобро ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Систематизовано основні теоретичні підходи до аналізу поняття "професійна соціалізація особистості", на основі чого визначено чинники професійної соціалізації особистості в правоохоронній сфері та розглянуто місце професійної ідентифікації в процесі професіоналізації правоохоронців. На основі аналізу феномену соціального капіталу в класичній і сучасній соціології визначено його структуру, функції та роль в професійній соціалізації працівників правоохоронних органів, що дозволило дослідити вплив соціального капіталу на процес професійної соціалізації правоохоронців і запропонувати рекомендації щодо створення системи ефективного використання можливостей соціального капіталу на різних етапах як чинника, що детермінує успішність процесу професійної соціалізації працівників правоохоронних органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*122.6 + С5*667.211*5*333.91
Шифр НБУВ: РА384892 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Кравченко М.В. 
Формування та впровадження нової парадигми соціальних цінностей українського суспільства (управлінський аспект): Автореф. дис... канд. наук з державного управління: 25.00.01 / М.В. Кравченко ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність формування нової парадигми соціальних цінностей для сучасного українського суспільства та впровадження її органами державного управління. Визначено місце соціальних цінностей у системі духовного розвитку суспільства, механізми їх формування та цикл існування цінностей, взаємозв'язок і взаємовплив соціальних цінностей та суспільного ідеалу. Проаналізовано об'єктивні соціально-економічні чинники та духовні основи формування й утвердження нової парадигми соціальних цінностей українського суспільства. Запропоновано принципово нову парадигму соціальних цінностей, що обгрунтовує необхідність поєднання загальнолюдських та європейських соціальних цінностей, а також соціальних цінностей національного значення. Проаналізовано особливості та розкрито механізм впровадження названої парадигми органами державного управління. Сформульовано засади нової системи цінностей державних службовців за умов реформування вітчизняного державного управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*122.6 + Х819(4УКР)012.1
Шифр НБУВ: РА316467 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського