Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (20)Реферативна база даних (500)Книжкові видання та компакт-диски (565)Журнали та продовжувані видання (35)
Пошуковий запит: (<.>U=У010.271.14$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 50
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Криклій А.С. 
Формування трудового потенціалу в умовах трансформаційної економіки: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.01.01 / А.С. Криклій ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 32 с. — укp.

Висвітлено еволюцію поглядів і розкрито соціально-економічну суть категорії трудового потенціалу. Розроблено понятійний і категоріальний апарат, класифікації, моделі та методики, які є складовими теоретико-методологічних засад й інструментарію дослідження проблем освітньо-професійної складової формування трудового потенціалу як окремого виду економічної діяльності. Розкрито методологічні та методичні засади формування потреби у персоналі та планування його підготовки. Уперше запропоновано методики планування та визначення соціально-економічної ефективності неперервного професійного навчання персоналу. Проаналізовано тенденції, особливості розвитку різних етапів формування трудового потенціалу як окремого виду економічної діяльності за умов трансформаційної економіки. Наведено практичні рекомендації щодо визначення та підвищення їх ефективності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР)240 +
Шифр НБУВ: РА339783

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Мірясов Ю.О. 
Формування та структура витрат на відтворення робочої сили: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Ю.О. Мірясов ; Харк. держ. ун-т. — Х., 1999. — 16 с. — укp.

Розглянуто категорію загальних витрат на відтворення робочої сили та витрат роботодавців на найманих працівників як її складової частини. За допомогою цих категорій розкривається змістовний аспект понять "вартість робочої сили" та "ціна праці". Розглянуто особливості процесу відтворення, що може здійснюватись на різних рівнях залежно від соціально-економічних та історичних умов та визначено особливості сучасного стану відтворення робочої сили. Виявлено особливості процесу відтворення та формування витрат на робочу силу за умов трансформаційної кризи економіки України у порівнянні з іншими країнами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.142 + У9(4УКР)240.0

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Гадзало А.Я. 
Формування та використання людського капіталу в аграрній сфері регіону України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / А.Я. Гадзало ; Білоцерків. нац. аграр. ун-т. — Біла Церква, 2010. — 20 с. — укp.

Визначено соціально-економічну сутність людського капіталу регіону та його складові, умови формування й ефективного використання, своєрідність його відтворення в аграрній економіці. Здійснено оцінку потенціалу розвитку та нагромадження людського капіталу в регіонах України, проаналізовано вітчизняні ринки праці, які характеризуються праценадлишковою кон'юнктурою. Визначено основні причини деградації людського капіталу аграрної сфери та розроблено дієвий соціально-економічний механізм його відтворення й ефективного використання. Обгрунтовано напрями удосконалення формування та забезпечення ефективного використання людського капіталу через підвищення зайнятості сільського населення, активізацію інвестиційного забезпечення його розвитку, реалізацію цілеспрямованої кадрової політики на рівні агропідприємств, регіону та держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР-4ЛЬВ)320-640
Шифр НБУВ: РА374428 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Лівенко А. І. 
Формування освітніх ресурсів (трудових) в умовах ринкових відносин України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / А. І. Лівенко ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 19 с.: рис., табл. — укp.

Вдосконалено сучасне визначення економічної сутності та природи освіти, а також сучасне трактування поняття освітніх ресурсів (ОР). З'ясовано місце та соціально-економічну роль вищої освіти в системі суспільного виробництва. Визначено економічну сутність системи створення ОР як природної монополії. Проаналізовано сучасний стан та особливості формування ОР за умов ринкових відносин України. Розширено наукові уявлення та теоретично обгрунтовано поняття "освітні ресурси" на індивідуальному та загальносуспільному рівнях. Визначено економічну категорію "освітній капітал". Розкрито основні соціально-економічні проблеми та суперечності розвитку освіти та формування ОР України. Розглянуто шляхи вдосконалення системи економіко-організаційних та інституційно-правових чинників впливу на формування ОР, сформульовано практичні рекомендації щодо формування та реалізації державної політики в сфері освіти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР)49:Ч30/49
Шифр НБУВ: РА384609 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Карлін М.І. 
Формування механізму стимулювання праці в перехідній економіці: проблеми теорії і практики: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.01.01 / М.І. Карлін ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 1999. — 36 с. — укp.

У дисертації досліджуються теоретичні і практичні проблеми формування механізму стимулювання праці, адекватного перехідній економіці. Доведена необхідність дотримання вимог системи економічних законів перехідної економіки (в тому числі закону вартості робочої сили). Показано, що в умовах переходу до ринкової економіки процес становлення ринку праці проходить такі етапи: 1) фрагментарний ринок праці; 2) недосконалий ринок праці; 3) власне ринок праці. Розроблені теоретичні засади і запропоновані практичні рекомендації по удосконаленню механізму стимулювання результативності праці у виробничій та невиробничій сферах, який склався в Україні у 90-х роках, що враховують багатоукладність перехідної економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.142.3

      
6.

Климко С.Г. 
Формування людського капіталу та механізм його використання в умовах ринкових перетворень: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / С.Г. Климко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні теоретичні та практичні питання відтворення людського капіталу за умов транзитивної економіки. Визначено економічну сутність, якісні та кількісні характеристики людського капіталу, обгрунтовано вплив інвестицій в освіту, охорону здоров'я, науку, соціальну сферу на формування продуктивних здібностей, особистісних якостей та мотивації трудової діяльності. Виявлено основні суперечності формування людського капіталу та форми їх вирішення. Проаналізовано стан і динаміку інвестицій в людський капітал на різних рівнях за умов ринкових перетворень. Доведено необхідність зміни політики держави, підприємств, організацій та поведінки населення шляхом усвідомлення, розвитку та законодавчого закріплення у відповідних нормативних документах цілей та системи пріоритетів суспільства у сфері відтворення людського капіталу; використання інститутів соціального партнерства у процесі інвестування в освіту, охорону здоров'я та соціальний захист населення; прискорення зміни якості та структури людського капіталу за рахунок розвитку науково-технічної та інноваційної діяльності. Обгрунтовано доцільність використання світового досвіду інституційного забезпечення формування людського капіталу за умов перехідного періоду, визначено напрямки зростання ефективності його реалізації, пов'язані з використанням вітчизняного інноваційного потенціалу. Наведено пропозиції щодо удосконалення мотивації та стимулювання інтелектуальної праці та посилення впливу підприємницького управління на формування конкурентоспроможності людського капіталу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР)240 +
Шифр НБУВ: РА332073

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Костишина Т.А. 
Формування конкурентоспроможної оплати праці: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.07 / Т.А. Костишина ; Ін-т демографії та соц. дослідж. НАН України. — К., 2009. — 38 с. — укp.

Висвітлено теоретико-методологічні, методичні та практичні аспекти формування конкурентоспроможної оплати праці на підприємствах різних галузей споживчої кооперації за умов трансформаційних змін в економіці України. Запропоновано та обгрунтовано структурні елементи організаційно-економічного механізму формування конкурентоспроможної системи оплати праці, який містить її цілі, завдання, принципи, методи, складові. Обгрунтовано стратегію формування конкурентоспроможної системи оплати праці, яка визначається як сукупність функціональних підсистем: ефективного мотиваційного механізму, ефективної діяльності, високого професійно-кваліфікаційного рівня управлінського потенціалу керівників, оптимізації управлінських рішень, ефективної соціальної кадрової політики, ефективної заробітної плати.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР)421.80-645-13 +
Шифр НБУВ: РА368456

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
8.

Харабуга С.В. 
Формування компетенцій інноваційно активного фахівця в системі професійної освіти: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.07 / С.В. Харабуга ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2009. — 20 с. — укp.

Розвинуто теоретичні основи дослідження інноваційної праці. Обгрунтовано та розроблено науково-практичні рекомендації щодо формування компетенції працівника інноваційного типу в системі професійної освіти. Досліджено методологічні основи компетентнісного підходу до формування трудового потенціалу, теоретичні основи забезпечення відповідності його якісних особливостей потребам інноваційного розвитку економіки. Визначено компетенції працівника інноваційного типу. Проаналізовано формування якості трудового потенціалу в системі професійної освіти. Досліджено аспект набуття компетенцій інноваційного змісту на підприємстві. Проаналізовано стимулювання інноваційної активності працівників. Розроблено моделі стратегічного планування формування компетенцій сучасного працівника з використанням методу аналізу ієрархій. Визначено напрями державної підтримки формування та використання інноваційних складових трудового потенціалу. Запропоновано важелі забезпечення розвитку персоналу в системі договірного регулювання трудових відносин. Розроблено пропозиції щодо участі роботодавців у формуванні інноваційних особливостей працівника.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР)240.01 +
Шифр НБУВ: РА364752

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Левчук О.В. 
Управління інвестиціями у людський капітал: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / О.В. Левчук ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розвинуто теоретичні, методологічні положення та прикладні рекомендації щодо підвищення ефективності управління інвестиціями у людський капітал. Узагальнено та систематизовано теоретично-методологічні підходи щодо формування результативності системи управління даними інвестиціями. Оцінено змістовність визначення поняття "людський капітал". Проаналізовано стан і тенденції розвитку людського капіталу в аграрному секторі економіки. Наведено практичні рекомендації щодо його поліпшення. Оцінено економічний ефект від інвестицій в людський капітал за окремими професійними та демографічними групами, галузями економіки та типами підприємств. Обгрунтовано стратегічну потребу у людських ресурсах з урахуванням трансформаційних процесів в економіці, попиту та пропозиції робочої сили на національному ринку праці. Обгрунтовано концептуальні засади формування результативної системи управління інвестиціями у людський капітал і розроблено стратегії його розвитку. Сформовано методологічні підходи до проектування системи управління інвестиціями у людський капітал, адекватної стратегічної потреби національної економіки за умов жорсткої конкурентної боротьби.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР)240-56-21 +
Шифр НБУВ: РА360613

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Бондаренко О.В. 
Українська економічна ментальність: соціально-філософський аналіз: автореф. дис... д-ра філософ. наук: 09.00.03 / О.В. Бондаренко ; АПН України. Ін-т вищ. освіти. — К., 2007. — 32 с. — укp.

Проаналізовано процес становлення категорії "ментальність" в історії соціальної філософії та на сучасному етапі досліджень. Обгрунтовано значущість вивчення суспільних явищ з використанням даної категорії. Розглянуто економічну ментальність як видову частину ментального феномену. Розроблено інструментарій стосовно соціально-філософських і загально-соціологічних методів, необхідних для дослідження співвідношення принципів індивідуалізму та колективізму у структурі економічної ментальності. З'ясовано їх історичні джерела, межі та перспективи. Описано фактори, що сприяли формуванню особливостей української економічної ментальності. Висвітлено еволюцію економічної ментальності в історії України. Здійснено компаративний аналіз сучасної української та західноєвропейської економічної ментальності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*665*622 + У010.271.14 +
Шифр НБУВ: РА353540

Рубрики:

      
11.

Бондаренко О.В. 
Українська економічна ментальність: соціально-філософський аналіз: автореф. дис... д-ра філософ. наук: 09.00.03 / О.В. Бондаренко ; АПН України. Ін-т вищ. освіти. — К., 2008. — 32 с. — укp.

Висвітлено питання щодо становлення категорії "ментальність" в історії соціальної філософії та на сучасному етапі досліджень. Обгрунтовано значущість вивчення суспільних явищ на підгрунті ментального феномену. Розглянуто економічну ментальність як видовий підрозділ ментального феномену. Розроблено інструментарій - соціально-філософські та загально-соціологічні методи, необхідні для дослідження співвідношення принципів індивідуалізму та колективізму у структурі економічної ментальності. Розглянуто їх історичні джерела, а також межі та перспективи щодо цих методів. Описано фактори, що сприяли формуванню особливостей української економічної ментальності. Висвітлено еволюцію даної ментальності в історії України. Проведено компаративний аналіз сучасної української та західноєвропейської економічної ментальності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*665*622 + У010.271.14 +
Шифр НБУВ: РА356460

Рубрики:

      
12.

Позднякова 
Удосконалення системи оцінки нагромадження людського капіталу на промислових підприємствах: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.07 / Світлана Валеріївна Позднякова ; НАН України; Інститут економіко-правових досліджень. — Донецьк, 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР)301-640
Шифр НБУВ: РА336337

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Маляр Д.В. 
Теоретичні основи відтворення людського капіталу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Д.В. Маляр ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методологічні та практичні аспекти відтворення людського капіталу. Розкрито суть і зміст даного відтворення як економічної категорії та процесу кругообігу. Розроблено механізм відтворення людського капіталу, який містить ендогенну й екзогенну складові, діє шляхом подолання різноманітних протиріч. Запропоновано методику обчислення індексів людського розвитку, використання якої дає змогу виявити національні тенденції відтворення людського капіталу та приймати необхідні конкретні рішення. Проаналізовано особливості даного відтворення за умов перехідної економіки України, надано рекомендації щодо його вдосконалення. Розроблено методику оптимізації відтворення людського капіталу на підприємстві, яка передбачає визначення індексів пріоритетів професійно-кваліфікаційного розвитку персоналу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР)240.0 +
Шифр НБУВ: РА337650

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
14.

Нгуен Вієт Хоа 
Структура і зміни зайнятості населення в національній економіці перехідного типу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Нгуен Вієт Хоа ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2000. — 14 с. — укp.

Розглянуто секторіальні та галузеві зміни зайнятості населення. На основі попиту та пропозиції праці проаналізовано кон'юнктури ринку праці, виявлено спільні риси, характерні для країн з перехідною економікою, а також їх особливості, притаманні В'єтнаму. Обгрунтовано політику зайнятості населення, адекватну перехідному періоду. Запропоновано практичні рекомендації щодо її регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.4 + У010.271.14
Шифр НБУВ: РА310489 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Моторна І.І. 
Соціально-трудові відносини: формування та розвиток: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.07 / І.І. Моторна ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Запропоновано теоретико-методологічне обгрунтування шляхів і напрямів удосконалення формування та розвитку соціально-трудових відносин у контексті новітніх змін, що відбуваються у сфері зайнятості. Розроблено комплекс екномічних і організаційних заходів щодо підвищення ефективності організаційно-економічного механізму регулювання соціально-трудових відносин. Проаналізовано нові форми зайнятості, які сформувалися під впливом процесів глобалізації та інформатизації суспільства. Запропоновано систему рекомендацій щодо формування в Україні ринку запозиченої праці та дистанційної зайнятості соціально-трудових відносин на рівні держави, суспільства та підприємства. Обгрунтовано концептуальні підходи та розроблено науково-практичні рекомендації з метою вдосконалення соціально-трудових відносин на базі розвитку виробничої демократії, вдосконалення системи правового забезпечення та регулювання запозиченої праці та дистанційної зайнятості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР)240 +
Шифр НБУВ: РА364566

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Довбня В.В. 
Соціально-трудові відносини у конкурентному середовищі: зміст, протиріччя, тенденції розвитку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / В.В. Довбня ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2000. — 15 с. — укp.

Наведено варіант комплексного дослідження соціально-трудових відносин за умов переходу до постіндустріального суспільства та ринкової трансформації економіки. Розглянуто особливості впливу конкурентного середовища на розвиток соціально-трудових відносин. Систему соціально-трудових відносин умовно поділено на дві підсистеми: спрямовану на виробництво матеріальних благ і послуг, самореалізацію та самостворення людини. Встановлено, що між підсистемами існує протиріччя. Шляхами його розв'язання визначено дві взаємопов'язані тенденції - соціалізацію та гуманізацію, де соціалізація виступила зовнішньою, а гуманізація - внутрішньою сторонами перетворень соціально-трудових відносин. Розглянуто протиріччя та тенденції розвитку соціально-трудових відносин в Україні, висвітлено напрямки їх реформування. Обгрунтовано необхідність розгляду соціального партнерства в системі соціально-трудових відносин одночасно як типу, стадії та розвитку соціально-трудових відносин, механізму їх регулювання та розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14
Шифр НБУВ: РА311997 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Томчук Н.В. 
Система соціально-економічного забезпечення людського розвитку в умовах трансформаційної економіки: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / Н.В. Томчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

На підставі комплексного аналізу досліджено теоретико-методологічні та практично-прикладні проблеми системи соціально-економічного забезпечення людського розвитку за умов трансформаційної економіки. Методологічно обгрунтовано архітектоніку взаємодії елементів категорії "людський розвиток". Запропоновано трактування даної категорії як системи відносин і умов, які визначають зростання можливостей особистості. Розроблено підхід до структурування архітектоніки ієрархії задоволення потреб з урахуванням взаємодії економічних і соціальних чинників. Висвітлено тенденції, суперечності, закономірності та фактори, що визначають стан, рівень і перспективу людського розвитку населення України. Розкрито закономірності формування системи соціально-економічного забезпечення людського розвитку за умов трансформаційної економіки. Обгрунтовано основні шляхи її розвитку на основі економічного зростання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР)240 +
Шифр НБУВ: РА363987

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Чернін І.М. 
Роль цінності людської праці у ринкових перетвореннях (соціально-економічний аспект): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / І.М. Чернін ; Донец. держ. ун-т. — Донецьк, 2000. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемі цінності людської праці за умов ринкових перетворень. Системно проаналізовано передумови й зміст державної політики в сфері зайнятості, здійснено аналіз ринку робочої сили в Україні, його сутності, змісту, структури і функцій, загального й особливого для специфічних умов перехідного до ринкових відносин періоду. Визначено цінність людської праці як соціально-економічне поняття і механізм його практичного застосування за наявності в країні різних форм власності. Запропоновано й обгрунтовано економічні й організаційні заходи соціально й економічно ефективного використання робочої сили за сучасних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14
Шифр НБУВ: РА310599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Петровський О.І. 
Роль соціального партнерства в становленні найманої праці в трансформаційній економіці: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / О.І. Петровський ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні аспекти, зміст і роль соціального партнерства у формуванні інституту найманої праці за умов ринкових перетворень економіки. Розкрито методологічні, теоретичні та практичні засади здійснення реформ у соціально-трудовій сфері, пов'язані з поглибленням колективно-договірних принципів регулювання, розв'язання накопичених у зазначеній сфері протиріч і подальшою соціалізацією та гуманізацією відтворювальних процесів. Доведено, що підвищення ефективності найманої праці у сучасній економічній системі України пов'язане зі зміцненням відносин соціального партнерства між основними агентами ринку праці, що, в свою чергу, потребує покращання соціально-трудового та інституціонального середовищ. Визначено основні напрямки подолання труднощів і створення передумов соціального партнерства: вдосконалення законодавчої бази, посилення участі працівників в управлінні підприємствами через створення різних комітетів, гуртків якості, рад трудового колективу, підвищення заробітної плати і створення масового середнього класу, подолання монополізму держави та формування атмосфери солідарності й співпраці всіх учасників трудового процесу. Розглянуто основні кризові явища та протиріччя у сфері найманої праці, обгрунтовано потребу створення дієвої системи соціального захисту працівників. Показано, що за сучасних умов України механізмом реаліації соціального партнерства у сфері праці є трипартизм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4Укр)240
Шифр НБУВ: РА317241 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Наумік К.Г. 
Розвиток мотивації персоналу підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / К.Г. Наумік ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розглянуто різні підходи щодо визначення категорії "мотивації", зроблено висновок про її міждисциплінарний характер та обгрунтовано її визначення в аспекті узгодження цілей підприємства та його працівників шляхом постійного дослідження та активації структури мотивів праці. Проаналізовано існуючі мотиваційні теорії та обгрунтовано необхідність застосування "циклічної потребової мотивації". Удосконалено систему умов і факторів формування мотиваційної направленості персоналу за рахунок виділення інтегруючого фактора - культури, поповнено перелік принципів мотивації персоналу. Зазначено, що методичні рекомендації щодо проведення моніторингу мотивації, визначення оптимальної мотиваційної стратегії та організації прийняття управлінських рішень у мотиваційному менеджменті грунтуються на методах багатовимірного статистичного аналізу, експертних оцінок і теорій нечітких множин, дозволяють підвищити ефективність здійснення функції мотивації на вітчизняних підприємствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР)290-640-21 +
Шифр НБУВ: РА324442

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського